نتيجه دلسوزي براي آقايون

ad_kh66

عضو جدید

نتيجه دلسوزي براي آقايون

_ *شوهر مريم چند ماه بود که در بيمارستان بسترى بود. بيشتر وقت‌ها در کما بود و گاهى چشمانش را باز مى‌کرد و کمى هوشيار مى‌شد. امّا در تمام اين مدّت، مريم هر روز در کنار بسترش بود. يک روز که او دوباره هوشياريش را به دست آورد از مريم خواست که نزديک‌تر بيايد. مريم صندليش را به تخت چسباند و گوشش را نزديک دهان شوهرش برد تا صداى او را بشنود. *

*شوهر مريم که صدايش بسيار ضعيف بود در حالى که اشک در چشمانش حلقه زده بود به آهستگى گفت: «تو در تمام لحظات بد زندگى در کنارم بوده‌اى. وقتى که از کارم اخراج شدم تو کنار من نشسته بودى. وقتى که کسب و کارم را از دست دادم تو در کنارم بودى. وقتى خانه‌مان را از دست داديم، باز هم تو پيشم بودى. الان هم که سلامتيم به خطر افتاده باز تو هميشه در کنارم هستى. و مى‌دونى چى مي‌خوام بگم؟*

*مريم در حالى که لبخندى بر لب داشت گفت: «چى مى‌خواى بگى عزيزم؟* *شوهر مريم گفت: «فکر مى‌کنم وجود تو براى من بدشانسى مياره!»*

:razz::thumbsdown:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیچاره مرده ............... راس گفته دیگه .......... اگه مرده هم بمیره .......... هرچی پول داره میره تو جیب زنه ......... مردها چقدر بی چاره هستند......

تارا پارسا

عضو جدید
بیچاره مرده ............... راس گفته دیگه .......... اگه مرده هم بمیره .......... هرچی پول داره میره تو جیب زنه ......... مردها چقدر بی چاره هستند......
آقا مسعود شما چقد بدبيني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلنم دخترا پول صفت نيستن......
آره چقدم پول داشته از كار اخراج شده...
بيچاره بايد كرايه خونه عقب افتاده و خرج بيمارستان خصوصيم بده...
اينجور كه بوش مياد بايد زنه كليشم بده...:biggrin:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مسعود شما چقد بدبيني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلنم دخترا پول صفت نيستن......
آره چقدم پول داشته از كار اخراج شده...
بيچاره بايد كرايه خونه عقب افتاده و خرج بيمارستان خصوصيم بده...
اينجور كه بوش مياد بايد زنه كليشم بده...:biggrin:

خوب دیگه ......... چی شده از کار اخراج شده ......... روزی به زنه 100000 تومن پول میداده .......... نمیرسیده ..... خرج خونه رو بده ......... رفته زیر قرض اخراج شده....

نگار نصیری

عضو جدید
مرده راست گفته !!! ما زنا ابلهه هستیم به این مردای بی لیاقت که خودشون به خودشون ارزش نمیدن دلسوزی میکنیم اخرشم باید اینو بهمون بگن...هر وقت یه مردی لب چاه بود باید با لگد بندازیش تو چاه تا یه جامعه ای رو از شرش راحت کنی نه اینکه دستشو بگیری

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرده راست گفته !!! ما زنا ابلهه هستیم به این مردای بی لیاقت که خودشون به خودشون ارزش نمیدن دلسوزی میکنیم اخرشم باید اینو بهمون بگن...هر وقت یه مردی لب چاه بود باید با لگد بندازیش تو چاه تا یه جامعه ای رو از شرش راحت کنی نه اینکه دستشو بگیری
پس اونی که بامرد ازدواج میکنه ....عقل نداره ..خله دیونه هست .......... روانیه......