کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليس

پرسپوليس

:gol:رنگ قرمزرا دوست دارم چون رنگ خون من است...... خون را دوست دارم چون:gol: در قلب من است .......قلبم را دوست دارم چون نام زيباي تو ( پرسپوليس ) درون آن است:gol:

:heart::w40::w40::heart:

engineer_ahmadi

عضو جدید
;)هیچکی امروز نمیاد استادیوم؟
من الان دارم را میافتم
هووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااا
پرسپولیس زلزله محبوبه هر چی دله
پرسپولیس قهرمان میشه خدا میدونه حقشه
به لطف یزدان و بچه ها پرسپولیس قهرمان میشه
;);););););)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طفلکیا چه با ذوق و شوقم دارن می رن
آخه تیمی که راه به راه سوراخ می شه طرفداری داره
خب حالا که می رین
لازم نیست پرچم بخرین
یه لنگم با خودتون ببرین کار همون پرچم و می کنه

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما رو فقط توی استادیوم فوتبال دستی راه میدن
خب عیب نداره می تونی طرفدار آدمکای قرمز باشی

Matrix

عضو جدید
قهرماني پرسپوليس رو با هدايت بي نظير افشين خان قطبي ، عنوان بهترين خط دفاع با حضور باقريها ، بزرگترين سوراف تاريخ باشگاه با حضور فرشيد خان فلج منش !! به همه ي هواداران روشن بين پرسپوليس تبريك ميگم!

Matrix

عضو جدید
محسن جان يك هيچ باخت .. نه دوتا !

فعلا" كه پرسپوليس 3 تا خورده ! با شاهكار تركيبي قطبي !

srn57

عضو جدید
آخ آخ ! چه کردن این همشهری های مشهدی ما!!
3 تایی شده بودین ها!
حیف شد!!

engineer_ahmadi

عضو جدید
اییییییییییییییییییییییی نفس کش
کی بود
تو قانون لیگ یه بند هست به این شرح
اونایی که بیشتر از 7 تا بازی از 20 تا بازی رو باختن فقط راجب تیم گل کوچیک محلشون میتونن نظر بدن پس:evil:
اونایی که امروز باختن و بی خیال اما اونی رو عشقه که 45 دقیقه ای 3 تا گل رو جواب بده
عشق است امپراتور خودمونو
حتی یک روز هم از مقام اولی لیگ تکون نخوردیم
جای تمام اونایی که امروز استادیوم نبودن خالی چه جشن تولدی بود واسه امپراتور;);););););) اگه این شکلا 6 تاس اتفاقیه کسی یاد خاطرات نیفته

engineer_ahmadi

عضو جدید
اییییییییییییییییییییییی نفس کش
کی بود
تو قانون لیگ یه بند هست به این شرح
اونایی که بیشتر از 7 تا بازی از 20 تا بازی رو باختن فقط راجب تیم گل کوچیک محلشون میتونن نظر بدن پس:evil:
اونایی که امروز باختن و بی خیال اما اونی رو عشقه که 45 دقیقه ای 3 تا گل رو جواب بده
عشق است امپراتور خودمونو
حتی یک روز هم از مقام اولی لیگ تکون نخوردیم
جای تمام اونایی که امروز استادیوم نبودن خالی چه جشن تولدی بود واسه امپراتور;);););););) اگه این شکلا 6 تاس اتفاقیه کسی یاد خاطرات نیفته

Matrix

عضو جدید
اگه تو يه تاپيك هم پست كني ميخونيم پست رو رفيق!

فرشيد كريمي چرا تو گل بود !!؟ شما كه ورزشگاه بوديد چرا از قطبي نپرسيديد كه جناب آناليزور شما كه اينقده واردي به كارت چرا دو تا از بازيهاي پارسال رو نگاه نكردي تا بدوني فرشيد كريمي چه سوراخه بزرگيه تو دروازه ي پرسپوليس !!؟ چرا با رودباريان لجبازي ميكني و ميزاري رو نيمكت ؟
درسته سوتي ميده اونم ولي حداقل دو تا توپ ميگيره !!

ديروز ابومسلم يكي و نصف موقعيت گل داشت .. سه تا گل زد !!! چون دروازه پرسپوليس خالي بود !
اگه از من ميپرسيدن كه اگر دروازه بان نداشته باشيم و فقط فرشيد كريمي باشه ، ميزاري'ش تو گل يا نه ! من ترجيح ميدادم از اول ماته رو بفرستم تو زمين و و بدون دروازه بان تيم بازي كنه تا اينكه فرشيد كريمي بره و دروازه خالي باشه يه بازيكن هم از دست بديم !

؟ ؟ آيا فكر نمي كنيد بهترين فرصت براي بازي دادن جوون رعناي پرسپوليس "عليرضا حقيقي" بود ؟ ؟
بايد بهش بازي بديم ... ميتونه يه عابدازاده ديگه باشه !!!

يه خورده ديگه كه به كار قطبي ميشه گرفت اينه كه : خط دفاع پرسپوليس رو به هم ريخت ! وقتي يه نيم فصل رو تماما" مركز خط دفاع نصرتي و حيدري بودن و به يه درك متقابل و يه تمركز بالا رسيده بودن ، اشتباه بود كه ما اول سپهر حيدري رو از تيم كنار بزاريم و به باقريها بازي بديم تا كل سيستم دفاعي به هم بخوره !بازي بعد هم كه نصرتي طبق معمول شاهكار كرد و .... !!

--------------------------

طرف مثبت قضيه هم اين هست كه :

1- اگه يادتون باشه من تو پستام بارها اعلام كرده بودم كه قطبي بايد مثل اول فصل خليلي و نيكبخت رو جدا كنه و نيكي رو بزاره چپ و خليلي نوك ! تا اين دوتا وظيفشون مشخص باشه كه نيكي باس پاس بده و خليلي تموم كنه ! نه اينكه هي بخوان خودشون گل بزنن !!
تو بازي ديروز هم قطبي دقيقا" همينكارو كرد و نتيجه'ش رو مشاهده كرديد ! نيكبخت خيلي عالي بازي كرد. خيلي خوب سانتر مي كرد. پاس گل داد . خليلي بر خلاف سه چهارتا بازي آخر موقعيتهاي خيلي زيادي داشت كه فقط به خاطر عالي بودن دروازه بان تيم ابومسلم ، نتونست هت تريك كنه!خليلي يه پاس گل هم داد ! اميدوارم همين رويه رو ادامه بده !

2- تعويضي كه بين دو نيمه كرد عالي بود ! يعني آوردن ماته به جاي باقريها ! با رفتن كريم به مركز خط دفاعي هم پاسهايي كه از دفاع شروع مي شد هدف دار تر بود و هم تيم خيلي هجومي تر شد ! "باگ" هاي خط دفاع پرسپوليس هم برطرف شدند تا حدود زيادي !

3- خريد ماته از نظر من يك خريد عالي بوده ! اين بازيكني كه من تو اين دوبازي ديدم نشون داده كه واقعا" ميفهمه فوتبال چيه ! به جرات ميگم تو اين دو بازي يك دونه پاس اشتباه من ازش نديدم و همه كاراش رو روي اصول حرفه اي فوتبال انجام ميده . با توپ زياد كار نميكنه . توپ رو پخش ميكنه و ميره تو محوطه جا ميگيره ! فقط قطبي الآن بايد دنبال سيستمي بگرده كه بتونه خليلي و ماته رو كنار هم بزاره و نيكبخت و كعبي با حركاتشون اينا رو تغذيه كنند ! Wow كه چه خط حمله اي ميشه !

ديروز خيلي دوست داشتم آراندا هم به بازي بياد تا ببينيم اون چطور بازي ميكنه ! ولي خوب بازي با ابومسلم متحول شده واقعا" سخت بود و نمي شد ريسك كرد !

engineer_ahmadi

عضو جدید
در مورد فرشید کریمی واقعا همه شکه شدن
همه داشتن تو دلشون بهباختایی که مقصرش فرشید بودفکر می کردن اما هیچ کس حرفی نمی زد
تااینکه 2 تا گل خوردیم البته اشتباه اول از کریم واقعا تاسف بار بود
گل سوم که زده شدالبته زده نشد خودمون زدیم کل ورزشگاه یه پارچه شد علیه فرشید
اماقطبی باهوش بود که بازیکنارو برگردوند به بازی
کاشانی لیدرهارو جم کرد نیمه دوم شروع شد همه فرشید و تشویق میکردن چون فرصت تعویض نبود
فرشید به بازی برگشت البته کار خاصی هم نکرد
نیکی بهترین بود
کریم بجز اشتباه اول فوق العاده بود
جو ورزشگاه دیوانه کننده بود

نمیدونم تلویزیون نشون داد یا نه اما رودباریان هم اول نیمه دوم هم بعد از گل سوم پرسپولیس کلی به فرشید روحیه داد دم هر چی پرسپولیسه با غیرت گرم که هر کاری واسش می کنن
;););)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون رفتيد استاديوم من اخر بازي رسيدم خونه و قتي گل سوم زديم يه جبغي كشيدم فكر كنم همسايه هامون مي گن اين دختره ديونه است استاديوم حداقل جيغ بزني كسي نمي گه ديونه اي ولي خيلي حال كردم نباختيم

فقط پرسپوليس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
باخت هفتم مبارك همه هواداران ooooooo

باخت هفتم مبارك همه هواداران ooooooo

شما رو فقط توی استادیوم فوتبال دستی راه میدن
خب عیب نداره می تونی طرفدار آدمکای قرمز باشی

درود فعلا كه تيم شما در حد فوتبال دستي بريد باختاتوتو جمع كنيد بعد بيايد نظر بديد طرفداران oooooo

srn57

عضو جدید
درود

منم ببريد استاديوم تا بازي تماشا كنم :crying2::crying2::crying2::crying2:
آخی........!!
خداییش دلم کباب شد.
واقعا ها!!!!!
ایشالا یه روز درست میشه میرید شما هم.
واسه نسل ما که نه ولی ایشالا بچه هامون نسل بعدمون اونقدر جو عوض بشه که این مسایل براشون حل شه .ایشالا
بگو ایشالا!

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون رفتيد استاديوم من اخر بازي رسيدم خونه و قتي گل سوم زديم يه جبغي كشيدم فكر كنم همسايه هامون مي گن اين دختره ديونه است استاديوم حداقل جيغ بزني كسي نمي گه ديونه اي ولي خيلي حال كردم نباختيم

فقط پرسپوليس
وقتی رسیدم توی پارکینگ نازی اینها ، از شدت جیغ نازی پله ها رو سه سوته رفتم بالا ، فکر کردم دزد اومده خونه اشون . :surprised:

نازی تو هم با این جیغ زدنت

آخه خجالت نمی کشی؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:

نمی گی بهمن دیوونه چه فکری می کنه؟؟؟؟؟؟؟:confused:

engineer_ahmadi

عضو جدید
چی چی و بریم ورزشگاه
صدام در نمیاد دیگه انقدر داد زدم
صدام شبیه بوق قطار شده
:surprised:
جاتون خالی بهترین بازی برای ورزشگاهرفتن این جور بازیاست که گل زیاد داره و اخرش خوب تموم میشه

engineer_ahmadi

عضو جدید
آخ آخ ! چه کردن این همشهری های مشهدی ما!!
3 تایی شده بودین ها!
حیف شد!!
حیف که شد چون اگه 5 دقیقه دیگه بازی ادامه داشت الان داشتید علل باختتونوبررسیمی کردید
کلا حالا ما سهتازدیم شماکه اگه سوتیخود مانبود که هیچ
اما چون ادم باید انتقاد پذیر باشه تبریک میگم به تیم مشهدی به خاطر دروازه بانش فوق العاده بود
راست میگن پرویز مظلومی تا گردن کچله؟;)

engineer_ahmadi

عضو جدید
خیلی دوست ندارم اما ظاهرا تااخ رهفته دیگه 6 امتیاز از پرسپولیس کم میشه اما ما هنوزم قهرمانیم
دعا کنید واسه سرخ پوشان پایتخت
......بقیه تیمها(اگه بشه بهشون گفت تیم) قند تو دلشون اب نشه پرسپولیس تااخر فصل هم بازی نکنه بعضیا بهش نمی رسن( استقلالیا جاشون خوبه؟ زنرالتون چتوره؟)
به امید برد پرسپولیس درجمعه
راستی چرا واسه پیش بینی کسی پایه نیست؟
;);););););)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز