کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

shery84

عضو جدید
salam dostan man sale 90 karshenasi gereftam alan bade 2sal mikham arshad bekhonam to in vaghte kam jozve kodom amozeshgah behtare bekhonam ke ye natije nesbi begiram

atefehkhanom

عضو جدید
من که اصلا نفهمیدم چی به چی هستش!!!!!!!!!!
میشه به من کمک کنید.من تو یه شهرستان کوچیکم وقتم هم کمه
میخوام شروع کنم
چه منابعی بخونم؟کتاب بخونم یا خلاصه های جزوات چندبار بخونم؟
میخواستم مرکز معماری ثبت نام کنم که جزوات بگیرم و ازمون اینترنتی شرکت کنم که ظاهرا خیلی از بچه ها ناراضی هستن
میشه بگین با شرایط من کدوم موسسه بهتره؟

ladi

عضو جدید
میخوام شروع کنم
میخواستم مرکز معماری ثبت نام کنم که جزوات بگیرم و ازمون اینترنتی شرکت کنم که ظاهرا خیلی از بچه ها ناراضی هستن

بالاخره همشون يكي هستن و اخرش ميبينيم كه ازمون سراسري با همه ي اينافرق داره

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منظورم این بود که در آ« واحد هم حضوری و هم اینترنتی نمیشه
بازم مرسی
چرا میشه! یه گزینه اینترنتیه. یکی حضوری. گزینه سوم حضوری و اینترنتیه که اگه مثلاً نتونستین حضوری برید بتونین اینترنتی شرکت کنین. از حضوری 10 20 تومن گرونتره.

atefehkhanom

عضو جدید
ایوانخانه معمار تماس گرفتم هزینه بسته کارشناسی ارشد 250تومن گفتن
جزوه های ایوانخانه بهتره یا مرکز معماری؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببین عزیزم. میگن جزوات ایوانخانه همون کتابای عصر کنکاشه. بعدم همه درسا رو لازم نیست بگیری. اینجا تو تاپیک جزوات ، جزوه های خیلی خوبی بچه ها گذاشتن که دروسیه که تو ایوانخانه یا مرکز تدریس شده. مثلاً جزوه تاریخ اسلام نسیم عسگری و تاریخ جهان و غرب مانا قابوسی که shokoo.m گذاشته عالین. تو هر کتابی بگیری به پای اینا نمیرسه. البته کتابای خلاصه منظورمه. منابع اصلی که جای خود دارند. یا جزوات آکوستیک و نور ایزدی و قیابکلو. یا منظر عظمتی و حسینی و منصوری. خلاصه که جزوات خوب رو از اینجا بگیرو بعضی از کتابارو هم بخر. معمولاً کتابای عصر کنکاش خوبن. منظر و درک معماریش جزو واجباته. :D

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين اكادمي معماري كه خيلي بده. يعني واقعا مي ترسم اونجا كارمندا خسته شن. ما جمعه ازمون داديم هنوز كارنامه ندادن. بهشون زنك زدم زنه فقط كفت اماده نيست بعد تلفنو كوبيد قطع كرد. اعصاب ندارن. حد اقل مركز مهماري روز بعد كارنامه مي ده. ولي ايوان خانه كلاساش بهتره. ولي كلا اكادمي اصلا به درد نمي خوره.

اين اكادمي معماري كه خيلي بده. يعني واقعا مي ترسم اونجا كارمندا خسته شن. ما جمعه ازمون داديم هنوز كارنامه ندادن. بهشون زنك زدم زنه فقط كفت اماده نيست بعد تلفنو كوبيد قطع كرد. اعصاب ندارن. حد اقل مركز مهماري روز بعد كارنامه مي ده. ولي ايوان خانه كلاساش بهتره. ولي كلا اكادمي اصلا به درد نمي خوره.

بله کاملا موافقم آکادمی بدترین موسسه ممکنه منم دوستام خیلی ناراضین. برعکس ایوان. به قول یکی از استادای دانشگاهمون کافیه یه نگاه به کادر استادای ایوانخانه بندازین. آزمونشم که منظم تر و دقیق تره از جاهای دیگه. فقط حیف کلاساش زود پر میشه. امسال پسر داییم رفته بود دو هفته بعد از اعلام ثبت نام برای کلاس ایستایی گفته بودن هر 9 تا کلاسش پر شده:( ون که بهش اعتماد کردم انشالله جواب بگیرم

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا موافقم آکادمی بدترین موسسه ممکنه منم دوستام خیلی ناراضین. برعکس ایوان. به قول یکی از استادای دانشگاهمون کافیه یه نگاه به کادر استادای ایوانخانه بندازین. آزمونشم که منظم تر و دقیق تره از جاهای دیگه. فقط حیف کلاساش زود پر میشه. امسال پسر داییم رفته بود دو هفته بعد از اعلام ثبت نام برای کلاس ایستایی گفته بودن هر 9 تا کلاسش پر شده:( ون که بهش اعتماد کردم انشالله جواب بگیرم
به نظر شخصي من كلاس ايوان خانه. و كسي كه ايوان خانه مي ره همون جا ازمون بده. ولي كسي كه فقط ازمون مي خواد مركز معماري. ازمون اول اكادمي معماري كه خيلي بد بود. يك ساعت تو سرما وايساديم يك ساعت دير شروع شد. صندلي شماره نداشت هر كي هر جا مي خواست مي رفت. كسايي كه با هم دوست بودن ديدم از رو هم مي زدن نمي دونم جرا ولي خوب از رو هم مي زدن. تو يك سالن همه نشستن تازه ازمون كه تموم شد نمي زاشتن بريم بايدمنتظر مي مونديم تايم تموم شه. هنوزم كه كارنامه ندادن. واي حرصم دادن. :))

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر شخصي من كلاس ايوان خانه. و كسي كه ايوان خانه مي ره همون جا ازمون بده. ولي كسي كه فقط ازمون مي خواد مركز معماري. ازمون اول اكادمي معماري كه خيلي بد بود. يك ساعت تو سرما وايساديم يك ساعت دير شروع شد. صندلي شماره نداشت هر كي هر جا مي خواست مي رفت. كسايي كه با هم دوست بودن ديدم از رو هم مي زدن نمي دونم جرا ولي خوب از رو هم مي زدن. تو يك سالن همه نشستن تازه ازمون كه تموم شد نمي زاشتن بريم بايدمنتظر مي مونديم تايم تموم شه. هنوزم كه كارنامه ندادن. واي حرصم دادن. :))

هم نیکی عزیز هم آقا حمید درست میگن. مرکز و ایوان هرکدوم یه حسن داره. مرکز خوبیش اینه که درسنامه میده بدیش اینه که از رو کتابای خودش سوال میده و مجبور میشی اونا رو بخونی و از منبع اصلی منحرف میشی

morteza2010

عضو جدید
میخوام شروع کنم

فقط به ایوان خانه معمار فکر کنید
تمامی جزوات ایوانخانه عالی هستن دلیل ان هم داشتن اساتید نخبه در این موسسه است
در مورد ازمون بعضی از دوستان بر این اعتقاد هستن که مرکز معماری خوبه
فکر میکنید چرا میکن خوبه؟
ایا طراح سوالات شخص خاصی است؟
ایا نوع طراحی و سیستم سوال خاص است ؟
ایا محتوی ,مفهومی و درک شده صحیح است؟
ایا در طراحی این سوالات فکر شده است؟
و ایا.....

جواب تمامی این سوالات خیر است
با جرات تمام میتوانم بگویم تنها دلیلی که دوستان مرکز معماری را در ازمون خوب میدانند داشتن نمایندگی زیاد در کشور است همین !!!
ایا به نظز شما این یک میزیت است و ایا داشتن نمایندگی های زیاد را میشود دلیل درخواست زیاد دانست و محبوبیت
خیر چرا ؟
شما اگر بصورت صوری به مرکز معماری تماس بگیرید و بگوید من میحوام برای فلان استان از مرکز درخواست نمایندگی کنم .در جواب شما انچان وعده های شیرین در انتظار شماست که جذب میشوید
شاید بگوید پس چگونه است که این همه نماینده دارد
خوب این موسسه با استفاده از تبلیغات توانسته نماینده ها را جذب کند و این برای مرکز معماری ایران یک تجارت محسوب میشود و اهداف ان پر کردن جیب های خود از جیب های ماست.
فقط سری
برای ازمون هم به ایوانخانه معمار بروید طراح سوالات ایوانخانه همان طراحی است که من و شما امسال و سال های بعد منتظریم تا پای سوالاتش در کنکور سراسری بشینیم
ایوانخانه معمار نه تنها در ازمون حرف اول را میزند در کلاس هایش هم همین گونه است دیگه دکتر سروش نیای کبیر معرف حضور تمامی جامع مهندسان معماری هستن و نیازی به تعریف ندارند
من این راه رفتم
به هیچ عنوان به اکادمی (مخصوص کاردانی ) و به ویژه مرکز معماری ایران که همچون کاسب جماعتی هستن فکر نکنید.
ازمون هم همون ایوانخانه معمار بروید میتونید برای ازمون ها هم تماس بگیرید
و نگران نداشتن درسنامه مرکز معماری نباشید راحت میتونید بدستش بیارید ارزش انچنانی ندارن
و یادتون نره هیچ موسسه ای جزوات و کتاب هایش را مثلا به عصر کنکاش نمیدهد با اسم خود به چاپ برساند (همان طورکه لباس هرکس به تن او برازنده است)
گول حرف های زیبا و وعده باغ های بهشتی را نخورید
در مرکز معماری ایران چیزی حدود 8 برگ شما تعهد نامه امضا میکنید و مضامین تمامی این ورق بازی های مرکز معماری این است که:
مرکز معماری بدون هیچ دلیل و با هر بهانه ای میتواند از ارائه خدمات به شما خودداری کند و هیچ گونه تعهدی نسبت به ارائه خدمات که فقط جنبه تبلیغاتی دارد را ندارد
در کل هشیار باشید.
من تبلیغ هیچ موسسه ای را نمیکنم
توجه کنید که نوشتم اکادمی مخصوص کاردانی ها است
متاسفانه مرکز معماری ایران برتری نسب به بقیه ندارد جزء اهداف مالی خود
و انچه درباره خوب بودن ایوانخانه معمار بیان شد بر اساس واقعیت بود
به امید پیروزی

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
درخواست :
با عذرخواهی از همگی اعضای خوب تالار معماری با توجه به تجربیات گذشته و برای اینکه بتوانیم در محیط و فضای دوستانه برای کنکور آمادگی لازم رو پیدا کنیم و آرامش تالار برای چند برنامه خاص آموزشی ( که برای کمک در نظر گرفته شده و بعدا اعلام خواهد شد) حفظ بشه , درخواستی داشتم که لطفا از این پس این مساله رو مد نظر قرار بدین و رو رعایت بفرمائید ؛ امیدوارم بنده رو درک بفرمائید که این مساله برای حفظ نظم و آرامش تالار در نظر گرفته شده ...

دوستان خوبم توجه بفرمائید از این پس تنها به تجربه های شخصی ( غیرتبلیغی ) از موسسه خاصی در جهت بیان محاسن یک موسسه بپردازید و اینکه چرا از نظر شما آن موسسه بهتر بوده و از ذکر معایب موسسات دیگر که ممکن از مسئولیتی را برای تالار در پی داشته باشد خودداری بفرمائید

باز هم عذرخواهی میکنم امیدوارم درک بفرمائید که این مساله برای حفظ آرامش و بستر لازم برای برنامه های آتی تالار که در همین قسمت خواهد بود می باشد ؛
با سپاس و تشکر از توجه دوستان خوبم
صدیق

دوستان نظر سنجی تاپیک رو جدید کردم ! شما میتوانید نظر خود را در نظر سنجی انتخاب بفرمائید
با تشکر

[h=2]کدام موسسه کنکور ارشد معماری برای ارشد 93 بهتر است؟[/h] [h=3]اين نظرسنجي تا تاريخ2025/2/03 ساعت 10:49 AM معتبر است اين يک نظرسنجی عمومی است. كاربران ديگر می توانند انتخاب شما را مشاهده كنند.[/h]
  • آکادمی تخصصی معماری
  • ایوان خانه معمار
  • مرکز معماری ایران
  • پارسه
  • مدرسان شریف
  • اکسین
  • ماهان

آخرین ویرایش:

hsnbzz007

عضو جدید
سلام....خیلی خلاصه میگم...من خوزستان هستم...دزفول....اینجاآزمونای مرکز معماری برگزار نمیشد...مجبور شدم برم پارسه.....
تعداد شرکت کننده هاش آزمون اول 350 بدو الان شده 450 حدودا....آزمون اول 16 شدم...بعدی 6 مرور 50% هم 10
حدود درصدام تو آزمون ها هم اینجور بوده:
زبان:50
فن: 33
تاریخ:58
درک:35
منظر : 48
نظرتون رو بگید لطفا...امیدوار باشم...یا اوضام خیطه....؟
سوالای پارسه رو دیدیدن؟ نظرتون چیه؟لطفا راهنمایی کنین

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....خیلی خلاصه میگم...من خوزستان هستم...دزفول....اینجاآزمونای مرکز معماری برگزار نمیشد...مجبور شدم برم پارسه.....
تعداد شرکت کننده هاش آزمون اول 350 بدو الان شده 450 حدودا....آزمون اول 16 شدم...بعدی 6 مرور 50% هم 10
حدود درصدام تو آزمون ها هم اینجور بوده:
زبان:50
فن: 33
تاریخ:58
درک:35
منظر : 48
نظرتون رو بگید لطفا...امیدوار باشم...یا اوضام خیطه....؟
سوالای پارسه رو دیدیدن؟ نظرتون چیه؟لطفا راهنمایی کنین

سلام من پارسال پارسه شرکت کردم و همینجا اعلام میکنن اگه کسی شرکت کنه پولشو رسما ریخته دور

درصداتون خوبه بجز فن و درک که نمیشه قضاوت کرد چون سوالای پارسه اصلا شباهتی با کنکور نداره بهتره تو ازمون این هفته مرکز ثبت نام کنید تا خودتونو بهتر بسنجید زبانتون خوبه ولی نمیدونم سیستمش مث پارساله که از دی کی چینگ عکس میداد و کلمشو میخواست یا نه!!!!!
درصد تاریخم و درک منظرم خوبه چون سوالا به کنکور نزدیکه

memare iran

عضو جدید
سلام
تبریک میگم بخاطر رتبه خوبتون...میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
من الان که یک ماه به کنکور مونده وقتم آزاد شده و جدی شروع کردم به خوندن البته آزمون آزمایشی مرکز معماری شرکت کردم ولی طبق سیلابس فقط یک سوم هر درس خوندم البته پیش زمینه درسیم هم خوبه اما حالا موندم که تو این زمان بهتره چی بخونم؟خلاصه هایی که دوستان تو این سایت گذاشتن یا همون مراجع اصلی (کتاب ها)

tanaz.

عضو جدید
برا ارشد چطور باید درس بخونم که یه دانشگاه خوب قبول بشم.نظرتون راجب پیام نور هم بگید ممنون میشم؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واسه ارشد ازاد بسته اموزشی کدوم موسسه بهترینه؟؟

hsnbzz007

عضو جدید
سلام...آقا من به پیشنهاد بچه ها آزمون جامع اول مرکزو دادم....تاریخ . فنش وحشتناک سخت بود زبان 63 فن 31 تاریخ 30 درک 38 منظر 42 از بین 944 تا 101 اصلا امید ندارم

ژیار

عضو جدید
امیدواری

امیدواری

سلام...آقا همین روند رو حفظ کنی تو کنکورهم همین حول و حوش خواهی شد(رتبه 100) که فک کنم قانع کننده باشه فقط به شرطی که خودتو نبازی. موفق باشی...
;)

safoora

عضو جدید
هههییییییی! بچه ها من امسال آزمونا و بسته های آموزشی مدرسان رو گرفتم خیلی هم انگیزه داشتم باسه ارشد ولی یه اتفاقی تو زندگیم افتاد که درست زمانی که باید مینشستم و حسابی درس می خوندم افسردگی شدید گرفتم و وقتو از دست دادم واسه همین حتی تو آزمونا هم شرکت نکردم...:cry: برام دعا کنید سال دیگه بتونم قدرتمند واسه ارشد آماده شم...:gol:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هههییییییی! بچه ها من امسال آزمونا و بسته های آموزشی مدرسان رو گرفتم خیلی هم انگیزه داشتم باسه ارشد ولی یه اتفاقی تو زندگیم افتاد که درست زمانی که باید مینشستم و حسابی درس می خوندم افسردگی شدید گرفتم و وقتو از دست دادم واسه همین حتی تو آزمونا هم شرکت نکردم...:cry: برام دعا کنید سال دیگه بتونم قدرتمند واسه ارشد آماده شم...:gol:
امیدورارم که موفق باشی عزیزم، نگران نباش اگه استرس داشته باشی بیشتر به ضررته

bahar-spring

کاربر بیش فعال
بچه ها اگر نخواهیم کلاس بریم با چه جزوه هایی برای آزاد میتونیم نتیجه بگیریم؟ آخه برای من امکان کلاس رفتن نیست!:(

ms.shahzad

عضو جدید
سلام به صاحبان Ph.D آینده.
دوستان من برای کنکور ارشد دارم درس میخونم و میخوام تا سقف هزینه 200 تومان کلاس اسکیس برم.
کسی جای مناسبی سراغ داره؟

asaall

عضو جدید
سلام من پارسال ایوان خانه رفتم و واقعا عالی بود به شما هم توصیه میکنم بری موسسات دیگه رفتم حس کردم که خیلی بازاری برخورد میکنن با ادم و فقط پول میخوان.

asaall

عضو جدید
به نظر من اگه میتونی کلاس کنکور حتما برو بیشتر نتیجه میده واقعا