يه سوال از آقايون!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم!
به به امروز چقد چيز ياد گرفتم!!
از فردا مامانم ميگه بچه نرو اين باشگاه وحشي شدي!!!!

دفع شخصي بود

واي به حال من
بشكنه دستم

دختر من حساستريت نقطه پسرا در مقابل ضزبه رو لو دادم بهت اونوقت تو.........

اگه فردا نبودم بدانيد كه پسرا منو كشتن به جرم خيانت:cry::cry::cry:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ما مال خود خور هستیم ولی وقتی مال ما را مفت مفت میخورند، مثل موش میشینیم.

نه عزيزم موش نه
عين شير كور كه نميتواند ببيند و نميداند كه كور است وفقط ميغرد و فكر ميكند همه ازش ميترسن

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفع شخصي بود

واي به حال من
بشكنه دستم

دختر من حساستريت نقطه پسرا در مقابل ضزبه رو لو دادم بهت اونوقت تو.........

اگه فردا نبودم بدانيد كه پسرا منو كشتن به جرم خيانت:cry::cry::cry:

اي بابا تشكر كردم ديگه!اين مامانمه نميذاره آزاد باشم از آموخته هام استفاده كنم!من كه كلي خوشحال شدم!!

*Essi*

اخراجی موقت
نه عزيزم موش نه
عين شير كور كه نميتواند ببيند و نميداند كه كور است وفقط ميغرد و فكر ميكند همه ازش ميترسن

مولوی:

شیر بی یال و دم و اشکم که دید
اینچنین شیری خدا هم نافرید.

(اشکم =شکم)

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پيش داشتم ميرفتم سمت ايستگاه اتوبوس
يه پرايد اون كنار پارك كرده بود
همين كه رسيدم جلوش يهو درش وا شد و يه پسر(پسر كه چي بگم حداقل 30 سالش ميشد!)ازم يه خودكار خواست تا يه شماره بنويسه و بهم پس بده
منم از ترس اينكه از اتوبوس جا بونم گفتم نميخواد پس بدين خودكار مال خودتون
كمي بعد ديدم از اونجا داره دست تكون ميده كه بيا كارت دارم
فك كردم ميخواد خودكارمو پس بده
وقتي رسيدم بهش گفت ميشه يه شماره بهتون بدم!؟لازم ميشه بالاخره!!!!!:razz::razz:

دوستام و مامانم بهم گفتن كه نبايد خودكار ميدادم بهش چون اين به معني چراغ سبزه!!!
حالا سوال من اينه
واقعا اگه يه دختري خواست با نيت خير(!)بهتون خوبي كنه سلام بده احوال پرسي كنه يا اصلا نگاتون كنه يا اينكه مثل من بهتون خودكار بده اينو به عنوان چراغ سبز برداشت ميكنين!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!!؟؟!
يعني بايد باور كنم كه خوبي بهتون نيومده!؟!؟!؟:D:razz::(

اخه میدونی بدبختی چیه
خیلی از دختر ها وقتی اینکار را میکنند.هدفشون چراغ سبز دادن هست.
ولی بدون همه پسر ها اینطوری نیستند

hadi.blue.chem

عضو جدید
همين كه رسيدم جلوش يهو درش وا شد و يه پسر(پسر كه چي بگم حداقل 30 سالش ميشد!)ازم يه خودكار خواست تا يه شماره بنويسه و بهم پس بده

دوستام و مامانم بهم گفتن كه نبايد خودكار ميدادم بهش چون اين به معني چراغ سبزه!!!
حالا سوال من اينه
واقعا اگه يه دختري خواست با نيت خير(!)بهتون خوبي كنه سلام بده احوال پرسي كنه يا اصلا نگاتون كنه يا اينكه مثل من بهتون خودكار بده اينو به عنوان چراغ سبز برداشت ميكنين!؟!؟!؟؟!؟!؟!!؟!؟!!؟؟!

در مورد بعضیا و شایدم خیلیا، آره ، متاسفانه:w16:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا سوال من اينه

ابجی تو مملکت ما همه کاری میشه زیاد به دل نگیر...ازین چیزا زیاده ببین اما باور نکن خود طرف خسته میشه...:gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dاز كجا فهميدي اروميه هستم؟!؟!؟
البته راس ميگي قبول دارم
اعتراف ميكنم وضع اينجا خيلي خرابه
از دختر سوم ابتدائي بگير برو تا زناي متاهل زير55 سال همه دوس پسر دارن!بلا نسبت خودم!!

خانم مینومی اینجوری نگین توروخدا..من قبلنم گفتم ، شیراز، رشت، ارومیه، تهرون، و تا حدی سنندج فرهنگ بالایی دارن... من تو همه این شهرا بودمو میگم، جاهایه دیگه واقعا زنها و دخترا در عذابن، من یه مدت جایی بودم که طرف یه دختر مانتویی که یه لاخه موشم بیرون نبودو میدید اب از دهنش سرازیر می شد، حالا همین دختر تو این شهرایی که نام بردم جز باحجابایه خفن حساب می شد.
شما مطمئن باشین فساد تو شهرایه مذهبی خیلی خیلی بیشتره فقط در چهره حجاب پنهون شده، صرف داشتن یه دوس پسر نمیشه کلهم شخصیت یه نفر زیره سوال بره... شمام خدارو شکر کنین که تو جاهایی که من بودم زندگی نمکنین...
امیدوارم منظورمو گرفته باشین:gol:
موفق باشید

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا سوال من اينه

ببین خانوم محترم
اصلا موضوع این نیست که به پسرها خوبی اومده یا نیومده
اون پسره کار بدی نکرده می خواسته آشنا بشه
حالا شما یا میتونی قبول کنی یا رد کنی
موضوع اینجاست که تو همچین مواردی عکس العمل خانمها خیلی مهمتره
من خیلی از دخترها رو دیدم که وقتی می خواهی باهاشون صحبت کنی مثل یه دختر دو ساله می ترسند و فرار می کنند یا حرف نمی زنند
اونوقت دیگه بعضی پسرها هم به حساب ناز کردن و هزار تا چیز دیگه می ذارند
در حالیکه اگه اون خانم اگه واقعا دلش نمی خواد می تونه خیلی منطقی بگه که من علاقه ایی به آشنا شدن ندارم یا هر چیز دیگه ایی
پسره هم اگه آدم حسابی باشه خیلی راحت قبول میکنه و میره
البته افراد مختلف فرق می کنند ولی به نظر من در حالت نرمال اینجوری هیچ مزاحمت یا دلخوری پیش نمیاد

lastgoddess

عضو جدید
ببین خانوم محترم
من خیلی از دخترها رو دیدم که وقتی می خواهی باهاشون صحبت کنی مثل یه دختر دو ساله می ترسند و فرار می کنند یا حرف نمی زنند
در حالیکه اگه اون خانم اگه واقعا دلش نمی خواد می تونه خیلی منطقی بگه که من علاقه ایی به آشنا شدن ندارم یا هر چیز دیگه ایی
البته افراد مختلف فرق می کنند ولی به نظر من در حالت نرمال اینجوری هیچ مزاحمت یا دلخوری پیش نمیاد
چه ساده اندیش
هنوز جنس خودتونونشناختید
هیچ آدم حسابی همچین کاری نمیکنه هنوز از راه نرسیده ،نشناخته
به یه دختر شماره بده.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ساده اندیش
هنوز جنس خودتونونشناختید
به یه دختر شماره بده.

متو جه نشدم کجاش ساده اندیشی
شما هم داری با عینک بد بینی نگاه میکنی
بالاخره آشنایی باید از یه جایی شروع شه
وقتی شما به عنوان یه پسر ، یه خانومی رو ببینی که از لحاظ ظاهری تا حدی اونجوری می پسندیه هست چه جوری باید بیشتر بشناسیش؟
البته من نگفتم از راه نرسیده شماره بده ولی یه ده دقیقه صحبت می کنید اگه تمایل داشت بعد باهم قرار میذارید اگه هم نخواست که همون اول میگه نه و خلاص
البته گفتم تمام این صحبتها بسته به شرایط متفاوت فرق میکنه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ساده اندیش
هنوز جنس خودتونونشناختید
به یه دختر شماره بده.

مهندس، اونوقت میشه الان شما یه راهکار ارائه بدین که طرف از دید شما ادم حسابی به حساب بیاد؟
خوب همه که همون اول شماره نمیدن، خیلیا سر صحبتو باز میکنن، همه رو تو یه کفه ترازو نزارین

paeeizan

اخراجی موقت

حالا سوال من اينه
.
.
.
اه ه بابا كجا رفتي پس :) ...هرچي دنبالت دويدم كه خودكارتو پس بدم ....اما شما.......:surprised::surprised::surprised:

ببین عزیز ما انسانها باید خوب باشیم ونیت خیر داشته باشیم نسبت به همنوعان خودمون
حالا اگه لیاقت داشته باشن که چه خوب اگه نداشته باشن فی امان اله
اگه یک خانوم جنسش سالم باشه حتی اگه وسط دریا توی یک کشتی پراز مرد بیفته باز هم سالم بیرون میاد حالا هر کی هر چی میخواد فکر کنه شکا بزرگ باش وببخش وهمه مرد هارا به حساب این یک نفر نذار

zebel 619

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من هم به دخترش بستگی داره هم به پسرش ...

اصلا نمیخوام در مورد شما یا اون پسر قضاوت بکنم اما خوب من اگر بخوام یه روزی همچین کاری بکنم اول طرفمو نگاه میکنم !!!
وقتی ما میریم تو خیابون ... !!! این وضعیتی که من میبینم !!! :confused:
اکثر دخترایی که میبینم سر و وضع ظاهرشون از 2 کیلومتری داد میزنه بیا به من شماره بده ! من اهلشم !!! :confused:

حرف شما رو هم قبول دارم ... بعضی پسرا ( البته بیشتر از بعضی ! ) خیلی بی جنبه هستند اما به نظر من اکثرش بر میگرده به دختر .... چون اگر واقعا دختره سر و گوشش نجنبه کمتر از این اتفاقا واسش میافته !

این نکته رو هم به همه خانوما بگم .... ببینید من دخترایی رو میبینم واقعا دلشون پاک ولی ذاتا به قول خودشون خوش لباس هستند . همش تیپ و گاهی ارایش غلیظ و لباسهای .... !!!

رک و راست بهتون بگم دختری که اینجوری لباس بپوشه پسرا در موردش یه جور دیگه قضاوت میکنند شما بگو هیچی تو دلش نباشه و فوق العاده دختر پاکی باشه .... این یه توصیه ی برادرانه بود چون دارم محیط رو میبینم ...

پس اگر احیانا اونجوری لباس میپوشید و ارایش میکنید انتظار خیلی چیزها رو باید داشته باشید و گاهی به خیلی از کارهای انجام نداده هم متهم خواهید شد !!! :surprised:
این چیزیه که تو جامعه امروز ما هست ... چه خوب ، چه بد[/QUOTE

موافقم چه جورم موافقم دقیقا نظر من هم همینه

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
avalan sharmande ke enghlish minevisam
ama ino yadeton nare hameye pesara injori nistan darzemn on beshoma pishnehade dosti dade shomaham ba metanat javab midadid na ya are
khobe ke in farhang beyne pesara va dokhtar khanoma ja biyofte

خوب منم انقد با متانت جواب دادم كه تا دو هفته سوژه شده بودم بين دوستام!!!
گفتم نه مرسي نميخوام!!!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم مینومی اینجوری نگین توروخدا..من قبلنم گفتم ، شیراز، رشت، ارومیه، تهرون، و تا حدی سنندج فرهنگ بالایی دارن... من تو همه این شهرا بودمو میگم، جاهایه دیگه واقعا زنها و دخترا در عذابن، من یه مدت جایی بودم که طرف یه دختر مانتویی که یه لاخه موشم بیرون نبودو میدید اب از دهنش سرازیر می شد، حالا همین دختر تو این شهرایی که نام بردم جز باحجابایه خفن حساب می شد.
شما مطمئن باشین فساد تو شهرایه مذهبی خیلی خیلی بیشتره فقط در چهره حجاب پنهون شده، صرف داشتن یه دوس پسر نمیشه کلهم شخصیت یه نفر زیره سوال بره... شمام خدارو شکر کنین که تو جاهایی که من بودم زندگی نمکنین...
امیدوارم منظورمو گرفته باشین:gol:
موفق باشید

اونكه بعله
بالاخره هر كي هر كاري ميكنه دودش تو چش خودش ميره
منم خيلي خوشالم كه تو يكي از اين شهرايي كه گفتين نيستم چون اصلا تحمل زور رو ندارم و خيلي سخت ميشه منو وادار به كاري كرد كه نميخوام:gol:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین خانوم محترم

حالا من اون يه مورد خاص رو مثال زدم
زياد شنيدم كه ميگن وقتي تو دانشگاه به يه پسر اول سلام بدي يا جزوه خواست،بدي،فك ميكنه خبريه
به نظر من اين مزرخرف ترين چيزيه كه ميشه در مورد يكي گفت
ولي انقد شنيدم كه شك كردم خواستم ببينم تا چه حد درسته
كه ديدم خوشبختانه كليت نداره0
حرف شمارم كاملا قبول دارم

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونكه بعله
بالاخره هر كي هر كاري ميكنه دودش تو چش خودش ميره
منم خيلي خوشالم كه تو يكي از اين شهرايي كه گفتين نيستم چون اصلا تحمل زور رو ندارم و خيلي سخت ميشه منو وادار به كاري كرد كه نميخوام:gol:

sghl
سلام
خانم تقريبا همشهري بالا خره اين قضيه به كجا رسيد؟؟
شماره دادي ؟گرفتي؟
شمارش چنده؟
شمارت چنده؟؟
اصلا شماره بدم؟؟
شماره ميدي حالا؟؟
بالاخره تكليف ما رو روشن كن ببينيم ماجراي خودكار و وسط پا و شماره به كجا ميرسه

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
متو جه نشدم کجاش ساده اندیشی
شما هم داری با عینک بد بینی نگاه میکنی
بالاخره آشنایی باید از یه جایی شروع شه
وقتی شما به عنوان یه پسر ، یه خانومی رو ببینی که از لحاظ ظاهری تا حدی اونجوری می پسندیه هست چه جوری باید بیشتر بشناسیش؟
البته من نگفتم از راه نرسیده شماره بده ولی یه ده دقیقه صحبت می کنید اگه تمایل داشت بعد باهم قرار میذارید اگه هم نخواست که همون اول میگه نه و خلاص
البته گفتم تمام این صحبتها بسته به شرایط متفاوت فرق میکنه

به نظرم درست نيست آدما اول از ظاهر يكي خوششون بياد بعد برن آشنا بشن
تيپ فرق ميكنه مدل مو و لباس پوشيدن ميگه كه طرف چه شخصيتي داره
ولي قيافه و اندام نه
يه نفر كه زشته چه گناهي كرده!؟خودش كه نخواسته
و همينطور يه آدم خوشگل زيباييش هنر خودش نبوده بنابراين ممكنه اون همه توجه همش به خاطر ظاهر باشه كه زودگذره
من اگه يكي بهم بگه از قيافت خوشم اومده صد در صد جواب رد ميدم چون اين آدم فردا هم از قيافه ي يكي ديگه خوشش مياد
به خاطر همينم با آرايش مخالفم

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
اه ه بابا كجا رفتي پس :) ...هرچي دنبالت دويدم كه خودكارتو پس بدم ....اما شما.......:surprised::surprised::surprised:

:biggrin:ااا جلو چشت سوار اتوبوس شدم!!!تو هم سوار ماشين بودي يادت رفته!؟يا با يكي ديگه قاطي كردي!؟!!:biggrin:

soutedelan

عضو جدید

حالا سوال من اينه
این سوالی که پرسیدی ؛ همین چن ماه پیشم واسه من سریه جریانی پیش اومد :
من و همکارم ؛یه 3-2 ساعت مرخصی گرفتیم ، زودتر از اداره اومدیم بیرون ؛دم در اداره وقتی از گیت حراست رد شدیم ؛2 نفر با موتور ایستادن ، سلام کردن گفتن موبایلمون شارژ نداره ، شما کارت تلفن دارین ؛ بدین ما از همین باجه زنگ بزنیم ( خدا رو شکر الان مخابرات برای خالی کردن کیف ملت هر 1متر یه باجه زده ) ، یه کار مهم و فوری واسمون پیش اومده ، ماهم که عجله داشتیم تاکسی بگیریم ، من که کارت نداشتم ؛ دوستم داشت و بهشون داد ؛ما هم با یه فاصله 3-2 متری ایستادیم سر خیابون تا تاکسی بگیریم و بریم ؛ اونا هم کارشون انجام بدنو بیان کارتو پس بدن ؛ من و دوستم سرگرم حرف زدن بودیم ؛ اونا ظاهراً تلفن زدنو اومدن کارتو بدن ، به قول دوستمون این آقا هم اومد و درخواست دوستی داد و وقتی این دوستم محل نداد ؛ داشت که سوار موتور می شد بره ؛ یه مشت از این متلکا انداخت و رفت ؛ اینجور وقتاس که آدم می مونه باید کمک کنه یا چوب مهربونیشو بخوره!!!:eek:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم درست نيست آدما اول از ظاهر يكي خوششون بياد بعد برن آشنا بشن
تيپ فرق ميكنه مدل مو و لباس پوشيدن ميگه كه طرف چه شخصيتي داره
ولي قيافه و اندام نه
يه نفر كه زشته چه گناهي كرده!؟خودش كه نخواسته
و همينطور يه آدم خوشگل زيباييش هنر خودش نبوده بنابراين ممكنه اون همه توجه همش به خاطر ظاهر باشه كه زودگذره
من اگه يكي بهم بگه از قيافت خوشم اومده صد در صد جواب رد ميدم چون اين آدم فردا هم از قيافه ي يكي ديگه خوشش مياد
به خاطر همينم با آرايش مخالفم

معذرت می خوام خوب اول باید از چی خوششون بیاد؟؟
باطن فرد رو که در نگاه اول نمیشه فهمید. اخلاقش رو هم نمیشه فهمید فقط میمونه ظاهر دیگه
البته به نظر من اخلاق خیلی مهمتره ولی خوب گزینه ابتدایی ظاهره
کسی که قیافه خوبی نداره هیچ گناهی نکرده و ممکنه خیلی مشخصات خوب دیگه داشته باشه
من هم اگه از قیافه یکی خوشم بیاد بهش نمیگم بیا با هم دوست شیم درخواست می کنم یکی دو جلسه صحبت کنیم که خصوصیات دیگه هم تا حدی مشخص شه

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا سوال من اينه

تو که درست بهش خودکار دادی.من یه بار ترم 2 بودم خودکارم بطور کاملا اتفاقی طی شیطونیای وسط درس پرت شد توی سر یه پسره!فکر میکنی اون چه فکری پیش خودش کرد؟
اصولا پسرا از هرچیزی هرطور دلشون میخواد برداشت میکنن.ربطی به برخورد من وتو نداره:lol:

كربلايي حسام

اخراجی موقت

حالا سوال من اينه

بستگی به شعور ادمش داره
اگه طرف......باشه بعله
اصولا تو جامعه امروزی اگه پسری اومد به یه دختر تیکه انداخت دختر اگه بگه گمشو عوضی
خودش نشون چراغ سبزه

هیچی نباید پگه و بره

البته هستن اقا پسرای باشعوری که خودکار میگیرن مینویسم و بعدم میرن دنبال کارشون

البته معمولا این اقا پسرای باشعور از دختر خودکار نمیگیرن

hamid_geo

عضو جدید
اگه بجاي پرايد بنز بود چي؟
در هر صورت به پاي هم سنگ پا بكشين تو شهر ما وقتي خودكار ميگيرن وگووووووون مباركههههههههه گليگليگليگلي:cry::biggrin::surprised::confused:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
معذرت می خوام خوب اول باید از چی خوششون بیاد؟؟
باطن فرد رو که در نگاه اول نمیشه فهمید. اخلاقش رو هم نمیشه فهمید فقط میمونه ظاهر دیگه
البته به نظر من اخلاق خیلی مهمتره ولی خوب گزینه ابتدایی ظاهره
کسی که قیافه خوبی نداره هیچ گناهی نکرده و ممکنه خیلی مشخصات خوب دیگه داشته باشه
من هم اگه از قیافه یکی خوشم بیاد بهش نمیگم بیا با هم دوست شیم درخواست می کنم یکی دو جلسه صحبت کنیم که خصوصیات دیگه هم تا حدی مشخص شه

منم دقيقا به همين دليل از آشنايي هاي خيلبوني متنفرم و امكان نداره اگه كسي منو نشناخته بخواد آشنا بشه قبول نميكنم
علاقه بايد زماني ايجاد بشه كه دو طرف قبلا همديگرو تا حدودي شناختن
البته نظر من اينه

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که درست بهش خودکار دادی.من یه بار ترم 2 بودم خودکارم بطور کاملا اتفاقی طی شیطونیای وسط درس پرت شد توی سر یه پسره!فکر میکنی اون چه فکری پیش خودش کرد؟
اصولا پسرا از هرچیزی هرطور دلشون میخواد برداشت میکنن.ربطی به برخورد من وتو نداره:lol:

:gol::biggrin:خوشم مياد از جواباي واقع بينانه!!

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بجاي پرايد بنز بود چي؟
در هر صورت به پاي هم سنگ پا بكشين تو شهر ما وقتي خودكار ميگيرن وگووووووون مباركههههههههه گليگليگليگلي:cry::biggrin::surprised::confused:

ببينيد ميدونم منظوري نداشتين ولي باز من ميگم
من كه فروشي نيستم اگه با بنز بياد فوري سوار ماشينش بشم بگم بيا آشنا شيم
ميخواد بنز نباشه هواپيماي شخصي باشه
وقتي از نوع برخورد اول خوشم نياد هيچكس نميتونه منو راضي كنه
برعكس
از يه نفرم خوشم بياد دوچرخه هم داشته باشه يا اصلا اونم نداشته باشه واسم مهم نيست
متاسفانه انسانيت اين روزا انقد كم شده كه اگه يه انسان پيدا كردي نبايد ولش كني
چه ظاهرش بد باشه چه فقير باشه