گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

sanaz5

عضو جدید
بعدشم از هر کی پرسیدم میگه اونقدر هم که فکر میکنی کنکور سخت نیست اگه بخونی جواب میگیری
منم سیستم عامل پاس نکرم تازه معماری هم این ترم دارم خوب ریاضیات مهندسی هم این ترم دارم هم درس دانشگاه میخونی هم همراهش با کتاب جلو برو من براشون کتاب میخونم ولی لامصب ریاضی فقط خوندن ریاضی مهندسی نیت باید معادلات هم بخونی پایتم خوب باشه

sami0066

عضو جدید
به نظرمن هم درسی روکنارنذاریم بهتره چون هنوز زیاد فرصت داریم:)

fgm

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)

fgm

عضو جدید
ای بابا چرا هیچ ترم 6 ایه راهیه ارشد نمی یاد تاپیک من :-؟؟ :دی

sami0066

عضو جدید
ببخشید یعنی شما از الان شروع کردید؟شما ریاضیتون خوبه؟چون من خیلی ضعیف هستم

fgm

عضو جدید
آره دیکه من تعجب کردم گفتی وقت زباده آخه من برعکس فکر می کنم ..نه بابا ..ولی می گم که خوب یاد داده ... بعدشم نباید بگیم فلان درسم خوب نیست پس بی خیال .. به هر حال همه مث همیم هرکی بخونه یاد می گیره نخونه ام هیچی...

sanaz5

عضو جدید
آره دیکه من تعجب کردم گفتی وقت زباده آخه من برعکس فکر می کنم ..نه بابا ..ولی می گم که خوب یاد داده ... بعدشم نباید بگیم فلان درسم خوب نیست پس بی خیال .. به هر حال همه مث همیم هرکی بخونه یاد می گیره نخونه ام هیچی...
من نمیگم وقت زیاده چون واقعا دروس کامپیوتر خیلی ولی من ضریب چهار ها خیلی در نظرم مهم ترن من خودم ریاضی شاید خیلی وقت نذارم من ساختمان گسسته و محاسبات رو میخونم امار و ریاضیات نمیرسم بشینم پایه قوی کنم تا بتونم بزنم ولی من شنیم کتاب نیکوکار خوبه برای منم همین کتاب رو نوشته بودن

sanaz5

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)
تو از من زرنگ تری ها من تو عید هیچی نرسیم یا مهمون اومد یا رفتیم مهمونی

ياسي جون

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

شماها ترم چندين ؟
من ترم 6 هستم از االان ميخوام بخونم

sanaz5

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)[/QUO راستی حالا چرا گیر دادی به ریاضیان مهندسی یعنی بین ساختمان داده و نظریه و سیستم عامل و مدار معماری برات ارجحیت داره؟

mohammadamingh1

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیزم:smile:

هر چند که هیچی بلد نیستم اما با حرف fgm موافقم

چرا که
1- ماها ترم ششیم
2-چیزی حدود 11 ماهه دیگه تا کنکور فرصت داریم

به نظر من
واسه کنکور
باید

اول منابع درسی و کنکوری مناسب رو پیدا کرد و بعد با یه برنامه ریزی منسجم و منطقی شروع کرد به خوندن

اما
من به شخصه یکی از بزرگترین مشکلاتم اینه که
هر از گاهی انگیزه ام رو از دست میدم
و این بدترین مانع ممکن هستش:cry::confused:

از طرفی باور کنید اون که تلاش کنه(واقعا تلاش کنه) مطمئنا یه دانشگاه خوب قبول میشه:)
حالا مهم نیست که دانشگاه کارشناسیش دولتی یا آزاده یا پیام نوره یا ... بوده باشه

fgm

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)[/QUO راستی حالا چرا گیر دادی به ریاضیان مهندسی یعنی بین ساختمان داده و نظریه و سیستم عامل و مدار معماری برات ارجحیت داره؟

بابت زرنگیم ~~> :دی
گیر دادنو خوب اومدی :دی آخه اونارو هر ترم که داشتم به نظرم خوب بود بعد می گم که تصمیمم اینه که درسایی مه نداشتمو بخونم که تابستون که شد خاستم هه رو بخونم تازه نخام یاد بگیرم مفاهیم بلد باشم تست بزنم و این که به 19 واحد این ترم به همینم برسم کلی خوشحال می شم...

sanaz5

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)[/Qمن اصلا با نظرت موافق نیستم اصلا به نظرم ریاضیات نباید در حد ضریب چهار ها خونده بشه بابا ضریب دو داره هاااااااااااااااااااااااااااااا نمیدونم یا ریاضیاتت خیلی خوبه یا ...................................... البته شایدم من اشتباه میکنم یکی پیدا نمیشه به من جواب بده دقت کردی فقط من و تو برای هم مینویسیم بقیه مهندس ناظرن

fgm

عضو جدید
ام آره خوب درست می گی ساناز شایدم راحت باشه خوب پس اونم می خونم .. من ریاضی مهندسی نیکوکارو گرفتم فصل اولشم تو همین چند روز خوندم خوبه ... :)[/Qمن اصلا با نظرت موافق نیستم اصلا به نظرم ریاضیات نباید در حد ضریب چهار ها خونده بشه بابا ضریب دو داره هاااااااااااااااااااااااااااااا نمیدونم یا ریاضیاتت خیلی خوبه یا ...................................... البته شایدم من اشتباه میکنم یکی پیدا نمیشه به من جواب بده دقت کردی فقط من و تو برای هم مینویسیم بقیه مهندس ناظرن
:((((( همون :((( خوب من نمی دونم چیکار کنم بعدشم الان میان ترمام شروع شده اصن به ریاضی نمی رسم خودمم از خوندن درسایی که تو می گی لذت می برم ولی موقع خوندن ریاضی ...

mohammadamingh1

عضو جدید

sanaz5 خانم
همیشه نمیشه ضریب رو ملاک قرار داد

نکته ای که هست اینه که اصولا دروس ریاضی و زبان به وسطه اسمشون خیلی طرفدار ندارن
بنابراین اکثرا داوطلبا از اونا فرارین

جالب اینجاست که با اینکه ضریبشون دو هست اما به راحتی
تاثیر زیادی تو جابه جایی رتبه ها داره

یه چیزی هم بگم

توی درسای ریاضی یکی ریاضی مهندسی و یکی محاسبات سنگینن و اون دوتای دیگه به نسبت راحت ترن
و بازم میگم اونی که تلاش کنه باور کنید نتیجه میگره.

sanaz5

عضو جدید
sanaz5 خانم

حالا بر عکس حرف شما من شنیدم امار خیلی سخته ولی من خودم بر این باورم که درس کنار نذارم همه رو میخونم ولی واقعا وفتم کمه وقتی فکر میکنم 15 الی 16 تا درس هست نمیدونم چه کار کنم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام

بنظرم فقط درست بخونید و شانس داشته باشین قبولین

هیچ کس نمیتونه بگ شما چجوری بخونید درسته
ولی
شما ها باید وقتی یه چیز رو یاد گرفتین علتش رو هم بفهمید و بتونید با سایر مطالب ربطش بدین

mohammadamingh1

عضو جدید
خب

من فکر میکنم

باید با یه برنامه ریزی درست درسا را به صورت مفهومی خوند

و

از همین حالا گرایش مورد علاقه خودمون رو بشناسیم و متناسب با درسای اون گرایش جلو بریم

sanaz5

عضو جدید
سلام

بنظرم فقط درست بخونید و شانس داشته باشین قبولین

هیچ کس نمیتونه بگ شما چجوری بخونید درسته
ولی
شما ها باید وقتی یه چیز رو یاد گرفتین علتش رو هم بفهمید و بتونید با سایر مطالب ربطش بدین
اصلا به شانس معتقد نیستم صد در صد تلاش و تلاش هدفمند و درست خیلی مهم رو برنامه ریزی باشی دیمی بخونی عمرا قبول شی تلاش درست و توکل به خدا تلاش میکنی که از خودت خجالت نکشی بعدشم دیگه هر انچه او بخواهد

mohammadamingh1

عضو جدید
sanaz5 خانم

حالا بر عکس حرف شما من شنیدم امار خیلی سخته ولی من خودم بر این باورم که درس کنار نذارم همه رو میخونم ولی واقعا وفتم کمه وقتی فکر میکنم 15 الی 16 تا درس هست نمیدونم چه کار کنم

فرض بر این که آمار هم سخته با این حساب واسه شما گسسته درس راحتیه

پس شما حداقل 25% از ریاضیها رو میتونید بزنید

و این نسبت به خیلیا مقدار خوبیه

البته نا گفته نماند واسه بچه های رشته کامپیوتر گسسته یه درس مهم و پایه هست که هر چی هم واسش تلاش کنیم ارزشش رو داره

mona250

عضو جدید
salm becheha shoma bara konkore azad mikhunin ya bara sarasari??????????????????
ketabhaye entesharat ulum paye kheili khube.

mohammadamingh1

عضو جدید
اگه خدا بخواد من واسه دولتی میخونم

در مورد انتشارات
فکر کنم پوران پژوهش هم خوب باشه

بالا