وصیت نامه هیتلر

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
با تشکر فراوان از دوست خوبم در جمع آوری فایل های پی دی اف.
(اسمشو پاک کردم ترسیدم به اون هم اخطار بدن.)

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
عکس های قديمي نادر و ديدني از هيلتر و نازي ها

عکس های قديمي نادر و ديدني از هيلتر و نازي ها

.

.

.

تاریخ ثبت اين تصاویر مربوط به سالهای 1936 تا 1945 یعنی زمان حکومت نازی ها و دولت آدولف هیتلر است که توسط (هوگو یاگر) عکاس شخصی هیتلر گرفته شده بوده . و حالابعد از گذشت سالها بعد از مرگ هوگو یاگر ، برای اولین بار از طریق مجله لایف اين عكسها منتشر می شود.

.

.

.

.
عکسها ادامه دارند...

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی!
عکس ها را روئت کردیم و یاد جوانی های خودمان افتادیم!
بسی رعب انگیز بودیم!!!!!!!

s.shab

عضو جدید
من اطلاع ان چانانی از هیتلر ندارم اما میدونم خیلی ها دوستش ندارن ولی به اعتقاد شخصیم یه ادم نمی تونه تمامابد یا تماما خوب باشه :cool:

Major Geologist

کاربر ممتاز
ادامه ی عکسها

ادامه ی عکسها

.

.

.

تاریخ ثبت تصاویر زیر مربوط به سالهای 1936 تا 1945 یعنی زمان حکومت نازی ها و دولت آدولف هیتلر است که توسط (هوگو یاگر) عکاس شخصی هیتلر گرفته شده بوده و دورنمایی از سالهای حکومت نازی ها را نشان می دهد. کیف چرمی حاوی این تصاویر بعد از دستگیری هوگو یاگر در شهر مونیخ بدست آمریکایی ها می افتد ولی بدون اطلاع از محتویات کیف، طی جریاناتی به فراموشی سپرده می شود تا اینکه سالها بعد از مرگ هوگو یاگر توسط خبرنگار مجله لایف این تصاویر که هوگو یاگر از آنها بعنوان "گنــج" نام برده بود کشف و برای اولین بار از طریق مجله لایف منتشر می شود.

.

.

.

ashkyurdi

عضو جدید
حالا اگه یکی از تورک ها این چنین حرفی میزد(نژادپرستی)به همه چی متهم می شد.هیچ نژادی ازنژاد دیگه برتر نیست ولی این خیلی خوبه که آدم خدمتو اول به ملت خودش بکنه.

khordad64

عضو جدید
دانش آموز دستشو میگیره بالا و میگه آقا اجازه؟
معلم میگه سوالی داری؟
دانش آموز میگه : پ ن پ میگم های هیتلر

Major Geologist

کاربر ممتاز
آلمان نازی یا رایش در دوران بین سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ در حکومت آلمان اطلاق می‌شود که دولت آدولف هیتلر تا سال ۱۹۴۵ میلادی در آن کشور در راس حکومت بود. در این دوران، کشور آلمان تحت حکومت حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان به رهبری آدولف هیتلر به عنوان صدراعظم بود. وی از سال ۱۹۳۴ رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان شد. پس از روی کار آمدن نازی‌ها در سال ۱۹۳۳، نام رسمی آلمان تغییر نکرد و رایش آلمان یا رایش سوم که از سال ۱۸۷۱ بود، باقی ماند. پرچم حزب نازی از صلیب شکسته و رنگ‌های قرمز و سیاه که گفته می‌شود نشان دهنده خون و خاک هستند به عنوان نماد و سمبل خود استفاده می‌نمود. در حقیقت سیاه، سفید و قرمز رنگ‌های قدیمی پرچم آلمان متحد شمالی بودند.

.

.

.

حزب نازی از چند دسته شبه نظامی، همچون اس آ، اِس اِس، و گِشتاپو تشکیل شده بود، همه این‌ها پس از سال ۱۹۳۳ در حکومت نازی یکپارچه شدند. اِس آ نیروی اصلی برای برهم زدن قوای نیروی دیگر دولت‌ها بود. برای نمونه، در سال ۱۹۳۳، اِس آ نقش اصلی را در سوزاندن کتاب‌ها بر عهده داشت. اِس اِس بیشتر یک نیروی مخفی بود، بسیار بی رحم که عاقبت در سال ۱۹۳۳ در شب تیغه‌های بلند اِس اِی را از میان برد. افراد اِس آ لباس قهوه‌ای رنگ می‌پوشیدند، به این دلیل که آن‌ها پس از جنگ جهانی اول در روز به آسانی قابل شناسایی بودند.

.

.

.

mycobacter

عضو جدید
من آذری هستم..من آریایی هستم..من نژاد اصیل هستم...من میگم ترک چطوری نوشته میشه..

Major Geologist

کاربر ممتاز

.

.

.

افراد اِس اِس لباس سیاه رنگ می‌پوشیدند. ان اس د آ پ نیروی سیاسی اصلی آلمان نازی از زمان سقوط جمهوری وایمار در سال ۱۹۳۳ تا انتهای جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ بود تا وقتی که غیر قانونی بودن آن اعلام شد و بسیاری از سران نازی دستگیر و در دادگاه نورنبرگ محکوم به جنایت جنگی و جنایت بر ضد بشریت شدند. چراکه بیشتر از ۴۰ میلیون تن در نبرد کشورهای مختلف با رایش سوم به قتل رسیدند.

.

.

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عااااالی بود...مخصوصا اونجایی که گفته بود بدون هیچ پنهان کاری ارتشش رو به انگلیس و فرانسه نشون داد تا اونها از قدرت ارتش آلمان با خبر باشن و از جنگ پرهیز کنن...
و اونجایی که نشون میده هدف هیتلر لغو معاهده ی ورسای به خاطر مردمش بوده نه اینکه دنیا رو بگیره...
من که از هیتلر خوشم میومد...نقاشیاشم بزار تا همه ببینیم چه روحیه ی لطیفی داشته...
مرسی...
حتما به این تاپیک ادامه بده...
;)

Major Geologist

کاربر ممتاز
عااااالی بود...مخصوصا اونجایی که گفته بود بدون هیچ پنهان کاری ارتشش رو به انگلیس و فرانسه نشون داد تا اونها از قدرت ارتش آلمان با خبر باشن و از جنگ پرهیز کنن...
و اونجایی که نشون میده هدف هیتلر لغو معاهده ی ورسای به خاطر مردمش بوده نه اینکه دنیا رو بگیره...
من که از هیتلر خوشم میومد...نقاشیاشم بزار تا همه ببینیم چه روحیه ی لطیفی داشته...
مرسی...
;)
پس فایل پی دی اف رو دانلود کردی! کتاب نبرد من نوشته ی خود هیتلرو چطور؟ بگردی تو صفحات هم اون هم یه فایل پی دی اف دگ هم هست.
خدا بطلبه یه سفر بریم آلمان ویویان. عاشق صنعتشونم.

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا...
منم دوست دارم آلمان رو
کلا کشوریه که سرش تو کار خودشه و روز به روز پیشرفت میکنه...

Major Geologist

کاربر ممتاز
ایشالا...
منم دوست دارم آلمان رو
کلا کشوریه که سرش تو کار خودشه و روز به روز پیشرفت میکنه...
آره. هم از نظر پزشکی قویه هم خودرو سازی! 4 کارخونه اتومبیل داره یکی از یکی بهتر. AUDI , BENZ, BMW, فولکس!
با فرانسه حال نمی کنم. صنعتش خوبه اما خیلی فضاش سیاسیه.

af.earthlover

عضو جدید
مرسی...
;)

ببخشید ، درست متوجه شدم !؟!؟!؟
روحیه ی لطیفی داشته ( آخییی) ؟!؟!؟!؟!؟! نگید اینو................

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید ، درست متوجه شدم !؟!؟!؟
روحیه ی لطیفی داشته ( آخییی) ؟!؟!؟!؟!؟! نگید اینو................

اگر از اول تاپیک بخونید متوجه خیلی چیزا میشید...
هیتلر با سایر فاشیست ها مثل موسولینی فرق داشت...
دلیل هیتلر و اینکه نقاش بود و حال و هوای نقاشیش چی میتونسته باشه جز روحیه ی لطیفش؟

af.earthlover

عضو جدید
اگر از اول تاپیک بخونید متوجه خیلی چیزا میشید...
هیتلر با سایر فاشیست ها مثل موسولینی فرق داشت...
دلیل هیتلر و اینکه نقاش بود و حال و هوای نقاشیش چی میتونسته باشه جز روحیه ی لطیفش؟

به پیشنهاد شما دوست عزیز تاپیک را ازاول مطالعه کردم ...ممنون ...

کشتار سیستماتیک و با روش معین حدود شش میلیون نفر از مردان، زنان و کودکان یهودی و همینطور میلیونها انسان دیگر از جمله کمونیستها، همجنس‌گرایان، عقب ماندگان ذهنی، اسیران جنگیشوروی، بیماران روانی، به دست نازیها، هولوکاست نامیده می‌شود. پس از جنگ جهانی کتابها و آثار هنری بسیاری در حوزه‌های مختلف هنر به این موضوع پرداخته و امروزه هولوکاست به عنوان نمادی از شر مطلق شناخته می‌شود و با وجود گذشت زمان، علاقه به یادآوری این واقعه افزون گشته‌است و مراسم روزهای یادآوری و محکومیت آن هر ساله در کشورهای بسیاری برگزار می‌شود.

آدولف هیتلر رهبر رایش سوّم در شامگاه ۳۰ آوریل۱۹۴۵ به زندگی خود پایان داد.هیتلر در زمان مرگ تنها ۵۶ سال داشت.هیتلر ۳۶ ساعت قبل از مرگش با معشوقه خود، اوا براون که از زمان شروع فعالیت در حزب نازی با او در یک عکاسی که مشتری آنجا بود آشنا شده بود پیمان زناشویی بست و با اینکه خبر نفوذ نیروهای متفقین تائید شده بود،هیتلر در آخرین ساعات عمرش با اوا براون ازدواج کرد و هنگام خودکشی نیز اوا همراه وی همزمان دست به خودکشی زد.اوا براون با شکستن کپسول سیانور و هیتلر نیز با سیانور و شلیک هم‌زمان گلوله تپانچه به سرش دست به خودکشی دست زدند. پیکر بی جان آن دو را دکتر گوبلز و سایرین که در سنگر بودند به بیرون بردند و به خواست خود هیتلر و برای آنکه می خواست پیکرش همچون موسولینی به دست دشمنان نیفتد سوزانده شد.

ولی در همین مثالی که براتون آوردم ، بازم به همون حرف خودم رسیدم که هیتلر نه تنها روحیه ی لطیفی نداشت ، بلکه یک بیمار بود...بیماری به اسم جنون !!! چه کسی با یک روحیه ی لطیف ، دست به چنین جنایاتی میزند ؟؟؟آیا با اشعار سهراب سپهری آشنا هستید ؟؟؟ و با نقاشی های او ؟؟؟ و با روحیه ی لطیف او ؟؟؟ و با فلسفه ی او ؟؟؟ کسی که به واقع ، روحیه ی لطیف را برای ما نمایش می دهد ، کسی که حتی بین زشت ترین ها و زیبا ترین ها هم تفاوت قائل نیست و کرکس را با زیباترین مخلوقات و شبدر را با گل رز برابر میداند و به همان اندازه محترم میشمارد ...کسی که حتی آزارش به یک مورچه هم نمیرسد ( نقل قول از دوستان او که حتی سهراب برای زندگی سوسک که از نظر من و شما زشت ترین و چندشناک ترین موجود است و در کشتن آن ، لحظه ای درنگ نمیکنیم ، ارزش قائل بود ...) .
وحال به زبان منطق ، خود قضاوت کنید روحیه ی لطیف یک نقاش را ( سهراب ) با روحیه ی نقاش دیگر ( هیتلر ) که حتی برای انسان و انسانیت هم ارزشی قائل نبود و خود قضاوت کنید که آیا هیتلر روحیه ی لطیفی داشت و یا یک روح بیمار ...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب شما سهراب بخون و نقاشیای سهرابو بنگر
ما هم به نقاشیای هیتلر نگاه میکنیم...
از طرفی قضاوت اینکه یک انسان چطور بوده و چطور رفتار کرده با منو شما نیست...
باید از مردم آلمان پرسید هیتلر چه جور روحیه ای داشته...