کلوپ هواداران شهرداری آزربایجان

کلوپ هواداران شهرداری آزربایجان

• مجموع رای دهندگان
    1

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]صعود سومين نماينده آذربايجان به ليگ برتر[/h]صعود دو تيم گسترش فولاد و شهرداري تبريز به ليگ برتر را به مسؤلان،بازيكنان،كادر فني و هواداران دو تيم تبريك عرض مي نماييم.اميدواريم همچون سالهاي نچندان دور شاهد رشد دوباره فوتبال در اين سرزمين باشيم.بر همه مسؤلان اين تيم ها واجب است تا از شرايط سالهاي قبل درس عبرت گرفته تا شاهد حضور 3 تيم پرقدرت در سطح اول فوتبال كشور باشيم.
از زحمات سران باشگاه گسترش فولاد ، شهردار كلانشهر تبريز ،مربي بومي آذربايجان،رسول خطيبي و مربي نام آشناي و محبوب هوادارن،فراز كمالوند كمال تشكر و قدرداني را داريم.همچنين از تمامي بازيكنان ، مسؤلان و هواداراني كه جهت صعود اين دو تيم به ليگ برتر تلاش وافري نشان دادند كمال تشكر را داريم.

بازي جوانمردانه بازيكنان تيم فولاد يزد،در اين شرايط فوتبال بعضاً ناپاك نشان داد كه هنوز كه هنوز بازي جوانمردانه نفس مي كشد.مسؤلان - مربي و مردم شهر يزد بايد هم به داشتن چنين تيمي افتخار كنند،مردم آذربايجان و هواداران فوتبال مراتب تقدير و تشكر خود را جهت ارئه فوتبال پاك به اين تيم اعلام ميدارد و موفقيت تيم باشگاه فوتبال فولاد يزد را در فصول بعدي بر ايشان آرزومند است.
REFERENCE : Sarp
(
TƏBRİZLİ.M.s.T
)
منبع : تراکتور اف سی ( TractorFC.com )

آزربایجان تیم لری فرق ائله مز رهلری

گره هامّئسئنا داياخ اولاخ

آرکاداشلار پولاد وشهرداري و يا اوبيرسي تورک تاکيملاري بير بيرينه چوخلي قازانجلاري وار
ياديزا گلسه ائله بير زامان يا ايستيقلال شامپييون اولوردي يادا پيروزي
نييه؟

چؤن تئهران تاکيملاري دولموشدي ليگه!(پاس تهران+سایپای تهران+پیکان تهران و ...) ائله گؤروردون پيروزي یا ايستيقلال 6 يا 7 اويوندي دالبادال آزاديدا اويون اوينوللار(نئچه اويوندي ائله ائو صاحيبيديلر و طرفدارلارينان يارارلانيرديلار(بهره مند میشن) و اؤزوزده بولوسوز کي طرفدار تاکيمين اون ايکيمينجي اويونچوسودي(یار12) )
ياني ائله ليگين ياريسينان چوخ چوخون ائو صاحيبي اولوللار پس ياخچيسي بو اولار کي حتّي پولادئنان شهرداري دا گلسين ليگه!
نیه؟
چون

1_اوندا هر تاکيم 4 سئرييه گلر تبريزه
2_
شهرداري پولادئنان و ماشئنئن آلقيشلاماسينن ائلييه بولروخ تيرختورون حريفلرينن ایمتیاز آلاخ و تيرختوري جدولين اوستونه گئتماغا يارديمجي اولاخ
3_فاس تاکيملاري نين يئرينه اؤز تورک تاکيملاريميز يئر آلار 4_تيرختورون آرتئدان(ايضافه دن) 3 دانا اويني تبريزده اولار (ياني گئديپ آيري شهريده هم يامان ائشيتمروخ همده
اولارين جيبلرين دولدورماروخ)

اؤزوده اينانميرام کي اوبيري تورک تاکيملاريميز گله تيرختور قاباغينا بوينوز اولا چون هر نه اولسا ايستمزلر کي طرفدارلار اولارا پيس گؤزده باخا ياني مجبوري اولاراخ تيرختورون قاباغئندا اوتوزاللار کي بيز اولارا دا داياخ اولاخ
اوزون سؤزون قيسساسي بو ايشينن دوستلوخ اللرين بيزلره اوزالداللار

bəylər şəhrdari və ya obisi türk timləri bir birinə çoxli qazanclari var
yadıza gəlsə elə bir zaman yaistiqlal şampiyon olurdi yada piruzi
niyə?
çün bir zaman tehran takımlari dolmuşdi ligə!(pas +saypa+peykan+və...) elə görürdün piruzi və ya istiqlal 6 ya 7 oyundi azadıda oyun oynullar
(neçə oyundi elə ev sahibidilər və tərəfdarlarınan yararlanırdılar və özüzdə bülüsüz ki tərəfdar takımın on ikiminci oyunçüsüdi) yani elə ligin yarısınan çox çox ev sahibi olullar
pəs yaxçısi bu olar ki hətta poladınan maşın da gəlsin ligə
niyə?ı

çün

bir_onda hər takım 4 seriyə gələr təbrizə
2_ şəhrdari poladmaşının alqışlamasinən eliyə bülərux tirəxturun həriflərinən puən alax və tirəxturi cədvəlin üstünə getmağa yardımci olax
3_fas takımlarının yerinə öz türk takımlarımız yer alar
4_tirəxturun artıdan(izafədən) 3 dana oyni təbrizdə olar (yani gedip ayri şəhridə həm yaman eşitmərux həmdə oların ciblərin doldurmarux)
özüdə inanmıram ki obiri türk takımlarımız gələ tirəxtur qabağına buynuz ola
çün hər nə olsa istəməzlər ki tərəfdarlar olara pis gözdə baxa yani məcburi olarax tirəxturun qabağında utuzallar ki biz olara da dayax olax
uzun sözün qıssasi bu işinən dostlux əllərin bizlərə uzaldallar

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله ويژه : تنگ نظران چه خوابی برای شهرداری ديده اند؟

مقاله ويژه : تنگ نظران چه خوابی برای شهرداری ديده اند؟

[h=2][/h]
اينكه تباني رخ داده يا نه دو مسأله است!
اگر تباني اي در كار باشد خود به دو مقوله جدا از هم تقسيم مي شود:

1.اينكه چرا اين پرونده درست پس از بازي با شهرداري بندرعباس مطرح نشد؟ شايد با فاصله 7 امتيازي اين تيم با صدر كسي حتي فكرهم نمي كرد كه به طور مستقيم به ليگ برتر صعود كند.

2.اگر مسأله تباني اين پرونده قابل پيگيري ست چگونه سال قبل و قبل آن دو تيم ماشين سازي و گسترش فولاد كه بر اساس شايعاتي كه به واقعيت نزديك تر بود از حضور در ليگ برتر بازماندند و با اينكه مسأله تقريباً محرز بود ولي احد الناس و ارگاني هيچ واكنشي نشان نداد!؟

اگر تباني در كار نيست چگونه برخي بدون هيچ مستنداتي به يك مجموعه به اين سادگي تهمت و افترا مي زنند؟

آيا عده اي معدود سهميه سوم آذربايجان را بر نمي تابند؟ يا اينكه جا مانده ها از قطار ليگ برتر اين شايعات را بوجود آورده اند؟ اينكه پس از 3 ماه آنهم زماني كه شهرداري جواز حضور در مسابقات ليگ برتر را بدست مي آورد اين مسائل مطرح و از طرف مقامات مسؤل با جديت! دنبال مي شود مشكوك تر از خود مسأله تبانيست!

آيا هدف كمالوند است؟
شايد در اين سناريو هدف اصلي بهانه اي براي منشوري كردن دوباره كمالوند است مخصوصاً آنكه او اين بار هم در تبريز بايد سرمربيگري كند!
همه ما دليل منشوري شدن كمالوند در آذربايجان را مي دانيم! او در برنامه 90 جمله اي بر سر زبان آورد كه حتي علي دايي ها و كريم باقري ها دهه ها از سخن گفتن در باب حواشي آن نيز هراس داشتند و دارند!

پس از اين مسأله، توهين ها و افتراها به كمالوند جهت تخريب شخصيتي وي آغاز گرديد در جايي علناً او را دلال(!) ناميدند تا با يك تير دو نشان زده شود ،اينكه هم عادل فردوسي پور تلافي باخت تناظر دو طرفه در برنامه زنده را در آورد و هم بهانه براي منشوري شدن كمالوند تراشيده شود! بهانه اي كه فقط و فقط براي يك جمله معروف تراشيده شد! كه ظاهراً آقايان آن صحبتها را برنتافتند.

مسأله هرچه باشد شهرداري بچه يتيم نيست كه كفتار صفتان دندان خود را براي دريدن آن تيز كنند.در جايي كه مسأله احقاق حق است همه تراختوري ها ، هوادار شهرداري خواهند شد. اگر واقعاً مسائلي پشت پرده هست همه ما به قانون تمكين خواهيم كرد اميدواريم اين حساسيت در قبال ساير تيم ها نيز به خرج داده شود.اما اگر غير اينست،هواداران شهرداري دندان كساني كه سهميه سوم آذربايجان را نشانه گرفته اند را در دهانشان خرد خواهند كرد.

(
TƏBRİZLİ.M.s.T
)
پيچ مقالات تراختور - سارپ

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه آنچه كه در 90 ديديم

همه آنچه كه در 90 ديديم

[h=2][/h]

بازيكني قوياً مسأله تباني با شهرداري را رد مي كند اما مسؤلان باشگاه وي اصرار بر عكس اين موضوع دارند.اين آقا يك جا كه از خبر تكذيب بازيكنش آگاه مي شود مي گويد: ايشان بعد از آن مكالمه(تكذيبيه) دوباره پيش من آمدند و گفتند كه تحت فشار بوده ام! زماني كه مجري برنامه مي گويد اگر شماره همان بازيكن را بگيريم و دوباره تكذيب كند چه! فرد مسؤل با صراحت كامل اعلام مي كند كه مطمئن باشيد بازيكنم گوشي خود را خاموش مي كند و جواب نمي دهد! اما چند ثانيه پس از اين ادعا بازيكن روي خط مي آيد و قاطع تر از قبل مسأله تباني را رد مي كند او مي گويد من حتي در آن بازي گل زدم نمي دانم چرا اين مسائل را پيش مي آورند.وقتي مسؤل مي گويد من شاهد دارم و فلان كس شاهد من است بازيكن مي گويد: معلوم است اين آقا همشهري شماست جانب شما را خواهد گرفت.

بازيكن ديگر راجع به تماس از طرف اعضاي كادر فني صحبت هايي دارد ولي ايشان نيز قوياً مسأله تباني را رد مي كنند و مي گويند چيزي بنام تباني صراحتاً عنوان نشد!

فردوسي پور كه مثل هميشه سعي دارد همه برنامه ريزي هاي زماني طبق برنامه از پيش ضبط شده(!) در قالب برنامه زنده(!) به جلو رانده شود دوباره مناظره را به كمالوند مي بازد!
با جمع بندي اين موارد و صحبتهاي منطقي كمالوند مسأله سكه از طرف شخص فردوسي پور مطرح مي شود،مسخرگي اين فرضيه تا به حديست كه هر آدم عاقلي مي داند اگر چنين چيزهايي هم رخ دهد به دست واسطه انجام مي شود كدام سرمربي يا مربي احمقي در هتل بازيها به بازيكن حريف سكه مي دهد!؟ در ناشيانه ترين حالت آن را لاي جلد ديوان حافظ جاسازي مي كنند و به داوران پاك(!) هديه مي دهند.
اما مهم احمقانه فرض كردن اين فرضيه نيست يا مهم رد شدن توسط دلايل محكم نيست بلكه آن چيزي كه در روزنامه هاي فردا تيتر مي شود يك شايعه بي بنيه و بي اساس ديگر است! كه به شهرداري ضربه خواهد زد.

چيزي كه مشخص است در يك سوي ماجرا پاس همدان قرار دارد كه با اوت شدن شهرداري سهميه پلي آف را كسب مي كند اما مسؤلان اين تيم مستقيماً اتهام نمي زنند! در يك جاي ماجرا تيمهايي كه نه سر پياز هستند و نه ته پياز اما از جايي شارژ مي شوند!جالب ترين مسأله اينجا رخ مي دهد كه پس از گذر اندي از برنامه ويژه تباني تيم هايي كه خود مدعي تماس كادر فني شهرداري با بازيكنانشان هستند متهم به تماس با ساير تيم ها مي شوند! قبل از اين مسأله ،بحث لابي رئيس محترم فدراسيون و تخلفات اتنخابات هيئت فوتبال فارس دوباره نبش قبر مي شود وقبل از آن ماجراي صعود راه آهن! يك مخاطب با وجدان و با منطق تنها چيزي كه از برنامه ديشب 90 فهميد يك جمله بود:"در خوش بينانه ترين حالت همه با هم تباني كرده اند!"

از رئيس فدراسيون تا به زيردستان ايشان براي ابقاء خود يا صعود به مدارج بالاتر،اين مسأله كم و بيش در مورد اكثر تيم هاي ليگ 1 نيز مطرح شده است نتنها ليگ 1 كه ليگ برتر هم چندان از اين مسأله مبرّا نيست پس اگر قرار است عدالتي اجرا شود ظاهراً بايد اكثريت عوامل فدراسيون و تيم هاي ليگ يكي و برتري در جمع تباني كاران باشند! به اين ترتيب كل ليگ و فدراسيون فوتبال ايران بايد به حالت تعليق در آيد.شايد بهتر است به جاي يافتن سكه هاي خيالي مسأله پرونده سكه هاي جلد ديوان حافظ را براي مردم شفاف سازي كنيم.

ما به صراحت اعلام مي كنيم اگر واقعاً شهرداري به شيوه ناجوانمردانه به ليگ برتر صعود كرده است چنين تيمي نمي خواهيم كه با آرمان هاي ما فاصله ها دارد اما محكوم كردن و تعليق كردن كادر فني آن قبل از آنكه مسأله رسمي شود واقعاً بودار است آنهم در قبال تيمي كه حركت جوانمردانه سال را با زدن پنالتي به بيرون انجام مي دهد.واقعاً حرف و قسم افرادي كه خود در تباني يد طولاني دارند و ديشب هم اين پيكان اتهام به سوي آنها نشانه مي رود چه ارزشي براي سازمان تخلفات دارد كه با يك ادعاي اين صالحان(!) بار اتهام بر مسؤلان يك تيم نهاده مي شود!؟ واقعيت اينست كه وقتي استقلال خوزستان يك بر صفر از فولاد يزد جلو مي افتد،اين سوي ماجرا مثل بازي سال 84-85 شهرداري دوتادوتا گل نمي زند! نه راهيان كرمانشاه راه مي دهد و نه زور شهرداري به راهيان مي رسد اما آن سوي ماجرا فولاد يزدي كه براي بقاء خود مي جنگد در دقايق پاياني دو گل را وارد دروازه اسقلال خوزستان مي كند و شهرداري با چاشني شانس به ليگ برتر صعود مي كند.بياييد واقع بين باشيم شايد پاداش آن حركت جوانمردانه شهرداري كه به واسطه آن 2 امتياز را در حساس ترين برهه ليگ از دست دادند در اين بازي با برد فولاد يزد داده شد. به جاي مانور در باب اين مسائل صعود جوانمردانه شهرداري را زير سؤال مي برند. جايي كه بايد در آنسوي گفتگوي ويژه از زحمات فراز كمالوند در كنار رسول خطيبي قدرداني شود و در شرايط حساس ليگ 1 از بيرون زده شدن پنالتي سخني گفته شود،با كمالوند در پشت خط تلفن به مانند يك متهم رديف اول رفتار مي شود(!).اگرچه بعداً اين اتهامات رد شود اما آنچه كه واضح بود زحمات اين سرمربي محبوب آذربايجاني ها و بازيكنان و مسؤلين شهرداري همگي به باد سخره گرفته شد.
در برنامه ديشب نود اگرچه فردوسي پور بدون معطلي جايي كه قافيه را به كمالوند مي باخت سخن او را با زيركي تمام قطع مي كرد اما بايد خود او هم فهميده باشد كه دوباره و پس از چند سال، مناظره را در خانه خود بدجور به فراز باخت.
با همه اين مسائل فرار فردوسي پور همزمان با لود تيتراژ پاياني برنامه 90 مصادف با حرفهاي تيز و بران كمالوند همراه بود تا با همين فرصت كم و پارازيت هاي متوالي مجري برنامه خاطرات گذشته ما با كمالوند زنده شود تا با تجديد خاطرات كمي بينديشيم كه اصل جريانات اين مسأله از چند سال قبل شروع شد!
البته به علاوه مسأله سهميه سوم آذربايجان! جاييكه گزارش گر تيمي به صراحت و با گستاخي تمام عنوان مي كند:"چرا فلان جا 3 تيم دارد اما ما 1 تيم آنهم در آستامه سقوط؟" براستي كه بايد پاسخ اين سؤال را درخود ايشان،مسؤلان استانشان و مردمشان جستجو كرد نه مردم و مسولان آذربايجان! مثال آنها همانند طفل رفوزه اي ست كه مي گويد چرا بايد فلاني 19 بگيرد و من رفوزه شودم!

از شواهد امر مشخص است كه اگر شهرداري زودتر از گسترش صعود مي كرد،گسترش فولاد به علت باخت خانگي به مس سرچشمه به اتهام تباني بار ديگر از راهيابي به ليگ برتر باز مي ماند! اگرچه هنوز پرونده حق كشي سه تيم تراكتور، گسترش و ماشين سازي براي هواداران اين تيم ها باز مانده است.
به اميد فوتبالي پاك براي همه بدون استثناء.

(
TƏBRİZLİ.M.s.T
)
پيچ مقالات تراختور - سارپ

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
فراز کمالوند:

فراز کمالوند:

به تهمت زنندگان هشدارمی دهم که مدارکی دارم / آقای مدیرحواست به چك بانك صادرات خيابان جمهوري در وجه يك داورباشد!

سرمربی شهرداری تبریز است و یک اتهام بزرگ و سنگین که حالا پاک کردن اش دشوار است

فراز کمالوند بعد از حضور تلفنی در برنامه نود به سئوالات سایت گل پاسخ می دهد و تاکید می کند صعود تیمش به لیگ برتر بی اشکال بوده است . فراز البته گله گی های جدی ای هم از مدیر یک باشگاه سابقا تهرانی دارد که می ماند برای بعد ...مدیری که البته پارسال کمالوند را به استخدام تیم خود در آورده بود و حالا امیدوار است با حذف شهرداری به پلی آف برسد. مصاحبه فراز با گل نکات مهم زیادی در خود دارد. بخوانید:
آقاي كمالوند در برنامه 90 صحبتهايي شد كه شما را متهم به تباني ميكرد چه صحبتي در اين زمينه داريد؟
در برنامه 90 همه ديدند كه حق با من است اگر چه خيليها مدعي بودند كه من تباني كردم اما مردم ديدند كه هيچ كس هيچ دليل و مدركي نداشت و فقط به ما تهمت زده اند . البته من و باشگاه شهرداري از آنها شكايت كردهايم و دنبال حقيقت هستيم.
چرا مصاحبه نمی کردید؟
من در اين مدت خيلي صبوري كردم و به خاطر مسائل مختلف نخواستم که حرف بزنم. دلیلی هم نبود چون من درحال دوباره سازی تیمم بودم و تمرکزم را بیشتر در آنجا گذاشته بودم . اما ميخواهم به سه نكته اشاره كنم كه شايد آنهايي كه به دنبال خراب كردن من هستند حساب كار دستشان بيايد و بيش از اين به دنبال تهمت زدن و افترا نروند. من به آن جرياني كه اين كار را انجام داده و به دنبال تباني جلوه دادن اين قهرماني ميگويم كه اگر ادامه دهند چیزهایی به زبان خواهم آورد كه ديگر راه بازگشت نداشته باشند. البته من بر خلاف آنها با سند و مدرك حرف ميزنم و براي تكتك هاي حرفهايم سند دارم.
آقاي كمالوند چه نكتهاي در اين مورد هست كه ميدانيد؟
مدير روابط عمومي باشگاهي كه با يك خبرگزاري خاص هماهنگ است با یکی از هافبك ما در اين چند روز ده بار تماس گرفته که پرينت آن هم موجود است. دوم مدير آن باشگاهي كه خودش بايد حواسش را جمع كند و اين تهمتها را ادامه ندهد به او ميگويم كه فقط حواسش به چك بانك صادرات خيابان جمهوري كه در وجه يك داور صادر شده بود باشد كه كپي آن چك و شماره آن موجود است. سوم همين آقاياني كه من را تباني متهم ميكنند همان كساني هستند كه در فينال جام حذفي خواستند با رشوه دادن يك اتومبيل 206 نتيجه را عوض كنند. من خيلي صبر كردم تا حرفي نزم كه كار به جاهاي باريك بكشد. اما اگر اين نامرديها و تهمتها ادامه داشته باشد اسم آدمها و خلافهايي را كه كردهاند در جايي ميبرم كه ديگر هيچ وقت نتوانند به فوتبال برگردند .
آقاي كمالوند موضوع سكه چه بود؟
موضوع سكه يك موضوع توهم و خيالي بود كه همه ديدند ادامه پيدا نكرد و فقط به نوعي خواستند با ذهن مردم بازي كنند. اميدوارم مردم از خود بپرسند كه اين سكه چه شد و چه كسي آن را داد و چه كسي آن را گرفت. من هم خوشحال ميشود كه ماجراي آن روشن شود. اما اين هم از همان تهمتهايي است كه با زدند. من خوشحالم كه خداوند حامي ما بود و آبروي ما پيش نرفت و مردم هم اين موضوع را فهميدند. البته من به زودي حرفهاي خيلي زيادي دارم كه به طور مفصل بيان ميكنم تا ذهن مردم بيشتر روشن شود.
چرا حرف و حدیث درباره شما زیاد است؟
ما فنی به لیگ برتر صعود کرده ایم . این سومین صعود من در 5سال گذشته است و من حتما چیزهایی هرچند اندک دارم که می توانم به موفقیت برسم. دوستان هم خودشان را قوی کنند ، همان طور که من بعد از شکست پارسال سعی کردم اشتباهات فنی ام را کم کنم . شک نکنید که این حرفها بابت فوتبال پاک نیست که دوستان می خواهند موقعیت صعود به لیگ برتر را از آن خودشان کنند . کاری که چندسال است در آن ناتوانند.
حرف آخر؟
من از مردم تبریز که همیشه حامی من هستند کمال تشکر را دارم که در این روزها هم پشت تیم شهرشان بوده اند. با آنها نمی توانند سر ما را بی محکمه ببرند.

منبع: سایت گل

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک بار دیگر کمالوند، فردوسی پور را ضربه فنی کرد!

چند سال پيش چشم نديدن. فولاد‌گستر را داشتند و حالا نوبت آن رسيده تا موفقيت شهرداري تبريز را لوث كنند.

آقايان قاطعانه از تباني «فراز» با راهيان كرمانشاه مي‌‌گفتند به اميد آن كه صحنه‌اي در اين بازي پيدا و همان بهانه‌اي شود براي هياهو و جنجال. اين بازي اما بي‌‌هيچ اشكالي خاتمه پيدا كرد و جالب اين كه شهرداري را پيروزي خارج ازخانه يك تيم قعرنشين مقابل رقيب (استقلال صنعتي) به ليگ‌برتر فرستاد.
اين شد كه حتي با قو‌ي‌ترين ميكروسكوپ‌ها نيز نتوانستند از سلامت و پاكي هفته آخر ليگ يك ايرادي بگيرند و چيزي عليه شهرداري پيدا كنند.
پس از آن اما مديري كه سابقه زيادي در همكاري با دلال‌ها دارد در حضور اعضاي تيمش گفت: خيال‌تان راحت! به تيم رسانه‌اي‌ام سپرده‌ام صعود تبريز‌ي‌ها را لوث كنند. فضايي به وجود مي‌‌آورم تا مردم را نسبت به سلامت صعود شاگردان كمالوند مظنون سازم.
جالب اين كه پيامد سخنراني آقا مدير حرف و حديث‌ها نيز شروع شد. خاطرات از قبر بيرون آمدند و جوسازي عليه شهرداري سر از رسانه‌هاي نوشتاري درآورد.

عادل فردوسی پور هم که بعید است چنین فرصت هایی را از دست بدهد، دیشب قسمت اخر برنامه خود را برای محکوم کردن فراز کمالوند تنظیم کرده بود اما نتوانست نقشه های شوم خود را انطور که دلش میخواست اجرا کند و کمالوند یک بار دیگر فردوسی پور را به گوشه رینگ برده و او را تسلیم قدرت خود کرد.
فراز کمالوند سرمربي تيم شهرداري تبريز در ارتباطي تلفني با برنامه گفت: با يک تيم جديد روانه مسابقه هاي دسته اول شديم و در 5 - 6 هفته ابتدايي تيم ما نا هماهنگ بود اما رفته رفته بازيکنان ما با هم هماهنگ شدند و توانستيم قهرمان ليگ دسته اول شديم.در صعود تيم ما به ليگ برتر بيشتر از اينکه خودمان نقش داشته باشيم تيم فولاد يزد که توانست تيم استقلال خوزستان را شکست دهد نقش داشته است.

پيمان صاحب جمعي مربي تيم شهرداري تبريز نيز گفت: اين حاشيه ها از زماني براي ما درست شد که ما به صدر جدول آمديم. راي سه بر صفر به ما دادند اما حکم تعليق دادند تا ما در بازي با استقلال خوزستان دو امتياز حساس از دست بدهيم.

وي ادامه داد: سال آخر که بازي مي کردم در تيم پاسارگاد با زعفراني همبازي بودم و در دو سال اخير به يکديگر اس ام اس مي داديم ضمن اينکه در زمانيکه ما به بندرعباس رفتيم او به ما زنگ زد و ما را به منزل خود دعوت کرد. ضمن اينکه من شب قبل از بازي به او زنگ نزدم و دو شب قبل از بازي بوده است. فايل صوتي صحبتهاي ما و زعفراني موجود است و من نمي دانم که چرا او صحبتهاي خود را عوض کرده است.

زعفراني بازيکن تيم شهرداري بندرعباس نيز در ارتباطي تلفني با برنامه نود گفت: : من صحبتهاي خود را عوض نکردم ولي واقعا ما سه سال با آقاي صاحب جمعي هيچ تماسي نداشتيم ولي در هفته اي که با شهرداري تبريز بازي داشتيم يکي از مربيان پيشين شهرداري تبريز با من تماس گرفتند و به من گفتند که قراردادت براي فصل بعد با تيم شهرداري تبريز آماده است و زمانيکه به تبريز آمديد آقاي صاحب جمعي با شما تماس مي گيرد و آقاي صاحب جمعي با من تماس گرفت ولي هيچ صحبتي از تباني نشد.

ارتباط تلفني بعدي برنامه با طاهري سرمربي تيم شهرداري ياسوج برقرار شد و وي نيز وجود مسائل پشت پرده را در ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور تاکيد کرد.

اما اتابک نمازي بازيکن تيم شهرداري ياسوج وجود هرگونه مسائل پشت پرده را تکذيب کرد و عنوان نمود: نمي دانم چرا اسم مرا مي آورند؛ شايد اين به اين دليل است که من آذري زبان هستم و به خاطر اين است که اين شائبه به وجود آمده است.

فراز کمالوند در ارتباطي دوباره با برنامه نود گفت: از قديم گفته اند که زمستان مي رود و روسياهي به ذغال مي ماند. بازيکن مي گويد که با من صحبت نکرده اند اما به زور مي گويند که چرا با شما صحبت کرده اند. زعفراني در طول يک فصل گذشته هفته اي يک دفعه با من تماس مي گيرد چرا بايد کس ديگري با او صحبت کند؟ الان از تباني چه چيزي درامده است؟ کي با کي تباني کرده است؟

فردوسي پور: يک نفر تماس گرفته و گفته که در کرمانشاه در هتل شما به يکي از بازيکنان تيم راهيان کرمانشاه سکه داده ايد؛ آيا اين موضوع را قبول داريد؟

کمالوند: اگر من اين کار را کرده باشم بايد تيم شهرداري تبريز را منحل کرد؛ ولي هرکس که اين موضوع را مطرح کرده است بايد مدرک بياورد.