گام به گام تا کنکور 95

masoud_gh64

عضو جدید
سلام دوستان
خواستم بپرسم میشه همزمان در دو رشته طراحیی کاربردی و تبدیل انرژی انتخاب رشته کرد؟
یعنی محدودیتی که برای انتخاب رشته های مجاز شده وجود نداره؟
ممنون

hamedelon

عضو جدید
دوستان من سه سال پیش شرکت کردم زیر هزار شدم امسال با انگیزه بیشتر خوندم عین سه سال پیش شدم . به نظرتون من که میتونم برم شهرستان برم یا نه؟ دوباره بخونم . بخدا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم . اصلا مکانیک رشته توی بورسی هست یا الان برق بهتره ؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
خواستم بپرسم میشه همزمان در دو رشته طراحیی کاربردی و تبدیل انرژی انتخاب رشته کرد؟
یعنی محدودیتی که برای انتخاب رشته های مجاز شده وجود نداره؟
ممنون
سلام،ن مشکلی نیست.

http://www.parseh.ac.ir/node/214

از این برای رتبه ها استفاده کنید.
دوستان من سه سال پیش شرکت کردم زیر هزار شدم امسال با انگیزه بیشتر خوندم عین سه سال پیش شدم . به نظرتون من که میتونم برم شهرستان برم یا نه؟ دوباره بخونم . بخدا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم . اصلا مکانیک رشته توی بورسی هست یا الان برق بهتره ؟
سلام،منظورتون چیه،بورس چیه.
علاقتون چیه،
هدفتون چیه
مکانیک از بهترین رشته های دانشگاهی هست.
حالا این بشته به علاقه داره آیا واقعا به مکانیک علاقه دارید یا خیر......بورس چیه دیگه،با جو پیش نرید، ب آینده فکر کنید ن این چیز ها....

hamedelon

عضو جدید
منظورم اینه که من علاقه شخصیم اینه که روی مسائل جدید کار کنم یعنی چیزهایی که اولین باره داره طراحیش رخ میده. برای مثال کمپانی های بزرگ امریکا مثل اپل که پروژه های این چنینی انجام میدند، ایا به مکانیک اصلا نیاز دارند یا بیشتر برق و کامپیوتر؟ من خیلی دوست داشتم که شریف قبول شم واقعا هم تلاش کرده بودم نه اینکه روی هوا بگم ، که بعد یه پروژه ای انجام بدم که یه مسئله جدید رو حل کنم و ... . برای همین الان خیلی گیجم . نمیدونم شهرستان برم یا نه؟

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
دانشگاه مالک چطوریه؟برم یا نرم؟؟؟؟؟؟؟؟
من انتخاب اولم زدم اگه تو مصاحبه اش قبول شم ؛ برام قبولی تو کد رشته های اولیت های بعدیم دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
دانشگاه مالک چطوریه؟برم یا نرم؟؟؟؟؟؟؟؟
من انتخاب اولم زدم اگه تو مصاحبه اش قبول شم ؛ برام قبولی تو کد رشته های اولیت های بعدیم دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
اتفاقا کار درستی کردی اول زدی چون اگر مثل من قبلا انتخاب 40 زدم قبول نشدم ولی خب شرایط خاصی داره این دانشگاهش که تهارن هست چون یه خورده زیر نظر هستید البته یه خورده بیشتر.http://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gifباید فکرش رو بکنی حین دانشجوییت ی خورده نظارت روتون هست.ولی بعد فارغ التحصیلی مدرکش زیاد با بقیه جاها فرق نداره
ولی خب اگر خواستید میتونید برید و اگر نخواستید و انتخابی که بعدش قبول شدید رو میریرد.انشالله هر چی به صلاح شما و سایر دوستان باشه پیش بیاد.

دوستان این فایل خیلی کمک میکنه کجا قبول شدیا
حتما ببینیند.....من دقیقا طبق این فایل همونجا قبول شدم که فکر میکردم
http://www.parseh.ac.ir/sites/default/files/successes/mecanik.pdf
موفق باشید

آخرین ویرایش:

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
اتفاقا کار درستی کردی اول زدی چون اگر مثل من قبلا انتخاب 40 زدم قبول نشدم ولی خب شرایط خاصی داره این دانشگاهش که تهارن هست چون یه خورده زیر نظر هستید البته یه خورده بیشتر.;)باید فکرش رو بکنی حین دانشجوییت ی خورده نظارت روتون هست.ولی بعد فارغ التحصیلی مدرکش زیاد با بقیه جاها فرق نداره
ولی خب اگر خواستید میتونید برید و اگر نخواستید و انتخابی که بعدش قبول شدید رو میریرد.انشالله هر چی به صلاح شما و سایر دوستان باشه پیش بیاد.

دوستان این فایل خیلی کمک میکنه کجا قبول شدیا
حتما ببینیند.....من دقیقا طبق این فایل همونجا قبول شدم که فکر میکردم
http://www.parseh.ac.ir/sites/default/files/successes/mecanik.pdf
موفق باشید

علی اقا اگر برم و قبول شم
دیگه انتخابای دیگه ام رو بررسی نمیکنن؟یعنی فقط قبولی مالک رو بهم میدن یا ۲ انتخاب بهم میدن(یکی مالک و دیگری یه دانشگاه دیگه )؟؟
یک سوال دیگه تو سایت مالک مصاحبه رو برای رشته مکانیک هم اصفهان زده هم تهران کجا باید برم؟یکی از دوستام میگفت چون اگه قبول شیم باید بریم اصفهان برای مصاحبه هم باید بریم اصفهان

dash @li

کاربر بیش فعال
علی اقا اگر برم و قبول شم
دیگه انتخابای دیگه ام رو بررسی نمیکنن؟یعنی فقط قبولی مالک رو بهم میدن یا ۲ انتخاب بهم میدن(یکی مالک و دیگری یه دانشگاه دیگه )؟؟
یک سوال دیگه تو سایت مالک مصاحبه رو برای رشته مکانیک هم اصفهان زده هم تهران کجا باید برم؟یکی از دوستام میگفت چون اگه قبول شیم باید بریم اصفهان برای مصاحبه هم باید بریم اصفهان

سلام
شما باید ببینید کدوم مالک اشتر تهران رو زدید یا مالک اشتر شاهین شهر رو یعنی کد رشته محلی انتخاب کردید چی هست.اگر مصاحبه قبول شید خب شما این امکان رو دارید این رشته رو انتهاب کنین و بعدا اگر شهریور نیمه هاش که میاد شما ی نتیجه میاد که یک رشته محل غیر از مالک اشتر رو قبول شدید و بعد این بوده است.و شما میتونید انتخاب کینین این رو برید یا مالک رو در صورتی زیاد شک دارید مثلا من قبلا که برای مصاحبه دعوت نشدم از خود سنجش پرسیدم گفت که شما چون انتخاب قبل از مالک رو قبول شدید دعوت به مصاحبه نشدید.
یکی از دوستانم مالک اشتر شاهین شهره میگفت نسبت به تهران سخت گیریش صفره.....:biggrin:
به این قسمت سایت سنجش برو و سوال کن جوابت رو میدن که دقیقا چطور خواهد شد مطمین تر میشی.....
سیستم پاسخگوی سنجش
http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
موفق باشید عزیزان

rs11323

عضو جدید
سلام دوستان

یک زمانی هر روز این سایت را چک می کردم و در تاپیک ها حضور فعال داشتم
از وقتی که قبول شدم واسه ارشد دیگه اینجا نیامدم تا الان
البته زمان ما شور و هیجان وصف ناپذیری اینجا بود فضا واقعا علمی بود و سوالات بسیار زیاد
یک دوستی بود به نام اسی یادش بخیر بنظر من مخ مکانیک بود عالی بود حرف نداشت هنوز هم که بعضی ها تاپیک راه میندازند و منابع معرفی میکنند پست اسی را کپی میکنند واقعا ایشون استاد مکانیک بود
بگذریم....
خب من به شخصه آرزو داشتم ارشد مکانیک بخونم به هر قیمتی
الان که خوندم و بیکارم و سنم رفته بالا و ....
به یک نتیجه رسیدم
ای کاش قبل از اینکه آرزو کنم و از خدا بخوام منو در کنکور ارشد کمک کنه از اون میخواستم یک شغل خوب برای من اوکی کنه .
الان به این نتیجه رسیدم اولویت من و اکثر بچه ها شغل مناسب است نه ارشد
واقعا ارشد به هیچ دردی از من نخورد هیچ که دردسر ساز هم شد
پتروشیمی قبول شدم فهمیدن ارشد دارم ردم کردن:D

البته نمیخوام دلسردتان کنم بالاخره هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه بعضی افراد هستند که عشق درس و کتاب و علم هستند و اولویت چندمشان کار و شغل است مثل برادر خودم که دانشجوی دکتری است و الحمدلله کار خوبی هم براش اوکی شده
اما ...
امید.وارم در پناه حق پیروز باشید

ENG-Matin

عضو جدید
سلام دوستان

البته زمان ما شور و هیجان وصف ناپذیری اینجا بود فضا واقعا علمی بود و سوالات بسیار زیاد
یک دوستی بود به نام اسی یادش بخیر بنظر من مخ مکانیک بود عالی بود حرف نداشت هنوز هم که بعضی ها تاپیک راه میندازند و منابع معرفی میکنند پست اسی را کپی میکنند واقعا ایشون استاد مکانیک بود
بگذریم....
به یک نتیجه رسیدم
ای کاش قبل از اینکه آرزو کنم و از خدا بخوام منو در کنکور ارشد کمک کنه از اون میخواستم یک شغل خوب برای من اوکی کنه .

البته نمیخوام دلسردتان کنم بالاخره هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه بعضی افراد هستند که عشق درس و کتاب و علم هستند و اولویت چندمشان کار و شغل است مثل برادر خودم که دانشجوی دکتری است و الحمدلله کار خوبی هم براش اوکی شده
اما ...
داداش دمت گرم. به ما امید دادی که غصه الکی نخوریم. راستش ماهم عشق ارشد و دکترا داریم ولی فقط عشقشو داریم. در جامعه افرادی که ارشد و دکترا دارند قطعا سطح کیفیت زندگیشون بالاتره و در اجتماع هم سرشونو بالا میگیرن. ضمن اینکه تحصیلات بیشتر باعث تفاوت در کار و شغل میشه. مثلا کارهای تحقیقاتی و نظارتی و ... میتونید انجام بدید ولی با لیسانس نمیشه. اما ... اما خب وقتی به زندگی بزرگان فناوری نگاه میکنیم مثل استیوجابز و بیل گیتس و ... و همچنین کلیپ های انگیزشی اینچنینی میبینیم، مشاهده میشه که ملاک موفقیت الزاما تحصیلات نیست . مخصوصا علم و درسی که هیچ علاقه ای بهش نداشته باشی. چرا که بعد مدتی که کار سخت میشه خسته کننده خواهد بود .
من هم دیدم مغز مبارکم نمیکشه ادامه تحصیل بدم و واقعا اون رو وقت تلف کنی میدیدم وارد بازار کار شدم و همین باعث شد اصلا دیگه تمرکز نداشته باشم برای ادامه تحصیل.
حالا در آخر خدمت شما rs11323 عزیز اینکه به نظرم فورا خودتون رو وارد بازار کار کنید و زیاد رو مدرکتون مانور نرید . بلکه به توانایی هاتون. من جای شما بودم دوروبرم رو هوشمندانه نگاه میکردم و دنبال ایده میگشتم و ایدم رو با علمم به اجرا درمیاوردم. یادمه ویلاهای سایتی که تو امضامه گرمایششون بخاری نفتی بود . هرچقدر از سختی پر کردن باک نفت و اوردنش به داخل منزل و ریختن آن با احتیاط درون بخاری به طوریکه یک چکه نفت روی فرش نریزه در هوای سرد زمستانی روزی دو سه بار بگم کم گفتم. و این جرقه ای در ذهنم ایجاد کرد تا سیستمی رو طراحی کنم که هیچ کدام از این کارها رو نداشته باشه. نفت بصورت خودکار از بیرون وارد کوره بخاری می شد و به جای روزی دو سه بار تقریبا ماهی یکبار باک نفت پر می شد. تمام اون زحمت ها برای مردان و زنان روستایی از 100 به 1 تبدیل شد . اگر تا الان گاز شهری وارد این روستاها نشده بود حتما سیستم رو الکترونیکی میکردم طوری که با دمای اتاق میزان سوخت قابل تنظیم باشه. (سیستم بسیار ساده بود، حتما تا الان حدس زدین!)
از این نواقص ها دوروبرمون هست . هدف اینه هوشمندانه این موارد رو پیدا کنید ایده بدید و ایده هاتون رو اجرایی کنید و به تولید انبوه برسونید .
دوستمون پوریا در این زمینه فعال هستن این آدرس وبلاگشونه noandishaan.blogfa.com/page/rocket

طرح طراحی راکت سوخت جامد . نیاز به مهندسان جوان در حوزه برق الکترونیک مکانیک و ... دارند

parvazdj

عضو جدید
سلام دوستان

بگذریم....
به یک نتیجه رسیدم

اما ...

دوست عزیز کلا به رشته های مهندسی ظلم بزرگی کردن خصوصا دو سه سال اخیر تمام بودجه مملکت و روانه کردن تو جیب پزشکان دلیل بیکاری ما مهندسین همین تعدادمون زیاد هر بلایی که می خوان سرمون میارن صدامون در نمیاد اتحادمونم کمه.
راستی تو تلگرام گروهی هست مختص بچه های مهندسی مکانیک یا مهندسین کشور در مورد مشکلاتشون مثل بیکاری،درآمد پایین و...؟؟؟؟؟؟اگه هست لطفا لینکش و بذارید

karim-mech

کاربر بیش فعال
من که دارم کتاب زیست دبیرستان رو میخونم برای کنکور تجربی.! ارشد مکانیکم اندازه لیسانس پرستاری ارزش نداره!

SaDeGH_F

عضو جدید
جوابا اومد!!!!کسی خونه نیستش؟

گمونم دوستان هنوز درگیر گروه تل*گرامشون هستن دیگه سر نمیزنن این طرفا :D

منم خدارو شکر همون انتخاب اولم که روزانه طراحی باهنر کرمان بود رو قبول شدم و گیا باید از مهر دوباره دانشجو شیم
انشالا که همونطور که مد نظرمه پیش بره و بتونه دو سال سودمندی واسم باشه

بقیه دوستان هم بیان بگن کجا قبول شدن

karim-mech

کاربر بیش فعال
یادش بخیر. سه سال پیش که ارشد دادم.شب اعلام نتایج همه انلاین بودیم تا صبح شاید راحت 60 پیج رفتیم جلو! ولی الان کسی نمیاد اصلا بگه قبول شده یا نشده! ارشد هم از مد افتاد تو این کشور.

ghasedak1989

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه برای ارشد میشه انتقالی گرفت یا نه؟بیشتر به دانشگاه مبدا بستگی داره یا مقصد؟؟

phvcss

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه برای ارشد میشه انتقالی گرفت یا نه؟بیشتر به دانشگاه مبدا بستگی داره یا مقصد؟؟

سلام

خیر متاسفانه نمیشه . توی لینک زیر آیین نامۀ کارشناسی ارشد رو گذاشتم . مادۀ 20 ام اش نوشته انتقال ممنوعه .

http://www.iust.ac.ir/files/pga/pdf/rules/aeenname_arshad94.pdf

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

خیر متاسفانه نمیشه . توی لینک زیر آیین نامۀ کارشناسی ارشد رو گذاشتم . مادۀ 20 ام اش نوشته انتقال ممنوعه .

http://www.iust.ac.ir/files/pga/pdf/rules/aeenname_arshad94.pdf

سلام
حرفتون درسته ولی در موارد خاصی مثل بند پ و یا حتی ازدواج امکانش هست ولی اصولا اجازه نمیدن.ولی خب دوسال هم بیشتر نیست.
موفق باشید

ENG-Matin

عضو جدید
دوستان من که یکم از دانشگاه دور بودم در جریان تاریخ آزمون و ... نیستم. میخوام ارشد mba یا مدیریت اجرایی و ... و یا گردشگری بخونم. و شایدم تجارت الکترونیک آی تی. میخوام بدونم کی و کجا باید ثبت نام کنم؟ و کی آزمون برگزار میشه؟
و اینکه باید حتما از طریق سنجش و دانشگاه ها باشه یا بیرون موسساتی هستن مدرک میدن چطورن

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان من که یکم از دانشگاه دور بودم در جریان تاریخ آزمون و ... نیستم. میخوام ارشد mba یا مدیریت اجرایی و ... و یا گردشگری بخونم. و شایدم تجارت الکترونیک آی تی. میخوام بدونم کی و کجا باید ثبت نام کنم؟ و کی آزمون برگزار میشه؟
و اینکه باید حتما از طریق سنجش و دانشگاه ها باشه یا بیرون موسساتی هستن مدرک میدن چطورن

سلام
به بخش مدیریت سایت برید.
ولی کلا فوق لینسانس امتحانش اردیبهشت است و ثبت نامش هم آبان شما به سایت sanjesh.org. رجوع کن متوجه میشید.
موفق باشید

sinaited

عضو جدید
سلام ، اگه كسي ميدونه بي زحمت راهنمايي كنه
من طراحي كاربردي شهيد بهشتي نوبت دوم قبول شدم اما تو انتخاب هاي بعديم طراحي شيراز رو هم آوردم ، حالا ميتونم اولويت قبوليمو عوض كنم و برم شيراز؟ راهش چيه؟ جن درصد احتمالش هست موافقت كنن؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام ، اگه كسي ميدونه بي زحمت راهنمايي كنه
من طراحي كاربردي شهيد بهشتي نوبت دوم قبول شدم اما تو انتخاب هاي بعديم طراحي شيراز رو هم آوردم ، حالا ميتونم اولويت قبوليمو عوض كنم و برم شيراز؟ راهش چيه؟ جن درصد احتمالش هست موافقت كنن؟

سلام
انتقالی در ارشد خیلی سخت هست اگر آشنایی داشته باشید میتونید کارایی کنید مگر اینکه خیلی پیگیر شید ولی در هر صورت انتقالی شما تا جایی میدونم و اطلاع کاملی ندارم شبانه شیراز حساب میشید باید شهریه بدید.احتمالش کم هست باید به دانشگاه شیراز برید ببینیند چی میگن اگر اونا موافقت کنند .
موفق باشید

gentle-engineer

عضو جدید
سلام به دوستان
امیدوارم همه خوب باشید و طبق برنامه ریزیاتون تو راه رسیدن به ارزوهاتون باشید.
دوستان من یه راهنمایی میخوام
من 3 سال پیش با عشق تمام وارد این رشته شدم، اما خب بنا به دلایلی 3 سال تمام اللی و تللی کردم و صرفا درس ها رو پاس کردم.
حالا میخوام سال بعد ارشد بدم ( پس 2 سال وقت دارم)، و امسال میخوام تمام سهل انگاری های 3 سال پیشم رو جبران کنم، قشنگ برنامه ریزی کردم، از اول مهر با سیالات 1 و ریاضی 1 اقاسی شروع کردم، بنا به گفته ی استادم، اول متن کتاب سیالات وایت رو ریز به ریز خوندم( الان فصل 3، روش انتگرالی هستم)، 2 تا فصل قبلی رو که راحت تر بودند، خیلی راحت متوجه شدم کتابو خوندم بعدش با حوصله 2 تافصل مدرسان شریف رو خوندم و واقعا مسلط شدم به هیدروستاتیک و مقدمات، اما تا رسیدم به فصل 3 و دیگه کم کم سیالات قدرتش رو نشون داد، ,واقعا احساس بدبختی کردم، میدونم سیالات درسیه ک خیلی ها نمی تونن بزنند، اما نمی خوام خودمو با این حرف توجیه کنم، من متن درس رو خوب متوجه شدم، میدونم تمام فرمول های رینولدز از کجا میان ، اما همین که میخوام مسئله حل کنم درست مثل ادمی هستم ک پیچ و مهره هارو میبینه، اچار ها رو هم میبینه اما نمیتونه اچار رو برداره و دست به کار شه!
پس اینایی که 60% میزنن چطور میخونن؟
شما سیالاتو چطور میخونید؟
راهی هست اصلا ؟
داشتم به این فکر میکردم ک بشینم و تک تک سوالای وایت رو حل کنم اما هر فصل 200 تا مسئله داره ک با وسواسی ک من دارم اصلا تا اخر امسال هم نمیتونم سیالاتو تموم کنم.
خیلی مرسیتون میشم اگه کمکم کنین! :)

آخرین ویرایش:

ghasedak1989

عضو جدید
سلام به دوستان
امیدوارم همه خوب باشید و طبق برنامه ریزیاتون تو راه رسیدن به ارزوهاتون باشید.
دوستان من یه راهنمایی میخوام
من 3 سال پیش با عشق تمام وارد این رشته شدم، اما خب بنا به دلایلی 3 سال تمام اللی و تللی کردم و صرفا درس ها رو پاس کردم.
حالا میخوام سال بعد ارشد بدم ( پس 2 سال وقت دارم)، و امسال میخوام تمام سهل انگاری های 3 سال پیشم رو جبران کنم، قشنگ برنامه ریزی کردم، از اول مهر با سیالات 1 و ریاضی 1 اقاسی شروع کردم، بنا به گفته ی استادم، اول متن کتاب سیالات وایت رو ریز به ریز خوندم( الان فصل 3، روش انتگرالی هستم)، 2 تا فصل قبلی رو که راحت تر بودند، خیلی راحت متوجه شدم کتابو خوندم بعدش با حوصله 2 تافصل مدرسان شریف رو خوندم و واقعا مسلط شدم به هیدروستاتیک و مقدمات، اما تا رسیدم به فصل 3 و دیگه کم کم سیالات قدرتش رو نشون داد، ,واقعا احساس بدبختی کردم، میدونم سیالات درسیه ک خیلی ها نمی تونن بزنند، اما نمی خوام خودمو با این حرف توجیه کنم، من متن درس رو خوب متوجه شدم، میدونم تمام فرمول های رینولدز از کجا میان ، اما همین که میخوام مسئله حل کنم درست مثل ادمی هستم ک پیچ و مهره هارو میبینه، اچار ها رو هم میبینه اما نمیتونه اچار رو برداره و دست به کار شه!
پس اینایی که 60% میزنن چطور میخونن؟
شما سیالاتو چطور میخونید؟
راهی هست اصلا ؟
داشتم به این فکر میکردم ک بشینم و تک تک سوالای وایت رو حل کنم اما هر فصل 200 تا مسئله داره ک با وسواسی ک من دارم اصلا تا اخر امسال هم نمیتونم سیالاتو تموم کنم.
خیلی مرسیتون میشم اگه کمکم کنین! :)
سلام دوستم
یه پیشنهاد اول یه دور کامل منابع ارشد و تعداد تست های هر درس و کتابای بدردبخور تو بازار و یه مرور اجمالی کن بعد برو سراغ درس خوندن،چه جوری ملت سیالاتو 60 میزنن؟؟؟؟چون کتاب سیالاتی که شما داری میخونی حدود هفت تا تست از بیست تست باکس سیالاته!و طبق تجربه ی رتبه ی سه کنکور منابع اصلی هیچ فایده ای ندارن و کتابهای راهیان یا پارسه خیلی بهتر جواب میدن.
البته با توجه به زمانی که داری خوبه درس بخون فعلا ولی نه برای کنکور ، حالا خیلی زوده.

sinaited

عضو جدید
آقا من يه سوال واسم پيش اومده ، اكه كسي ميدونه خواهشا كمك كنه
اگه من تو تكميل ظرفيت ، شبانه ي يه دانشگاهي قبول بشم ، آيا ميتونم سال بعد كنكور بدم؟ محروم نميشم؟

dash @li

کاربر بیش فعال
نه

نه

آقا من يه سوال واسم پيش اومده ، اكه كسي ميدونه خواهشا كمك كنه
اگه من تو تكميل ظرفيت ، شبانه ي يه دانشگاهي قبول بشم ، آيا ميتونم سال بعد كنكور بدم؟ محروم نميشم؟

سلام.نه محروم نخواهی شد.

seraj4066

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قصد دارم در آزمون ارشد شرکت کنم،از همه ی دوستان عزیز که تجربه ای دارند صمیمانه میخوام بنده رو راهنمایی کنن.منابع ارشدوکتابهای خوب وبدرد بخور رو معرفی بفرمایید و اگر جزوه یا فایل کتاب خوبی دارید دراختیار بنده قرار دهید. تشکر