يه سوال از آقايون!

sami27

عضو جدید
از يه نفرم خوشم بياد دوچرخه هم داشته باشه يا اصلا اونم نداشته باشه واسم مهم نيست
متاسفانه انسانيت اين روزا انقد كم شده كه اگه يه انسان پيدا كردي نبايد ولش كني
چه ظاهرش بد باشه چه فقير باشه
:surprised::surprised::surprised:ولی دخترای امروزی قبل از انسان بودن طرف به پولش فک میکنن.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پيش داشتم ميرفتم سمت ايستگاه اتوبوس
يه پرايد اون كنار پارك كرده بود
همين كه رسيدم جلوش يهو درش وا شد و يه پسر(پسر كه چي بگم حداقل 30 سالش ميشد!)ازم يه خودكار خواست تا يه شماره بنويسه و بهم پس بده
منم از ترس اينكه از اتوبوس جا بونم گفتم نميخواد پس بدين خودكار مال خودتون
كمي بعد ديدم از اونجا داره دست تكون ميده كه بيا كارت دارم
فك كردم ميخواد خودكارمو پس بده
وقتي رسيدم بهش گفت ميشه يه شماره بهتون بدم!؟لازم ميشه بالاخره!!!!!:razz::razz:

دوستام و مامانم بهم گفتن كه نبايد خودكار ميدادم بهش چون اين به معني چراغ سبزه!!!
حالا سوال من اينه
واقعا اگه يه دختري خواست با نيت خير(!)بهتون خوبي كنه سلام بده احوال پرسي كنه يا اصلا نگاتون كنه يا اينكه مثل من بهتون خودكار بده اينو به عنوان چراغ سبز برداشت ميكنين!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!!؟؟!
يعني بايد باور كنم كه خوبي بهتون نيومده!؟!؟!؟:D:razz::(
آدم داریم تا آدم پسر داریم تا پسر
همه پسرا اینطوری نیستن همین طور که همه دختر ها مثل هم نیستن.عزیزم جمع نبند:gol::gol::gol::gol:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنم این چیزا به خاطر روابط فوق العاده محدوده دخترا و پسرا تو ایرانه...وقتی یه کلمه بی رودرواسی و راحت با جنس مخالفت حرف میزنی فورا هزار تا برداشت از توش در میاد
این محدودیتا باعث بی جنبگی شده
.
.
.
.
.
.
در مورد پول و درامدم که گفتی واست مهم نیست....باید بگم امیدوارم تویه شرایطش قرار نگیری ولی درسته که پول شرط اول نیست اما از شرطای مهمه نگو که مهم نیست!!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنم این چیزا به خاطر روابط فوق العاده محدوده دخترا و پسرا تو ایرانه...وقتی یه کلمه بی رودرواسی و راحت با جنس مخالفت حرف میزنی فورا هزار تا برداشت از توش در میاد
این محدودیتا باعث بی جنبگی شده
.
.
.
.
.
.
در مورد پول و درامدم که گفتی واست مهم نیست....باید بگم امیدوارم تویه شرایطش قرار نگیری ولی درسته که پول شرط اول نیست اما از شرطای مهمه نگو که مهم نیست!!

در مورد پول بهتره بگم من تو شرايط زيادي قرار گرفتم ولي يه پسر مخصوصا از نوع آدمش(!)لازم نيست حتما پولدار باشه تا من ازش خوشم بياد
پول يه چيزيه كه در طول يه زندگي زياد ميشه البته اگه دو طرف كمي صبر و مديريت داشته باشن
پس واسه چي داريم درس ميخونيم!؟

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی متاسفم که وضعیت مملکت ما داره به این سو میره.

شاید در آینده چیزی به نام انسانیت در این مملکت باقی نمونه.

فقط به خاطر یک مشت متحجر سرکوبگر.
اومدم یه چیزی بهت بگم ولی ولش

درمورد شما اخه تو فکر کن تویوهو در ماشین رو باز کنی و از یه نفر خودکار بخوای
در مورد جزوه گرفتن مگه تو اون کلاسی که میشینی همجنس خودت نیست که میری از مخالفش میگیری
یادم نمیره تا چند سال پیش سوار تاکسی های که داخلشون خانوم بود نمیرفتم ...:gol:

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون بی جنبه بوده ولی تو بی جنبه تری .:w00:

شماره رو میگرفتی بهش زنگ نمی زدی اونم سیرش نمیشد از دفعه بعد این کارو بکن ثواب هم داره چون دل یه نفرو شاد میکنی . .:w16::w16:
20.30 کی پخش میکنه؟؟؟؟؟:w45::w45:

elham_k

عضو جدید
حالا خواست یه شماره ای داده باشه دیگه بیچاره خبر نداشت سوژه میشه

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال من اينه كه برداشت پسرا از اين رفتار چي ميتونه باشه!؟؟!
اگه اين طوريه كه همه ميگن بعد از اين تو دانشگاه خودمو جمع و جور كنم چون اصلا همچين احتمالي به ذهنم نميرسيد!!

به نظر من حرف مامانتون درسته. نبايد ميدادين.چون به اين پسرا خوبي نيومده.خوب الان اگه اون ميخواست ي شماره يادداشت كنه اون شماررو وارد گوشيش ميكرد احتياج به خودكار نداشته

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منم بودم دقیقا همین کارو می کردم ;)
جامعه مگه کیان غیر من و تو ؟
اگه ما فکرمونو درست کنیم جامعه درست میشه :victory:

esmikhani.m

عضو جدید
آره اتفاقا ميون دخترا از اين توهمات زياده!
تا يكي سلام ميده فورا به بغل دستي و پشت سري و جلويي اس ميده كه ايييييش اينم از من خوشش مياد پسره ي ...!!!
به كسي بر نخوره ها منم دخترم ولي چيزايي رو كه ديدم ميگم!

ایول...خداییش با حالن این دخترا...بسی خندیدیم...
خوب شد ما درسمون تموم شد

Sky Guard

عضو جدید
دوستام و مامانم بهم گفتن كه نبايد خودكار ميدادم بهش چون اين به معني چراغ سبزه!!!
حالا سوال من اينه
واقعا اگه يه دختري خواست با نيت خير(!)بهتون خوبي كنه سلام بده احوال پرسي كنه يا اصلا نگاتون كنه يا اينكه مثل من بهتون خودكار بده اينو به عنوان چراغ سبز برداشت ميكنين!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!!؟؟!
يعني بايد باور كنم كه خوبي بهتون نيومده!؟!؟!؟:D:razz::(

minoomy عزیز اگه فرصت کردی یکم خودتو تحویل بگیر،همچین میگی بهش خوبی کردم که انگار جونشو نجات دادی. در ضمن به مامانتم سلام برسون و بگو خودم دندم میخاریده چون اگه شما واسه رسیدن به اتوبوس واقعا عجله داشتی هیچوقت برنمیگشتی:w19:

masoud_art

عضو جدید
دختر ها که معمولا پا جلو نمیزارن.این پسرای بیچاره هستند که باید همه عواقبش رو متحمل بشن. خیلی خودتو ن رو تحویل گرفتین مطمعن باشین خیلی از دخترا مخالف شما فکر میکنن