گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

computer_soft

اخراجی موقت
چطور شروع کردی منظورم اینه داری مطالب میخونی یا تست میزنی؟
منم میخوام شروع کنم یه ماهه ولی دنبال کسی هستم رقابتی بشه بهتره.شمام دانشجویی؟
سلام . آره دانشجو ام ترم 6 ام و این کتابا توضیح هاشون خیلی خوبن به علاوه از مراجع ارشد هم هستند . توضیح و تست با هم کار میکنم البته ریاضی مهندسی رو بیشتر دارم میخونم تا تست بزنم . هستید با هم رقابتی بخونیم؟ انگیزه هم بگیریم .

maryam.raz

عضو جدید
دوستای عزیز این تاپیک مربوط به ارشد 91 بوده که دیگه تموم شد و فقط نتیجه مونده!
هر وقت نتایج اومد همین جا راجع بهش بحث میشه.
لطفا مطالب مربوط به ارشد 92 رو تو تاپیک خودش که همین بغله مطرح کنید!;):)

computersoft

عضو جدید
دوستای عزیز این تاپیک مربوط به ارشد 91 بوده که دیگه تموم شد و فقط نتیجه مونده!
هر وقت نتایج اومد همین جا راجع بهش بحث میشه.
لطفا مطالب مربوط به ارشد 92 رو تو تاپیک خودش که همین بغله مطرح کنید!;):)
منظور از 91 در اینجا یعنی سالی که قراره کنکور بدیم که ما ساله 91 میدیم دیگه سال 92 که نمیدیم سال 92 میریم دانشگاه (اگه قبول شیم)

maryam.raz

عضو جدید
منظور از 91 در اینجا یعنی سالی که قراره کنکور بدیم که ما ساله 91 میدیم دیگه سال 92 که نمیدیم سال 92 میریم دانشگاه (اگه قبول شیم)
این تاپیک واسه بچه های پارسال ایجاد شد که خودم هم جزءشون بودم
از نطر سازمان سنجش هم ما کنکوری های 92 هستیم چون سال ورودیمون هم 92 میشه دیگه ایشالله!(مثل کنکور کارشناسی!)

maryam.raz

عضو جدید
نتایج اولیه کارشناسی ارشد اعلا شد!
امیدوار دوستانی که تلاش کردن نتیجه کارشونو دیده باشن:)

hasty.2005

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.
یکی از دوستای من رتبه 700 هوش و 1000 نرم افزار رو آورده.
به نظرتون کجا قبول میشه؟

salome

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون با رتبه 1300 نرم افزار کجا میشه قبول شد ؟ :cry: اصلا امکانش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سانیار 90

عضو جدید
سلام دوستان اوقات فراغت تابستونو چطور بگذرونم؟دلم میخواد برم کلاس اما کدوم اموزشگاه کامپیوتری خوبه ومعتبره؟کجا مدرک میدن؟

asieh

عضو جدید
سلام .بچه ها اگه کسی اطلاعی از رتبه ها وقبولی ها داره لطفا راهنمایی کنه

آمیتیسا

عضو جدید
دم همه بچه های دانشگاه گیلان گرم.امسال چندتا شاگرد اول کنکور داشتیم.:)
از همه مهمتر،نفر اول نرم افزارم از بچه های خودمونه.خداییش خیلی زحمت کشیده.دومین گروه فارغ التحصیل کامپیوترن.تازه،استاد که نداریم،ازین ارشدای دانشگاه تهران میارن!!!!:mad::razz:
واقعا دمش گرم;)

آمیتیسا

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون با رتبه 1300 نرم افزار کجا میشه قبول شد ؟ :cry: اصلا امکانش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قربونت برم،با این رتبه دور دانشگاه آزاد علی آباد کتول رو هم خط بکش.ما 700 داشتیم هیشکی نگاشم نکرد،چه برسه به قبولی!!!!!:razz:

hamidrezaa

عضو جدید
سلام ،
دوستان کسی جزوه ویا کتاب آقای دکتر کیوان پور رو داره ،
ممنون میشم اگه زحمتشو بکشه.

reza.yeganeh

عضو جدید
در مورد خود ماشین های مجازی که تو کتاب سیلبر شاتس هست من انگلیسی شو دارم می خوام فارسی شو

reza.yeganeh

عضو جدید
در مورد خود سیتم ماشین های مجازی که توکتاب سیلبر شاتس به زبان اصلی است من فارسی این قسمت رو میخوام اخه اراءه دارم

بالا