گام به گام تا کنکور 95

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعنوان اولین پستم تو این فروم این رو مینویسم شاید به درد آیندگان هم بخوره و درست تصمیم بگیرن
من تو یکی از بهترین مدارس شهرستان بودم و موقع آزمون ورودی جزو نفرات اول بودم و چهار سال دبیرستان همیشه جزو چند نفر اول بودم
کنکور آمد و من هم آماده رفتن به یکی از دانشگا های تهران بودم که متاسفانه نشد
یعنی موضوع استرس سر کنکور و... نبود خودم به این نتیجه رسیدم رتبه بد من از بیسوادی بود این منطقی ترین نتیجه بود
بعد از رسیدن کارنامه سراسری گفتم خوب امسال رتبه بده و... انتخاب رشته نکنم سال بعد
مشکل سربازی هم نداشتم ولی به اجبار خانواده و.... ناچار یکی از روزانه های شهرستانو زدم و رشته ای که اصلا مد نظرم نبود قبول شدم

من وخیلی از دوستای دیگه که تو اون دبیرستان بودیم اینجا اومدیم اما همه دوستای اصلی من که هم تراز من بودن رفتن تهران و من رفتم اونجا
درسته اینجا میتونه جزو دانشگاه های درجه یک نه ولی دو باشه ولی....

تنها خواستم اینو بگم از روز اول دانشگاه تاااااا این روز که روزای آخر سال سوم هست هر روز به خودم فحش و بد و بیراه میدم چرا اینجا اومدم و چرا خودمو نابود کردم
شاید بگید دانشگاهت دولتی روزانه بوده و.... ولی در نهایت اونی که من خواستم نبوده!!!!!

اون دوستی که گفتن امسال نمیرم تا سال دیگه تهران برم به نظر من بهترین کاره
چون اگه جای دیگه برن در نهایت میرسن به امروز من
فردای ایشون میشه امروز من با دلیل و منطق انتخاب کنین و دوم برای رسیدن تلاش کنین نه اینکه به جای پایینتر راضی بشین

خیلی ممنون...

با سلام و ضمن خوشامد گویی

درود بر شما...که نیتتون خیر است..

alma_mech

عضو جدید
سلام الان داشتم تاپیکتون رو میخوندم تاپیک کنکوریای برق
ولشون کنید.
میدونین عیب ما ایرانیا چیه اینه که اگر به چیزی نمیرسیم میگیم نمیشه و این کار نشدنیه و اگر کسی که میخواد این کارو بکنه میشینیم کنارش و بهش فاز منفی میدیم غافل از اینکه شاید ما نتونستیم اون کارو انجام بدیم شاید اون طرف بتونه. و این خیلی بده خیلی ....
این چند روز هم هم تاپیک اینجا رو میخوندم و هم برقو :)
چرا ارشد خوندن بده؟؟؟ چرا اونایی که خودشون میگن بده و دارن شرکت میکنن؟؟؟
من خودمو و دوستامو میگیم شرح حالمونو:
یه عمره خوردیم و خوابیدیم و با با و مامانمون همه ی کارها برامون انجام دادن و الان وقته اینه که خودمون برای زندگیمون زحمت بکشیم و این زحمته سخته خیلی سخت تا جایی که همین اولاش کم میاریم!! اونم بد جورررررررررر :) من و دوستام انتظار داریم فقط چون تو یه دانشگاه یه مدرک گرفتیم بیاین بگن خانم مهندس بیاین این کار و اینم حقوق 5 و 6 میلیونی :)
ولی اینجوری نیست تازگیا فهمیدم اینجوری نیست!! این همه رقیب و مهندس مکانیک فارغ التحصیل بیکار ! رقابت فوق العاده زیاد برای اینکه بین این همه آدم دیده بشی
1. باید قوی باشی 2. سواد لازم رو ببرین بالاتر همین 3. و هیچ وقت ناامید نباشین با ارشد هیشکی به هیچ جایی نرسیده برین ببینید اتفاقا خیلیا هم رسیدن ولی اگه به نظر شما نرسیدن اوکی شما هم تو همین افکار باشین من به آزادی فکر و اوندیشه ی دیگران احترام خاصی قائلم. :d
هیچ وقت ناامید نباشین زندگی سخته برای همه ، نباید ناامید بشین باید زحمت بکشیم هممون و اگر هدفی داریم به اندازه ی اون زحمت بکشیم به اندازه همون هدفه (مطمئنم موفق میشه هر کی به اندازه ی هدفش تلاش کنه) کدومتون 24 ساعته غذا نخوردین؟؟:) میبینید روزی تون رو خدا رسونده میبیندتون و دوستون داره بهش توکل کنید و همه ی تلاشتونو بکنید. دیروز یه فیلم میدیدم قهرمان داستانو تا لحظه ی مرگش کتک زدن ولی نامید نمیشد هی پا می شد و میجنگید من شما رو نمی دونم من دوست دارم اینجوری باشم قوی خیلی قوی
زندگی هامون قراره از این هم سخت تر بشه دو راه جلومونه : یکیش این که بگیم من عرضه ی این کارو ندارم و بکشیم کنار (که ساده ترین کاریه که ما میتونیم انجام بدیم) و راه دوم هم اینه که تا رسیدن به اون چیزی که میخوایم تا لحظه ی مرگ تلاش کنیم شاید به اون چیزی که میخوایم نرسیم ولی از اون جایی که هستیم مثلا هدف تو 200 متری باشه ما تونستیم به 150 متریش برسیم و این یعنی پیشرفت .
روزایی که کنکور داشتم خسته شده بودم و میگفتم آخه خدایا کی قراره کنکور تموم بشه و این روزای مزخرف!! ولی الان میبینم این روزام مزخرفه اون روزا برای هر دقیقم برنامه داشتم و دوست نداشتم زمانم به هدر بره و هدف داشتم زندگیم هدف دار بود و خیلی خوب بود ولی الان این چند روزای استراحتم بی هدف بی هدف نمیدونم اصلا چیکار میکنم و همینجوری زندم
من همون روزایی که خسته میشدم و یه کوشولو زجر آور بودو و هدف داشتم ترجیح میدم به این زندگی به قول دوستم شاهانه که خوردن و خوابیدن چیز دیگه ای نداره.
برین زندگی افراد بزرگو ببینید همش پر از شکسته و اونا ادامه دادن و فرق بین یه آدم موفق و شکست خورده همینه دوباره به پا خواستن و ادامه دان!!!
با سختی کشیدن میشه موفق شد نباید ناامید بشیم باید جاه طللب باشیم باید جرات و جسارت داشته باشیم آرزو کنیم و به طرفش حرکت کنیم و تلاش بکنیم برای رسیدن به اهداف و آرزوهامون که زیباترین کار انسان تو زندگی اینه به نظرم همینه
من حدو یه سالی تو این تاپیک بودم و خیلی چیزا از همتون یاد گرفتم ازتون بی نهایت ممنونم دوستای خوبم
مسیر زندگی پر از سختی هاست و پر از نصیحت و خیر خواهی !!!!!!! دیگران که میگن این هدفت نشدنیه خودتو خسته نکن باوووووو!!! و پر از تنهایی!!!
دستتاتونو بذارین روی گوشاتون و فقط به هدفتون فکر کنید و به سمتش برین
و اینو مطمئن باشین اگر شبا داریین رویاهاتونو تو خواب میبینید و هی آرزو میکنید هستن کسایی که همون رو دارن انجام میدن و برای رسیدن بهش تلاش میکنن. و اون هدف مال اوناست.
خسته شدم اونقدر نوشتم :)
مرسی از همتون من دارم میرم پی زندگیم و اهدافم
برای همتون آرزوی موفقیت دارم و دعا میکنم هیچ وقت از رحمت خدا ناامید نباشین که اگه به جایی رسیدین که بهش اعتماد نداشتین و ازش ناامید شدین یعنی مردین همین!!!
خدا حافظ همتون

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولشون کنید.
میدونین عیب ما ایرانیا چیه اینه که اگر به چیزی نمیرسیم میگیم نمیشه و این کار نشدنیه و اگر کسی که میخواد این کارو بکنه میشینیم کنارش و بهش فاز منفی میدیم غافل از اینکه شاید ما نتونستیم اون کارو انجام بدیم شاید اون طرف بتونه. و این خیلی بده خیلی ....
یه عمره خوردیم و خوابیدیم و با با و مامانمون همه ی کارها برامون انجام دادن و الان وقته اینه که خودمون برای زندگیمون زحمت بکشیم و این زحمته سخته خیلی سخت تا جایی که همین اولاش کم میاریم!! اونم بد جورررررررررر :) من و دوستام انتظار داریم فقط چون تو یه دانشگاه یه مدرک گرفتیم بیاین بگن خانم مهندس بیاین این کار و اینم حقوق 5 و 6 میلیونی :)
ولی اینجوری نیست تازگیا فهمیدم اینجوری نیست!! این همه رقیب و مهندس مکانیک فارغ التحصیل بیکار ! رقابت فوق العاده زیاد برای اینکه بین این همه آدم دیده بشی
1. باید قوی باشی 2. سواد لازم رو ببرین بالاتر همین 3. و هیچ وقت ناامید نباشین با ارشد هیشکی به هیچ جایی نرسیده برین ببینید اتفاقا خیلیا هم رسیدن ولی اگه به نظر شما نرسیدن اوکی شما هم تو همین افکار باشین من به آزادی فکر و اوندیشه ی دیگران احترام خاصی قائلم. :d
هیچ وقت ناامید نباشین زندگی سخته برای همه ، نباید ناامید بشین باید زحمت بکشیم هممون و اگر هدفی داریم به اندازه ی اون زحمت بکشیم به اندازه همون هدفه (مطمئنم موفق میشه هر کی به اندازه ی هدفش تلاش کنه) کدومتون 24 ساعته غذا نخوردین؟؟:) میبینید روزی تون رو خدا رسونده میبیندتون و دوستون داره بهش توکل کنید و همه ی تلاشتونو بکنید. دیروز یه فیلم میدیدم قهرمان داستانو تا لحظه ی مرگش کتک زدن ولی نامید نمیشد هی پا می شد و میجنگید من شما رو نمی دونم من دوست دارم اینجوری باشم قوی خیلی قوی
زندگی هامون قراره از این هم سخت تر بشه دو راه جلومونه : یکیش این که بگیم من عرضه ی این کارو ندارم و بکشیم کنار (که ساده ترین کاریه که ما میتونیم انجام بدیم) و راه دوم هم اینه که تا رسیدن به اون چیزی که میخوایم تا لحظه ی مرگ تلاش کنیم شاید به اون چیزی که میخوایم نرسیم ولی از اون جایی که هستیم مثلا هدف تو 200 متری باشه ما تونستیم به 150 متریش برسیم و این یعنی پیشرفت .
روزایی که کنکور داشتم خسته شده بودم و میگفتم آخه خدایا کی قراره کنکور تموم بشه و این روزای مزخرف!! ولی الان میبینم این روزام مزخرفه اون روزا برای هر دقیقم برنامه داشتم و دوست نداشتم زمانم به هدر بره و هدف داشتم زندگیم هدف دار بود و خیلی خوب بود ولی الان این چند روزای استراحتم بی هدف بی هدف نمیدونم اصلا چیکار میکنم و همینجوری زندم
من همون روزایی که خسته میشدم و یه کوشولو زجر آور بودو و هدف داشتم ترجیح میدم به این زندگی به قول دوستم شاهانه که خوردن و خوابیدن چیز دیگه ای نداره.
برین زندگی افراد بزرگو ببینید همش پر از شکسته و اونا ادامه دادن و فرق بین یه آدم موفق و شکست خورده همینه دوباره به پا خواستن و ادامه دان!!!
با سختی کشیدن میشه موفق شد نباید ناامید بشیم باید جاه طللب باشیم باید جرات و جسارت داشته باشیم آرزو کنیم و به طرفش حرکت کنیم و تلاش بکنیم برای رسیدن به اهداف و آرزوهامون که زیباترین کار انسان تو زندگی اینه به نظرم همینه
من حدو یه سالی تو این تاپیک بودم و خیلی چیزا از همتون یاد گرفتم ازتون بی نهایت ممنونم دوستای خوبم
مسیر زندگی پر از سختی هاست و پر از نصیحت و خیر خواهی !!!!!!! دیگران که میگن این هدفت نشدنیه خودتو خسته نکن باوووووو!!! و پر از تنهایی!!!
و اینو مطمئن باشین اگر شبا داریین رویاهاتونو تو خواب میبینید و هی آرزو میکنید هستن کسایی که همون رو دارن انجام میدن و برای رسیدن بهش تلاش میکنن. و اون هدف مال اوناست.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم و دعا میکنم هیچ وقت از رحمت خدا ناامید نباشین که اگه به جایی رسیدین که بهش اعتماد نداشتین و ازش ناامید شدین یعنی مردین همین!!!
خدا حافظ همتون

درود بر شما

منم اومدم جو رو مثبت کنم و ایجاد انگیزه کنم بلاخره خیلی ها امید و ارزویی دارن و طرفی که رفته خونده و کم کاری خودش بوده نباید بیاد بگه بده شما نرید اینکه نشد دلیل!!منم دیدم نمیشه اعتقاد یه نفر به بد بودن رو عوض کرد منم بهشون توصیه کردم ارام باشند و دست از ارشد بکشند !!
:smile:دیدم اگر اینکارو نکنم جنگی بپا خواهد شد عیبه ما اینه یه نفر بد بگه همه طرفداریشو میکنن...

آخرین ویرایش:

سارنیا

عضو جدید
ولشون کنید.
خدا حافظ همتون

mibinam ke rafti balaye menbar alma joonam! man ke baied midonam betoni bashgaho & interneto tark koni :)
vagti bargashti post mano mibini
salam almaaa:D
jan man agar bargashti ye neshoni bezar ba ay.. shart bastim:biggrin:
sar tark etiadet be internet!
azizami

khorshid_mech

عضو جدید
mibinam ke rafti balaye menbar alma joonam! man ke baied midonam betoni bashgaho & interneto tark koni :)
vagti bargashti post mano mibini
salam almaaa:D
jan man agar bargashti ye neshoni bezar ba ay.. shart bastim:biggrin:
sar tark etiadet be internet!
azizami
من طرف توام میدونم موفق میشی آجی. ببین به خاطرت قولمو زیر پام گذاشتم اومدم باشگاه. حرفای این سارنیا!:biggrin: به درد ننه ی هاکان میخوره پینار بانو:surprised::biggrin::biggrin:

بابک1668

عضو جدید
تو کنکور ارشد ساخت و تولید کنکورش جداست یا با بچه های مکانیک کنکور میدن؟چون ساخت سیالات نداره بر عکس سیالات و جامدات هم قالب پرس و عملیات حرارتی و ماشین اری و... ندارن
کنکور ارشد مکانیک به چه شکلیه
من نیتم اینه که ارشد قبول شم برای بازار کار بهتر یه مدت کارگاه ماشین کاری داشتم بخاطر کم تجربگیم جمع کردم البته شاید جمع نمیکردم موفق تر بودم چون تو همون یکسال اول اصلا ضرر نمیکردم فقط سودم کم بود
الان سر دو راهی ام که با یه وام یا پولی دوباره کارگاه بزنم از صفر شروع کنم یا منتظر بشم مدرک کارشناسی رو بگیرم برم سر کار از طرفی هم نمیدونم علمی کاربردی مدرکش قابل قبول هست یا نه
خلاصه سوال بسیار اگر فرصتش بود یه کتاب براتون سوال داشتم:D

Mohammad7225

عضو جدید
ولشون کنید.
خدا حافظ همتون
سلام و البته فک کنم هیچوقت اینو نبینی اینطور که میگی ولی از اونجایی که احتمالا برمیگردی و یا حتی بر نگشتی هم ممکنه این نظرم برای بقیه مفید باشه پس به خودم این جسارت رو میدم که این کامنت رو بزارم
:D
من حرفاتو قبول دارم و خیلی هم خوشحالم که هدف داری و برای رسیدن به اون هدفت داری تلاش میکنی;)
تا وقتی که هدف (هرچی کوتاه مدت یا بلند مدت) داری زنده ای در غیر اینصورت زندگی بیهوده است. و اگه برای رسیدن به هدفت تلاش کردی قوی تر میشی و در نهایت موفق میشی :smile:

Mohammad7225

عضو جدید
تو کنکور ارشد ساخت و تولید کنکورش جداست یا با بچه های مکانیک کنکور میدن؟چون ساخت سیالات نداره بر عکس سیالات و جامدات هم قالب پرس و عملیات حرارتی و ماشین اری و... ندارن
کنکور ارشد مکانیک به چه شکلیه
من نیتم اینه که ارشد قبول شم برای بازار کار بهتر یه مدت کارگاه ماشین کاری داشتم بخاطر کم تجربگیم جمع کردم البته شاید جمع نمیکردم موفق تر بودم چون تو همون یکسال اول اصلا ضرر نمیکردم فقط سودم کم بود
الان سر دو راهی ام که با یه وام یا پولی دوباره کارگاه بزنم از صفر شروع کنم یا منتظر بشم مدرک کارشناسی رو بگیرم برم سر کار از طرفی هم نمیدونم علمی کاربردی مدرکش قابل قبول هست یا نه
خلاصه سوال بسیار اگر فرصتش بود یه کتاب براتون سوال داشتم:D
خیر. همه با هم دیگه هست فقط ضرایب دروس متفاوته!
یعنی دفترچه کنکور مکانیک این شکلیه
زبان انگلیسی - ریاضی - سیالات - جامدات - دینامیک - ساخت و تولید
که مثلا برای طراحی کاربردی ضرایب این شکلیه 1 - 2 - 2 - 3 -2 - 0
و همینطور برای بقیه گرایش ها حالا مال ساخت رو الان نمیدونم ولی دفترچه ثبت نام کنکور رو از سایت سازمان سنجش بگیری همه چی توش هست.
توی هر کاری خب اولش از آماتور بودن آدم شروع میکنه تا وقتی که حرفه ای شه :D
در مورد دو راهی که توش هستین نظر ندم بهتره چون من تجربه کار تو بازار رو ندارم!!
در مورد مدرک علمی کاربردی فک نکنم زیاد مانع بشه چون فاکتور های دیگه هم مهمه ولی خب چون زیاد اطلاع ندارم میسپارم دوستان نظر بدن
موفق باشین :)

بابک1668

عضو جدید
خیر. همه با هم دیگه هست فقط ضرایب دروس متفاوته!
یعنی دفترچه کنکور مکانیک این شکلیه
زبان انگلیسی - ریاضی - سیالات - جامدات - دینامیک - ساخت و تولید
که مثلا برای طراحی کاربردی ضرایب این شکلیه 1 - 2 - 2 - 3 -2 - 0
و همینطور برای بقیه گرایش ها حالا مال ساخت رو الان نمیدونم ولی دفترچه ثبت نام کنکور رو از سایت سازمان سنجش بگیری همه چی توش هست.
توی هر کاری خب اولش از آماتور بودن آدم شروع میکنه تا وقتی که حرفه ای شه :D
در مورد دو راهی که توش هستین نظر ندم بهتره چون من تجربه کار تو بازار رو ندارم!!
در مورد مدرک علمی کاربردی فک نکنم زیاد مانع بشه چون فاکتور های دیگه هم مهمه ولی خب چون زیاد اطلاع ندارم میسپارم دوستان نظر بدن
موفق باشین :)
خیلی ممنون که جواب سوالات بنده رو میدید;)

mehrnia.n

عضو جدید
داشتم نظرات بچه ها رو می خوندم یادم اومد چه قدر سر کنکور بیخوابی کشیدم، چه قدر واسه لحظه به لحظه م برنامه ریختم و چه قدر سعی می کردم هفته به هفته برنامه هام متنوع و فراگیر باشه که نه عقب بمونم و نه خسته شم. حرف بچه درسته، بستگی به هدفتون داره..یه جا می خوندم که می گفت زیباترین لحظات زندگی آدم وقتاییه که داره برای هدفی تلاش میکنه
حافظم میگه عاشق شو ارنه روزی کار جهان سر آید، ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
با اون همه استرس و بی خوابی، دوری از خانواده، حبس شدن تو یه اتاق سه در سه تو اوج جوانی، رعایت غذایی و حرفای مشاورا، نگاه کردن به ثانیه ها...به من خوش گذشت. وقتی واسه هدفی تلاش می کنی می فهمی حدت چه قدره...
به خدا حسن ظن داشتن راحت تر از سوء ظن داشتن نیست؟
کنار هم امیدوارم آخر کار همه به نتیجه دلخواهمون برسیم...
با این حرفا تا الان خودمو سر پا نگهداشتم، امیدوارم از این به بعدشم خدا اجازه بده

Mohammad7225

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395[/h]
1395/03/23

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما داوطلبان عزيز در ماه مبارك رمضان، بدين وسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند. ضمناً داوطلباني كه مطابق مندرجات كارنامه مجاز به انتخاب رشته مي باشند لازم است از تاريخ 95/3/30 الي 95/4/2 نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته خود از طريق سايت سازمان اقدام نمايند. اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه، انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته و نحوه انتخاب رشته داوطلبان همزمان با اعلام نتايج اوليه در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان منتشر خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2589

SaDeGH_F

عضو جدید
خب بالاخره اعلام شد...
درصد هام تقریبا همونجوره که فکرش رو میکردم
زبان 43
زیاضی 5
سیالات 3.3
جامدات 20
دینامیک 10

زتبه ها هم همه رو رنج 1800 تا 2300ـه
از تخمین شهر مدرسان استفاده کردم گفت طراحی روزانه باهنر کرمان تو شهر خودمون و همینطور سازه و بدنه روزانه علم و صنعت قبولی... که هیچکدومشون آنچنان باب دلم نیستن...
و همچنین گفت روزانه مالک اشتر طراحی هم قبولی که نوشته شرایط خاص داره... از دوستان کسی از حال و هوای این دانشگاه خبر داره؟؟؟ در مورد دانشگاه امام حسین میدونم به نسبت خوبه و بعد از فارغ التحصیلی احتمال استخدامی تو مراکز نظامی زیاده ولی در مورد مالک اشتر زیاد خبر ندارم... اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه... ممنون

karim-mech

کاربر بیش فعال
خب بالاخره اعلام شد...
درصد هام تقریبا همونجوره که فکرش رو میکردم
زبان 43
زیاضی 5
سیالات 3.3
جامدات 20
دینامیک 10

زتبه ها هم همه رو رنج 1800 تا 2300ـه
از تخمین شهر مدرسان استفاده کردم گفت طراحی روزانه باهنر کرمان تو شهر خودمون و همینطور سازه و بدنه روزانه علم و صنعت قبولی... که هیچکدومشون آنچنان باب دلم نیستن...
و همچنین گفت روزانه مالک اشتر طراحی هم قبولی که نوشته شرایط خاص داره... از دوستان کسی از حال و هوای این دانشگاه خبر داره؟؟؟ در مورد دانشگاه امام حسین میدونم به نسبت خوبه و بعد از فارغ التحصیلی احتمال استخدامی تو مراکز نظامی زیاده ولی در مورد مالک اشتر زیاد خبر ندارم... اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه... ممنون

دیگه از این خبرا نیست!

SaDeGH_F

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

دوستان در مورد باهنر کرمان نظرتون چیه؟
ارزش داره قبل از سربازی برم سمتش؟

pedarkhande2

عضو جدید
سلام رتبم طراحی و تبدیل 2600 بنظرتون روزانه جایی قبول میشم؟؟؟؟
سربازیم هفته پیش تموم شده ارزش داره برم ارشد بخونم یا برم پی کار؟؟

pedarkhande2

عضو جدید
دوستان در مورد باهنر کرمان نظرتون چیه؟
ارزش داره قبل از سربازی برم سمتش؟

دوست عزیز توی تاپیک قبلی گفتم ک سربازیم تازه تموم شده هرچی سنت کمتر باشه راحت میتونی سربازی رو بگذرونی
شما اگه پایان خدمت داشته باشی راحت تر کار (البته اگه باشه) گیرت میاد در کل خوددانی هیشکی بهتر از خودت نمیتونه برات تصمیم بگیره

amirmasoud23

عضو جدید
سلام دوستان. دو تا سوال داشتم
یک اینکه دانشگاه تهران روزانه تا چه رتبه ای تبدیل میگیره؟
دو اینکه بنظرتون توی تبدیل امیرکبیر قویتره یا علم و صنعت؟

mm.caffee

عضو جدید
سلام رتبم طراحی و تبدیل 2600 بنظرتون روزانه جایی قبول میشم؟؟؟؟
سربازیم هفته پیش تموم شده ارزش داره برم ارشد بخونم یا برم پی کار؟؟

صددرصد کار
خود من رتبم 3 سال پیش 193 شد و ارشد هم گرفتم و الان هم امریه هستم ولی فقط کار

SaDeGH_F

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

دفترچه هم اومده و همونطور که از کم شدن تعداد مجاز به انتخاب رشته طراحی کاربردی نسبت به پارسال میشد انتظار داشت ظرفیت ها نسبت به پارسال کمتر شدن که این کار واسه امثال من که رتبه نچندان تاپی آورده بودن سخت تر کرد

راستی چرا بقیه دوستان رتبه و درصد هاشون رو نمیگن؟
هنوز توی اون گروه تلگرامی هستین که اینجا پیداتون نیست؟

hossein_aj

عضو جدید
دفترچه هم اومده و همونطور که از کم شدن تعداد مجاز به انتخاب رشته طراحی کاربردی نسبت به پارسال میشد انتظار داشت ظرفیت ها نسبت به پارسال کمتر شدن که این کار واسه امثال من که رتبه نچندان تاپی آورده بودن سخت تر کرد

راستی چرا بقیه دوستان رتبه و درصد هاشون رو نمیگن؟
هنوز توی اون گروه تلگرامی هستین که اینجا پیداتون نیست؟

سلام
آره اونجا جمع شدیم
شما هم بیا ب هر حال گوشی دم دست تره تا pc

f&y

عضو جدید
سلام
تا چه رتبه یا احتمال قبولی روزانه و شبانه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین رو داره؟

f&y

عضو جدید
کسی نیست یه جواب به ما بده؟
حداقل آدرس گروه تلگرامی تون رو بدید بیایم اونجا!!!