چرا در ایران، نیت شیطانی اینقدر زود به تجاوز منجر می‌شود؟!

نگار88

کاربر بیش فعال
دقیقا ولی کی باید این فرهنگ رو به مردم نشون بده؟ کی باید درست قوانین در این زمینه درست اجرا کنه؟ چرا در کشورهایی غربی این مسائل به شدت کم هست دراونجا که به قول نویسنده هم چیز هم هست یا بار مطلب رو بخونید ببینید برای اون دختر کانادایی که گم شده چه کارهایی انجام شده. ولی در کشور ما انگار نه انگار اب از اب تکون خورده

به قول همین دوستمون اگه همه ی ماها بجای شعار سعی کنیم به همین شعارای قشنگمون عمل کنیم همه چی حل میشه ..... ولی من احساس میکنم مردم جهان هم به اندازه ی ما مشکل دارن فقط یجوری نشون میدن که ماها رو خوردمون کنن که حاضر نباشیم حتی لحظه ای زیر بار فرهنگ خودمون بمونیم یکاری میکنن که ما خودمونو قبول نداشته باشیم ولی اگه بخوایم به فرهنگ اصیل خودمون عمل کنیم بهترین مردم میشیم شک نداریم فقط باید خودمونو باور کنیم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیجا کشور و وطن خود آدم نمیشه بیاید از دوباره بسازیم وطن را!:smile:

نگار88

کاربر بیش فعال
کیا؟
چرا؟
چرا ما گذاشتیم؟؟
چرا اونا تونستن؟

میدونی چرا گذاشتیم فرهنگمون به اینجا برسه؟ انقدر خودباخته بودیم که فکر میکردیم هرچی اونا میگن بهترینه و مال ما جز اراجیف هیچی نیست .. ما فرهنگمونو با دستای خودمون خراب کردیم

حسین72

عضو جدید
من یه کتاب هست به اسم بیشعوری حتما تاکید میکنم بخونید;) لینک رو برات پیدا کردم میفرستم

من هم قسمت هایی از این کتاب رو خوندم اگر ممکنه ولینکشو پیدا کردید برای من ه بفرستید یا در همین جا قرارش بدید متشکرم

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقده ای تو اون هوای سرد پیادم کرد اندازه فرسخ ها راه رفتم!!!یخ کردم!:cry:
بره مخ هم تیپ خودشو بزنه!والاو!چندش:hate:
اصلن پول نگرفت ازم!
ملت کلن فوضولن!من چندبار سوار شدم هر دفعه هم همشون پرسیدن ازم!اندفعه باید جف پا برم تو صورت راننده تا عبرتی باشه واسه سایرین که تو کار مردم فوضولی نکنن!

واسه همینه که نمیتونم ایران زندگی کنم.من مال اینجا نیستم نمیدونم چطوری اینجام!!!!

حالا داشتی میرفتی مسابقه یا نه؟
پس کجا میرفتی ؟ :smile:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جور گفتین چرا ایران؟آدم فکر میکنه ایرانیان پیغمبر زادن انگار
غربیا چشاشون عادت کرده همون طور که ما وقتی یه خانوم چادری رو تو خیابون میبینیم بهش خیره نمیشیم چون چشمون عادت کرده ولی همین خانوم چادری بره یه کشور اروپایی یا آمریکایی مردم براشون عجیبه ،بهش خیره میشن فکر میکنن زیر این همه پوشش چی هست مگه، که خودشو اینجوری می پوشونه.
در ضمن در بیشتر تحقیقاتی که درباره افرادی که تجاوزو صورت دادن به این نتیجه رسیدن که افراد متجاوز اصلا یادشون نمیاد که طرفی رو که بهش تعرض کردن حتی چه لباسی پوشیده بود فقط به کفشاش نگاه کردن که طرف آیا میتونه بدود یا نه؟ و چند دلیل که اصلا به پوششم ربط نداره.

من برعکسم .چادری ها من را هورنی میکنند.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
man fek kardam mardi!oooooooooo
نه باو دیوانه م مگه؟ خخخخخخخخخخخخ
.
.
خب معلومه

شما فک کن یه بچه گدا هستی، زورت هم زیاده، هیچ پول و پله ای هم نداری، از طرفی نیاز جنسی داره میکشدت، هیچ آینده ای هم برای خودت و تشکیل خانواده اینجور خزعبلات متصور نیستی، تو کوچه و خیابون هم همه اش شاهد این هستی که دخترای خوشگل و ناز فقط به بچه مایه ها آمار میدن و تو رو آدم حسابت نمیکنن، هر چقدر هم ناز این و اون رو میکشی کسی تو رو آدم حسابت نمیکنه، همه جا باهات مثل حیوون برخورد میشه انگار اصلا وجود نداری، هیچ بزرگتری هم نیست بشینه دو دقیقه به حرفت گوش بده، اگرم گوش بده کاری نمیتونه بکنه چون تو جیب خود اون بزرگتر هم شپش پشتک بارو میزنه، خلاصه یه روز شهوت جلو چشمات و عقل رو میگیره و کاری رو میکنی که دیگه قابل جبران نیست... تجاوز .
کم اثرترین عامل تو تجاوز میل جنسیه... اما این مطالب راجع به سرکوب و تحقیر می تونه یه بخش از جواب باشه... در واقع جوامعی که خشونت نسبت به جنس ضعیف (فیزیک زن) یا افراد ضعیف (بچه ها، معلولین, طبقات اقتصادی ضعیف) تو فرهنگشون شدیدتره تجاوز هم به مفهوم جنسی و هم به مفاهیم دیگه ش بیشتره... بارزترین نمونه ش هم افغانستان زمان طالبانه که با وجود اینکه زنها حق بیرون اومدن از منزل رو هم نداشتن مگر به اضطرار و با چادر سیاه سرتاپا باز هم آمار تجاوز توش بیداد می کرد و حتی تجاوز به پسربچه ها صدای همه رو درآورده بود که البته هنوز هم وضعیت خوبی پیدا نکرده
.
راه چاره پیشنهاد بدین!!!!
راه چاره اینه که مسئولین عزیز ما بپذیرن که با شعار نمی شه زندگی کرد و بپذیرن که اقتصاد علمه نه بخت و اقبال!
.
.
الان کسی تجاوز کنه مشکل روانی داره؟؟
ادم هایی بسیار خوبی بودند که وسط راه به خاکی زدند بله به تربیت ربط داره ولی چرا باید در یه کشور اسلامی چنین تجاوزی صورت گیرد بنظرم نبود قانون درست حسابی در این زمینه هست
بله کسی که تجاوز می کنه قطعا مشکل روانی داره... بنظرتون آدم سالم به حریم بقیه بدون رضایتشون تجاوز می کنه؟! اما حرف این مقاله این بود که باید به همین افراد نشون بدیم که امنیتی برای متجاوز وجود نداره تا این خودش بازدارنده باشه...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد میل جنسی من تعجب می کنم اینقدر مانور داده می شه درحالی که بهرحال حتی برای فرد مجرد هم مسلما خوابیدن با یه تن فروش که حالا به ازای دریافت پول این کارو می کنه قطعا کم دردسر تر و لذتبخش تر می تونه باشه... چه اصراریه خودتو به احتمال اعدام دچار کنی بخاطر میل جنسی که می شه به روش ساده تر برطرفش کرد؟ این مشکل واقعا ریشه ای تر ازین حرفاس... خودتون حتما آمار مشکلات روانی در ایران رو شنیدین... در کنارش بله محرومیت جنسی هم می تونه به فشارهای روانی دامن بزنه اما واقعا راههای دیگه ای هم برای این مسئله هست... چیزی که مسلمه خشونت تو جامعه ما داره روزبروز بیشتر می شه... پسرها شاید نه اما دخترها می دونن من چی میگم... حتی توی شهر هم کافیه کوچه یکم خلوت باشه تا ارواح کل اجدادت بیاد جلوی چشمت از ترس! اینو بذارین کنار این مسئله که خیلی ازین افراد متجاوز اصلا متاهل بودن! مرد متاهلی که تعمیرکار بوده و میره تو خونه ای برای تعمیرات و به دختر نوجوونشون تجاوز می کنه محرومیت جنسی داشته؟ پدری که همسرش می ره تا سرکوچه خرید ، تو این فاصله به دختر 3ماهه (بله 3ماهه)ی خودش تجاوز می کنه محرومیت جنسی داشته؟ ببینین تا حقیقت یه مسئله، صورت یه سوال رو نفهمیم و نپذیریم به جواب نمی رسیم...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا داشتی میرفتی مسابقه یا نه؟
پس کجا میرفتی ؟ :smile:
داشتم میرفتم تمرین کنم!:smile:
نه باو دیوانه م مگه؟ خخخخخخخخخخخخ
.
.

کم اثرترین عامل تو تجاوز میل جنسیه... اما این مطالب راجع به سرکوب و تحقیر می تونه یه بخش از جواب باشه... در واقع جوامعی که خشونت نسبت به جنس ضعیف (فیزیک زن) یا افراد ضعیف (بچه ها، معلولین, طبقات اقتصادی ضعیف) تو فرهنگشون شدیدتره تجاوز هم به مفهوم جنسی و هم به مفاهیم دیگه ش بیشتره... بارزترین نمونه ش هم افغانستان زمان طالبانه که با وجود اینکه زنها حق بیرون اومدن از منزل رو هم نداشتن مگر به اضطرار و با چادر سیاه سرتاپا باز هم آمار تجاوز توش بیداد می کرد و حتی تجاوز به پسربچه ها صدای همه رو درآورده بود که البته هنوز هم وضعیت خوبی پیدا نکرده
.

راه چاره اینه که مسئولین عزیز ما بپذیرن که با شعار نمی شه زندگی کرد و بپذیرن که اقتصاد علمه نه بخت و اقبال!
.
.

بله کسی که تجاوز می کنه قطعا مشکل روانی داره... بنظرتون آدم سالم به حریم بقیه بدون رضایتشون تجاوز می کنه؟! اما حرف این مقاله این بود که باید به همین افراد نشون بدیم که امنیتی برای متجاوز وجود نداره تا این خودش بازدارنده باشه...

نه واقعن:D

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر جوان که توسط راننده خاور مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، با وقوع تصادف توانست از دست مرد شیطان‌صفت نجات پیدا کند.

به گزارش تسنیم؛ حدود ساعت 6 بعد‌ از ظهر روز یکشنبه خبری مبنی بر آزار و اذیت یک دختران جوان در محدوده اتوبان حقانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 103 گاندی به محل وقوع این اتفاق اعزام شدند.

پس از رسیدن مأموران کلانتری، دختری جوان به ماموران گفت: من دانشجوی فوق لیسانس یکی از دانشگاه‌های تهران هستم، ساعتی پیش در حال بازگشت از کتابخانه دانشگاه بودم که مرد جوانی مزاحم من شد و با کتک زدن و دست انداختن روی دهانم، من را به حاشیه فضای سبز اتوبان کشاند و قصد آزار و اذیت من را داشت؛ زمانیکه این مرد کثیف قصد اذیت و آزار من را داشت، ماشینی از پشت سر با خودروی وی که در حاشیه اتوبان پارک شده بود، تصادف کرد و این مرد به سمت ماشینش رفت، من نیز به سرعت از آنجا فرار کردم و خودم را به یک تاکسی رساندم.

وی در ادامه اظهارتش به مأموران گفت: زمانی که سوار تاکسی شدم، از راننده تاکسی خواستم که من را به منزلمان برساند، راننده تاکسی که اضطراب و نگرانی را در چهره من دیده بود درباره علت اضطرابم سؤال کرد، من هم که شرح ماجرا را برای وی تعریف کردم، راننده تاکسی به من گفت که راننده خاور بایستی هنوز در صحنه تصادف حضور داشته باشد و می‌توانیم در صحنه تصادف او را دستگیر کنیم که من نیز در تماس با پلیس درخواست کمک کردم.

پس از اظهارت این دختر جوان، راننده خاور بازداشت شد که امروز وی پس از حضور در دادسرای جنایی تهران درباره جزئیات آزار و اذیت دختر جوان به بازپرس جنایی تهران گفت: با خودروی خاور در حال عبور از اتوبان بودم که برای رفتن به دستشویی، ماشینم را کنار اتوبان پارک کردم، وقتی که از ماشین پیاده شدم، چشمم به دختر جوان افتاد، در آن لحظه شیطان من را وسوسه کرد و فکر نمی‌کردم که این دختر از من شکایت کند، چون کاری با او نداشتم.
پس از اعترافات این مرد، سعید احمد بیگی؛ بازپرس هفتم دادسرای جنایی تهران دستور تحقیقات بیشتر از این مرد را صادر کرد و از شهروندان خواست اگر کسی به این شکل مورد ربایش و آزار و اذیت قرار گرفته است برای طرح شکایت به اداره 11 پلیس آگاهی تهران واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کند.

Norman -Foster

عضو جدید
عوض همه اینا امنیت دارید ! ؛ طرف جرات نمیکنه چیز با ارزشی همراه داشته باشه که مبادا با قمه تیکه پارش کنن یا جرات نمیکنه تو کوچه و خیابان رد شه که مبادا در دام چند مومن گول شیطان خورده بیافتد و.................. خلاصه ازینکه ایران چون افغانستان نیست خندان باشید و بر طبل شادانه بکوبید و راضی! چون در گذشته ناشکری کردند و از مدرنیته به پارینه سنگی رسیدند!

لبخند یادت نره برادر مومن گول شیطان خور :biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوض همه اینا امنیت دارید ! ؛ طرف جرات نمیکنه چیز با ارزشی همراه داشته باشه که مبادا با قمه تیکه پارش کنن یا جرات نمیکنه تو کوچه و خیابان رد شه که مبادا در دام چند مومن گول شیطان خورده بیافتد و.................. خلاصه ازینکه ایران چون افغانستان نیست خندان باشید و بر طبل شادانه بکوبید و راضی! چون در گذشته ناشکری کردند و از مدرنیته به پارینه سنگی رسیدند!

لبخند یادت نره برادر مومن گول شیطان خور :biggrin:
پارینه سنگی :biggrin:
واقعا... بنظر میرسه تو ایران همینجور قناعتمندانه ادامه بدی به صرفه تره....:D