گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

omidd1315

عضو جدید
سلام دوستان اين تاپيك برا ارشد 91 ايجاد شده اميدواريم تا پايان همراه باشيم.

fmn

عضو جدید
سلام دوستان

من ترم آخرمو نمیتونم از حالا شروع کنم .یکم این ترم درسام سنگینه ولی هستیم دیگه!!:):smile:

omidd1315

عضو جدید
ما در اینجا هستیم تا ازتجربه های دیگران استفاده کنیم.
یکی از مسائل کمبود وقت در آزمون کارشناسی ارشداست که ما باید این کمبود رابا تجربهجبران کنیم

mohammadamingh1

عضو جدید
سلام دوستان:smile:

منم هستم

اما این که فقط بیایم و خودمونو معرفی کنیم و مثلا بگیم ما هم هستیم
اصلا به درد نمیخوره

باید از همین حالا شروع کنیم و به اندازه تواناییهامون درس بخونیم و منابع رو معرفی کنیم و تجربیاتمونو واسه همدیشگه بگیم تا به این ترنیب هم یه چیزایی یاد بگیریم و هم همدیگه رو به تلاش ترغیب کنیم

ببخشید اگه پر حرفی کردم:redface:

اارکیده

عضو جدید
:surprised: یعنی از حال می خوایید شروع کنید
منم امسال باید کنکور بدم اما دوترمم مونده خودش همش پروژه هستن
خدایا... استرس وارد نکنید:cry:

mohammadamingh1

عضو جدید
بابا کی خواست استرس وارد کنه:(
من گفتم باید همدیگرو ترغیب کنیم،شما میگی ...

من میگم باید هر چی زودتر شروع کرد

منم به جز این ترم 2 ترم دیگه دارم

از طرفی اگه تو طول ترم درسامونو خوب بخونیم مثل اینه که واسه کنکور خوب خوندیم:D

ایشالله که بقیه دوستا هم میان و نظر میدن تا با هم واسه کنکور درست بخونیم:redface:

mohammadamingh1

عضو جدید
اگه منظوزتون اینه که چه کتابایی میخوام بخونم

آلان با نظریه زبان پیتر لینز شروع کردم

و برای سایر دروس هم دارم منابعشون رو پیدا میکنم

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظوزتون اینه که چه کتابایی میخوام بخونم

آلان با نظریه زبان پیتر لینز شروع کردم

و برای سایر دروس هم دارم منابعشون رو پیدا میکنم

منظورم اینه که چه کتابهایی میخواین بخرین
به من گفته بودن سنجش و پرسش بخرم بخونم
بعضیام میگن کتابهای استاد مقسمی رو بخونم بهتره

mohammadamingh1

عضو جدید
بهتون پیشنهاد میدم یه سری به سایت www.manesht.ir بندازید

چند روزه که عضوش شدم و چیزای خوبی یاد گرفتم

در مورد بسته های کتاب مربوط به یه موسسه خاص من خیلی موافق نیستم

آخه چون یه تعدادش خوبه و یه تعدادش بد

اما اصولا کتابای پوران پژوهش و پارسه میگن خوبه

بازم میگم نه همشون

sami0066

عضو جدید
دوست عزیز اگه میخوای مقسمی بخونی سعی کن کتابهای درس وکنکورشو گیربیاری(یعنی قدیمیاش)که الان دیگه نیست ،کلا کیفیت کتاباش پایین اومده ولی پوران بعضی کتاباش که دارم خوبه:)

fgm

عضو جدید
منم هستم :دی الان سال سومم می خوام سال بعد قبول شم فقطم شریف یا یوتی:دی

آخرین ویرایش:

arminr2000

عضو جدید
سلام به همگی
من فعلا ترم پنجم هستم ولی می خوام از همین الان شروع کنم و برای سال بعد به صورت آزمایشی شرکت کنم
موفق باشین

;\
کتاب های مقسمی خوب نیست..من گرفتم راضی نیستم...سیستم عاملش خیلی بد توضیح داده

sanaz5

عضو جدید
سلام من ترم شش هستم شروع کردم من با خوندن در س های ضریب چهار و خوندن مفهومی شروع کردم به نظرم 15 روز بذاریم برلای خاندن مفهومی و بعد 15 روز هم تست یعنی یک ماه برای هر درس یکی از بچه ها که تربیت معلم تهران قبول شده بود مقسمی و پوران پژوهش خونده بود

sanaz5

عضو جدید
سلام دوستان اين تاپيك برا ارشد 91 ايجاد شده اميدواريم تا پايان همراه باشيم.
کاش کسایی که تجربه دارن کمی در مرود نحوه خوندن و دوره کردن چه در سهایی رو تو اولویت قرار بدیم چه درس هایی رو میشه جواب داد چه در س هایی رو نمیشه صحبت کنن فقط کتاب معرفی کردن خیلی مهم نیست خوندن جزوه بچه های دانشگاه تهران مفید یا نه

fgm

عضو جدید
سلام من ترم شش هستم شروع کردم من با خوندن در س های ضریب چهار و خوندن مفهومی شروع کردم به نظرم 15 روز بذاریم برلای خاندن مفهومی و بعد 15 روز هم تست یعنی یک ماه برای هر درس یکی از بچه ها که تربیت معلم تهران قبول شده بود مقسمی و پوران پژوهش خونده بود

به نظرت این طوری به درسای یونی یه این ترم می رسیم؟ منم ترم 6 ام برنامه ام زیاد داشتم مخصوصا واسه این تعطیلات ولی واقعا نمی رسم |:
جزوه داری؟ ریاضی مهندسی ؟

آخرین ویرایش:

fgm

عضو جدید
راهیان ارشد 90-91 -در حال حاضر ترم 6

راهیان ارشد 90-91 -در حال حاضر ترم 6

سلام به همه ترم 6 ای یا که می خوایم رتبه های تاپ ارشد کامپپوتر امسال باشیــــــــم
چون ما ها علاوه بر کنکور درسای یونی ام داریم و وقتمون کمتر سرمون شلوغ تر ... پس بیاید همراه شیم ... یه برنامه ریزی که خیلی سنگین نباشه ولی نتیجه بگیریم . می دونم که اینجا نمی شه گفت کی چی بخونه ولی می شه هرکه بگه چیو کی از رو چی می خونه یا هرچی به فکرتون می رسه ..

آخرین ویرایش:

ارشد91

عضو جدید
سلام منم هستم امسال باید قبول بشم خوب بایین با هم شروع کنیم بنظرتون اول با چی شروع کنیم؟چرا علتش رو هم بگین یعنی اگه دوستنی هستن که سالهای قبل تجربه کنکور دارن راهنمایی کنن بهتر با چی شروع کنیم که برنامه ریزیمون درست باشه و اتلاف وقت نشه .دیگه این که ریاضی هارو چیکار میکنین؟همشو میخونین؟مثلا ریاضی مهندسی رو حتماً باید بخونیم؟من که میخوام فقط گسسته بخونم شما نظرتون چیه؟اگه صد تا کتاب تخصصی بگن بخون راضیم ولی از ریاضی مهندسی نفرت دارم یا بهتر بگم وحشت دارم خوب من دیگه خیلی حرف زدم لطفا یه برنامه حسابی ارائه بدین که شروع کنیم

sanaz5

عضو جدید
به نظرت این طوری به درسای یونی یه این ترم می رسیم؟ منم ترم 6 ام برنامه ام زیاد داشتم مخصوصا واسه این تعطیلات ولی واقعا نمی رسم |:
جزوه داری؟ ریاضی مهندسی ؟[/QUOT نه ندارم اصلا مفید هست من یه چیز بهت بگم پایه ریاضیت اگه خوبه وقت بذار اگه خوب نیست ریاضیات مهندسی با خوندن یکی دو جزوه کارش بار نمیشه دوستم میگفت یک جزوه هشت صفحه ای خونده بازم نتونسته جواب بده

sanaz5

عضو جدید
جزوه داری؟ ریاضی مهندسی ؟
حق با تو ولی اگه شل بیایم نمیرسیم منم 20 واحد دارم من با اینکه متونم هفت ترمه تمام کنم ترم بعد و 12 واحد بر میدارم ولی این ترم 20 واحد دارم ولی سه روز اخر هفته تعطیلم من اول همه رو با هم میخودنم یعنی دو ساعت ساختمان داده دو ساعت مدار منطقی دو ساعت معماری و طراحی الگوریتم و نظریه ولی یکی از اینا که رتبش خوب اومده بود اون طوری راهنماییم کرد که 15 روز مطالعه مفهومی 15 روز تست تازه با اجازه دوره نکنی هوتوتو باید دوره ام کنی یکی ام بهم گفت تست زوده از تابستون تست بزن ولی من چون از تست ها درس میگیرم تستم میزنم بستگی به خودت داره

arminr2000

عضو جدید
من که از لحاظ ریاضیات خیالم راحته چون می خوام ارشد تجارت الکترونیک شرکت کنم
کسی هست که تجارت شرکت کنه؟

fgm

عضو جدید
حق با تو ولی اگه شل بیایم نمیرسیم منم 20 واحد دارم من با اینکه متونم هفت ترمه تمام کنم ترم بعد و 12 واحد بر میدارم ولی این ترم 20 واحد دارم ولی سه روز اخر هفته تعطیلم من اول همه رو با هم میخودنم یعنی دو ساعت ساختمان داده دو ساعت مدار منطقی دو ساعت معماری و طراحی الگوریتم و نظریه ولی یکی از اینا که رتبش خوب اومده بود اون طوری راهنماییم کرد که 15 روز مطالعه مفهومی 15 روز تست تازه با اجازه دوره نکنی هوتوتو باید دوره ام کنی یکی ام بهم گفت تست زوده از تابستون تست بزن ولی من چون از تست ها درس میگیرم تستم میزنم بستگی به خودت داره

آهان ولی من می خوام تا تابستون ریاضی و مدار که پاس نکردم یاد بگیرم معماری ام گفتن نخونم مث که تستاش سخته بهتر وقت خیلی روش نذاریم بعد تابستون دوره همه درسای کنکور ... برنامت خوبه ولی واسه کسی که همه رو پاس کرده باشه...

fgm

عضو جدید

آهان ولی من می خوام تا تابستون ریاضی و مدار که پاس نکردم یاد بگیرم معماری ام گفتن نخونم مث که تستاش سخته بهتر وقت خیلی روش نذاریم بعد تابستون دوره همه درسای کنکور ... برنامت خوبه ولی واسه کسی که همه رو پاس کرده باشه...

sanaz5

عضو جدید
من با کنار کذاشتن درس موافق نیستم شاید زد و راحت بود اونوقت از بقیه عقب میمونیم تو راس باید درس های ضزیب چهار و سه باشند من از خیلی ها پریدم گفتن ریاضیات خالی نمونه ولی خیلی مهم نیست ضریب 2 داره تازه یکی بود شیراز قبول شده بود زبان صفر زده بود ریاضیات د0 درصد ولی ضریب چهار بالی 60 زده بود

sanaz5

عضو جدید
من با کنار کذاشتن درس موافق نیستم شاید زد و راحت بود اونوقت از بقیه عقب میمونیم تو راس باید درس های ضزیب چهار و سه باشند من از خیلی ها پریدم گفتن ریاضیات خالی نمونه ولی خیلی مهم نیست ضریب 2 داره تازه یکی بود شیراز قبول شده بود زبان صفر زده بود ریاضیات د0 درصد ولی ضریب چهار بالی 60 زده بود
بعدشم از هر کی پرسیدم میگه اونقدر هم که فکر میکنی کنکور سخت نیست اگه بخونی جواب میگیری

بالا