کی طرفدار هیتلره؟

Orion neb

عضو جدید
:eek:ای بابا اونکه آلمانو فدای حزب نازی کرد
وطن پرستیشو قبول دارم ولی بعد از به قدرت رسیدن حالش بد شد و گفت که ما از همه برتریم
از نظر اونا تمام نژادای دیگه از کدو هستن فقط نژاد ژرمن خوبه :razz::(

خیلی واقعیت ها رو ما نمیدونیم:razz:سیاست مداران امروز دنیا رو ببین. یه برآیندی از کار های هیتلر بگیر و مقایسه کن.آلمان اگر به سمت نابودی داشت میرفت دلایل دیگه ای هم داشت که بعد از هیتلر خیلی بیشتر هم شدن.
ولی خب کدو هم خیلی مفیده
:D

Orion neb

عضو جدید
بله هیتلر در جلب افکار عمومی نابغه بود ولی اما تا حالا فکر کردی اگه یدونه دیگه از این نابغه ها پیدا بشه و تو جنگی که راه میندازه کل خانوادت کشته بشن اونوقت چه قضاوتی میکنی؟
میدونی اکثر کسایی که کمک کردن هیتلر به قدرت برسه بدست خودش کشته شدن؟
بعد از جنگ جهانی دوم مردم المان چه بد بختیایی کشیدن ، جنگ طلبی هیتلر در المان باعث توجیه دیکتاتوری و خونریزی استالین تو شوروی شد
حتی ما ایرانیها هم بی نصیب نموندیم از این جنگ انگلیس و شوروی کشور ما رو دو تکه کردن و چه جنایتهایی در ایران کردن
اگه از تاریخ عبرت نگریرم دوباره تکرار میشه
اگه من و شما با هم دعوامون بشه بعد شما با یکی دیگه پاشی بری ملتو بکشی تقصیر منه؟:razz:
منم نگفتم همه چیز هیتلر رو قبول دارم، خصوصیاتی که اون فرد داشت و توی دنیای امروز ما خیلی کم پیدا می شه غیر قابل انکاره و قابل شتایش.
امضاتون خمپاره س(ورژن جدید توپ);)

Orion neb

عضو جدید
مسلما آلمان بهتر بود. هیتلر ایدئولوژی ضد کپیتالیستی داشت. در ضمن دلیل بدبختی ایران در زمان هیتلر کمک ایران به آلمان نازی بود. دلیل اینکه اینهمه مشکل داشتیم این بود که روسیه و انگلیس جلوی رسیدن مواد غذایی به ایران رو گرفته بودند تا ایرن دست از پشتیبانی از آلمان برداره. که در نهایت هم وقتی موفق نشد پهلوی بزرگ رو با پسرش عوض کرد.
داستان ؟ تاریخ حکومت و زندگی هیتلر رو چندین بار خوندم. عزیز من حداقل پنج کتاب در مورد هیتلر و آلمان نازی و جنگ جهانی دوم خوندم. من کتاب my battle و rise and fall of the third Reich رو هر کدوم رو دو بار خوندم. خوب میدونم هیتلر کی بوده , چه کرده و چرا به اینجا رسیده.
منم نمیگم هیتلر فرد دموکراتی بوده. و نمیگم دیکتاتور نبوده. نمی گم جنگ چیز خوبیه. ولی میگم زیر سوال بردن شخصیتی مثل هیتلر به این آسونی نیست که شما دارید میگید.

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله هیتلر در جلب افکار عمومی نابغه بود ولی اما تا حالا فکر کردی اگه یدونه دیگه از این نابغه ها پیدا بشه و تو جنگی که راه میندازه کل خانوادت کشته بشن اونوقت چه قضاوتی میکنی؟
میدونی اکثر کسایی که کمک کردن هیتلر به قدرت برسه بدست خودش کشته شدن؟
بعد از جنگ جهانی دوم مردم المان چه بد بختیایی کشیدن ، جنگ طلبی هیتلر در المان باعث توجیه دیکتاتوری و خونریزی استالین تو شوروی شد
حتی ما ایرانیها هم بی نصیب نموندیم از این جنگ انگلیس و شوروی کشور ما رو دو تکه کردن و چه جنایتهایی در ایران کردن
اگه از تاریخ عبرت نگریرم دوباره تکرار میشه
ببین عموجان ما چطور میگیم جانم فدای رهبر و میریم زیره تانک یا میپریم رو مینو ازین قبیل رفتار ها!
اونا هم یه همچین عقایدی داشتن اونزمون...شاید کار شهدای ما برای اونا بی معنی باشه و کار اونا هم برای ما...ولی مهم نتیجه ایه که ازین اعمال حاصل میشه.
هر دو اسیر ایدئولوژین...ولی همین ایدئولوژیه که به یه رهبر قدرتی میده که میتونه دنیا رو فتح کنه.;)

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که بیخودی این دری وری ها رو باور نکیند.
این که هیتلر نازی ها رو همینطوری گروه گروه میسوزونده تبلیغات کثیف آمریکا و یهوودی های مذهبی و احمق هست.
من حوصله ندام اینجا کتاب تاریخ بنویسم ولی تاریخ رو پیروز مردان مینویسند و مسلم هست که هیتلر پیروز جنگ نبود و شما داری تاریخ نوشته شده ی دست یه عده آمریکایی و یهوودی رو میخونی.
البته مسلمه که کشتار ها و جنایات جنگی بوده. ولی آیا دروغ از این بزرگتر که 6 میلیون یهوودی در جنگ جهانی دوم به کوره ی آدم سوزی ریخته شدند ؟ این شش میلیون !!!!!!!!!!!!!!!!!! از کجا آمدند و چطور در سه مرکز که دارای کوره های آدم سوزی بودند تنها در طول سه سال سوزانده شدند کمی سوال برانگیزه و هیچ آدمی که کمی ریاضیات و منطق میدونه این رو باور نمیکنه.
ولی مگر ژاپن و آمریکا و ایتالیا و بریتانیا و روسیه ی شوروی جنایت جنگی نکردند ؟
دوست دارید براتون یک لیست بلند بالا از جنایت های جنگی بیارم که هیتلر در هیچکدومشون دست نداشت ؟

اولا که من به عدد خاصی اشاره نکردم...فقط گفتم سوزونده(حالا چند تا شو خدا می دونه نه من وشما)
بعدشم اینو قبول داری که یهودی ها رو جنازه شونو آتیش زده حالا 6 میلیون نه تو بگو 600 تا...اگه جمهوری اسلامی این کار رو می کرد تا حالا 100 بار سران کشور رو از اون اول تا آخرش به صلابه می کشیدین و همه تقصیر ها رو می نداختین گردن جمهوری اسلامی ولی حالا چون هیتلر این کارا رو کرده داری از روی تعصب حرف می زنی و انکارش می کنی...منم قبول دارم که یهودی های اسرائیلی دارن زر الکی می زنن که 6 میلیون یهودی کشته شده و چنین قضیه ای تا این حد نبوده ولی شما هم داری بی خودی طرف هیتلر رو می گیری...در ضمن اون ایتالیایی هم که می گی سردسته شون همون موسولینی جنایتکار بوده که دستش با هیتلر تو یه کاسه بود...آدمکش شاخ و دم نداره آدم می کشه ...

در ضمن هیتلر نازی ها رو نسوزونده(نازی ها حزب طرفدار هیتلر بودن جناب باهوش;))

Orion neb

عضو جدید
خوب ببین دوست عزیز. ناراحت نشی ها. ولی داری همش اشتباهی نتیجه گیری میکنی.
هیتلر تو اون کتاب هیچ حرف نازو خوشگلی نزده. هیتلر تو اون کتاب کارها و برنامه هاش رو کلمه به کلمه توضیح داده. خود چرچیل هم دقیاقا همین حرف رو گفته بود که اگر ما این کتاب رو خونده بودیم میتونستیم حرکت بعدی هیتلر ور دقیقا پیشبینی کنیم. هیتلر وقتی به قدرت رسید مردم آلمان از بدبختی در اومدند و کشورشون به قدرت رسید. به پول رسید . آباد شد. دیگه کسی نبود بهشون بگه باید اینکار رو بکنی و اون کار رو نکنی. دیگه اون قطع نامه های فکستنی جنگ جهانی اول که حکومت قبل از هیتلر لغت به لغت و بند به بند ازشون پیروی میکرد اصلا وجود نداشتند. اینها همه از نبوغ و تلاش هیتلر هست.
درضمن یک بار دیگه هم گفتم. جنگ جهانی دوم اصلا غیر قابل پیشگیری بود. هیتلر این رو خوب میدونست و برای اون آلمان رو آماده کرد. همونطور که روسولت میگه. جنگ جهانی اول و دوم در حقیقت یک جنگ بودند با یک مکث کوتاه. اگر هیتلر نیروهای نظامی آلمان رو آماده نکرده بود هیتلر در مقابل نیروهای فرانسه و آمریکا و انگلیس که دشمن خونی سوسیالیسم هستند چه میکرد ؟ حتی یک هفته هم دوام نمی آورد.
در اون زمان یهوود باعث بدبختی و ویرانی آلمان شده بود و با نفوض به تمام بخش های کلیدی کشور اونها رو به دست گرفته بود و در تصمیم گیریها و مسائل اقتصادی به نفع قوم یهوود و نه به نفع آلمان استفاده میکرد. و هیتلر هم مثل هر اکتیویست دیگه با قدرت باهاش برخورد کرد.
من دیگه سکوت می کنم!!!

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز یعنی من اینقدر نمیدونم که بفهمم نازی ها رو خود هیتلر درست کرد ؟ خوب مخصه که اشتباه کردم و یک کلمه رو جا به جا نوشتم. این روش بحث کردن نیست.
اولا که دوباره نوشته ی من رو بخون. اگر نه ممکنه اصلا معنای تکذیب رو ندونی. هیچکس نگفت هیتلر جنایت جنگی نداشته. همه میدونند که مسائلی بوده. ولی جنگه عزیز.
من خوب میدونم موسیلینی کی بود و چکار کرد. فکر میکنی اگر هیتلر قدرتمند نبود موسولینی دست به دست هیتلر میداد ؟ ژاپن و روسیه هم همینطور ؟ خیر. اگر هیتلر , هیتلر نبود همه ی اینها بر علیهش بلند میشدند.

نوکرتم سامان جون...من این تو این فروم 2 نفر رو قبول داشته باشم یکیش تویی...بگم غلط کردم کفایت می کنه...بی خیال داداش ...ما سر جنگ که نداریم...اینم 6تاگل برای شما :gol::gol::gol::gol::gol: :gol:

ولی بازم غلط املایی داشتی ها...بجای روسیه باید می نوشتی ایتالیا...چون روسیه ضد هیتلر بود:D:D:D توصیه می کنم فیلم حروم زاده های بی آبرو رو اگه ندیدی بشینی ببینی انقذه حال می ده(به خاطر برد پیت میگما نه به خاطر داستان خود فیلم);)

Orion neb

عضو جدید
اولا که من به عدد خاصی اشاره نکردم...فقط گفتم سوزونده(حالا چند تا شو خدا می دونه نه من وشما)
بعدشم اینو قبول داری که یهودی ها رو جنازه شونو آتیش زده حالا 6 میلیون نه تو بگو 600 تا...اگه جمهوری اسلامی این کار رو می کرد تا حالا 100 بار سران کشور رو از اون اول تا آخرش به صلابه می کشیدین و همه تقصیر ها رو می نداختین گردن جمهوری اسلامی ولی حالا چون هیتلر این کارا رو کرده داری از روی تعصب حرف می زنی و انکارش می کنی...منم قبول دارم که یهودی های اسرائیلی دارن زر الکی می زنن که 6 میلیون یهودی کشته شده و چنین قضیه ای تا این حد نبوده ولی شما هم داری بی خودی طرف هیتلر رو می گیری...در ضمن اون ایتالیایی هم که می گی سردسته شون همون موسولینی جنایتکار بوده که دستش با هیتلر تو یه کاسه بود...آدمکش شاخ و دم نداره آدم می کشه ...
خب اینجا کسی از جنایت دفاع نکرد.همه ی کسایی که گفتن هیتلر رو ستایش می کنن این نکته رو هم در نظر گرفتن که بعضی از کاراش اشکال داشته ولی برآیند به نفعشه.:razz:
درسته، مرز بین تعصب و منطق خیلی باریکه ولی اکثر جوابا منطقی بودن.
خب باشه اگر یه فرقه داشت کشورم رو نابود می کرد من می شینم توی خونم تا یه وقت بهم نگن آدم کش. البته من افراط رو هم قبول ندارم.
چرا همه ی منفی ها رو کنار هم میذارید و نتیجه گیری میکنید. این آدم هایی که این طور راحت در موردشون حرف می زنید اگر پیروز شده بودن، شده بودن الگوی سیاسی دنیا.

در ضمن هیتلر نازی ها رو نسوزونده(نازی ها حزب طرفدار هیتلر بودن جناب باهوش;))
:mad:

نباید صفر و یکی فکر کرد اینه که تعصب میاره.
:gol:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینجا کسی از جنایت دفاع نکرد.همه ی کسایی که گفتن هیتلر رو ستایش می کنن این نکته رو هم در نظر گرفتن که بعضی از کاراش اشکال داشته ولی برآیند به نفعشه.:razz:
درسته، مرز بین تعصب و منطق خیلی باریکه ولی اکثر جوابا منطقی بودن.
خب باشه اگر یه فرقه داشت کشورم رو نابود می کرد من می شینم توی خونم تا یه وقت بهم نگن آدم کش. البته من افراط رو هم قبول ندارم.
چرا همه ی منفی ها رو کنار هم میذارید و نتیجه گیری میکنید. این آدم هایی که این طور راحت در موردشون حرف می زنید اگر پیروز شده بودن، شده بودن الگوی سیاسی دنیا.

:mad:

نباید صفر و یکی فکر کرد اینه که تعصب میاره.

مخاطب من مگه شما بودی؟
بهتره وقتی تاپیکای ضدکوروشی زده می شه بیای و جواب بدی وقتی به شاعر کشورت فردوسی بی احترامی میشه بیای جواب بدی وقتی بعضی ها تو همین فروم افغانی خطابت می کنن بیای جواب بدی نه اینکه...
باز هم می گم مخاطب من شما نیستی ... :razz:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم جان سامان بگو از کجا فهمیدی ؟ :cry::eek::surprised:
من خودم چاکرتم به شکل فجیع.عزیز شما سروری. این حرفا چیه آخه. بحثه دیگه. اینا خدمت شما : :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آما اون که اشتباه نبود. اینطوریه . روسیه با آلمان روابط خیلی خوبی داشت و منافع مشترک داشتند. روسیه در اون زمان در اوج گسترش کومونیسم بود و وجود کشور سوسیالیستی به قدرت آلمان نازی براش نعمت بود. آلمان و روسیه تا سال 1941 با هم متحد های خیلی خوبی بودند تا زمانی که روسیه 13 لشکر فوق ذرهی در مرز آلمان مستقر کرد. هیتلر از این وضعین وحشت داشت و تعدد نیروها باعث نگرانی بود و میدونست دیر یا زود حمله صورت میگیره. در ضمن در اون زمان نیروهای آلمان نازی به شدت با کمبود سوخت مواجه بودند و نیروهای رومل در آفریقا اینقدر نیرو نداشتند که سکوهای و منابع نفتی رو نگه دارند و لجستیک فراهم کنند در ضمن کد های راز هم لو رفته بودند و ولف پک های آلمان قدرت قافل گیری رو از دست داده بودند و نمی تونستند ناوگان انگلیس رو متوقف کنند. در نتیجه هیتلر نیاز مبرمی به سوخت داشت و نزدیک ترین منبع سوختی سکوهای نفتی مجاور دریای خزر بودند. از اونجایی که مدل (General Model) در اون زمان فرماندهی لشگر نهم تقویت شده ی ذرهی رو در دست داشت هیتلر به اون دستور حمله به روسیه رو داد. آلمان از قدرت واقعی روسیه خبر نداشت و محاسبات اشتباه باعث شکست پشته ها شد و نیروها به زمستان خوردند. هیتلر که دچار تعصب و شاید کمی جنون شده بود به جای فرمان حمله مینسک و مسکو فرمان داد به استالینگراد حمله کنند و بقیه ی داستان اتفاق افتاد. خود استالین میگه اگر هیتلر به من حمله نکرده بود و این مسئله پیش نمیومد با هم جهان رو میگرفتیم.
اینم از اون چیزی که اشتباه تلقی شده بود.

حال می کنم اطلاعاتت کامله شرمنده زود قضاوت کردم:D
اینم 8 تا گل فور یو:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کل وجود هیتلرو قبول دارم...شما بگو کدوم وجهش بده،من برات با برهان و منطق اثبات کنم که اشتباه میکنی...خواستی حدیثم میارم برات.:cool:
راستی....پروژتو کشیدی؟:cool:
کله شقیش .......وقتی مشاوراش میگن به روسیه حمله نکن یعنی نکن وقتی بهش میگن ناوچه ها و زیر دریایی های کشور های بیطرف من جمله آمریکا رو نزن یعنی نزن ....تو هم رو حرف من حرف نزن:D

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرفدار هیتلر باشیم که چی بشه؟؟

امام از این تاپیکای تازه واردااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زود قضاوت نکن...دود از کنده بلند میشه...تازه واردای الان مثل قدیما نیستن...وایستا 2 روز بگذره نتیجه کار میاد دستت

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کله شقیش .......وقتی مشاوراش میگن به روسیه حمله نکن یعنی نکن وقتی بهش میگن ناوچه ها و زیر دریایی های کشور های بیطرف من جمله آمریکا رو نزن یعنی نزن ....تو هم رو حرف من حرف نزن:D
همون کلّه شقیش خیلی جاها به کمکش اومده!:cool:
آدم رو حرف بزرگترش حرف نمیزنه!:razz:
جواب سوال آخرمو ندادی!:cool:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک می ارزه به هزار تا از اون تاپیک آبکی های مسخره ای که درجه دارای باشگاه میزنند.

زود قضاوت نکن...دود از کنده بلند میشه...تازه واردای الان مثل قدیما نیستن...وایستا 2 روز بگذره نتیجه کار میاد دستت

ووووووووووا؟؟
مثلا این تاپیک از این موضو چه نتیجه ای میخواد بگیره؟؟:confused:

Orion neb

عضو جدید
مخاطب من مگه شما بودی؟
بهتره وقتی تاپیکای ضدکوروشی زده می شه بیای و جواب بدی وقتی به شاعر کشورت فردوسی بی احترامی میشه بیای جواب بدی وقتی بعضی ها تو همین فروم افغانی خطابت می کنن بیای جواب بدی نه اینکه...
باز هم می گم مخاطب من شما نیستی ... :razz:

خب فکر می کردم یه فرقی بین شما و اون ها هست. بعضی تاپیکا ارزش جواب دادن ندارن.
" پس هر کسي سنگي مي انداخت، شبلي موافقت را گلي انداخت، حسين منصور آهي کرد، گفتند: از اين همه سنگ هيچ آه نکردي از گلي آه کردن چه معني است؟ گفت: از آنکه آنها نمي دانند، معذوراند ازو سختم مي آيد که او مي داند که نمي بايد انداخت."

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب فکر می کردم یه فرقی بین شما و اون ها هست. بعضی تاپیکا ارزش جواب دادن ندارن.
" پس هر کسي سنگي مي انداخت، شبلي موافقت را گلي انداخت، حسين منصور آهي کرد، گفتند: از اين همه سنگ هيچ آه نکردي از گلي آه کردن چه معني است؟ گفت: از آنکه آنها نمي دانند، معذوراند ازو سختم مي آيد که او مي داند که نمي بايد انداخت."

:gol::gol:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی تاپیک ها دری ورین جز مال :
استاد وافن
مهرشاد بزرگ
یوزا خفن
سارا خانوم عزیز
دانیل سبز
ادر
:D:D:D:D

ببین من خودم چندین ماهه که تو این تالار لنگ انداختم و میدونم کیا چه مدل تاپیکایی میزنن و شجرنامه شون چیه.....پس نگو که اینا تاپیک با محتوا میزنن!!! :cool:
بعدشم تاپیکای بامحتوا الزاما مال آدمای پرامتیاز نیست......

mostafamontazer

عضو جدید
هیتلر و از چند جنبه می تونید بررسی کنید اگه از جنبه ی خدمت به ملت آلمان و بازگرداندن غرور آلمانیها که در جنگ اول مغلوب شدند و اون قرارداد ننگین بهشون تحمیل شد من قبولش دارم ولی در مورد جنایاتش بر علیه بشریت و راه انداختن جنگی به اون عظمت که بالاتر از 20 میلیون کشته داشت نه .
اگه در مورد ایجاد اشتغال برای جوونا و کم کردن بیکاری و رسوندن اون به صفر در سال 1937 و ایجاد درآمد و به کار گیری سیاست خارجه ی قوی بگی آره قبولش دارم.
اگه در مورد کشتن انسانهایی که جرمشون فقط ( البته به نظر اونا) ناخالصی در نزادشون بود نه تنها قبولش ندارم بلکه به عنوان یکی از جنایتکاران تاریخ می شناسمش

با تشکر از نظر همه جانبتون

بازگرداندن غرور به آلمانی ها توسط جنگ و پیروزی در آن به مردم القا شد!حالا این خوب بود یا بد؟

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هر تاپیکی که می خواد روال منطقیشو ادامه بده،یهویی یه چند نفر جنگول صفت(سهیلو مهرشاد و مرحوم یوزا)پیداشون میشه و تاپیکو به گند میکشن؟:redface::razz:
(بعد از چند ماهیی که نبودم هنوزم همین قانون پابرجاست!):confused:
داشتیم گشنگ بر حسب تاریخ بحث میکردیما!

یهو اومدنو 3-4 صفحه اسپمیدن!

یعنی هیچ نهاد مسئولی نیست که بر کار اینا نظارت کنه؟:cool:
این آرامش کجاست بس؟

ahmadlinux

عضو جدید
از لحاظ جنایتهای از قبیل تزریق رنگ به چشم اسرا برای این که مثل اونا بشند تا کوره های ادم سوزیش که اصلا" قبول ندارم
ولی از لحاظ خدمت به مردمش و بر گردانندن غرور ملیشون به اونا باید بگم که کاش توی ایران هم همچین ادمی پیدا می شد

مهرا

عضو جدید
آأمی بود با ضعف های روحی فراوان ولی قدرتمند
قدرتمندیش بیشتر به چشم من میاد
البته تو جامعه ی الان هر موقعه اینو گفتم با تعجب همه به جز برادرم مواجه شدم

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب
مستخدمه هیتلر:من در تمام دوران خدمتم به او هر روز صبح اتاق او را مرتب میکردم با این که بسیاری از شبها با معشوقه اش میخوابید هرگز و هرگز از مسایل آمیزشی اثری ندیدم
منبع bbcpersia

بالا