کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

nana00722

عضو جدید
سلام دوستان عزیز میخوام بگم من نه پول برای کلاس رفتن دارم نه اینکه دسترسی به کلاسهای اساتید مختلف ومعظم دارم از اول مدرسه رفتن عادت کردم به بی عدالتی در سیستم اموزشی وفکر کنم تا زمانی هم که زنده باشم این بی عدالتی ها هست پس مجبورم خودم بخونم مثل همیشه با ارزوی قبولی تو رشته انرژی دانشگاه تهران :w10:
یاشار جان منم پول ندارم توی این کلاسها شرکت کنم ولی همه چیز به نظر من به کلاس رفتن نیست به پشت کاره انشالله که دانشگاه تهران میبینمت :)

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
Re: کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد بهتر است؟

Re: کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد بهتر است؟

خب من به احتمال زیاد همون اینرنتی رو ثبت نام بکنم! فقط این که نوشته بر طبق سیلابس ، این سیبلاس رو کجا نوشته؟ یعنی محدوده آزمون رو کجا نوشته؟

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
خب من به احتمال زیاد همون اینرنتی رو ثبت نام بکنم! فقط این که نوشته بر طبق سیلابس ، این سیبلاس رو کجا نوشته؟ یعنی محدوده آزمون رو کجا نوشته؟

من یه سیلابس دارم ولی نمی دونم مال چه سالیه ! اگه می خوای بگو واست بزارم
اما همون بعد ثبت نام بهت می دن!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز میخوام بگم من نه پول برای کلاس رفتن دارم نه اینکه دسترسی به کلاسهای اساتید مختلف ومعظم دارم از اول مدرسه رفتن عادت کردم به بی عدالتی در سیستم اموزشی وفکر کنم تا زمانی هم که زنده باشم این بی عدالتی ها هست پس مجبورم خودم بخونم مثل همیشه با ارزوی قبولی تو رشته انرژی دانشگاه تهران :w10:

یاشار جان منم پول ندارم توی این کلاسها شرکت کنم ولی همه چیز به نظر من به کلاس رفتن نیست به پشت کاره انشالله که دانشگاه تهران میبینمت :)
اصلا خودتونه بخاطر اینکه نمیتونید کلاس برید ناراحت نکنید...! منم هیچکلاسی نرفتم و فقط خودم خوندم و نتیجه کار من از خیلی از کسانی که کلاس رفتند بهتر شد...چون باور داشتم که میتونم .... امیدوارم که شما هم به اهدافتون برسید...:)

P-Mahoor

عضو جدید
سلام خدمت تمام اعضا
کدام موسسه ازمون ازمایشی بهتری در رشته ی مدیریت پروژه و ساخت داره اکسین یا مرکز معماری؟

من پارسال اکسین شرکت کردم سوال ها و سیلابس بد نبود ولی جامعه ی اماری کوچکی داشت می خوام بدونم کسی هست که مرکز معماری مدیریت پروژه شرکت کرده باشه و به من جامعه ی اماری رو بگه و بگه که سطح سوالاتش چطور بوده؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت تمام اعضا
کدام موسسه ازمون ازمایشی بهتری در رشته ی مدیریت پروژه و ساخت داره اکسین یا مرکز معماری؟

من پارسال اکسین شرکت کردم سوال ها و سیلابس بد نبود ولی جامعه ی اماری کوچکی داشت می خوام بدونم کسی هست که مرکز معماری مدیریت پروژه شرکت کرده باشه و به من جامعه ی اماری رو بگه و بگه که سطح سوالاتش چطور بوده؟

تعداد شرکت کنندگان هنرهای ساخت مرکز معماری حدود 170 نفر بود ولی چند نفرش مدیریت بودند نمیدونم

morteza2010

عضو جدید
یه سوال من ازمون مرکز معماری شرکت کردم
ولی اکانت ورود ندارم
میخوام بدونم بخش دانلود داره داخل پنل کاربریش

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال من ازمون مرکز معماری شرکت کردم
ولی اکانت ورود ندارم
میخوام بدونم بخش دانلود داره داخل پنل کاربریش

کی ثبت نام کردی؟ خودشون بهت زنگ میزنن اکانتت را میدن.
بعد وارد بخش آزمون میشی و میتونی آزمون دانلود کنی.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من می خوام آزمون آزمایشی کنکور معماری-معماری ارشد بدم. کجا خوبه؟

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.به نظر من هم مدرسان شریف خیلی بهتره ،پارسه که اولین سالیه که کلاس های معماری رو برگزار می کنه و هیچ سابقه ای هم تو این رشته نداره.............
میگن مدرسان شریف 180 یا 170 تا نمایندگی داره تو آزموناش هم که خودم شرکت کرده بودم جامعه ی اماری خیلی بالایی داشت و مردم هم خیلی ازش استقبال می کردن به نظرم مدرسان سابقه و تجربش خیلی بیشتره.بازم خود دانی!!!!!

مدرسان ممکنه تو رشته های دیگه بهتر باشه اما تو معماری اصن تخصصی نیست
منم با آقامرتضی کاملا موافقم چون خودم تجربشو دارم. قویترین کادر ممکن رو ایوانخانه داره. سروشنیا و کزازی و رستمی و آقایی فقط ایوانخانه هستن. بهتره یه نگاهی به منابع و استاداش بندازین خودتون میفهمین. دوستم 2سال پیش میرفت مدرسان اصن راضی نبود از هیچیش

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم زیاد اهل تبلیغ نیستم و نخواهم بود ... ;) در حال حاضر 3 مرکز بسیار خوب ب داریم که هر 3 تا این موسسات خوبند. (مرکز معماری - آکادمی تخصصی - ایوان خانه)
پیشنهاد من ایوان خانه هست چون به جز استاد سینا شریفی اساتید به نام و بسیار خوب برای معماری را دارند که این یک مزیت این موسسه هست. و
پیشنهاد می کنم یه موسسه انتخاب کنید و تمام کلاس ها همون جا برید . (اگه می خواهید چند تا کلاس برید) .. هی از این موسسه به اون موسسه نرید . این جوری تایمون را ذخیره می کنید.. در مورد تکنولوژی و انرژی هم هم اایوان خانه و هم مرکز معماری از اعتبار عالی و اساتید خوبی برخوردارند ...
پیشنهاد من برای درس های گوناگون :
دروس فنی و ایستایی: مهندس سروش نیا
دروس عناصر و جزئیات : مهندس سینا شریفی
زبان عمومی و تخصصی : مهندس بابک رستمی
معماری اسلامی : مهندس نسیم عسکری
معماری جهان : مهندس مانا قابوسی
منظر : مهندس عظمتی - مهندس محمود نژاد
درک عمومی : مهندس علی طباطبایی
در مورد تاسیسات و تنظیم هم آقای آقایی و ایزدی خیلی خوبند و لی کلاس زیاد لازم نیست ...;)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم زیاد اهل تبلیغ نیستم و نخواهم بود ... ;) در حال حاضر 3 مرکز بسیار خوب ب داریم که هر 3 تا این موسسات خوبند. (مرکز معماری - آکادمی تخصصی - ایوان خانه)
پیشنهاد من ایوان خانه هست چون به جز استاد سینا شریفی اساتید به نام و بسیار خوب برای معماری را دارند که این یک مزیت این موسسه هست. و
پیشنهاد می کنم یه موسسه انتخاب کنید و تمام کلاس ها همون جا برید . (اگه می خواهید چند تا کلاس برید) .. هی از این موسسه به اون موسسه نرید . این جوری تایمون را ذخیره می کنید.. در مورد تکنولوژی و انرژی هم هم اایوان خانه و هم مرکز معماری از اعتبار عالی و اساتید خوبی برخوردارند ...
پیشنهاد من برای درس های گوناگون :
دروس فنی و ایستایی: مهندس سروش نیا
دروس عناصر و جزئیات : مهندس سینا شریفی
زبان عمومی و تخصصی : مهندس بابک رستمی
معماری اسلامی : مهندس نسیم عسکری
معماری جهان : مهندس مانا قابوسی
منظر : مهندس عظمتی - مهندس محمود نژاد
درک عمومی : مهندس علی طباطبایی
در مورد تاسیسات و تنظیم هم آقای آقایی و ایزدی خیلی خوبند و لی کلاس زیاد لازم نیست ...;)

یعنی اینقدر از شریفی راضی هستید؟
میتونید بگید شخصیتا چه جور آدمیه؟ منظورم هو از نظر اخلاقی و هم علمیه.
میشه رو حرفاش واسه مشاوره حساب کردی؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من در مورد شخصیت ایشون بگم که ایشون بسییار به فکر تمام ماها بودند و تمام انرژی شونو برای راهنمایی ما می گذاشتند .. در کنار توصیه های مهم مهندس سروش نیا توصیه های مهندس سینا شریفی مهمه ... کلاسشم اگه تونستید برید خیلی خوبه .. خدا رو شکر اهل پول نیست .. من این را به عینه دیدم . و البته دلایلی دیگه ای هم هست که نمی تونم بگم. ولی در کل ایشون شخصیت بسیار خوبی دارند .... از لحاظ علمی هم ایشون نسبت به سنشون اطلاعات بسیار خوبی دارند از جزوه و نحوه تدریشون مشخصه .. تنها استاد ایوان خانه بود که در سال اولش بسیار تسلط داشت....;)
در کل اینم بگم از لحاظ علمی بسیار عالی هستند در زمینه مشاوره هم خیلی خوبند و من به عنوان یک شاگرد بسیار راضی بودم ..

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای مهندس شریفی برا تکنولوژی انرژی خوبه (از نظر علمی) ولی فک کنم برا معماری کزازی بهتره

rozi_1368

عضو جدید
دوستان عزیزم
اولا سوالای عناصر زیاد نیستند مانند ایستایی
دوم اینکه طراح سوال های عناصر فقط دکتر گلابچی نیستند پس اساتید محترمی که با سیستم دکتر گلابچی کار می کنند برای عناصر معماری خیلی جواب نمی دهندو برای طراحی فنی تکنولوژِ بیشتر به کار می آیند

رود

عضو جدید
3ara6erafat
عزیز یه سوالی ازت دارم آزمون های مرکز معماری کجا برگزار میشه می دونی؟ یا هرکسی می دونه بهم بگه لطفا

اگر محلش همون آدرسی باشه که تو سایتشه خیلی دوره به من:(

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
3ara6erafat
عزیز یه سوالی ازت دارم آزمون های مرکز معماری کجا برگزار میشه می دونی؟ یا هرکسی می دونه بهم بگه لطفا

چارسال تو دانشگاه خواجه نصیر - روبه روی اسکان بود

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
3ara6erafat

سلام عزیزم
امسالو نمیدونم (اصن من مرکز معماری نمیرفتم) چون امسال انگاری جاشونو عوض کردن