کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

qazal.

عضو جدید
عزیزم من نمیخواستم شماروناراحت کنم که. اصلنم نمیفهمم چرا به شما برخورد!!!!!!!!:surprised: همینه دیگه که وضعمون اینه دیگه. کپی یبرا ما یه چیز عادی و الان میفهمم پسندیدس. آره اتفاقا چون هردوتارو رفتم میدونم دیگه. اگه اینکه یکی بیاد کارها و زحمات دیگرانو به نام خودش کپی بزنه و هی به استاد سابقش توهین کنه هنره، آره ما بی هنر همه دنیا....قربونت برم ما معماریم و معماری یعنی خلاقیت. به هرحال اگه باعث ناراحتیت شدم معذرت میخوام. من فکر کردم ما اینجاییم تا به سال بعدیا کمک کنیم که بهتر انتخاب کنن. بااینکه نمیفهمم چرا دلخور شدی ولی بازم معذرت. معذرت...ببخشید منو....دلخور نباش دیگه...

آره گلم چندتا سی دی داره که تو یکیش منابع رو گفته کجاهاشو بخونیدو کجاهاشو نخونید (که دیدم بچه ها همینجا گذاشتنش) چندتا هم سی دی داره برا تمرین که خیلی زیاد از همه کتابای گلابچی مثلا خرپا یا نمودار تیر و اینجور چیزا داره که خودت تو خونه حل کنی بعدش از نرم افزار جواب بگیری ببینی درست بوده یا نه

میشه اون سی دی رو واسمون بزاری؟
منظورت از نرم افزار، چه نرم افزاریه؟

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من فقط سر کلاس طباطبایی بودم ... و نظری نمی تونم در بازه سروشنیا بدم ... فقط می دونم که استاد طباطبایی بوده و کارش خیلی درسته !
ولی باور کن این چند ماه سر کلاس طباطبایی کوچکترین توهینی به سروش نیا نکرد ! سر کلاس ما خیلی مودب و متین و موجه بود !
سروش نیا فقط تهران هست ! ولی طباطبایی هم اصفهان هم مشهد هم گرگان هم تهران کلاس داره ... پس برای بچه هایی که تهران نیستم جزء بهترین گزینه هاست ....
امسال شنیدم سروش نیا یزد هم قراره بیاد !!! برا همین خیلی از بچه های اصفهان و شیراز و کرمان میان یزد کلاس ایشون ... این خودش نشون می ده که چقدر کارشون خوبه که این همه شاگرد رو جذب می کنند !

من منظورم اینه که غیر از سروش نیا و فاطمی و طباطبایی واقعا کس دیگه ای رو می شناسید که بچه ها رو برا کنکور اماده کنه ؟؟؟ من می گم نه !!! با این شرایط همین اقای طباطبایی با سیستم کپی پیست که شما می گید هم غتیمته ! غیر از اینه ؟؟؟؟

من خواهر کوچولوی شما. البته من آقای فاطمی رو ندیدیم پس اظهارنظری راجبش نمیکنم.
اصلا قصد بی ادبی نداشتم. همینه دیگه آجی جونم. خو قربونت بشم شما که خودت میگی
اون یکی رو ندیدی ولی من هر دوتاشونو دیدم برا همی نظر میدم دیگه. لازم نیست با
سروشنیا درس داشته باشی. برو کتابایی مث طراحی لرزه ای یا نانو رو بخون بعدش با
بقیه کتابا مقایسه کن میفهمی چه محشریه. تازه اینا نوشتشه تو کلاس که توانش ده برابر
اینه. راستش میدونی حسم چیجوری بود که اومدم بیانش کردم. انگار که رفته باشی
یه کیف خریده باشی. بعدش بیای خونه ببینی کیفه فیکه تازه اورژینالش با قیمت کمتر
تو بازار هست. حسم همین بود و خواستم به بقیه هم بگم. شما اگه کیف فروشی سرت کلاه
بزاره به خواهر و مامانت نمیگی؟ مگه بچه های اینجا خواهر برادرای یه سال پایینتر
ما نیستن؟ مگه اصلا هدف مدیرای سایت از راه انداختن اینجا همین کمک کردنه نبوده؟
اتفاقا برعکس نظر شما من بچه پولدار نیستم و پول کلاسامم خودم درمیارم. طراح یک
شرکت مهندسین مشاورم با حقوق 700 تومن. راستش وقتی فهمیدم یه ترم پولمو دور ریختم
و جنس فیک خریدم تا ته دلم سوخت. خواستم این حسو بقیه نداشته باشن که شما ناراحت
شدی از حرفم. من فقط از چاخان و خالی بندی بدم میاد همین. اینکه یکی بیاد یه چیزیو
که مال کس دیگس به نام خودش جابزنه بدم میاد. وگرنه نه دوست این یکیم نه دشمن اون
یکی. اصلا شاید ایناروحشون خبرنداشته باشه که ما داریم سر چی بحث میکنیم و اصلا
راضی هم نباشن. امیدوارم ناراحتت نکرده باشم. حرف شما درسته که بالاخره شاید بعضیا
فقط دستشون به یه چیزی برسه و یه همون قناعت کنن.....بازم شرمنده. انشالله موفق باشی

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه اون سی دی رو واسمون بزاری؟
منظورت از نرم افزار، چه نرم افزاریه؟
بله گلم چشم. قابل آپلود نیست. ولی اگه بخوای خود سی دی رو برات بفرستم. نرم افزار نه اینکه نرم افزار عمومی باشه مث اتوکد یا فتوشاپ. خود سروشنیا با کمک داداشش و دانشجوهاش نوشته یه اپلیکیشنه. می گفت تو دانشگاه تهران داریم روش کار می کنیم که بعدا رو موبایل هم نصب بشه و کلا سازه ها رو برا معمارا ساده محاسبه حدودی کنه. خودش میگفت نسخه نمیدونم چیچیه آلفا؟ بتا؟ گاما؟ تتا؟ یادم نیست. ولی قابل کپی کردن نیست. امنیتش بالاست. اینا رو هم سر کلاساش همه جا تو دانشگاه یا بیرون میداد که ما که به دقت میخونیم ایراداشو در بیاریم یا پیشنهاد و انتقاد بهش بدیم. خیلی چیز باحالی بود. هرکی دوست داشت مال خودمو بهش میدم. البته خرپامو نمیدم چون لازمش دارم ولی بقیه رو میدم.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز میخوام بگم من نه پول برای کلاس رفتن دارم نه اینکه دسترسی به کلاسهای اساتید مختلف ومعظم دارم از اول مدرسه رفتن عادت کردم به بی عدالتی در سیستم اموزشی وفکر کنم تا زمانی هم که زنده باشم این بی عدالتی ها هست پس مجبورم خودم بخونم مثل همیشه با ارزوی قبولی تو رشته انرژی دانشگاه تهران :w10:

بگو ایشاالله...داداش گلم هرچی میخوای بگو بهت میدم. از جزوه یا هرچیزی که فکر کنی کمکت میکنه

qazal.

عضو جدید
بله گلم چشم. قابل آپلود نیست. ولی اگه بخوای خود سی دی رو برات بفرستم. نرم افزار نه اینکه نرم افزار عمومی باشه مث اتوکد یا فتوشاپ. خود سروشنیا با کمک داداشش و دانشجوهاش نوشته یه اپلیکیشنه. می گفت تو دانشگاه تهران داریم روش کار می کنیم که بعدا رو موبایل هم نصب بشه و کلا سازه ها رو برا معمارا ساده محاسبه حدودی کنه. خودش میگفت نسخه نمیدونم چیچیه آلفا؟ بتا؟ گاما؟ تتا؟ یادم نیست. ولی قابل کپی کردن نیست. امنیتش بالاست. اینا رو هم سر کلاساش همه جا تو دانشگاه یا بیرون میداد که ما که به دقت میخونیم ایراداشو در بیاریم یا پیشنهاد و انتقاد بهش بدیم. خیلی چیز باحالی بود. هرکی دوست داشت مال خودمو بهش میدم. البته خرپامو نمیدم چون لازمش دارم ولی بقیه رو میدم.

نمیشه با پیام خصوصی برام بفرستی؟ یا اینجا بزاری؟
میدونم کپی نمیشه ولی تو ایران قفل خیلی از نرم افزارای خارجیو باز میکنن و هممون داریم رایگان دانلود میکنیمشون...اگه کسی بلد باشه خیلی خوب میشه اینجا بزاری یا با پیام خصوصی بفرستی واسمون

jeanpierre

عضو جدید
ببین من فقط سر کلاس طباطبایی بودم ... و نظری نمی تونم در بازه سروشنیا بدم ... فقط می دونم که استاد طباطبایی بوده و کارش خیلی درسته !
ولی باور کن این چند ماه سر کلاس طباطبایی کوچکترین توهینی به سروش نیا نکرد ! سر کلاس ما خیلی مودب و متین و موجه بود !
سروش نیا فقط تهران هست ! ولی طباطبایی هم اصفهان هم مشهد هم گرگان هم تهران کلاس داره ... پس برای بچه هایی که تهران نیستم جزء بهترین گزینه هاست ....
امسال شنیدم سروش نیا یزد هم قراره بیاد !!! برا همین خیلی از بچه های اصفهان و شیراز و کرمان میان یزد کلاس ایشون ... این خودش نشون می ده که چقدر کارشون خوبه که این همه شاگرد رو جذب می کنند !

من منظورم اینه که غیر از سروش نیا و فاطمی و طباطبایی واقعا کس دیگه ای رو می شناسید که بچه ها رو برا کنکور اماده کنه ؟؟؟ من می گم نه !!! با این شرایط همین اقای طباطبایی با سیستم کپی پیست که شما می گید هم غتیمته ! غیر از اینه ؟؟؟؟

من خواهر کوچولوی شما. البته من آقای فاطمی رو ندیدیم پس اظهارنظری راجبش نمیکنم.
اصلا قصد بی ادبی نداشتم. همینه دیگه آجی جونم. خو قربونت بشم شما که خودت میگی
اون یکی رو ندیدی ولی من هر دوتاشونو دیدم برا همی نظر میدم دیگه. لازم نیست با
سروشنیا درس داشته باشی. برو کتابایی مث طراحی لرزه ای یا نانو رو بخون بعدش با
بقیه کتابا مقایسه کن میفهمی چه محشریه. تازه اینا نوشتشه تو کلاس که توانش ده برابر
اینه. راستش میدونی حسم چیجوری بود که اومدم بیانش کردم. انگار که رفته باشی
یه کیف خریده باشی. بعدش بیای خونه ببینی کیفه فیکه تازه اورژینالش با قیمت کمتر
تو بازار هست. حسم همین بود و خواستم به بقیه هم بگم. شما اگه کیف فروشی سرت کلاه
بزاره به خواهر و مامانت نمیگی؟ مگه بچه های اینجا خواهر برادرای یه سال پایینتر
ما نیستن؟ مگه اصلا هدف مدیرای سایت از راه انداختن اینجا همین کمک کردنه نبوده؟
اتفاقا برعکس نظر شما من بچه پولدار نیستم و پول کلاسامم خودم درمیارم. طراح یک
شرکت مهندسین مشاورم با حقوق 700 تومن. راستش وقتی فهمیدم یه ترم پولمو دور ریختم
و جنس فیک خریدم تا ته دلم سوخت. خواستم این حسو بقیه نداشته باشن که شما ناراحت
شدی از حرفم. من فقط از چاخان و خالی بندی بدم میاد همین. اینکه یکی بیاد یه چیزیو
که مال کس دیگس به نام خودش جابزنه بدم میاد. وگرنه نه دوست این یکیم نه دشمن اون
یکی. اصلا شاید ایناروحشون خبرنداشته باشه که ما داریم سر چی بحث میکنیم و اصلا
راضی هم نباشن. امیدوارم ناراحتت نکرده باشم. حرف شما درسته که بالاخره شاید بعضیا
فقط دستشون به یه چیزی برسه و یه همون قناعت کنن.....بازم شرمنده. انشالله موفق باشی

خواهر سارا اینقدر به خواهر معمارباشی گیر نده دیگه. خب اون بنده خدام نظرشو میگه. ما اینجا اومدیم با هم دوست باشیم ناسلامتیا.;) می دونید داداش من مشکل بعضی رفقا چیه؟ دیدین یک خواننده جدید میاد ادای داریوش یا ابی رو در می یاره؟ اولش می گیم وای چقدر باحال می خونه. اما وقتی خود داریوش رو می بینیم می فهمیم ای بابا چقدر طرف ضایع بوده و چقدر هم فالش می خونده فقط داشته ادا در می آورده. همینه!
سروش نیا (با اینکه خیلی باهاش حال نمی کنم که میگم چرا. اما به هرحال بهترینه که اینقدر ازش تقلید میکنن دیگه) یه حسن دیگه هم که داره اینه که انفورماتیکه. چند تا سی دی بهتون میده که سارا خانم هم گفت که مثلا 100 تا تمرین خرپا توشه تو خونه حل می کنید بدش نرم افزار هم براتون حل می کنه و می تونید چک کنید بدون این که هلک و هلک هر روز 1 تن کاغذ این ور و اون ور ببرید.:eek: من که بهش مدیونم فقط لعنتی نمی شه سی دیش رو کپیش کرد (من با داداشش رفیقم تو ایوان خانه مسئول انفورماتیکه. میتونم ازش بگیرم اصن خودشم خیلی خوش اخلاقه فکر نکنم نه بگه). البته اینم بگم یه بدیاییم داره ها. من فقط خوبیاشو نمیگم. یکی از بدیاش اینه که به هر سوالی جواب میده. بعضی خنگولا یه سوالایی میپرسن اینم خیلی جدی جوابشونو میده که اعصاب من به هم میریزه. تازه یه وقتایی طرف راضی نمیشد سروشنیا نرم افزار عمران اینا راه می انداخت مدل میکرد براش تا باورش بشه. یعنی قاط میزدما. یکی دیگه هم اینه که یکم لوسه مثلا ازش میپرسی تو کتابا با گلابچی چیکاراشو تو میکنی همش میگه هیچی من فقط تایپیستمو طرح رو جلدزن. اینقدر از این تریپش بدم میاد. ولی از نظر سواد و انتقال مطلب و ساده شیرفهم کردن مطلب معرکس. بینظیره. آخر آدم خلاقه تو روش تدریس و پیدا کردن روش جدید و همین کارای نرم افزار

SaM.J.D

عضو جدید
من که رفتم کلاس ثبت نام کردم به امید خدا ببینم چطور میشه، به نظرم مهم خود ادمه که چقدر انگیزه داشته باشه و بخونه

mahfo

کاربر بیش فعال
kargah_979.jpgکارگاه زبان و ایستایی و عناصر و درک مرکز معماری ایران...اگه کسی تونست بره به مام بگه چجوری بود:D

SaM.J.D

عضو جدید
مشاهده پیوست 157280کارگاه زبان و ایستایی و عناصر و درک مرکز معماری ایران...اگه کسی تونست بره به مام بگه چجوری بود:D

ببخشیدا مردم رو چی فرض کردند، کارگاه رایگان 4 تا درس بعد از ساعت 17 هم شروه می شه، یعنی از ساعت 5 تا 10 شب هم فرض بگیریم، تو 5 سایت چی می خوان بگن؟؟؟

pooyatanha

عضو جدید
علی عسگری امسال درس نمیده....تو همایش ایوانخانه گفتن میخواد بره دکترا بخونه مثکه...:(

نرفته دکتری بخونه. الان دکتری هست؟ اونی که من شنیدم از خانم دکتر الهام رضوی که قبلا توی مرکز معماری بود و الان پارسه رو می چرخونه، این بود که آقای عسگری چون هیئت علمی دانشگاه شده، دیگه وقت خالی نداره بنده خدا. دکتر رضوی گفت خودش اول می خواسته اون رو معرفی کنه برای پارسه. ولی بعد دیده نمیاد. رفته سراغ علی طباطبایی.

pooyatanha

عضو جدید
آقا اسم دکتر جواد طباطبایی اصلا محمد نداره؟؟؟ من از خودش پرسیدم. پارسه سوتی داده توی اعلام برنامه:))))
من خودم امسال سال دومم هست، به نظرم استادا رو تو اولویت بذار، خیلی خودتو درگیر موسسه نکن، به نظرم سروش نیا و محمد جواد طباطبایی برا ایستایی خوب هستند، واسه درک هم علی طباطبایی رو بهت پیشنهاد می کنم. من خودم کلاسا رو ترکیبی ثبت نام کردم البته من به دلایلی که خودم از تجربه پارسالم بدست آوردم محمد جواد طباطبایی رو برای ایستایی انتخاب کردم. فعلا که ثبت نام نکردم ولی قطعا تو یکی از کلاسا شرکت می کنم.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباه بچه ها جونم. اینم از قولی که داده بودم. سی دی سروشنیای بزرگ. رمز خودمم براتون میذارم. فقط یه چیزی بگم اگه کار نکرد تقصیر من نیستا چون امنیتش بالاست. گفتم گفته باشم چون حجمش زیاده دانلود نکنید به من فحش بدین:biggrin: من سی دی اولشو گذاشتم اینم رمزش. یوزر: 3ara6erafat2013 پس: Cf45eT3O8Ze27

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سی دی ایستایی دکتر سروش نیا

سی دی ایستایی دکتر سروش نیا

بخش اول: http://s1.picofile.com/file/7824993973/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part1.rar.html بخش دوم: http://s4.picofile.com/file/7825021177/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part2.rar.html بخش سوم: http://s2.picofile.com/file/7825036662/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part3.rar.html بخش چهارم: http://s2.picofile.com/file/7825056876/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part4.rar.html اولش رمز نمیخواد هرجا خواست اینو بزنین میره تو.البته برا من یه اس ام اسم میومد که فک نکنم برا شما بیادا. توضیح بدم. اولش 4تا قسمتشو کامل دانلود کنین بعدش با پس ivan بازش کنین. کل نرم افزار که بالا اومد هرجا ازتون پس خواست برا آپدیت کردن برنامه این یوزر و پسی که اول دادمو بزنین

آخرین ویرایش:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباه بچه ها جونم. اینم از قولی که داده بودم. سی دی سروشنیای بزرگ. رمز خودمم براتون میذارم. فقط یه چیزی بگم اگه کار نکرد تقصیر من نیستا چون امنیتش بالاست. گفتم گفته باشم چون حجمش زیاده دانلود نکنید به من فحش بدین:biggrin: من سی دی اولشو گذاشتم اینم رمزش. یوزر: 3ara6erafat2013 پس: Cf45eT3O8Ze27

متاسفانه با این رمز باز نمیشه:(

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز

حروف بزرگ و کوچیکو راعایت میکنین؟ کجاش وانمیشه؟ هیچیش؟:( خاک عالم به سرم. یادم رفت پسورد اولشو بگم. اولش باید با این وا کنین: ivan بعدش تو خود نرم افزار این یوزر و پس منو بزنین

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
فقط جهت اطلاع دوستان:

پیوست ها

• S35C-113070101151.jpg
    S35C-113070101151.jpg
    57.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • S35C-113070101150.jpg
    S35C-113070101150.jpg
    43.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

moeinz

کاربر بیش فعال
بخش اول: http://s1.picofile.com/file/7824993973/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part1.rar.html بخش دوم: http://s4.picofile.com/file/7825021177/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part2.rar.html بخش سوم: http://s2.picofile.com/file/7825036662/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part3.rar.html بخش چهارم: http://s2.picofile.com/file/7825056876/Éçane_Soruchnia_s_Statics_part4.rar.html اولش رمز نمیخواد هرجا خواست اینو بزنین میره تو.البته برا من یه اس ام اسم میومد که فک نکنم برا شما بیادا. توضیح بدم. اولش 4تا قسمتشو کامل دانلود کنین بعدش با پس ivan بازش کنین. کل نرم افزار که بالا اومد هرجا ازتون پس خواست برا آپدیت کردن برنامه این یوزر و پسی که اول دادمو بزنین

سی دی که گذاشتم اینه ها

حروف بزرگ و کوچیکو راعایت میکنین؟ کجاش وانمیشه؟ هیچیش؟:( خاک عالم به سرم. یادم رفت پسورد اولشو بگم. اولش باید با این وا کنین: ivan بعدش تو خود نرم افزار این یوزر و پس منو بزنین

هیچیش باز نمیشه.یعنی کلا فایلش باز نمیشه.

بازم؟ یعنی ivan هم قبول نکرد؟

من همی الان امتحان کردم. شد بخدا

نشد..........................

دوستان فایل سی دی مشکل نداره
فقط کافیه اسم فایل اتورانی که اکسترت شده رو به ی اسم انگلیسی دیگه تغییر بدین
چون اسمشو سیستم نمیتونه بخونه ارور میده
رمزشم همون ivan هستش
فقط این مشکلم داره که میگه سریال اشتباهه!!!

SaM.J.D

عضو جدید
اینم ببینید خالی از لطف نیست، فکر کنم هم به لحاظ استاد و هم قیمت مناسب تر از همه باشه (در مقایسه با جاهای دیگه)

Memari-Arshad.jpg

SaM.J.D

عضو جدید
البته اینم تو صفحه فیسبوک انجمن مهرازی بود که تخفیف خورده بود، نمی دونم تموم شده یا هست

Memari-Arshad2.jpg

آخرین ویرایش:

katayoon-m

عضو جدید
البته اینم تو صفحه فیسبوک انجمن مهرازی بود که تخفیف خورده بود، نمی دونم تموم شده یا هست

مشاهده پیوست 158592

من با تخفیف ثبت نام کردم، رفتم پیش سید جواد طباطبایی، گفت کلاسای آکادمی 40 نفریه ولی برو مهرازی همون درسو می دم با قیمت پایین تر هم هست تازه کلاسای اونها تعدادش کمتر هست، دفتر مهرازی هم رفتم به بزرگی جاهای دیگه نیست ولی یه نگاهی به کلاساش اینا انداختم فضاش خوب بود و ویدئو پروژکتور سقفی و... به نظرم فقط اول هفته بودم کلاساش یکم بده ولی ارزش داره به نظرم

SaM.J.D

عضو جدید
من با تخفیف ثبت نام کردم، رفتم پیش سید جواد طباطبایی، گفت کلاسای آکادمی 40 نفریه ولی برو مهرازی همون درسو می دم با قیمت پایین تر هم هست تازه کلاسای اونها تعدادش کمتر هست، دفتر مهرازی هم رفتم به بزرگی جاهای دیگه نیست ولی یه نگاهی به کلاساش اینا انداختم فضاش خوب بود و ویدئو پروژکتور سقفی و... به نظرم فقط اول هفته بودم کلاساش یکم بده ولی ارزش داره به نظرم

واقعا، پس همدیگر رو اونجا می بینیم، فکر می کردم فقط من اونجا ثبت نام کردم. من کل کلاسا رو ثبت نام کردم، شنبه هم کلاسا شروع میشه.

sunday

عضو جدید
بچه ها میشه بگین واسه این دروس کدوم یکی از این اساتید بهترن؟:

تاریخ جهان : مانا قابوسی ، الهام رضوی ، مهگل مرتهب ، دکتر خوشنویس
تاریخ ایران و اسلام : نسیم عسگری ، مصطفوی ، امیر حسین رستمی زاده ، آیدین جوانی
تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات : ایزدی ، آقایی ، اردشیر عصردرخشان ، شهرام برادران

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه بگین واسه این دروس کدوم یکی از این اساتید بهترن؟:

تاریخ جهان : مانا قابوسی ، الهام رضوی ، مهگل مرتهب ، دکتر خوشنویس
تاریخ ایران و اسلام : نسیم عسگری ، مصطفوی ، امیر حسین رستمی زاده ، آیدین جوانی
تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات : ایزدی ، آقایی ، اردشیر عصردرخشان ، شهرام برادران

تاریخ جهان : مانا قابوسی با مهگل مرتهب دوست صمیمی هستند هرکدوم رو انتخاب کردین تقریبا یک سبک درس میدن
تاریخ ایران و اسلام : مطمئننا نسیم عسگری
تنظیم شرایط هم ایزدی و اقایی خوب هستن اما من ایزدی ترجیح میدم

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
کسی برنامه آزمونهای مرکز معماری ایران رو داره؟ سال پیش یا امسال فرقی نداره.

مرکز معماری ایران آزمون آنلاین هم برگزار میکنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر: