کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

• پیام نور

رای: 36 36.4%
  • آزاد

رای: 63 63.6%

• مجموع رای دهندگان
    99

معمار111

عضو جدید
ببین من ترم اول 540 ثابت دادم یه 600 تومنی بعدش. پس شد 1و100 و خوردی

دوست عزیزمون که از فراگیر میان باید غیر از 610 ثابت و 1و100 متغیر، یه 610 دیگه بدن برای اینکه هر کی فراگیره بایستی هزینه ثابت ترمی که قبول شده رو بده
پس میشه بالای دو تومن

حالا اگه ترم دو 8 واحد برداره میشه 1و100 بعلاوه 610
ترم سه باید 10 واحد برداره که ترم 4 فقط پایان نامه بمونه
هزینه ده واحدم نزدیک 2تومن میشه
اکی؟
ممنون دوست خوبم از توضیحاتتون ..... تکمیل میکنم هر واحد پایان نامه 287500 ضربدر 6 به علاوه شهریه ثابت رو دوستان بایه حساب ساده میتونن بدست بیارن

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم از توضیحاتتون ..... تکمیل میکنم هر واحد پایان نامه 287500 ضربدر 6 به علاوه شهریه ثابت رو دوستان بایه حساب ساده میتونن بدست بیارن

هزینه رفت و امد و خوراک هیئت ژوری هم به عهده دانشجوئه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان جواب منو نمیدین ؟یا لااقل بگید از کجا باید بپرسم؟

سلام، تبریک
از سراسری قبول شدین؟
اگ از سراسریه که توی تکمیل ظرفیت باید دفترچه رو نگاه کنید این معتبر تر هست
جابجاییم منظورتون مهمانه؟
والا نمیدونم چی بگم . یوین قشم که محل برگزاری کلاساش بندرعباسه و بندر اگه کارت بیفته به قسمت ادایرش دیگه هیچ
ولی نمیدونم کیش چطوریه
شمارشو پیدا کن ز بزن

آخرین ویرایش:

معمار111

عضو جدید
دوستان جواب منو نمیدین ؟یا لااقل بگید از کجا باید بپرسم؟

دوست خوبم فراگیر تکمیل ظرفیت نداره ... جابجایی هم نداره یا اگه باشه خیلی سخته.... آخه دقیقا سوال شما رو تو پیام نور نیوز پرسیده شده بود پشتیبان ها اینطور جواب دادندpnuna .com...
در ضمن تبریک میگم میشه بگید نمره هاتون چند شد؟
من که قبول نشدم نمره هام خیلی پایین تر از اونی شد که فکر میکردم و فکر میکنم به خاطر این بود که تست کم زدم البته وقتم کم بود و نرسیدم خوب هم دوره کنم...البته فقط تهران رو انتخاب کردم

رها راحمی

عضو جدید
منم نمره هام خیلی بالا نبود بالاترین اش حکمت بود که 16 شدم کمترین هم روش تحقیق که 9 شدم :redface: آخه تهران همش 18 تا میگیره آخه یکم مشکوک کمه نسبت به جاهای دیگه واسه همین گفتم شاید تکمیل ظرفیت داشته باشه،حالا خدا کنه واسه پذیرش بهمن دوباره آزمون بذارن :(

رها راحمی

عضو جدید
حالا بالاخره قبول شدین یا نه؟
تبریک بگیم؟شیرینی میدی؟فایل درس روش تحقیق ندارین؟

کیش قبول شدم دیگه ، فایلشو ندارم واسم از بندر عباس از یه انتشاراتی خوده جزورو فرستادن :redface: یه جزوه 120 صفحه 30 تومن در اومد :cry:

رها راحمی

عضو جدید
یه جدول زمانبندی از آزمون های 93 گذاشتن توی سایت سنجش ، از فراگیر چیزی نگفتن یعنی امسال دیگه برگزار نمیشه ! ؟... :(

معمار111

عضو جدید
یه جدول زمانبندی از آزمون های 93 گذاشتن توی سایت سنجش ، از فراگیر چیزی نگفتن یعنی امسال دیگه برگزار نمیشه ! ؟... :(

30 هزار تومن ؟! اما من 7 هزار تومن خریدم!
دوست خوبم به احتمال زیاد برای نیمسال دوم هم آزمون برگزار میکنن ... اصلا به خاطر همین فقط برای نیمسال اول پذیرش داشت.
شما ثبت نام نکردی ؟ از کدو م استان هستید شما؟

رها راحمی

عضو جدید
30 هزار تومن ؟! اما من 7 هزار تومن خریدم!
دوست خوبم به احتمال زیاد برای نیمسال دوم هم آزمون برگزار میکنن ... اصلا به خاطر همین فقط برای نیمسال اول پذیرش داشت.
شما ثبت نام نکردی ؟ از کدو م استان هستید شما؟
آره خوده جزوه 20 تومن گرفت ،10 تومن هم پوله پستش بود :razz: ولی تو اون جدول اگه سر بزنی چیزی نگفتن اگه می خواستن بذارن واسه بهمن هم میگفتن دیگه :( نه ثبت نام نکردم هنوز شروع نشده ،ساکن استان گلستانم (گرگان)

معمار111

عضو جدید
آره خوده جزوه 20 تومن گرفت ،10 تومن هم پوله پستش بود :razz: ولی تو اون جدول اگه سر بزنی چیزی نگفتن اگه می خواستن بذارن واسه بهمن هم میگفتن دیگه :( نه ثبت نام نکردم هنوز شروع نشده ،ساکن استان گلستانم (گرگان)

همیشه آزمون فراگیر ارشد بهمن ماه بوده تا اینکه رییس پیام نور اعلام کرد میخوان 2 بار در سال آزمون برگزار کنن بعد از کلی کشمکش این آزمون رو برگزار کردند .... اینکه سازمان سنجش اعلام نکرده من فکر میکنم چون یک دانشگاه خاص هست و عمومیت نداره منتظر اعلام دقیق ظرفیت ها محل ها از طرف خود دانشگاه پیام نور هستند....
بازم این ها حدس ها و گمان های من هست ممکنه هم برگزار نکنن... الله اعلم.

رها راحمی

عضو جدید
همیشه آزمون فراگیر ارشد بهمن ماه بوده تا اینکه رییس پیام نور اعلام کرد میخوان 2 بار در سال آزمون برگزار کنن بعد از کلی کشمکش این آزمون رو برگزار کردند .... اینکه سازمان سنجش اعلام نکرده من فکر میکنم چون یک دانشگاه خاص هست و عمومیت نداره منتظر اعلام دقیق ظرفیت ها محل ها از طرف خود دانشگاه پیام نور هستند....
بازم این ها حدس ها و گمان های من هست ممکنه هم برگزار نکنن... الله اعلم.

ای کاش همین طوری باشه :smile: هیچی بعید نیست ازشون :D

arefeh

کاربر ممتاز
ای کاش همین طوری باشه :smile: هیچی بعید نیست ازشون :D

دوست عزیز منم پیام نور تهران امسال قبول شدم البته از ازمون سراسری. و جالبیش آینه که از گرگانم. خخخخ
خوشحال شدم موفق باشی

رها راحمی

عضو جدید
دوست عزیز منم پیام نور تهران امسال قبول شدم البته از ازمون سراسری. و جالبیش آینه که از گرگانم. خخخخ
خوشحال شدم موفق باشی

مرسی عزیزم،موفق باشی :) کلاسهاش چجورین حضوری اند یا میشه غیر حضوری گرفت؟ مثلا از ترم 2 که طرح داره

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی عزیزم،موفق باشی :) کلاسهاش چجورین حضوری اند یا میشه غیر حضوری گرفت؟ مثلا از ترم 2 که طرح داره

ترم یه به غیر یه درس که اونم خودم خواستم حضوری بردارم همه غیر حضوری و الکترونیکی برگزار میشه اونم از هفته آینده اعلام کردند که برگزار میشه.....این ترم من 10 تا واحد گرفتم :
روش تحقیق که حضوری
روانشناسی محیط
سیراندیشه
حکمت
نظریه طراحی

ولی از ترم بعد چون دروس تئوری علمی هستن حضوری برگزار میشه...اما معمولا توی دو روز هست که میتونی تنها 1 شب بمونی.....ولی باز هم پیام نور گفته الزامی نداره که باشید مگر اینکه استاد تاکید کنه و یا به صلاح خودتون باشه....الان من روش تحقیق رو که میرم واقعا عالیه....استادمون خیلی سبک و راحت توضیح میده و راحت متوجه میشیم خیلی لذت بخشه////به نظرم حضور خیلی میتونه تاثیر داشته باشه....

رها راحمی

عضو جدید
ترم یه به غیر یه درس که اونم خودم خواستم حضوری بردارم همه غیر حضوری و الکترونیکی برگزار میشه اونم از هفته آینده اعلام کردند که برگزار میشه.....این ترم من 10 تا واحد گرفتم :
روش تحقیق که حضوری
روانشناسی محیط
سیراندیشه
حکمت
نظریه طراحی

ولی از ترم بعد چون دروس تئوری علمی هستن حضوری برگزار میشه...اما معمولا توی دو روز هست که میتونی تنها 1 شب بمونی.....ولی باز هم پیام نور گفته الزامی نداره که باشید مگر اینکه استاد تاکید کنه و یا به صلاح خودتون باشه....الان من روش تحقیق رو که میرم واقعا عالیه....استادمون خیلی سبک و راحت توضیح میده و راحت متوجه میشیم خیلی لذت بخشه////به نظرم حضور خیلی میتونه تاثیر داشته باشه....

نمی دونم خیلی سر در گمم می ترسم ثبت نام کنم پشیمون شم ،شما تهرانی واست رفت و آمد آسون تره ولی کیش خیلی دوره :(

arefeh

کاربر ممتاز
نمی دونم خیلی سر در گمم می ترسم ثبت نام کنم پشیمون شم ،شما تهرانی واست رفت و آمد آسون تره ولی کیش خیلی دوره :(

آره کیش واقعا دردسر داره....درست میگی....ایشالله بهترین تصمیم رو بگیری;)

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها بالاخره این کلاسهای مجازیمون یکی از درسهاش تشکیل شد....درس حکمت از استاد خوشم نیومد...تسلط نداشت اصلا برخلاف استاد روش تحقیق که حضوری هست و باید استرس داشته باشه ولی این با اینکه فقط صدا بود پر از استرس بود....ولی در کل بببد نبود....شاید اگر خوب توضیح میداد خوشم میومد...

رها راحمی

عضو جدید
تصمیم گرفتم که نرم کیش چون شهریه اش واسه ترم یک 2600000 درمیومد :confused: به نظرم صرف نداشت ،ممنونم ازتون که توی این مدت جوابمو دادید :redface:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان .
شهریه پیام نور ترمی چقدره؟ شهریه غیر انتفاعی چقدره؟ ممنون
در پیج های قبلی ذکر شده
تصمیم گرفتم که نرم کیش چون شهریه اش واسه ترم یک 2600000 درمیومد :confused: به نظرم صرف نداشت ،ممنونم ازتون که توی این مدت جوابمو دادید :redface:

میدونی دوستم
دوره ارشد از تهران و یه سری یونی های خوب که دور بشه، ارزش نداره براش مسافت زیادی رو طی کنی
مگر اینکه از لحاظ مالی واقعا تامین باشی و تمام وقت بشینی درس بخونی و پژوهش کنی

arefeh

کاربر ممتاز

چقدر زیاااااد...من 10 واحد گرفتم شدن 1240000 تومن....ااااااااا....مگه کیش چی داره؟؟؟!!تازه هر هفته 35 تومن هزینه رفت و برگشت و کرایه تا دانشگاهم میشه....که خوب این خرج برای روزانه هر هرکجا هم میخواستم بخونم حداقلش بود....چون مجبورم هر هقته برم و بیام....تازه اگر روزانه بخونی حق کار کردن نداری و اگر بفهمن اخراج از دانشگاه شامل حالت میشه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
چقدر زیاااااد...من 10 واحد گرفتم شدن 1240000 تومن....ااااااااا....مگه کیش چی داره؟؟؟!!تازه هر هفته 35 تومن هزینه رفت و برگشت و کرایه تا دانشگاهم میشه....که خوب این خرج برای روزانه هر هرکجا هم میخواستم بخونم حداقلش بود....چون مجبورم هر هقته برم و بیام....تازه اگر روزانه بخونی حق کار کردن نداری و اگر بفهمن اخراج از دانشگاه شامل حالت میشه

اخه 600 باید شهریه ثابت بده
1تومن متغیر
یه 600 تومنم چون فراگیر بوده هزینه ثابت ترمشو ازش میگیرن

در مورد پژوهشت مراحلشو برامون بنویس

arefeh

کاربر ممتاز
اخه 600 باید شهریه ثابت بده
1تومن متغیر
یه 600 تومنم چون فراگیر بوده هزینه ثابت ترمشو ازش میگیرن

در مورد پژوهشت مراحلشو برامون بنویس

چشم عزیزم....منتظرم اوکی موضوع رو از استادم بگیرم....موضوع خیلی سختیه....چون نتیجه مطالعه 2 سال یه شرکت مشاور رو قراره نقدر کنم....
ولی خوب بزارید ببینم به چه صورت پیش میرم

امروز کلاس الکترونیکی با دکتر جهانبخش داشتیم در باره نظریه های طراحی
شنبه هم با خانم صدفی کلاس حکمت داشتیم....یکم سخت قابل فهمه....
ولی کتاب حکمت که جستارهایی در چیستی هست رو فهمیدم باید چجوری بخونم....و اینکه کلاسهامون رو ضبط میکنند و تا یه تاریخی میتونی چندین بار ببینی تا متوجه داستان بشی...(البته من ضبط کردم خودم چون ممکنه سایت بعد از جند روز حذف کنه)

بالا