کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم اين ------------ :mad: نيار منم خيلي دوستش داشتم ولي حيف كه بعضي مديريت هاي ضعيف چه بالائي سر تيم مياره :cry:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عشقم علي انصاريان بود وقتي رفت ooooooo خيلي ناراحت شدم اين تيم فقط بازيكن خرابكونه به خدا :cry:

Matrix

عضو جدید
همه اينايي كه گفتي جزو اختيارات يه مربيه. و قتي كه مي بينه از يكي تعريف مي كنه پر رو مي شه رفتارش كاملا درسته. چون يكي اخلاقش خوبه بايد حتما فيكس بازس كنه ؟!!!
هر بازيكني يه موقع تو عوجه يه موقع افت ميكنه.... اينا كه تو مربي اصلا به هيچ كس غير از مربي ربط نداره و قطبي كارش درست داره انجام ميده.... اگه يه سري ها كه هميشه در همه حال آيه يأس مي خونن و بعدش به همون دوران گذشته قبطه مي خورن.......!!!!
بزارين مربي كارش رو بكنه.

آقا شما كه انقدر سنگ دنيزلي رو به سينه مي زني مگه پارسال دنيزلي معدنچي رو نداشت !؟؟؟؟
چرا از معدنچي دست استفاده نكرد كه تو هر بازي 10 تا گل خراب نكنه ؟؟
اما حالا تو تمارات آقاي گل ليگه؟!!!!

تيم پارسال شايد يه كم ضعيف تر بود و تا وقتي كه قشنگ بازي ميكردن نتيجه اي در كار نبود.

نيم فصل ذوم هم كه نتيجه مي گرفتن بازي شون از بازي پرسپوليس قطبي قشنگ تر نبود!!

خوشم مياد اصلا" بحث فني كه نميكني !

فقط يه چيز رو خوب بلدي بگي ، از اختيارات مربيه ، دوست داره ، به بقيه مربوط نيست ! تيم ما در بهترين شرايط تاريخ خودش هست !! يه عده هم آيه ياس ميخونن !

ببين اينجوري كه تو ميگي هوادار واسه مربي پشيزي ارزش نداره ، نبايد درنظر بگيره كه 90% هواداراي پرسپوليس از ماماني وحشي متنفرند ! نبايد در نظر بگيره همه سپهر حيدري رو دوست دارند ... نبايد در نظر بگيره هوادار بازي زيبا ميخواد ، و ... !!!

در عوض .. مربي واسه هوادار مثل خدا ميمونه ! هر كاري كرده درسته ، هر چي ميگه باس هوادار بگه چشم و ... !!!

اين قانون كجاست !!؟ والا من كه تو عمرم همچين قانوني جايي نديده بودم !

-------------------------------

ميخواي مقايسه كني ؟! خيلي خوب :

تو دروازه :
دروازه بان پارسال پرسپوليس كسي بود كه تو اين 20 هفته فقط دوبار رو نيمكت نشسته امسال ! يعني دو تا دروازه بان خوب اينجا بهتر داريم !
دفاع پارسال :
از كمبود بازيكن : حاجي زاده ، شيث و ساها : آشوبي يا نوري يا آلونگ يا كريم !!!
حاجي زاده كه اصلا" يا سپهر حيدري قابل مقايسه نيست !
اونور هم اگه يه بازيكن مصدوم ميشد يا اخراج ميشد ، دو تا بازيكن از خط هافبك بايد ميومدن دفاع !! نوري كه فرض ميكنيم هيچي .. چون امسال هم هستش! ميمونه آشوبي يا كريم يا آلونگ ... پس يكي از بهترين هافبكها پر !!

جداي اينكه امسال مدافع ثابت تيم ملي رو هم پرسپوليس داره !!!

شد چندتا بازيكن تا اينجا ؟ 3 تا ؟ 4 تا ؟

بريم خط هافبك :

پارسال سيد عباسي و ماماني و بادامكي و محمد پروين و خرسندي و ... بودند !
سيد عباسي كه شوت بود ! ماماني هم كه تكليفش معلومه ! بادامكي اول فصل عالي بود و بعدش افت شديدي داشت! محمد پروين خوب بود ! خرسندي ... امسال سر جمع 90 دقيقه بازي نكرده !! در حاليكه پارسال از اركان پرسپوليس بود !!

امسال : آقايي (بازيكن كه چندين و چند ساله آبي و قرمز دنبالشن!) ، بادامكي ، يه كريم باقري آماده ، آلونگ ، ماماني ، آشوبي ، خرسندي و ...!!!

حساب كن تو خط هافبك اينقدر امسال پرسپوليس مهره داره كه آشوبي و خرسندي كه پارسال بهترينهاي پرسپوليس بودن ، ذخيره شدن !!

اما خط حمله :

نيكبخت و معدنچي در مقابل نيكبخت و خليلي :

خوب معدنچي و خليلي :

معدنچي يه بازيكن موقعيت ساز بود ! خليلي يك تموم كننده ي تمام عيار ! كه اگر اشتباه قطبي در كنار هم قراردادن نيكبخت و خليلي نبود ، تا حالا آقاي گلي'ش قطعي شده بود !

در ضمن مگه تقصيره مربيه كه بازيكن گل نميزنه !!!؟ ببين عزيز من ، وظيفه مربي اينه كه تاكتيك بريزه و جوري بشه كه بازيكن تو موقعيت گلزني قرار بگيره ! اينكه اون بزنه تو گل يا نه كه به مربي مربوط نيس ! خودتم ميگي كه معدنچي خيلي تو موقعيت گل قرار مي گرفت ! ولي حالا خليلي چي !؟! كلا" چندبار تو موقعيت گل قرار گرفته !!؟ سر جمع به اندازه 5 تا بازي معدنچي ! ولي سه برابر معدنچي گل زده !! اينجاس كه اگه خليلي گل نزنه تقصير مربي ميشه ! چون كه با تركيب اشتباهش ، باعث شده كه تو بازي خليلي از جريان بازي محو ميشه !!!

------------------

يه دو دو تا چارتا بكني مهندس ... ميفهمي كه پرسپوليس امسال دو برابر پارسال بازيكن داره !

-----------------

در ضمن كي گفته پرسپوليس دنيزلي قشنگ تر بازي نمي كرد !!؟ بازي قشنگ يعني چي !!؟ فكر نميكني ارتباط مستقيمي با تعداد پاسها و موقعيتهاي گل داره !!؟ پرسپوليس دنيزلي تو هر بازي 15 تا موقعيت گل داشت ! ولي الآن چي !!!؟

بگذريم. نيمكت‌نشيني بازيكني مثل تو براي‌مان عجيب است.
نيمكت‌نشيني خيلي سخت است. در اين 5 سال اخير آن را تجربه نكرده بودم، هر چند كه نيمكت‌نشيني هم جزيي از فوتبال است اما براي يكي مثل من خيلي سخت است، آن هم در آستانه دعوت به تيم ملي. همين بيرون ماندن از تركيب باعث شد تا خط بخورم. در عرض اين دو هفته آرزوهايم به باد رفت و اين خيلي سخت است. شما نمي‌دانيد چقدر زحمت كشيده بودم كه به تيم ملي برسم.
خب چرا در اين‌باره حرفي نزدي؟
چه بگويم؟ من در خانه پدري ياد گرفته‌ام به تصميم مربي احترام بگذارم و به همين دليل هم دنبال جنجال‌سازي نبودم، اما چه بسا كه اگر هر كس ديگري بود حاشيه‌سازي مي‌كرد. از همه بدتر براي من اين بود كه با انواع و اقسام اتهامات روبه‌رو شوم و نمي‌دانستم با اين حاشيه‌ها چطور كنار بيايم.
منظورت چه اتهامي است؟
اين كه گفته بودند من آماده نيستم. چطور ممكن است كه از تيم ملي آمده باشم و آماده نباشم. تمام سؤال من همين است كه حالا من با اين حاشيه‌ها چطور كنار بيايم. چطور جواب آنهايي كه چنين نكته‌اي مطرح را مي‌كنند، بدهم؟!
اين حرف مستقيم خود قطبي بود. گفته بود در تست آمادگي قبل از بازي با صنعت نفت آماده نبودي.
در تست آمادگي قبل از بازي با صنعت نفت در گروه خودمان بعد از پژمان نوري دوم شدم. من از چند بازيكن كه بازي كردند بهتر بودم. فكر نمي‌كنم منظور قطبي اين تست باشد. اتفاقاً وقتي از سفر به قطر همراه تيم ملي بازماندم به تمرين پرسپوليس برگشتم تا از لحاظ آمادگي كم نياورم.
با قطبي درباره حرفي كه زده، صحبت نكردي؟
چرا، اتفاقاً در گفت‌وگوي شاگرد و مربيانه‌اي كه با او داشتم، خودش گفت كه من مشكل بدني ندارم و چون نبي‌ا... باقري‌ها در تمرين خوب بوده قصد استفاده از او را دارد و مي‌خواهد از بين من و نصرتي يكي را انتخاب كند كه نصرتي را انتخاب كرده است. نظر او هم برايم محترم و حجت است چون ياد گرفته‌ام كه به حرف مربي‌ام احترام بگذارم. من بازيكني نيستم كه بخواهم غرورم را بشكنم و در اين‌باره‌ها با مربي حرف بزنم. شايد نظر مربي اين باشد كه بازيكن بر روي سكو برود. شخصيت من طوري نيست كه سراغ مربي بروم اما در اين چند روز بابت اين حرف خيلي اذيت شدم.
حتماً قطبي ديده دليل فني براي نيمكت‌نشيني‌ تو ندارد و به ضعف بدني اشاره كرده است.
من بابت تصميم او هيچ ناراحت نيستم. <محمد> هم مثل برادرم مي‌ماند، من او را مدافع بزرگي مي‌دانم. فقط از اين ناراحتم كه چرا به ضعف بدني اشاره كرده‌اند. تازه من در شرايطي در تست شركت كردم كه روز قبل از آن 90 دقيقه فوتبال بازي كرده بودم و تمام كساني كه اهل ورزش هستند مي‌دانند شركت در تست آمادگي جسماني بعد از 90 دقيقه فوتبال چه كار سختي است. الان هم اگر اين حرف‌ها را به شما مي‌زنم به اين دليل است كه در اين دو هفته مورد بي‌مهري قرار گرفتم و كسي هم از من حمايت نكرد. در اين مورد حرف آخرم اين است؛ اين عيب من است كه اخلاق خوبي دارم. يواش يواش دارم از اين اخلاق بدم مي‌آيد.

بعله ! اين هم مصاحبه ! بازيكن نه مشكل اخلاقي داره ، نه جسماني ! چرا بيرون نشسته بازيكن تيم ملي ؟ خدا داند و آقاي قطبي ! و البته شما هم كه موافقيد پس حتما" ميدونيد !!!

مي بينين كه يه بازيكن هم مي تونه انقدر رفتار حرفه اي داشته باشه!!!!
البته شايد تو شرايطي كه همه رفتارشون بده و تك و توك خوبن تحملش سخت باشه.همون طر كه سپهر مي گه از رفتارش داره بدش مياد.

به اميد موفقيت پرسپوليس بزرگ و بازيكن هاي خوبش از جمله سپهر حيدري

به اميد موفقيت پرسپوليس و همه ي بازيكنهاش!

اسم اين ------------ :mad: نيار منم خيلي دوستش داشتم ولي حيف كه بعضي مديريت هاي ضعيف چه بالائي سر تيم مياره :cry:

مديريت ضعيف !!؟

اتفاقا" خريدن نيكبخت و فروختن عليزاده و علي انصاريان يكي از بهترين تصميمها بوده !!

هنوزم پرسپوليس داره از بازي نيكبخت لذت ميبره و استقلال خودش رو تف و لعنت ميكنه كه چرا انصاريان و عليزاده رو خريده !!

-----------------------
علي انصاريان ؟ فكر ميكنيد خيلي متعصب بوده !!!؟

بيخيال بابا ! صرفا" يه بازيكن گاها" خوب بود! كدوم تعصب و غيرت !!؟

ميگيد نه ؟ يه نگاه به پويول كنيد ! يا رائول گونزالس! ايكر كاسياس ! دل پيرو ! توتي ! بوفون و ... !! اينا رو ببينيد تا بفهميد تعصب يعني چي !!

مسلما" فيگو هيچ تعصبي نسبت به بارسا نداشته ! اگه داشت كه نميرفت رئال !!!

من عشقم علي انصاريان بود وقتي رفت ooooooo خيلي ناراحت شدم اين تيم فقط بازيكن خرابكونه به خدا :cry:

البته بازيكنهاي بزرگي هم تو اين تيم بودن ! اينجوري يك طرفه هم دست نيست قضاوت كردن !

-----------------------------

خواهشا" اگه ميخواي جواب بدي ... يه بحث درست و حسابي فني و ... بكن ! و اگر ميخواي بگي مربي خداست و هيچكس حق نداره بش اعتراض كنه ... ترجيح ميدم برم با دو استقلالي بي منطق بحث كنم تا يه پرسپوليسي !!!!

--------------
ضمنا" شجاعت و منطق و شخصيت قطبي بر هيچكس پوشيده نيست ! به داوري اعتراض نميكنه ، اگه بد باشه ، ميگه آقا تيم ما بد بود و باختيم ! نه مثه آقاي جوكر مربي تيم حريف ...

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا قفلي من كشته مرده اين پستهاي طولانيت هستم :smile:
همه حرفهات قبول ولي وقتي قطبي مربي نبايد دخالت كرد نمي شه كه هر كي يه چيزي بگه و اونم بگه باشه اگه قرار باشه به حرف همه طرفدارن و .... گوش كنه كه هيچي ديگه .......... به نظر من همين كه به حرف كسي گوش نمي كنه بهتره چون تو فوتبال اين مملكت همه خودشونو همه كاره مي دونن ولي قطبي فقط كار خودشو انجام مي ده در مورد انصاريانم مسئله فقط يه مسئله عاطفي اخه مي خواست بره مي رفت چرا حالا رفت .......................

تازه افشين قطبي از نظر سني با دنيزلي خيلي متفاوت و تجربه كمتري داره چرا در نظر نمي گيريم كه اين اولين تيمي كه افشين قطبي سر مربي و خدائي خوب نتيجه گرفته خيلي از اين مربي هاي ايراني با همه تجربشون نتونستن كاري بكنند

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چيزي راه ورسم خودشو داره ومربيگري هم از ابن قائده مستثنا نيست.فكر ميكني چند تا مربي اصولي كار ميكنند؟

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازتاب های گسترده اظهارات حبیب کاشانی در برنامه تلویزیونی 90

بازتاب های گسترده اظهارات حبیب کاشانی در برنامه تلویزیونی 90

گلایه یک هوادار از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس
نظرسنجی برنامه تلویزیونی 90 در خصوص رای صادره علیه باشگاه سپاهان و اظهارات حبیب کاشانی در این برنامه مبنی بر «تمایل شخصی وی به بخشیده شدن رای کمیته انضباطی علیه سپاهان و بازگردانده شدن پنج امتیاز کسر شده به این تیم» واکنش های بسیاری را در میان اهالی فوتبال، مطبوعات و به ویژه هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال داشته است.
در این میان بسیاری از هواداران تیم پرسپولیس با ارسال نامه و ایمیل و یا در تماس با باشگاه نسبت به اعلام نظر مدیر عامل باشگاه اعتراض داشتند و نظرات دیگری را عنوان می کردند. هر چند حبیب کاشانی در این برنامه نیز پس از آن، بارها تاکید کرده است این نظر شخصی وی است و از جایگاه حبیب کاشانی حقوقی (مدیر عامل باشگاه پرسپولیس) اعلام نظر نکرده است.
این در حالی بود که علیرغم پیش بینی مجری برنامه 90 مبنی بر تائید نظر مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بر نظر هواداران این تیم، باز هم نتایج نظرسنجی از حمایت قاطع فوتبالدوستان از کسر 5 امتیاز از تیم فوتبال سپاهان اصفهان بود.
در ادامه، نامه یکی از هواداران پرسپولیس با عنوان «گلایه یک هوادار از مدیر عامل» از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر می شود:
جناب آقای کاشانی
مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس
با سلام
همت بلند دار که مردان روزگار * از همت بلند به جایی رسیده اند
از مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی (ع) نقل است که فرمودند: «ارزش مرد به اندازه همت اوست». دورترین مقصدها با همت بلند دست یافتنی است، طولانی ترین مسیرها نیز با عزمی جزم پیمودنی است، گره ها و پیچ و خمهای امور هم با بلندنظری گشودنی است، مهم آن است که در توکل صادق، در اراده قوی و در تصمیم جدی باشیم.
خداوند بزرگ را سپاس که جنابعالی از روز اول تصدی مدیریت باشگاه پرطرفدار پرسپولیس، در کنار ویژگیها و خصلتهای خوب زیاد، از جمله صداقت و اخلاص بعنوان دو بال موفقیت و پیروزی، در مواجهه با مشکلات عدیده، طاقت از کف ندادید و با بردباری، درنگ و تامل، راههای برون رفت از گرفتارها و سختیها را مدبرانه انتخاب و راهبری کردید.
کارهای قشنگ و زیبای شما در امور فرهنگی، برخوردهای شفاف، صریح و بی تکلفتان در مواجه با مسائل، رفتارهای بزرگوارانه، متواضعانه و با شرح صدر در مقابل دیگران، حتی آنها که مستقیم یا غیر مستقیم، عمدی یا سهوی برای باشگاه ایجاد زحمت و دردسر می نمایند، اینها همه از جمله خصائصی است که دیر یا زود جای خود را در ورزش کشور پیدا کرده و مورد الگوبرداری بسیاری قرار خواهد گرفت.
جناب آقای کاشانی مطمئن باشید طرفداران میلیونی تیم محبوب پرسپولیس، هم بخاطر موفقیتهای فنی تیم و هم بخاطر برنامه ها و اقدامات خوبتان به شما خواهند بالید. من هم بعنوان یک هوادار که 20 سال طرفدار پرسپولیس هستم به شما افتخار می کنم. ضمن آرزوی توفیقات بیش از پیش برای شما و تیم محبوبم پرسپولیس، لازم می بینم مطلبی را در مورد مصاحبه اخیرتان با برنامه نود عرض کنم. راستش فکر می کنم آن شب خیلی از هواداران مثل من، از نظرتان در مورد تیم سپاهان ناراحت شده باشند، اینکه شما برای آن سرباز عزیز و مظلوم که بخاطر کار زشت طرفدار تیم سپاهان چشمان خود را از دست داد، اینهمه تلاش می کنید و برای معالجه ایشان از هیچ کوشش و مساعدتی دریغ نمی کنید، مایه افتخار و مباهات ماست. همه از شما ممنون و سپاسگزار هستیم، امیدواریم ماجور درگاه خداوند بزرگ باشید. انصافاً هر کاری از دست شما بر می آید برای آن سرباز عزیز انجام دهید اما گله جدی از شما دارم. چرا در برنامه نود گفتید که من دوست دارم تیم سپاهان بخشیده شود؟ آیا می دانید در حالی که شما اینقدر کریمانه نظر به بخشش تیم سپاهان دارید، در مقابل برخی از مسئولین شهر و استان اصفهان از جمله تعدادی از نمایندگان محترم آن شهر، دنبال این هستند ضمن غیر منطقی خواندن رای کمیته محترم انضباطی، تیم پرسپولیس و طرفدارانش را هم شریک جرم سپاهان و طرفدارانش بدانند؟! آیا شما اطلاعیه شورای اسلامی شهر اصفهان را ملاحظه کرده اید؟!
آقای کاشانی عزیز: اگرچه ما در گذشته نیز اینگونه تواضع را از شما حتی در مورد همین تیم سپاهان دیدیم اما خواهشاً این نظرتان را اصلاح کنید. مسئولان تیم سپاهان بارها و بارها در حق تیم ما جفا کردند. بنابه فرمایش حضرت علی (ع) آنجا که فرمودند: آنجا که گفتن باید، خاموشی نشاید. انشاءا... با تائید این حداقل رای کمیته انضباطی از سوی شورای محترم استیناف، ریشه همه رفتارهای زشت و ناپسند در میادین ورزشی برای همیشه خشکانده شود.
* وحید هاشم زاده

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
هورا باخت 1 بر 0 خیلی زمین باحال بود ما نفهمیدیم واتر پلو نیگا می کنیم یا فوتبال

Matrix

عضو جدید
به نظر شخص من حبيب كاشاني بسيار حرفهاي قشنگي زد و اون لحظه من خيلي ازش خوشم اومد !

بله ! به نظر من هم نميشه تاوان هزار سال بي قانونيه كشور ما رو سپاهان يك جا بده !

اصلا" ليگ واسه پرسپوليس معني نداره ! اونجوري هم راحت قهرمان ميشديم! حالا اگه قهرمان شيم ، ميگن كميته انضباطي قهرمانتون كرد !

بسيار اميدوارم كه كسر امتيازات سپاهان توسط شوراي استيناف به كل رد شه!

شايد حامد

عضو جدید

فقط يه چيز رو خوب بلدي بگي ، از اختيارات مربيه ، دوست داره ، به بقيه مربوط نيست ! تيم ما در بهترين شرايط تاريخ خودش هست !! يه عده هم آيه ياس ميخونن !

ببين اينجوري كه تو ميگي هوادار واسه مربي پشيزي ارزش نداره ، نبايد درنظر بگيره كه 90% هواداراي پرسپوليس از ماماني وحشي متنفرند ! نبايد در نظر بگيره همه سپهر حيدري رو دوست دارند ... نبايد در نظر بگيره هوادار بازي زيبا ميخواد ، و ... !!!

در عوض .. مربي واسه هوادار مثل خدا ميمونه ! هر كاري كرده درسته ، هر چي ميگه باس هوادار بگه چشم و ... !!!

اين قانون كجاست !!؟ والا من كه تو عمرم همچين قانوني جايي نديده بودم !

-------------------------------

تو دروازه :
دروازه بان پارسال پرسپوليس كسي بود كه تو اين 20 هفته فقط دوبار رو نيمكت نشسته امسال ! يعني دو تا دروازه بان خوب اينجا بهتر داريم !
دفاع پارسال :
اونور هم اگه يه بازيكن مصدوم ميشد يا اخراج ميشد ، دو تا بازيكن از خط هافبك بايد ميومدن دفاع !! نوري كه فرض ميكنيم هيچي .. چون امسال هم هستش! ميمونه آشوبي يا كريم يا آلونگ ... پس يكي از بهترين هافبكها پر !!

بريم خط هافبك :

سيد عباسي كه شوت بود ! ماماني هم كه تكليفش معلومه ! بادامكي اول فصل عالي بود و بعدش افت شديدي داشت! محمد پروين خوب بود ! خرسندي ... امسال سر جمع 90 دقيقه بازي نكرده !! در حاليكه پارسال از اركان پرسپوليس بود !!

امسال : آقايي (بازيكن كه چندين و چند ساله آبي و قرمز دنبالشن!) ، بادامكي ، يه كريم باقري آماده ، آلونگ ، ماماني ، آشوبي ، خرسندي و ...!!!

حساب كن تو خط هافبك اينقدر امسال پرسپوليس مهره داره كه آشوبي و خرسندي كه پارسال بهترينهاي پرسپوليس بودن ، ذخيره شدن !!

اما خط حمله :

خوب معدنچي و خليلي :

معدنچي يه بازيكن موقعيت ساز بود ! خليلي يك تموم كننده ي تمام عيار ! كه اگر اشتباه قطبي در كنار هم قراردادن نيكبخت و خليلي نبود ، تا حالا آقاي گلي'ش قطعي شده بود !

در ضمن مگه تقصيره مربيه كه بازيكن گل نميزنه !!!؟ ببين عزيز من ، وظيفه مربي اينه كه تاكتيك بريزه و جوري بشه كه بازيكن تو موقعيت گلزني قرار بگيره ! اينكه اون بزنه تو گل يا نه كه به مربي مربوط نيس ! خودتم ميگي كه معدنچي خيلي تو موقعيت گل قرار مي گرفت ! ولي حالا خليلي چي !؟! كلا" چندبار تو موقعيت گل قرار گرفته !!؟ سر جمع به اندازه 5 تا بازي معدنچي ! ولي سه برابر معدنچي گل زده !! اينجاس كه اگه خليلي گل نزنه تقصير مربي ميشه ! چون كه با تركيب اشتباهش ، باعث شده كه تو بازي خليلي از جريان بازي محو ميشه !!!

------------------

يه دو دو تا چارتا بكني مهندس ... ميفهمي كه پرسپوليس امسال دو برابر پارسال بازيكن داره !

-----------------

در ضمن كي گفته پرسپوليس دنيزلي قشنگ تر بازي نمي كرد !!؟ بازي قشنگ يعني چي !!؟ فكر نميكني ارتباط مستقيمي با تعداد پاسها و موقعيتهاي گل داره !!؟ پرسپوليس دنيزلي تو هر بازي 15 تا موقعيت گل داشت ! ولي الآن چي !!!؟

بعله ! اين هم مصاحبه ! بازيكن نه مشكل اخلاقي داره ، نه جسماني ! چرا بيرون نشسته بازيكن تيم ملي ؟ خدا داند و آقاي قطبي ! و البته شما هم كه موافقيد پس حتما" ميدونيد !!!

به اميد موفقيت پرسپوليس و همه ي بازيكنهاش!

مديريت ضعيف !!؟

اتفاقا" خريدن نيكبخت و فروختن عليزاده و علي انصاريان يكي از بهترين تصميمها بوده !!

هنوزم پرسپوليس داره از بازي نيكبخت لذت ميبره و استقلال خودش رو تف و لعنت ميكنه كه چرا انصاريان و عليزاده رو خريده !!

-----------------------
علي انصاريان ؟ فكر ميكنيد خيلي متعصب بوده !!!؟

بيخيال بابا ! صرفا" يه بازيكن گاها" خوب بود! كدوم تعصب و غيرت !!؟

ميگيد نه ؟ يه نگاه به پويول كنيد ! يا رائول گونزالس! ايكر كاسياس ! دل پيرو ! توتي ! بوفون و ... !! اينا رو ببينيد تا بفهميد تعصب يعني چي !!

مسلما" فيگو هيچ تعصبي نسبت به بارسا نداشته ! اگه داشت كه نميرفت رئال !!!

البته بازيكنهاي بزرگي هم تو اين تيم بودن ! اينجوري يك طرفه هم دست نيست قضاوت كردن !

-----------------------------

خواهشا" اگه ميخواي جواب بدي ... يه بحث درست و حسابي فني و ... بكن ! و اگر ميخواي بگي مربي خداست و هيچكس حق نداره بش اعتراض كنه ... ترجيح ميدم برم با دو استقلالي بي منطق بحث كنم تا يه پرسپوليسي !!!!

--------------
ضمنا" شجاعت و منطق و شخصيت قطبي بر هيچكس پوشيده نيست ! به داوري اعتراض نميكنه ، اگه بد باشه ، ميگه آقا تيم ما بد بود و باختيم ! نه مثه آقاي جوكر مربي تيم حريف ...
ببين ماتريكس جان؛
اولا اينكه 90درصد تماشاچيا از يكي خوششون بياد و هر وقت كه يكي رو تشويق كردن بازيش بدن ، دقيقا نكته اي بود كه زمان سلطان زياد پيش ميومد (البته سلطان سروره ها ) پس چه كاري بود مربي با كلاس بياريم .
مي خوام ببينم تو فرگوسن رو به عنوان يه مربي بزرگ قبول داري يا نه !!!!! فرگوسن براي نظم دادن به تيم وقتي بكهام تو بهترين شرايط بود مي شوندش رو نيمكت در عوض كنترل تيم هميشه دستشه شايد خودش هم بدونه كه با كنار گذاشتن بكهام (وخيلي هاي ديگه مثل فن نيستلروي،رونالدو،روي كين و.....) خيلي چيز ها رو از دست مي ده ولي در عوض خيلي چيزا رو به دست مياره (براي مواردي كه با قطبي مشكل داشتن). همين الان شايد 100 درصد تماشاچياي بارسا عاشق رونالدينيو ان. ولي مي بيني كه گذاشتنش بيرون زمين (براي موردي مثل سپهر). البته مي توني بگي كه دارن از همين ضربه مي خورن ولي مي بيني كه تو بزرگترين باشگاه هاي دنيا هم اين اتفاق مي افته.....

شايد حامد

عضو جدید

تو دروازه :
دفاع پارسال :

بريم خط هافبك :

اما خط حمله :

خوب معدنچي و خليلي :

------------------

-----------------

...
ماتريكس جان؛
اول كه همون پارسال هم مي تونستن بيشتر از واعضي و حقيقي استفاده كنن.اگه مي خواي بگي حقيق بچه بود در جواب بهت مي گم كه طالبلو چند سال پيش تو هم چين شرايطي جاي برومند و قاسمي رو گرفت

مي گي كه مديريت ضعف نداشته پارسال اول فصل انصاريان و نيك نظر رو از دست دادن و هيچ كس رو جاش نگرفتن. معلومه كه تيم پارسال تو دفاع ضعيف تر بود به خاطر اينكه حاجي زاده يه هافبك دفاعي خوب بود ولي مجبور بود ازش تو پست دفاع آخر استفاده كنه در حالي كه نوري تو 2 3 تا بازي بهترين نمايش رو تو خط دفاع آخر داشت ، بيشتر هافبك بازي مي كرد .
بعد شيث كه هيچ . چپ هم كه سا ها بود كه از امسال نوري بهتر بود براي دفاع آخر هم بين كريم ،نوري ،الونگ و حاجي زاده دو تا رو بايد واسه دفاع انتخاب مي كرد و دو تا رو واسه هافبك يا حتي نيمكت كه معمولا از كريم و حاجي زاده استفاده ميكرد (شايد اگر از كريم و نوري يا و كريم و الونگ استفاده ميكرد و حاجي زاده رو مي برد سر جاي خودش فشار رو دفاع كمتر مي شد )

شايد حامد

عضو جدید
اما هافبك آشوبي كه هيچ بادامكي كه هيچ مي مونه محمد پروين كه خيلي كم بهش بازي دادن (در حالي كه الان شرايطش رو مي بيني) و بيشتر اسدي بازي مي كرد . ولي هيچ وقت اين ريسك رو نكرد كه به پروين بازي بيشتري بده تا يكي مثل پاپايي تو سپاهان براي پرسپوليس به وجود بياد.

شايد حامد

عضو جدید
تو خط فوروارد هم خدايي ضعيف تر بوديم و لي نه زياد چون اولا كه اولادي رو داشتيم و فراز و ضياد شعبو و بعدش هم كعبي جاي اولادي رو گرفت حتي وقتي كعبي رو داشتيم اونجوري به سپاهان باختيم.

شايد حامد

عضو جدید
بعدشم ؛
من يه معضرت خاهي به همه بچه ها بده كارم.
كه اين همه بحث كردم ولي مي خوام اين جمله رو بگم....

مگه با مقايسه كردن قطبي با دنيزلي مي شه به تيم كمك كرد!!!؟؟؟
به خدا نميشه

من پارسال هم هميشه از دنيزلي و انصاري فرد سعي مي كردم حمايت كنم چون برام تيم مهمه خوش بختانه تو تماشا چيا هم همين نكته به چشم مي خوره مگر يه سري ها كه شايد 10 در صد هم نباشن .

Matrix

عضو جدید
ببين ماتريكس جان؛
اولا اينكه 90درصد تماشاچيا از يكي خوششون بياد و هر وقت كه يكي رو تشويق كردن بازيش بدن ، دقيقا نكته اي بود كه زمان سلطان زياد پيش ميومد (البته سلطان سروره ها ) پس چه كاري بود مربي با كلاس بياريم .
مي خوام ببينم تو فرگوسن رو به عنوان يه مربي بزرگ قبول داري يا نه !!!!! فرگوسن براي نظم دادن به تيم وقتي بكهام تو بهترين شرايط بود مي شوندش رو نيمكت در عوض كنترل تيم هميشه دستشه شايد خودش هم بدونه كه با كنار گذاشتن بكهام (وخيلي هاي ديگه مثل فن نيستلروي،رونالدو،روي كين و.....) خيلي چيز ها رو از دست مي ده ولي در عوض خيلي چيزا رو به دست مياره (براي مواردي كه با قطبي مشكل داشتن). همين الان شايد 100 درصد تماشاچياي بارسا عاشق رونالدينيو ان. ولي مي بيني كه گذاشتنش بيرون زمين (براي موردي مثل سپهر). البته مي توني بگي كه دارن از همين ضربه مي خورن ولي مي بيني كه تو بزرگترين باشگاه هاي دنيا هم اين اتفاق مي افته.....

بله ! بكهام رو ميزاره بيرون چون مشكل رفتاري داشته ! همينطور فن نيستلروي رو !

رونالدينيو بيرون ميمونه چون بويان خيلي بهتر ازش بازي ميكنه !!

چه ربطي داره به سپهر !!؟ قطبي كه ميگه مشكل اخلاقي نداره ! توانايي فني'ش هم از هم بهتره ! آمادگي'ش هم كه گفته تو تست نفر دوم شده ! تو تيم ملي هم بوده! پس !!!؟

يك بازي ايرادي نداره كه يه بازيكن رو نيمكت بشينه ! ولي از بازيه دوم به بعد نشون ميده كه حتما" يه دليلي داره !!!! ما هم كه دليل موجهي نميبينيم!!

ماتريكس جان؛
اول كه همون پارسال هم مي تونستن بيشتر از واعضي و حقيقي استفاده كنن.اگه مي خواي بگي حقيق بچه بود در جواب بهت مي گم كه طالبلو چند سال پيش تو هم چين شرايطي جاي برومند و قاسمي رو گرفت

مي گي كه مديريت ضعف نداشته پارسال اول فصل انصاريان و نيك نظر رو از دست دادن و هيچ كس رو جاش نگرفتن. معلومه كه تيم پارسال تو دفاع ضعيف تر بود به خاطر اينكه حاجي زاده يه هافبك دفاعي خوب بود ولي مجبور بود ازش تو پست دفاع آخر استفاده كنه در حالي كه نوري تو 2 3 تا بازي بهترين نمايش رو تو خط دفاع آخر داشت ، بيشتر هافبك بازي مي كرد .
بعد شيث كه هيچ . چپ هم كه سا ها بود كه از امسال نوري بهتر بود براي دفاع آخر هم بين كريم ،نوري ،الونگ و حاجي زاده دو تا رو بايد واسه دفاع انتخاب مي كرد و دو تا رو واسه هافبك يا حتي نيمكت كه معمولا از كريم و حاجي زاده استفاده ميكرد (شايد اگر از كريم و نوري يا و كريم و الونگ استفاده ميكرد و حاجي زاده رو مي برد سر جاي خودش فشار رو دفاع كمتر مي شد )

واي !!!! الو !!؟ بابا يكم مسائل رو در نظر بگير !!!

واعظي پارسال اولين سالش بود بعد از اون محروميت دوپينگ اومده بود ! خيلي دور از ميدون مونده بود !! اه ! بابا يكم دقت كن !

در مورد حقيقي هم اگه بري پستهاي قبلي من رو بخوني .. ميفهمي كه به نظر من : حقيقي هنوزم بهترينه پرسپوليسه و ميتونه يه عابد زاده ي ديگه باشه ! در حاليكه دنيزلي پارسال 4-5 بازي بهش داد ! ولي امسال قطبي رو نيمكت هم نميشونش !!!

اما هافبك آشوبي كه هيچ بادامكي كه هيچ مي مونه محمد پروين كه خيلي كم بهش بازي دادن (در حالي كه الان شرايطش رو مي بيني) و بيشتر اسدي بازي مي كرد . ولي هيچ وقت اين ريسك رو نكرد كه به پروين بازي بيشتري بده تا يكي مثل پاپايي تو سپاهان براي پرسپوليس به وجود بياد.

پاپايي؟ منظورت پاپي هست !؟

بله اشتباه دنيزلي بود كه كم به پروين بازي ميداد ! ولي پارسال خرسندي فيكس بود ! چرا امسال بازي نميكنه !!؟
چرا امسال قطبي ريسك نميكنه و از حقيقي و خرسندي استفاده نميكنه !!!؟

تو خط فوروارد هم خدايي ضعيف تر بوديم و لي نه زياد چون اولا كه اولادي رو داشتيم و فراز و ضياد شعبو و بعدش هم كعبي جاي اولادي رو گرفت حتي وقتي كعبي رو داشتيم اونجوري به سپاهان باختيم.

اولادي !!!!!!!!؟ شرمنده كه بايد به عرضت برسونم اولادي سال قبلش رفت امارات ! ضمن اينكه يه مهره ي سوخته بود ! يادته كه چقدر ازش انتقاد ميشد ؟
فراز رو كه امسال هم داريم ! ضياد شعبو !!!؟ فكر نميكني خيرخواه ازش بهتره !!!؟
كعبي آخر فصل اومد ! و پرسپوليس اختلاف 12 امتيازي با استقلال رو از بين كه برد هيچ . يه امتياز افتاد جلو ! و دربي رو هم برد !!!

نه كه امسال اونجوري به پاس نباختيم !! نكنه ميخواي بگي پاس از سپاهان قوي تره !!؟

در ضمن سپاهان رو ما تا دقيقه ي 88 1-0 جلو بوديم و اشتباهه مسخره ي كيمي بود كه يه ضرب توپ رو انداخت اوت و همون توپ اومد و اشتباه نوري و پنالتي و بازي رفت وقت اضافه !

تو بازي با پاس كه هيچ حرفي واسه گفتن نداشتيم از اول بازي !!

بعدشم ؛
من يه معضرت خاهي به همه بچه ها بده كارم.
كه اين همه بحث كردم ولي مي خوام اين جمله رو بگم....

مگه با مقايسه كردن قطبي با دنيزلي مي شه به تيم كمك كرد!!!؟؟؟
به خدا نميشه

من پارسال هم هميشه از دنيزلي و انصاري فرد سعي مي كردم حمايت كنم چون برام تيم مهمه خوش بختانه تو تماشا چيا هم همين نكته به چشم مي خوره مگر يه سري ها كه شايد 10 در صد هم نباشن .

ميدوني مشكل تو چيه !؟ اينه كه فكر ميكني كارات و. حرفات همه درستن ! و فكر ميكني نبايد انتقاد كرد ! فقط بايد چشمتو ببندي بگي بله ! اين بهترين شرايطه !

اگه اينطوريه .. ده درصد كه هيجي ... من ترجيح ميدم خودم تنهايي خلاف اين عقيده رو داشته باشم !!!

بيخيال بابا ! معلومه كه نميخواي يه بحث درست و حسابي فني بكني ! فقط ميخواي يه جوري توجيه كني !

شايد حامد

عضو جدید
اي چاخان

اي چاخان

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فیفا، هر ماه رده بندی تیم های باشگاهی برتر جهان را اعلام می کند. در این ارتباط طی روزهای گذشته خبری منتشر شد (از طریق سایت باشگاه 00000!) مبنی بر اینکه تیم 000000تهران چندین پله بالاتر از پرسپولیس قرار دارد اما واقعیت چیز دیگری است! در آخرین رده بندی که از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فیفا اعلام شده است، تیمهای پرسپولیس با 5/58 امتیاز در رتبه 371 و 000000 با 39 امتیاز در رتبه 654 قرار دارند و تیم سپاهان اصفهان نیز در جایگاه 59 قرار گرفته است. از تیم های باشگاهی آسیا نیز تیم اوراواردز در رتبه 54 قرار گرفته است.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
داداش حامد اين oooooo هميشه خالي بستن چون چيزي ندارن كه به خوان دلشونو خوش كنن مجبورن چاخان كنن

تاپيك 000000 بريد فقط بلدن بنويسن oooooo سروره يا ابيته از اين حرفها يكم بايد بيان از ما ياد بگيرن كه بحث مي كنيم اينجا خودش يه برنامه 90 شده :biggrin:

شايد حامد

عضو جدید
بله ! بكهام رو ميزاره بيرون چون مشكل رفتاري داشته ! همينطور فن نيستلروي رو !

رونالدينيو بيرون ميمونه چون بويان خيلي بهتر ازش بازي ميكنه !!

چه ربطي داره به سپهر !!؟ قطبي كه ميگه مشكل اخلاقي نداره ! توانايي فني'ش هم از هم بهتره ! آمادگي'ش هم كه گفته تو تست نفر دوم شده ! تو تيم ملي هم بوده! پس !!!؟

يك بازي ايرادي نداره كه يه بازيكن رو نيمكت بشينه ! ولي از بازيه دوم به بعد نشون ميده كه حتما" يه دليلي داره !!!! ما هم كه دليل موجهي نميبينيم!!

در ضمن گل اول سپاهان از سمت نوري و نصرتي بود كه بيشتر تقصير نوري بود ولي گل دوم از سمت سپهر بود كه هم اون مقصر بود هم رودباريان..... (پس ميبيني كه هيچ كس تو تيم ما پيغمبر نيست كه ازش كامل مطمئن باشي)

اول كه اگه مصاحبه قطبي رو هم خونده باشي تنها دليلي كه از باقريها استفاده كرده اينه كه تو تمرينات بهتر از سپهر بوده . و اين سوال رو ازت دارم كه اگر يه بازيكني بهتر از ديگر باشه و نزاريش تو زمين چه اتفاقي مي افته(شايد سپهر هم آماده باشه ولي اون كه آماده تره بايد بازي كنه)؟!!!!
مطمئنا اون بازي كني كه گمنامه و آماده تره اگه بعد از يه مدت تو تركيب قرار نگيره (روحيها براي ادامه نداره)

دوم اينكه تو بازي اول كه گلي نخورديم.و تو بازي دوم گلي كه خورديم از سمت نصرتي و نوري بود نه باقريها!!!!!!

پس اينكه از باقريها استفاده شد اصلا دليل باخت نبود.

آخرین ویرایش:

شايد حامد

عضو جدید
واي !!!! الو !!؟ بابا يكم مسائل رو در نظر بگير !!!

واعظي پارسال اولين سالش بود بعد از اون محروميت دوپينگ اومده بود ! خيلي دور از ميدون مونده بود !! اه ! بابا يكم دقت كن !

در مورد حقيقي هم اگه بري پستهاي قبلي من رو بخوني .. ميفهمي كه به نظر من : حقيقي هنوزم بهترينه پرسپوليسه و ميتونه يه عابد زاده ي ديگه باشه ! در حاليكه دنيزلي پارسال 4-5 بازي بهش داد ! ولي امسال قطبي رو نيمكت هم نميشونش !!!
خوب پس قبول داري كه پارسال در وازه بان بهتر از فرشيد هم بوده و ازش استفاده نكردن!!!!

پس دنيزلي هم مي تونست شرايط بهتري ايجاد كنه و نكرد !!!! پس يا اينكه تو پارسال هم بايد به دنيزلي غر ميزدي كه چرا حقيقي رو بازي نميده(كه اين نشون ميده تو در همه حال فقط به فكر انتقادي) و يا اينكه انقدر به پر و پاي افشين خان نپيچ!!!

شايد حامد

عضو جدید
پاپايي؟ منظورت پاپي هست !؟

بله اشتباه دنيزلي بود كه كم به پروين بازي ميداد ! ولي پارسال خرسندي فيكس بود ! چرا امسال بازي نميكنه !!؟
چرا امسال قطبي ريسك نميكنه و از حقيقي و خرسندي استفاده نميكنه !!!؟

اول كه معذرت مي خوام كه اشتباه تايپ كردم .

دوم اين كه خرسندي پارسال فقط چند بازي اول رو فيكس بازي كرد كه از نتيجه هاي بازي خودت بهتر خبر داري بعدش رفت رو نيمكت ...پس هم چين ها هم فيكس نبود.

سوم اينكه اگه فرظ كني كه خرسندي هافبك بود امسال آقايي به گفته خودت جزو بهترين هاست. و اگه بگي فوروارده كه و بخواي بهش بازي بدي با اين سيستم قطبي بايد خليلي بشينه بيرون

آخرین ویرایش:

شايد حامد

عضو جدید
اولادي !!!!!!!!؟ شرمنده كه بايد به عرضت برسونم اولادي سال قبلش رفت امارات ! ضمن اينكه يه مهره ي سوخته بود ! يادته كه چقدر ازش انتقاد ميشد ؟
فراز رو كه امسال هم داريم ! ضياد شعبو !!!؟ فكر نميكني خيرخواه ازش بهتره !!!؟
كعبي آخر فصل اومد ! و پرسپوليس اختلاف 12 امتيازي با استقلال رو از بين كه برد هيچ . يه امتياز افتاد جلو ! و دربي رو هم برد !!!

نه كه امسال اونجوري به پاس نباختيم !! نكنه ميخواي بگي پاس از سپاهان قوي تره !!؟

در ضمن سپاهان رو ما تا دقيقه ي 88 1-0 جلو بوديم و اشتباهه مسخره ي كيمي بود كه يه ضرب توپ رو انداخت اوت و همون توپ اومد و اشتباه نوري و پنالتي و بازي رفت وقت اضافه !

تو بازي با پاس كه هيچ حرفي واسه گفتن نداشتيم از اول بازي !!
!

يه لحضه من و به شك انداختي !!!!
اين عكس اولاديه بعد از زدن گل به استقلال (بازي رفت) http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=1942&stc=1&d=1201757510
درست فصل فبل رفته بود ولي دوباره اومد و رفت.
در ضمن وقتي كعبي اومد پرسپوليس دربي رو نبرد مساوي كرد بازي رفت رو برد كه اولادي گل دوم رو زد!!!!

پیوست ها

• 231194_orig.jpg
    231194_orig.jpg
    41.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

شايد حامد

عضو جدید
ميدوني مشكل تو چيه !؟ اينه كه فكر ميكني كارات و. حرفات همه درستن ! و فكر ميكني نبايد انتقاد كرد ! فقط بايد چشمتو ببندي بگي بله ! اين بهترين شرايطه !

اگه اينطوريه .. ده درصد كه هيجي ... من ترجيح ميدم خودم تنهايي خلاف اين عقيده رو داشته باشم !!!

بيخيال بابا ! معلومه كه نميخواي يه بحث درست و حسابي فني بكني ! فقط ميخواي يه جوري توجيه كني !

شايد اين طور كه تو ميگي باشه!!!!
ولي من جايي كه انتقادم اثر نداشته باشه سعي مي كنم اين كار رو نكنم. فكر نكن كه قطبي از نظر من پيغمبره !!! نه ممكنه مشكلات زيادي داشته باشه ولي بزار به پاي تجربه اولش..
قلعه نويي 3 سال تو 000000موند تا بتونه اين تيم رو قهرمان كنه .... از ما بهترون كه نزاشتن دنيزلي 3 سال تو پرسپوليس بمونه . لا اقل سعي كنيم قطبي رو نگه داريم ......:gol:

شايد حامد

عضو جدید
شعارهاي استاديومي

شعارهاي استاديومي

بچه ها اين شعار يه كم بي ادبي توش داره ولي خيلي باحاله (پارسال بعد از اون جريان دير دادن ليست نفرات 000000)

واويلا....واويلا.....راشون ندادن آسيا
واويلا....واويلا.....چه ... ي خوردن آبيا
واويلا....واويلا.....به ... پرسپوليسيا

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قرمزی همه جا رو گرفته آخه لنگی ها جمع شدن دور هم
این روزا لنگی بودن مایه ی شرم و...

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا محمد سواد نداری برو یاد بگیر گفته فقط پرسپولیسی ها نه oooooo به چه زبونی بگیم شما در حد ما نیستین ما با سپاهان کل داریم شما اول برید جزء 3 تا تیم اول بشید بعد نظر بدید