گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Devilinator

عضو جدید
البته جمله ام یکمی ایهام مجازی داشت :D
منظورم این بود که اگه نتایج اومد می تونید برید از لینک زیر ببینید ! 92 رو کردم 93:surprised:

هر کی هم فحش بگه خودشه !
نهایتش مثل ما قبول میشید پایان نامه اینطوری دیوونتون می کنه !:D
بابا برید بگیرید بخوابید هر موقع اومد راحت برید ببینید

:gol:

همزمان یکی از دوستان همین شوخیو کردن . سکته کردم

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
همه همینو بهم میگن :):D
وایییی !!
باور نمی کنید تا پیامتونو دیدم قلبم با سرعت شروع کرد به زدن
لینکو که وا کردم حسابی خورد تو ذوقم
ما الان تو شرایط بحرانی هستیم، با احساسات ما بازی نکنید، امکان سکته قلبی زیاده..نگید نگفتما :biggrin:
واقعا ؟! باشه چشم :D:gol:

با این کاری که شما کردید، تا یکساعت خواب از سرمون پرید.:)
خوبه دیگه ، دقیقا هدف من همین بود که به حول و قوه الهی حاصل شد :D:gol:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کیا از این تیتر بدشون میاد؟

کاردانی فنی و حرفه ای

• Like

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیا از این تیتر بدشون میاد؟

کاردانی فنی و حرفه ای

مــــــــــــــن مـــــــــــــــــــن
واسه همین این صفحه رو رفرش می کنم جا صفحه اصلیش
الان از اینم بدم میاد

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ایشالا رتبه ها میاد و همه از نتیجه راضی خواهید بود. اما از دوران قبل شروع ارشد حسابی لذت ببرید. من تا این وقت شب دارم واسه امتحان میان ترم هفته ی بعدم درس می خونم. این سختیا رو هم به جون باید بخرید.
وسط امتحانای میان ترم باید پروژه ی درسارو آماده کنید، تمرین درسارو تحویل بدید، پروپوزال سمینار تحویل بدید، سر کلاسا برید و برای امتحانا درس بخونید.

EECi

مدیر بازنشسته
دیگه بعیده نصفه شبی بیاد
ولی خوابمونم نمیگیره. حالا خوبه من کنکورو گند زدم اگه خوب میدادم که دیگه هیچی
این صاحب سایت سنجش قاطی تر از این حرفاست :D
من جای شما باشم تا کله سحر بیدار میمونم :D
یک استرسی خفنی داره وقتی مشخصاتت رو وارد می کنی و میخوای اینتر رو فشار بدی ! ضربان قلبت میره بالا ! ادرنالین در خونت ترشح میشه از یه طرفم دوپامین توی مغزت ! میخوای داد بزنی ! رتبه رو میبینی !! انگار یک گالن اب یخچال رو سرت خالی می کنن !!

اینا رو توضیح دادم که کسی پس نیفته احیانا :D
می بینید من چقدر بفکر بچه هام :):gol:

شوخی کردم :gol::gol::gol:

شبتون بخیر دوستان
ایشالله بهترین نتیجه رو میگیرید همتون

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا رتبه ها میاد و همه از نتیجه راضی خواهید بود. اما از دوران قبل شروع ارشد حسابی لذت ببرید. من تا این وقت شب دارم واسه امتحان میان ترم هفته ی بعدم درس می خونم. این سختیا رو هم به جون باید بخرید.
وسط امتحانای میان ترم باید پروژه ی درسارو آماده کنید، تمرین درسارو تحویل بدید، پروپوزال سمینار تحویل بدید، سر کلاسا برید و برای امتحانا درس بخونید.

آره همه میگن تو ارشد برعکس کارشناسی درس و بالا پایین زدناش زیاده
اما من سختیشو به جون می خرم چون رشتمو دوس دارم

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک استرسی خفنی داره وقتی مشخصاتت رو وارد می کنی و میخوای اینتر رو فشار بدی ! ضربان قلبت میره بالا ! ادرنالین در خونت ترشح میشه از یه طرفم دوپامین توی مغزت ! میخوای داد بزنی ! رتبه رو میبینی !! انگار یک گالن اب یخچال رو سرت خالی می کنن !!

شبتون بخیر دوستان

یه دور با نوشته ی شما تجربه اش کردم الان:D
جواب ارشد که نیمد! ولی شبیه سازی خوبی بود نصف شبی:D:|

• Like

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

شبتون بخیر دوستان

خیلی خوب تشریح کردید موقعیت رو...شما باید دکتر می شدید:D

من دوست دارم این قدر رتبم خوب بشه که بعدش جیغ بزنم و مث دختر همسایه بگم دست و جیغ و هورای بلنــــــــد:biggrin:
ایشالله که فردا هم همینطور چهرم خندون باشه...چهره ی هممون :cry:
برم بخوابم که بیدار بودن فایده ای نداره
شب بر همگی خوش:gol:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
هنوزم ک خبری نی.. حالا چند ساعت جلو یا عقب تر بالاخره میاد دیگه.. من ک سال اولم بود خوب کنکور ندادم استرسی هم ندارم اما خب خیلی دلم میخاد ببینم برا سال اول چ گندی زدم خخخخخخ... جالب اینجاس بعضی ها ک سال پنجمشون هست دارن از استرس سکته میکنن.. بابا استرس نگیر دوست عزیز دیگه بعد از پنج بار قبول نشدن استرست کجا بوده اخه..
شوخی میکنم.. ایشالله همتون ب نتیجه دلخواهتون برسید .

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند،نتایج اولیه این آزمون از ساعت 20 امشب از طریق این سامانه قابل دریافت خواهد بود
منبع سازمان سنجش

amir3620

عضو جدید
به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند،نتایج اولیه این آزمون از ساعت 21 امشب از طریق این سامانه قابل دریافت خواهد بود

alk1370

کاربر بیش فعال
من که اصلا خبر نداشتم نزدیک اعلام نتایجه واقعا استرس چیز بدیه چون این چند روز که خبر نداشتم راحت بودم ولی الان!! ولی چقدر زود 22 شد.میگن بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین همینه!:D

بزرگی را گفتند چه کنیم تا صبرمان در برابر مشکلات زیاد شود؟ گفت کنکور ارشد بده و منتظر اعلام نتایج باش!:biggrin:

آخرین ویرایش:

malih9068

عضو جدید
توی این چند ماه سنجش چه کار میکرده,حالا برای خودش چند ساعت هم زمان گذاشته!!
کارشناسی و دکتری با اون جمعیت همش یک ماه طول میکشه چرا ارشد این قدر زمان میبره؟

malih9068

عضو جدید
اونهایی که الان استرس دارن میدونن تلاش خودشون رو کردن حالا منتظرن نتیجه تلاششون رو ببینن حالا اگر ده بار هم امتحان داده باشن باز هم اگر تلاش کرده باشن استرس دارن
خودم دوست دارم ببینم چه کار کردم چون بیشترین تلاشم کردم و الان هیچ پشیمونی ندارم که بخوام افسوس بخورم وای کاشکی خونده بودم حالا حتی مجاز هم نشم میدونم تلاشم رو کردم سیاه لشکر نبودم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اونهایی که الان استرس دارن میدونن تلاش خودشون رو کردن حالا منتظرن نتیجه تلاششون رو ببینن حالا اگر ده بار هم امتحان داده باشن باز هم اگر تلاش کرده باشن استرس دارن
خودم دوست دارم ببینم چه کار کردم چون بیشترین تلاشم کردم و الان هیچ پشیمونی ندارم که بخوام افسوس بخورم وای کاشکی خونده بودم حالا حتی مجاز هم نشم میدونم تلاشم رو کردم سیاه لشکر نبودم

خداییش من اون موقع که تلاشمو کردمم استرس نداشتم واسه نتیجه الان که نکردمم استرس ندارم کلا استرس بعد از امتحان اصلا یعنی چی. شور و هیجان دارم ولی زیاد.شما سرعت پیشرفتت تو درس منو شگفت زده کرده بود تندتندمیخوندی مطالبو. من خودم لاک پشتی م.
ولی خدالعنتشون نکنه وقتمو گرفتن
از صب دنبال این هیجان خاصم نیومد ک. من فک کنم شیطونا میدونن چ حالی دارن بچه ها میخان اذیت کنن.:دی
ولی اسکریم خنده رو خوندم روحم شاد شد:دی
بچه ها یه سوال فنی احتمالا جاش نیس ولی همه اینجایید میپرسم
شما برای کاری اقدام کردید چک خواستن ازتون؟ اونم با مبلغ مثلا پنجا صد میلیون؟ نرماله این کار؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توی این چند ماه سنجش چه کار میکرده,حالا برای خودش چند ساعت هم زمان گذاشته!!
کارشناسی و دکتری با اون جمعیت همش یک ماه طول میکشه چرا ارشد این قدر زمان میبره؟
اینو باید از اون آقا عینکیه بپرسی

و انصافا هم عملکردسازمان سنجش ضعیفه از هرجهت
یه کم با کره تعامل کنن خ چیزا یاد میگیرن ولی حیف که عقل کل ند متاسفانه خودشون:دی

آخرین ویرایش:

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

خداییش من اون موقع که تلاشمو کردمم استرس نداشتم واسه نتیجه الان که نکردمم استرس ندارم کلا استرس بعد از امتحان اصلا یعنی چی. شور و هیجان دارم ولی زیاد.شما سرعت پیشرفتت تو درس منو شگفت زده کرده بود تندتندمیخوندی مطالبو. من خودم لاک پشتی م.
ولی خدالعنتشون نکنه وقتمو گرفتن
از صب دنبال این هیجان خاصم نیومد ک. من فک کنم شیطونا میدونن چ حالی دارن بچه ها میخان اذیت کنن.:دی
ولی اسکریم خنده رو خوندم روحم شاد شد:دی
بچه ها یه سوال فنی احتمالا جاش نیس ولی همه اینجایید میپرسم
شما برای کاری اقدام کردید چک خواستن ازتون؟ اونم با مبلغ مثلا پنجا صد میلیون؟ نرماله این کار؟
قربونت دوست عزیز,به خاطر همین میگم استرس دارم!
عزیز این روند طبیعی که چک یا سفته بگیرن ولی مبلغی که گفتی بسیار بالاست باید ببینی کارش و حقوقش چطوره که اینقدر میگیرن

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قربونت دوست عزیز,به خاطر همین میگم استرس دارم!
عزیز این روند طبیعی که چک یا سفته بگیرن ولی مبلغی که گفتی بسیار بالاست باید ببینی کارش و حقوقش چطوره که اینقدر میگیرن
حقوقش که یک ا لی یکو پونصد حداکثر
خودمم شک کردم
نرمالش چقده مبلغ چک؟
والا ب من گفت چک حامل نیس و اما روش قید هم نکنم به قید ضمانت
کلا من از چک سر در نمیارم

malih9068

عضو جدید

حقوقش که یک ا لی یکو پونصد حداکثر
خودمم شک کردم
نرمالش چقده مبلغ چک؟
والا ب من گفت چک حامل نیس و اما روش قید هم نکنم به قید ضمانت
کلا من از چک سر در نمیارم
عزیز خوب این خوبه حقوقش بالاست والا یک شرکت بود برای ماهی 700_800 حقوق 10 میلیون ضمانت میخواست!
در مورد چک اطلاع درستی ندارم بهتر از بانک هم سوال کنی تا برات مشکلی پیش نیاد
موفق باشی دوست عزیز

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیز خوب این خوبه حقوقش بالاست والا یک شرکت بود برای ماهی 700_800 حقوق 10 میلیون ضمانت میخواست!
در مورد چک اطلاع درستی ندارم بهتر از بانک هم سوال کنی تا برات مشکلی پیش نیاد
موفق باشی دوست عزیز
ممنونم
خوب اینجام اولش همون قده که گفتی اونی که گفتم حداکثرش بود
باز ده تومن قابل هضمه برام
بازم ممنون

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه لحظه سایت سنجش رو رفرش کردم دیدم کاردانی فنی حرفه ای برداشته شد! خوشحال شدم دیدم جاش tolimo گذاشتن !!!! آخه الان تولیمو واجب تره از ارشدددددددددده؟
شما شک دارین؟
معلومه تولیمو واجبتره
زبانه هااااااااااااااا کم نیستش که:دی

بالا