گام به گام تا کنکور 95

P aYa M

عضو جدید
سلام رفقا
دفترچه سوالات هم که از دیروز اومده
یعنی اینجا هیچ کس نیست حداقل بخواد جواباشو با بقیه تست کنه:(:mad:
سلام دوست عزیز
بیا چک کنیم
البته من چون ساختی هستم دینامیک و سیالات و نزدم

siavashbehzad

عضو جدید
سلام دوستان ... کدوم دروس ساخت تولید واسه آزمون استخدامی میاد ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه و بگه چجور بخونمشون

Abolfazl6776

عضو جدید
کلید لعنتی اومد ، من فاجعه کاشتم ، پارسال نخونده خیلی بهتر بود درصدام:cry:

ما که سرباز شدیم ، ولی خدایی اگه امسال سال اولتون بود و قبول نشدید ،بیخودی عمرتون رو تلف نکنید و پشت کنکور لعنتی نمونید ، برید پی زندگیتون

لعنت بر هرچی کنکور و درسه تو این مملکت

P aYa M

عضو جدید
ساخت و تولیدی نداریم اینجا
سوالای ساخت بوضوح غلط دارن تو جواب ها
درصدای من اینجوریه
ریاضی 15%
جامدات 45%
ساخت 27%

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ساخت و تولیدی نداریم اینجا
سوالای ساخت بوضوح غلط دارن تو جواب ها
درصدای من اینجوریه
ریاضی 15%
جامدات 45%
ساخت 27%
تبریک. روزانه درجه 2 شهرستان و میارید وشاید شبانه درجه 1 شهرستان

P aYa M

عضو جدید
تبریک. روزانه درجه 2 شهرستان و میارید وشاید شبانه درجه 1 شهرستان
سوالای امسال غلط داره
مطمین این حرف و میزنم
در کل برای من فقط قبولی دولتی مهم بود چون برای اپلای نیاز داشتم بهش
اما سوالای ساخت امسال واقعن بی منطق بودن

alma_mech

عضو جدید
با سلام
من که تکلیفم مشخص شده با درصدایی که زدم تهران قبول نمیشم پس میمونم سال بعد
خوب هر کی برای کنکور 96 حاضرن بیاین شروع کنیم.
و بدونین که باید خیلی بخونین خیلی (من که از بس درسا رو همینجوری الکی الکی پاس کردم خیلی بی سوادم :(
و پیوسته بخونین کاری که من انجام ندادم و نباید درسو ول کنید .
خوب کنکوریای 96 گرامی کجا هستین؟؟؟
من از فردا شروع میکنم.

SaDeGH_F

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

با سلام
من که تکلیفم مشخص شده با درصدایی که زدم تهران قبول نمیشم پس میمونم سال بعد
خوب هر کی برای کنکور 96 حاضرن بیاین شروع کنیم.
و بدونین که باید خیلی بخونین خیلی (من که از بس درسا رو همینجوری الکی الکی پاس کردم خیلی بی سوادم :(
و پیوسته بخونین کاری که من انجام ندادم و نباید درسو ول کنید .
خوب کنکوریای 96 گرامی کجا هستین؟؟؟
من از فردا شروع میکنم.

خوش بحال شما دخترا که نه دغدغه سربازی دارین نه کار و درآمد...

منم میخواستم بذارم واسه سال بعد ولی ترس از قبول نشدن مجدد و عقب افتادن دو ساله باعث شد تصمیم بگیرم برم خدمت...

حالا اگه شرایط خدمتم جوری بود که بشه بخونی میخونم باز ولی زیاد نمیشه روش حساب کرد...

میگم شماها تا حالا به سرتون نزده تغییر رشته بدین؟ رشته هایی مثل اقتصاد و مدیریت و اینجور چیزا انتخابای بدکی نیستن واسه ما... هم ریاضی هاشون واسه ما آسون تره و هم ترکیبشون با مدرک مهندسی میتونه کمک کنه توی بازار کار بنظرم...

alma_mech

عضو جدید
نه به غیر مکانیک هیچی ...
چرا من دغدغه ی در آمد دارررم خیلی زیادد:D
فقط تهرانو میخوام عقده ای شدم :redface:حالا که بابام نمیزاره به اپلای حتی تو ذهنم یه ذره هم فکر کنم پس فقط تهران یا مرگ:biggrin:
آره بابا برین سربازیتونو انجام بدین بر گردین نگران فاصله گرفتن از درس و دانشگاهم نباشین فقط باید هدف داشته باشین برای زندگی من تازگیا دارم با هدف زندگی میکنم یه عمره همنیجوری بی هدف زندگی کردم. با دوستای کنکوری ارتباط داشته باشید هر کی بی برنامه هست و ناامید ازش دور شین و هی کتابای کنکوری دستتون باشه و قوی باشین.
من یه عمره لوس بودم و خودمو به سختی ننداختم و .... الان میفهممم همه ی عمرم تا اینجا به باد فنا رفته زندگی اینه که هی شکست بخوری و بر خیزی و هی شکست بخوری و بر خیزی و یه کوشولو این وسط به موفقیت برسیم. و دوباره ....
امروز تو لینکدین بودم . همه در حال تلاش و پشتکار و تحقیق و پژوهش و من :(
ولی دیگه از این به بعد زندگی میکنم نه زنده میمونم و منتظر مرگ !
چقدر حرف زدم. :(

alma_mech

عضو جدید
خوش بحال شما دخترا که نه دغدغه سربازی دارین نه کار و درآمد...

منم میخواستم بذارم واسه سال بعد ولی ترس از قبول نشدن مجدد و عقب افتادن دو ساله باعث شد تصمیم بگیرم برم خدمت...

حالا اگه شرایط خدمتم جوری بود که بشه بخونی میخونم باز ولی زیاد نمیشه روش حساب کرد...

میگم شماها تا حالا به سرتون نزده تغییر رشته بدین؟ رشته هایی مثل اقتصاد و مدیریت و اینجور چیزا انتخابای بدکی نیستن واسه ما... هم ریاضی هاشون واسه ما آسون تره و هم ترکیبشون با مدرک مهندسی میتونه کمک کنه توی بازار کار بنظرم...

راستی یه چیزیم هستا همه چیز کنکور نیست !
من یه دوستی داشتم 134 تبدیل شده بود انتخاب رشته نکرد و شوهر کرد و رفت اونور من چقدر به جاش افسوس خوردم و حرص خوردم و گفتم روانی شده و... ولی رفت تو شرکت عموی شوهرش و شوهرش که مهندس عمران و نمیدونم خلاصه کارای عمرانی بود و اونجا پیش شوهرش کارآموزی کرد و الان کار یاد گرفته و برای خودش یه پا حرفه ای شده و تا اونجایی که شنیدم 3000 دلارم حدودا میگیره و میخواد بره عمران ادامه بده
منظورم اینه که اگر دور و برتون کسی هست که دستتونو بگیره و وارد کار کنه از درس خوندن موفق تر میشین برین. و حتی تغییر رشته
بشینین با خودتون فکر کنید و تصمیماتتون رو با تمام وجودتون بگبیرین و جوانب رو بسنجین.
:( من هم چنین کسی رو ندارم. پس باید برم ارشد بخونمو...

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه ها منم مصاحبه های دکترا رو دارم میرم .اما واقعا احساس میکنم مسیر زندگیم درس خوندن نیس یه ذره بی انگیزه شدم نمیدونم چرا. کلا باور کنید چون همه میگن دکترا دکترا جو نگیرتتون همه چی درس نیس احساس میکنم از زندگیم عقب موندم.نه زندگی دارم نه کار نه هیچی مثه منگلا بلاتکلیفم.از زندگیتون لذت ببرید فقط بگم که زندگی و جونی کردن دیگه پیدانمیشه.

Mohammad7225

عضو جدید
سلام

میدونم که باید زودتر از اینا میومدم ولی خب نتونستم از یه طرف کنکور به فنا رفته و از طرف دیگه خودم! ولی خب حالا برگشتم :D
میدونین همیشه فکرمیکردم که شاید این منم که تلاش نمیکنم به جایی نمیرسم ولی این بار یاد گرفتم که هرچند مهمه چقدر تلاش کردی ولی از اونور عوامل دیگه ای هم دخیل هستند، و بعضی وقتا حتی خودت خودت رو از جلو رفتن باز میداری!
این روزا دو تا فکر دارم، یکیش اینکه برگردم عقب این یکسالمو وقف کنکور نمیکنم و دومشم اینکه باید امتحان کنم. باید بدونم که واقعا چی میخوام و چیکار میتونم بکنم. دیگه احتمالا من درس رو انتخاب نمیکنم!

پ.ن. فعلا به نتیجه ای نرسیدم ولی میخواستم یه جورایی پست برگشتنم یه پست الکی نباشه :D

vanpersi

عضو جدید
نه به غیر مکانیک هیچی ...
چرا من دغدغه ی در آمد دارررم خیلی زیادد:D
فقط تهرانو میخوام عقده ای شدم :redface:حالا که بابام نمیزاره به اپلای حتی تو ذهنم یه ذره هم فکر کنم پس فقط تهران یا مرگ:biggrin:
آره بابا برین سربازیتونو انجام بدین بر گردین نگران فاصله گرفتن از درس و دانشگاهم نباشین فقط باید هدف داشته باشین برای زندگی من تازگیا دارم با هدف زندگی میکنم یه عمره همنیجوری بی هدف زندگی کردم. با دوستای کنکوری ارتباط داشته باشید هر کی بی برنامه هست و ناامید ازش دور شین و هی کتابای کنکوری دستتون باشه و قوی باشین.
من یه عمره لوس بودم و خودمو به سختی ننداختم و .... الان میفهممم همه ی عمرم تا اینجا به باد فنا رفته زندگی اینه که هی شکست بخوری و بر خیزی و هی شکست بخوری و بر خیزی و یه کوشولو این وسط به موفقیت برسیم. و دوباره ....
امروز تو لینکدین بودم . همه در حال تلاش و پشتکار و تحقیق و پژوهش و من :(
ولی دیگه از این به بعد زندگی میکنم نه زنده میمونم و منتظر مرگ !
چقدر حرف زدم. :(
اشتباه بزرگی میکنی اگه امسال روزانه قبول میشی و صرفا به خاطر تهران دراومدن نمیری.از کجا معلوم کنکور سال دیگه سختتر نشه و یا اینکه وسط خوندن ببری و اخسته شی و هزاران احتمال دیگه

alma_mech

عضو جدید
اشتباه بزرگی میکنی اگه امسال روزانه قبول میشی و صرفا به خاطر تهران دراومدن نمیری.از کجا معلوم کنکور سال دیگه سختتر نشه و یا اینکه وسط خوندن ببری و اخسته شی و هزاران احتمال دیگه
عیبی
یووخ!!حاضرم با تمام وجودم این ریسکو قبول
کنم.:D
و اینکه کسی میدونه کنکور سال بعد کی هست؟؟ اردیبهشت یا بهمن؟؟

alma_mech

عضو جدید

و اینکه یه عمریه که با همین فکرا که شاید به اونی که 100 متر جلوترمه نرسم و به اونی که دم دستمه قانع شدم و الان احساس یه آدم بازنده رو دارم.و نمیدونم تا حالا چنین احساسی رو داشتین یا نه که باعث میشه آدم فلج روحی بشه .و اعتماد به نفس هی کمو کمتر بشه تا جایی که رسیدم به جایی که خیلی از کارها رو گفتم از توان من خارج.
هست و قادر به انجامش نیستم.
من به خودم خیلی بدهکارم خیلی:D باید این بدهیمو به خودم پس بدم.
اگه تهران قبول نشم با همین لیسانسم میرم پی زندگیم !! تبریز و اینا رو بی خیال میشم. :)

P aYa M

عضو جدید
دوستان عزیز من سال 89 لیسانسم تموم شد دانشگاه دولتی هم بودم
همون سال با رتبه 500 هیچ جای ایران نه روزانه نه شبانه قبول نشدم(تاکید میکنم هیچ کجا) هم ظرفیت ها کمتر بود هم دانشگاه های کمتری رشته ساخت و تولید رو داشتن
با کلی انگیزه سال بعدش خوندم اما رتبم شد 1100 :دی
رفتم سربازی بعد سریع اومدم و جذب بازار کار شدم بدون هیچ وقفه ای
خدا رو شکر تو یه شرکت خیلی معتبر توربین سازی تو رده کارشناسی مشغول شدم و سه سال کار کردم
بعد سه سال چی شد؟!!
دقیقن به این نتیجه رسیدم مشکل از رشته ماست
این رشته واقعن سخت هست و مدرک گرفتن توش به راحتی نیست حتی اگه سر سری فقط پاس کرده باشید اما عملن تو بازار کار هیچ بهایی بهش داده نمیشه
من اینو بعد سه سال سابقه تو یه شرکت خیلی معتبر نیمه دولتی عرض میکنم
توصیه من به شما مهندسین اینه اولن ادامه تحصیل برای ارشد واقعن هیچ تاثیری در شغل اینده شما نداره (شاید فرق حقوق یک لیسانسه با یه ارشد به 200 هزار تومن در ماه برسه)
ولی اگه خیلی تاکید به ادامه تحصیل دارید ارشد رو مکانیک نخونید چون عملن وارد مباحثی میشید که تو کار به دردتون نمیخوره
سعی کنید به سمت ارشد صنایع یا NBA برید برای ارشد
واز همه مهمتر تایمتون واقعن ارزشش خیلی خیلی بیشتر از اینه که بخواید یه سال دیگه پشت کنکور بمونید
من بنا به دلایلی امسال هم ارشد شرکت کردم و فکر میکنم رتبم حدود 300-500 باشه اما به هیچ وجه قصد ادامه تحصیل تو ایران ندارم و فقط نیاز داشتم اشتغال بتحصیل ارشد از دانشگاه های دولتی ایران داشته باشم برای اپلای کردن
در کل زندگی رو سخت نگیرید اما سخت تلاش کنید و چه ارشد بخونید و چه نخونید تو بازار کار به این نتیجه میرسید که ارشد خوندن تو ایران واقعن هیچ توجیحی نداره
قصد جسارت به هیچ طرز فکر و اعتفادی رو ندارم و فقط خواستم تجربه خودم رو بگم

alma_mech

عضو جدید
همون سال با رتبه 500 هیچ جای ایران نه روزانه نه شبانه قبول نشدم(تاکید میکنم هیچ کجا) هم ظرفیت ها کمتر بود هم دانشگاه های کمتری رشته ساخت و تولید رو داشتن
خدا رو شکر تو یه شرکت خیلی معتبر توربین سازی تو رده کارشناسی مشغول شدم و سه سال کار کردم
بعد سه سال چی شد؟!!
این رشته واقعن سخت هست و مدرک گرفتن توش به راحتی نیست حتی اگه سر سری فقط پاس کرده باشید اما عملن تو بازار کار هیچ بهایی بهش داده نمیشه
توصیه من به شما مهندسین اینه اولن ادامه تحصیل برای ارشد واقعن هیچ تاثیری در شغل اینده شما نداره (شاید فرق حقوق یک لیسانسه با یه ارشد به 200 هزار تومن در ماه برسه)
ولی اگه خیلی تاکید به ادامه تحصیل دارید ارشد رو مکانیک نخونید چون عملن وارد مباحثی میشید که تو کار به دردتون نمیخوره
واز همه مهمتر تایمتون واقعن ارزشش خیلی خیلی بیشتر از اینه که بخواید یه سال دیگه پشت کنکور بمونید
من بنا به دلایلی امسال هم ارشد شرکت کردم و فکر میکنم رتبم حدود 300-500 باشه اما به هیچ وجه قصد ادامه تحصیل تو ایران ندارم و فقط نیاز داشتم اشتغال بتحصیل ارشد از دانشگاه های دولتی ایران داشته باشم برای اپلای کردن
در کل زندگی رو سخت نگیرید اما سخت تلاش کنید و چه ارشد بخونید و چه نخونید تو بازار کار به این نتیجه میرسید که ارشد خوندن تو ایران واقعن هیچ توجیحی نداره

اوضاع بازار کار خیلی خرابه؟؟؟؟
بابا ی من نمیزاره به اپلای فکر کنم حتی فکرررررررررررررر بعدشم اون 50 60 میلیونی که لازم دارم برای اپلایو هم باید از بابام بگیرم که بهم نمیده :(
شما پسرین راحت میتونین برین آیندتونو بسازین ولی من :(
مرسی از حرفاتون

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی

نتایج کنکور در تاریخ24 خردادماه اعلام خواهد شد ...و تا 30خرداد انتخاب رشته می باشد...
لازم به تذکر است خبر جایی فعلا منتشر نشده است.ولی طبق خبرهایی که از دوستان داخل سنجش رسیده 90درصد تاریخ معتبر است...

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد سه سال چی شد؟!!

با سلام
ضمن پوزش از شما دوست عزیز
اما من با دیدگاه شما کاملا مخالف هستم.
دوستان عزیز اگر تلاش کردید یک سال و نتونستید ارشد رتبه خوب بگیرید مطمین باشید سال بعد اگر با همین پشتکار ادامه بدید مطمین باشید رتبتون نصف خواهد شد من اولین نفری هستش میبینم رتبش رفته بالا!!
من درجلسات مشاوره وافر دیدم حتی رتبه1 برق چندسال پیش رتبه سال اولش2000بود سال بعد1شد!!اخه اصلا فلسفه این دوسال خوندن باید اطلاعات بره بالا و رتبه بهتر بشه نه بدتر (باتوجه به اینکه همون پشتکار و انگیزه رو داشته باشه)لذا بابت اینکه اگر سال بعد بخونم رتبم بدتر بشه جای هیچ شک و شبه ای نیست !!!
ثانیا شما عرض میکنید فرق لیسانس با فوق لیسانس 200هزار است؟!!!!من به شخصه سابقه کار در شرکت دولتی و نام اور ایران را دارم فرق حقوق 2میلیون است !!نه200هزار!!!

اپلای کردن 50 60میلیون نیست شاید خیلی بیشتر دوست من یکی از دانشگاهای نیمه معتبر پذیرش کرد تا الان که یکسال نشده100میلیون خرج کرده!!و لذا هرکسی نباید بگه خوندن تو ایران فایده ای نداره پس بذارم کنار نه اینطور نیست و نخواهد بود همه چیز به خود فرد بستگی داره و به جنس زن و مرد ربطی نداره زنهایی دیدم با لیسانس برق 7میلیون پول میگیرن حالا بقیه رو بچسب....

با ارزوی موفقیت برای فرزندان این مرزو بوم اریایی

بابک1668

عضو جدید
سلام دوستان من متولد 68 هستم و سال 87 آزاد پرند مکانیک خودرو بودم بدلایلی نرفتم الان ترم آخر کارشناسی مهندسی فناوری مکنایک-ماشین افزارم(همون ساخت و تولید خودمون)با توجه به فاصله ای که از درس و دانشگاه گرفتم و این که علوم پایه ام مثل ریاضی و فیزیک ضعیفه ارشد سعی امو بکنم یا نه
من ارشد رو میخوام برای این که تو کارهای تحقیقاتی خیلی به درد میخوره اون موقع دیگه بحث حقوق مطرح نیست خیلی جاها کارهای تحلیلی انجام میشه و مبلغ بصورت توافقی و پروژه ای هست نه حقوق
از نظر من چیزای که یک لیسانس ساخت و تولید بلده من تو دو سالی که تو یک کارگاه کار کردم یاد گرفتم و چیز خاصی تو کارشناسی نیس
حالا سوال من فقط اینه که برا ارشد امیدی هست یا نه؟

Mohammad7225

عضو جدید
سلام دوستان من متولد 68 هستم و سال 87 آزاد پرند مکانیک خودرو بودم بدلایلی نرفتم الان ترم آخر کارشناسی مهندسی فناوری مکنایک-ماشین افزارم(همون ساخت و تولید خودمون)با توجه به فاصله ای که از درس و دانشگاه گرفتم و این که علوم پایه ام مثل ریاضی و فیزیک ضعیفه ارشد سعی امو بکنم یا نه
من ارشد رو میخوام برای این که تو کارهای تحقیقاتی خیلی به درد میخوره اون موقع دیگه بحث حقوق مطرح نیست خیلی جاها کارهای تحلیلی انجام میشه و مبلغ بصورت توافقی و پروژه ای هست نه حقوق
از نظر من چیزای که یک لیسانس ساخت و تولید بلده من تو دو سالی که تو یک کارگاه کار کردم یاد گرفتم و چیز خاصی تو کارشناسی نیس
حالا سوال من فقط اینه که برا ارشد امیدی هست یا نه؟
سلام
این که میگین امیدی هست یا نه؟ میتونم فقط بگم که به خودتون وابسته س، ببین هر چقدر بیشتر تمرین کنی بیشتر قویی میشی و اینکه توی یه سال چقدر تمرین و چقدر پیشرفت داشته باشی به همدیگه وابسته هستن.
یادمون نره که انیشتین یه بچه بود که معلمش میگفت که این یه احمقه و نمیتونه توی درس به جایی برسه ولی تمرین و کمک های مادرش باعث شد که بشه انیشتین!
دومین چیز شرایطتونه، شما نمیتونید زندگیتونو ول کنین یه سال رو بچسبین به درس مگه اینکه واقعا تشنه ش باشین یا هدف رو برای خودتون در نظر گرفته باشین.
پس توصیه من اینه که اول حسابی فکراتونو بکنین و سبک سنگین کنین و بعدش ببینین واقعا چی میخواین در این صورت میتونین با عزمی جزم به اون چیزی که میخواین برسین.
یه چیزه دیگه اینه که اگه شما ساخت و تولید رو بالا بزنین، با یه چیز معمولی رو به کم تو بقیه درسا یه رتبه خیلی خوب بدست میارین
موفق باشین:)

masoud_gh64

عضو جدید
سلام دوستان
فقط خواستم یک نکته که به ذهنم رسید رو عرض کنم...
متاسفانه تا زمانی که هدف از تحصیل بدست آوردن ثروت باشه وضعیت صنعت و اقتصاد ما همینه
تحصیلات با علم تو کشور ما هیچ سنخیتی نداره....ما محکوم به شکست هستیم با این دیدی که نسبت به تحصیلات وجود داره

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
فقط خواستم یک نکته که به ذهنم رسید رو عرض کنم...
متاسفانه تا زمانی که هدف از تحصیل بدست آوردن ثروت باشه وضعیت صنعت و اقتصاد ما همینه
تحصیلات با علم تو کشور ما هیچ سنخیتی نداره....ما محکوم به شکست هستیم با این دیدی که نسبت به تحصیلات وجود داره

سلام

جالب بود

reza125007

عضو جدید
و اینکه یه عمریه که با همین فکرا که شاید به اونی که 100 متر جلوترمه نرسم و به اونی که دم دستمه قانع شدم و الان احساس یه آدم بازنده رو دارم.و نمیدونم تا حالا چنین احساسی رو داشتین یا نه که باعث میشه آدم فلج روحی بشه .و اعتماد به نفس هی کمو کمتر بشه تا جایی که رسیدم به جایی که خیلی از کارها رو گفتم از توان من خارج.
هست و قادر به انجامش نیستم.
من به خودم خیلی بدهکارم خیلی:D باید این بدهیمو به خودم پس بدم.
اگه تهران قبول نشم با همین لیسانسم میرم پی زندگیم !! تبریز و اینا رو بی خیال میشم. :)

بعنوان اولین پستم تو این فروم این رو مینویسم شاید به درد آیندگان هم بخوره و درست تصمیم بگیرن
من تو یکی از بهترین مدارس شهرستان بودم و موقع آزمون ورودی جزو نفرات اول بودم و چهار سال دبیرستان همیشه جزو چند نفر اول بودم
کنکور آمد و من هم آماده رفتن به یکی از دانشگا های تهران بودم که متاسفانه نشد
یعنی موضوع استرس سر کنکور و... نبود خودم به این نتیجه رسیدم رتبه بد من از بیسوادی بود این منطقی ترین نتیجه بود
بعد از رسیدن کارنامه سراسری گفتم خوب امسال رتبه بده و... انتخاب رشته نکنم سال بعد
مشکل سربازی هم نداشتم ولی به اجبار خانواده و.... ناچار یکی از روزانه های شهرستانو زدم و رشته ای که اصلا مد نظرم نبود قبول شدم

من وخیلی از دوستای دیگه که تو اون دبیرستان بودیم اینجا اومدیم اما همه دوستای اصلی من که هم تراز من بودن رفتن تهران و من رفتم اونجا
درسته اینجا میتونه جزو دانشگاه های درجه یک نه ولی دو باشه ولی....

تنها خواستم اینو بگم از روز اول دانشگاه تاااااا این روز که روزای آخر سال سوم هست هر روز به خودم فحش و بد و بیراه میدم چرا اینجا اومدم و چرا خودمو نابود کردم
شاید بگید دانشگاهت دولتی روزانه بوده و.... ولی در نهایت اونی که من خواستم نبوده!!!!!

اون دوستی که گفتن امسال نمیرم تا سال دیگه تهران برم به نظر من بهترین کاره
چون اگه جای دیگه برن در نهایت میرسن به امروز من
فردای ایشون میشه امروز من با دلیل و منطق انتخاب کنین و دوم برای رسیدن تلاش کنین نه اینکه به جای پایینتر راضی بشین

خیلی ممنون...