وصیت نامه هیتلر

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
از زمانی که داوطلبانه و در کمال فروتنی در جنگ اوّل جهانی که به کشور رایش تحمیل شد خدمت کردم ، سی سال می گذرد. در این سه دهه ، تنها راهنمای من در تمام افکار ، اعمال و زندگیم ، عشق و وفاداری نسبت به این ملّت بوده است. این عشق و علاقه به من قدرت می داد تا بتوانم پیرامون دشوارترین مسائلی که تاکنون در برابر یک موجود فانی قرار گرفته است ، تصمیم بگیرم. در این سه دهه ، تمام سلامت و نیرویم را صرف کرده ام.
اینکه من و یا هر کس دیگری در آلمان در سال ۱۹۳۹ خواستار جنگ بوده ایم ، به هیچ وجه واقعیّت ندارد. این جنگ ، به ویژه ، خواستهٔ دولتمردانی بود که یا خود یهودی بودند و یا در راه منافع یهودیان فعالیّت می کردند و همانها بودند که به جنگ دامن زدند. در پی شش سال جنگی که علیرغم تمام موانع ، روزی از آن به عنوان با شکوهترین و قهرمانانه ترین جلوهٔ مبارزات یک کشور به منظور بقای یک ملّت ، یاد خواهد شد.
من نمی توانم از شهری که پایتخت این کشور است ، دست بردارم. از آنجا که نیرویمان ناچیز تر از آن است که بتوانیم بیش از این در برابر حملهٔ دشمن مقاومت کنیم و مقاومت ما نیز به تدریج به وسیلهٔ مردانی کور و بی اراده تحلیل خواهد رفت ، آرزو می کنم که در سرنوشت میلیونها انسان دیگری که تصمیم گرفته اند در این شهر باقی بمانند ، شریک باشم. گذشته از این ، هرگز در دستهای دشمنانی که خواستار نمایشی تازه جهت توده های دیوانهٔ خود هستند ، نخواهم افتاد.
بنابراین تصمیم گرفته ام در برلین بمانم ، و در لحظه ای که مطمئن شوم که وضعیت پیشوا و حکومت در معرض خطر و سقوط حتمی قرار گرفته است ، مرگ را داوطلبانه پذیرا شوم. با قلبی شاد و آگاهی از یک وحدت بی مانند در تاریخ ، از فداکاری ها و دستاوردهای سربازانمان در جبهه های جنگ ، زنانمان در خانه ها ، دهقانان و کارگران و جوانانمان تشکّر و قدردانی می کنم. آرزو و درخواستم این است که ملّت آلمان ، هرگز و تحت هیچ شرایطی در هیچ مبارزه ای تسلیم نشوند و با تمام توان خود ، و با وفاداری نسبت به مبانی و اصول «کلاوزه ویتز» علیه دشمنان سرزمین مادری خود بجنگند.
از وفاداری سربازان آلمان و نیز از مشارکت و همدلی من با آنها در مرگ ، بذری در زمین پاشیده خواهد شد که روزی در تاریخ آلمان رشد خواهد کرد و در نتیجه یک ملّت متحد واقعی تحقق خواهد بخشید…
پیش از مرگ ، رایش مارشال هرمان گورینگ را از حزب بیرن می اندازم و تمامی حقوق را که به موجب حکم روز بیست و نه ژوئن ۱۹۴۱ و نیز سخنرانی در رایشتاگ در اوّل سپتامبر ۱۹۳۹ به وی تفویض کرده ام ، از او می گیرم.
گورنینگ و هیملر ، جدا از عدم وفاداری نسبت به من ، با مذاکرات محرمانه با دشمن که بدون آگاهی و بر خلاف میل من انجام گرفت ، و نیز اقدام به اعمال غیر قانونی برای کنترل کشور ، شرمندگی جبران ناپذیری برای کشور آلمان به بار آوردند. به منظور تقدیم دولتی که از مردان با شرف تشکیل شده ، و قادر است وظیفهٔ ادامهٔ جنگ را با تمام نیرو انجام بدهد ، افراد زیر را به عنوان کابینهٔ جدید منسوب می کنم: • رئیس جمهور: دونیتس • صدر اعظم: دکتر گوبلز • وزیر حزب: بورمن • وزیر امور خارجه: زایس اینکوارت باشد که کابینهٔ جدید ، نسبت به وظیفهٔ خود که برقراری نظام ناسیونال سوسیالستی در کشور است آگاه باشد و شرایطی را بوجود آورد که هر فرد آلمانی ، خدمت در راه منافع عموم را به منافع شخص خود ارجح بداند.از ملّت آلمان ، تمام مردان و زنان ناسیونال سوسیالیست و نیز تمام افراد ارتش می خواهم که تا دم مرگ نسبت به دولت و رئیس جمهور جدید وفادار بوده ، از اوامر آنها اطاعت کنند. از این مهمتر ، اینکه به دولت و ملّت آلمان دستور می دهم که همواره قوانین نژادی را مورد مراقبت و ملاحظه قرار بدهند

.

Major Geologist

کاربر ممتاز
با سلام

هيتلر كاري كرد كه يهوديان بتوانند به فلسطين مسلط شوند

و اين بهانه را هيتلر به يهوديان داد

اميدوارم خداوند عذابش را شديدتر كند
میشه بیشتر توضیح بدین! دلیل حرفتون چیه؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
با سلام

هيتلر كاري كرد كه يهوديان بتوانند به فلسطين مسلط شوند

و اين بهانه را هيتلر به يهوديان داد

اميدوارم خداوند عذابش را شديدتر كند
ولی من واسه خودم دلایلی دارم. هیتلر یه سری اقدامات مثبت داشته که باید ازش درس بگیریم.

rozmary3000

اخراجی موقت
میشه بیشتر توضیح بدین! دلیل حرفتون چیه؟

هیلتر با سران ثروتمند یهودی معامله ای کرد بدین قرار بود

ثروتمندان و سرشناسان یهودی را ازاد و فقیران و مردم عوام و عادی یهودی را زندانی

و انها را اعدام کرد چون قوم یهود معتقدند که یهودیان ضعیف باید از بین بروند

و انها به مردم یهودی ثروتمند نیاز داشتند تا بتوانند اسرائیل را بنا کنند

و بعد از جنگ جهانی نیز سرو صدا کردند که هیتلر یهودیها را سوزانده

و مسئله هولوکاست به وجود امد که بهانه ای شد برای تاسیس غده سرطانی به نام
اسرائیل

Major Geologist

کاربر ممتاز
هیلتر با سران ثروتمند یهودی معامله ای کرد بدین قرار بود

ثروتمندان و سرشناسان یهودی را ازاد و فقیران و مردم عوام و عادی یهودی را زندانی

و انها را اعدام کرد چون قوم یهود معتقدند که یهودیان ضعیف باید از بین بروند

و انها به مردم یهودی ثروتمند نیاز داشتند تا بتوانند اسرائیل را بنا کنند

و بعد از جنگ جهانی نیز سرو صدا کردند که هیتلر یهودیها را سوزانده

و مسئله هولوکاست به وجود امد که بهانه ای شد برای تاسیس غده سرطانی به نام
اسرائیل
ولی من می گم همین الآن نمی تونیم ما یه عده ی محدود رو با هم متحد کنیم ولی هیتلر تونسته 1-2 بود کشور رو هم با خودش متحد کنه. به نظر من این کار با ارزشیه. از طرف دیگه من موافق نژاد پرستیم. از بس به عربها و افغانها و ... کمک کردیم که خودمونو از یاد بردیم. من میگم خوبه اهدافی که برای کشورش هیتلر دنبال می کرد و یاد بگیریم. حالا نه مثل امریکا که برای کشورش دست به هر کاری می زنه. اما یاد بگیریم برای نژاد آریایی تلاش کنیم نه عرب و ...
نمی دونم منظورمو متوجه شدین؟

rozmary3000

اخراجی موقت
ولی من می گم همین الآن نمی تونیم ما یه عده ی محدود رو با هم متحد کنیم ولی هیتلر تونسته 1-2 بود کشور رو هم با خودش متحد کنه. به نظر من این کار با ارزشیه. از طرف دیگه من موافق نژاد پرستیم. از بس به عربها و افغانها و ... کمک کردیم که خودمونو از یاد بردیم. من میگم خوبه اهدافی که برای کشورش هیتلر دنبال می کرد و یاد بگیریم. حالا نه مثل امریکا که برای کشورش دست به هر کاری می زنه. اما یاد بگیریم برای نژاد آریایی تلاش کنیم نه عرب و ...
دوست عزیز

خیلی عقبی هیتلر مرد

بیا خودت باش مگر تو مسلمان نیستی

در دین اسلام عب و عجم نداریم

Major Geologist

کاربر ممتاز
دوست عزیز

خیلی عقبی هیتلر مرد

ما نژاد برتریم! عرب ملخ خور؟ همونا که دخترارو زنده به گور می کردن؟! من نوکر دین اصلی و تحریف نشده اسلامم. به شرطی که طرف مقابل هم ارزش براش قائل شه. نون واسه خوردن نداریم میرن مکه جیب عربارو پر پول میکنن.
خدا عقل داده! باید انسان زندگی کرد. زنده باد نژاد پارس...

ایران86

کاربر فعال
کاملا با نظرتون موافقم........

ایران86

کاربر فعال
دوست عزیز

خیلی عقبی هیتلر مرد

در دین اسلام عرب و عجم نداریم....این فقط شعاری شده که به خورد من وشما دادن.........درحالیکه بیشتره بیت المال میره کشور افغان ...وعراق...و فلسطین..ولبنان........اونوقت واسه ما مردم .ماهانه مثل گداها 50 تومن میریزن به حسابمون...نفتمونو هم خودشون میخورن....اما پول توو جیبی بهمون میدن!..
تف توی روحشون........

Major Geologist

کاربر ممتاز
در دین اسلام عرب و عجم نداریم....این فقط شعاری شده که به خورد من وشما دادن.........درحالیکه بیشتره بیت المال میره کشور افغان ...وعراق...و فلسطین..ولبنان........اونوقت واسه ما مردم .ماهانه مثل گداها 50 تومن میریزن به حسابمون...نفتمونو هم خودشون میخورن....اما پول توو جیبی بهمون میدن!..
تف توی روحشون........
عزیزم حالا خون سردیتو حفظ کن.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دولتمردانی که تموم هم و غمشون و در ظاهر و باطن همه کار واسه ملتشون میکنن نه مثل دولت هایی که فقط در ظاهر با مردم خوبن و در باطن سر همه رو با پنبه میبرن
درود بر صداقت و راستی
دورود بر مردی و مردانگی

Major Geologist

کاربر ممتاز
هیتلر به عنوان یک کهنه‌سرباز نشان‌دار جنگ جهانی اول، در سال ۱۹۲۰ (میلادی) به حزب نازی پیوست و در سال ۱۹۲۱ به ریاست آن رسید. او پس از زندانی شدن به خاطر شرکت در کودتای نافرجام در سال ۱۹۲۳، با ترویج ایده‌های ناسیونالیستی، ضد کمونیستی و یهودستیزی و ایراد سخنرانیهای پرشور ، حامیانی در سطح کشور آلمان به دست آورد. هیتلر در سال ۱۹۳۳ به مقام صدراعظمی رسید و بیدرنگ یک دیکتاتوری فاشیستی تک حزبی را بنیان نهاد. مجموعهٔ ارتشی- صنعتی آلمان توانست قوای تحلیل رفته این کشور را ترمیم و آن را تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر اروپا در زمان خود نماید. هیتلر سیاست خارجی خود را با هدف تصرف فضای حیاتی بیشتر دنبال نمود و یکی از دلایل اولیه و عمده وقوع جنگ جهانی دوم الحاق اتریش و تهاجم به چکسلواکی و لهستان در ۱۹۳۹ توسط او بود که در نتیجه بریتانیا و فرانسه به آلمان اعلام جنگ کردند. جنگی که بین دو قدرت محور و متفقین درگرفت و در طی این مدت اروپا و همچنین سایر نقاط دنیا شاهد ویرانی‌ها و تلفات بسیار بود

Mohsen89

عضو جدید
اما یاد بگیریم برای نژاد آریایی تلاش کنیم نه عرب و ...

همون نژاد کذایی که رضاخان برای ...مالی هیتلر انداخت دهن ملت؟ خود تو بهتر از همه می دونی نژاد مردم ایران از نژاد آریایی های مهاجر نیست
http://www.bbc.co.uk/persian/science/2011/11/111113_l42_vid_ir_genetic.shtml
http://www.rasanehiran.com/vdci.5awct1apwbc2t.html
جالب اینه که تا دیروز می گفتند آریایی ها به ایران مهاجرت کردند الان که اثبات شده نژاد مردم ایران با نژاد آن ها یکی نیست دارن می گن نه آریایی ها داخل ایران بودند و به بیرون از فلات مهاجرت کردند!
ضمنا در تحقیق بالا بعد از اینکه اثبات کرده ایرانی از نژاد آریایی نیست گفته 70 درصد ایرانی ها از یک نژاد هستند، که قبل از این هم گفته شده بود 66 تا 70 درصد ایرانی ها از یک نژاد هستند، حالا چه نژادی من نمی گم خودتون برید دنبالش :)
ما نژاد برتریم
هه هه ماخ
هر چه مکتب و اندیشه ای بزرگ تر و جهان شمول تر باشد، قومیت گرایی و ملی گرایی در آن کمتر است
با تنهاییات خوش باش ;)

Major Geologist

کاربر ممتاز
همون نژاد کذایی که رضاخان برای ...مالی هیتلر انداخت دهن ملت؟ خود تو بهتر از همه می دونی نژاد مردم ایران از نژاد آریایی های مهاجر نیست
http://www.bbc.co.uk/persian/science/2011/11/111113_l42_vid_ir_genetic.shtml
http://www.rasanehiran.com/vdci.5awct1apwbc2t.html
جالب اینه که تا دیروز می گفتند آریایی ها به ایران مهاجرت کردند الان که اثبات شده نژاد مردم ایران با نژاد آن ها یکی نیست دارن می گن نه آریایی ها داخل ایران بودند و به بیرون از فلات مهاجرت کردند!
ضمنا در تحقیق بالا بعد از اینکه اثبات کرده ایرانی از نژاد آریایی نیست گفته 70 درصد ایرانی ها از یک نژاد هستند، که قبل از این هم گفته شده بود 66 تا 70 درصد ایرانی ها از یک نژاد هستند، حالا چه نژادی من نمی گم خودتون برید دنبالش :)

هه هه ماخ
هر چه مکتب و اندیشه ای بزرگ تر و جهان شمول تر باشد، قومیت گرایی و ملی گرایی در آن کمتر است
با تنهاییات خوش باش ;)
شما هم مثل... باعث عقب افتادگی مملکت بشین. از بس عرب و افغان رو از خودمون برتر دونستیم به این روز افتادیم. شما هم برو با کمکهای میلیاردی به فلسطین، لبنان، سوریه، افغانستان، عراق و... خوش باش.
باشد روزی فرا رسد که ایرانیها نژاد پرست شوند... ;)

Major Geologist

کاربر ممتاز
آقای محسن 89 حتما سلمان رشدی رو میشناسی! همون که امام خمینی گفت: ریختن خونش حلاله! رشدی یه قسمت از آیه های قرآن رو برمی داشت و راجع بش توضیح میداد در حالیکه ادامه ی آیه رو نمی گفت. مثلا،برای مثال عرض می کنم اگه یه جا خداوند گفته "و به راستی بندگان در آتش جهنم سوزانیده می شوند." در ادامش گفته: "مگر بندگان تقوا پیشه گر." رشدی بر می داشت فقط قسمت اول رو تفسیر میکرد.
حالا شما هم شدی مثل اون. یا کامل جملات منو بگو یا یه تیکشو نگو. هر چیزی یه مقدمه ای داره ای. بحثم با سرکار خام روزماری رو کامل مطالعه کن.

Major Geologist

کاربر ممتاز
آدولف هیتلر حدود ساعت ۰۶:۳۰ بعد از ظهر ۲۰ آوریل ۱۸۸۹ در مسافرخانه ای در شهری مرزی و کوچک به نام براونا-آم-این در اتریش، بین مرز اتریش و امپراتوری آلمان زاده شد. پدر او آلویس هیتلر ( ۱۸۳۷۱۹۰۳)، یک کارمند پائین رتبه گمرک بود. مادر هیتلر، کلارا هیتلر (زادهٔ پولزل)، دومین دختر عموی آلویس بود. او شش بچه به دنیا آورد. تنها آدولف، که دومین فرزندش بود، و خواهر کوچکش پاولا در کودکی زنده ماندند. هنگامی که هیتلر ۳ ساله بود خانواده او به ایالت باواریا در جنوب آلمان مهاجرت کردند. درسال ۱۸۹۴ خانواده هیتلر به نزدیکی شهر لینز مهاجرت کردند و تا زمان بازنشستگی پدر هیتلر در آنجا ماندند، در این دوره هیتلر به عنوان کودکی خستگی ناپذیر به بازی و درس در مدرسه ای نزدیک به خانه مشغول بود.برادر او ادموند بر اثر بیماری سرخک در ۲ فوریه ۱۹۰۰ درگذشت و این اتفاق تاثیری دائمی در هیتلر ایجاد کرد و اعتماد به نفس هیتلر را تا حدود بسیاری تضعیف کرد و باعث شد آدولف هیتلر کج خلق شود و همواره با پدر خود بحث‌های طولانی داشته باشد. روابط هیتلر با مادرش بسیار خوب و صمیمانه بود و این کاملاً برعکس روابط او با پدرش بود که معمولاً او را کتک می زد با اینکه هیتلر علاقه مند بود به رشته هنر بپردازد ولی پدر وی او را به مدرسه فنی فرستاد ، هیتلر بعدها در کتاب نبرد من اعتراف کرد که «امیدوارم بتوانم چند سال عقب افتادگی که پدرم به من تحمیل کرد را جبران کنم.» هیتلر حتی در زمینه سیاسی هم با پدر خود اختلاف داشت ، پدر هیتلر فردی معتقد به امپراطوری اتریش بود اما هیتلر خود و اتریش را جزء آلمان و امپراطوری روم باستان می دانست.پس از مرگ پدر هیتلر در ۳ ژانویه ۱۹۰۳ وی مدرسه فنی را ترک کرد.آدولف هیتلر در کتابش نبرد من، لحنی مودبانه درباره پدرش دارد، به هر حال او اظهار می‌کرد تصمیم جدی که برای نقاش شدن داشت باعث اختلاف نظرات بسیاری در بین آن‌ها شده بود.

Major Geologist

کاربر ممتاز
کشتار سیستماتیک و با روش معین حدود شش میلیون نفر از مردان، زنان و کودکان یهودی و همینطور میلیونها انسان دیگر از جمله کمونیستها، همجنس‌گرایان، عقب ماندگان ذهنی، اسیران جنگی شوروی، بیماران روانی، به دست نازیها، هولوکاست نامیده می‌شود. پس از جنگ جهانی کتابها و آثار هنری بسیاری در حوزه‌های مختلف هنر به این موضوع پرداخته و امروزه هولوکاست به عنوان نمادی از شر مطلق شناخته می‌شود و با وجود گذشت زمان، علاقه به یادآوری این واقعه افزون گشته‌است و مراسم روزهای یادآوری و محکومیت آن هر ساله در کشورهای بسیاری برگزار می‌شود.
آدولف هیتلر رهبر رایش سوّم در شامگاه ۳۰ آوریل ۱۹۴۵ به زندگی خود پایان داد.هیتلر در زمان مرگ تنها ۵۶ سال داشت.هیتلر ۳۶ ساعت قبل از مرگش با معشوقه خود، اوا براون که از زمان شروع فعالیت در حزب نازی با او در یک عکاسی که مشتری آنجا بود آشنا شده بود پیمان زناشویی بست و با اینکه خبر نفوذ نیروهای متفقین تائید شده بود،هیتلر در آخرین ساعات عمرش با اوا براون ازدواج کرد و هنگام خودکشی نیز اوا همراه وی همزمان دست به خودکشی زد.اوا براون با شکستن کپسول سیانور و هیتلر نیز با سیانور و شلیک هم‌زمان گلوله تپانچه به سرش دست به خودکشی دست زدند. پیکر بی جان آن دو را دکتر گوبلز و سایرین که در سنگر بودند به بیرون بردند و به خواست خود هیتلر و برای آنکه می خواست پیکرش همچون موسولینی به دست دشمنان نیفتد سوزانده شد.

Schneider

مدیر بازنشسته
اینم برای دوستداران تاریخ قدیم آلمان جنگ جهانی دوم

آهنگ Horst Wessel Lied
به انگلیسی: Horst Wessel Song

متن این آهنگ توسط Horst Wessel در سال 1329 نوشته شد:

Horst Wessel فرمانده یکان SA برلین در اونزمان بود که توسط Albert Hochter _از اعضای کمونیست آلمان_کشته شد
این متن آهنگ گذاری شد و اولین بار در مراسم تدفین Horst Wessel اجرا شد
سپس از سال 1930 تا 1945 بعنوان سرود رسمی حذب نازی در کلیساها و اماکن رسمی سروده میشد و از سال 1933 تا 1945 بعنوان سرود ملی آلمان انتخاب شد!
اکنون متن و آهنگ بدون متن این سروده هردو در آلمان_در عموم_ پخش و اجراش ممنوع است و زندان و مجازات در پی دارد!

>> اطلاعات بیشتر از Wikipedia <<

در تصویر زیر متن آلمانی و ترجمه شده انگلیسی خط به خط این آهنگ را مشاهده میکنید:

>> دانلود این آهنگ <<

نظر من:
انرژی پنهان بسیاری در این سرود نهفتست!!
حتی معنای این سرود رو متوجه نشید انرژی آهنگ رو احساس میکنید!

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
فکر کنم منم مثل هیتلر به اواخر عمرم نزدیک شدم. کارام پیش نمیره. دست به طلا میزنم خاکستر میشه. پرچم و شیپور جنگم رفته پایین.

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سلام بر همه فرهیختگان.

دوست عزیز نه hi درسته و نه high

heil میگن .

منم قبول دارم که آدم برای کمک باید از اطراف خودش شروع کنه، اصلا از خودش شروع کنه و به خودش کمک کنه . بعد بره سراغ بقیه.

اما این که این نژاد برتره و اینها .... جای بحث داره؟؟

اول اینکه شرایط محیطی خیلی رو آدما موثر هستش. شاید اگه همین آلمانیها تو صحرای عربستان بودن خیلی فرقی نمیکردن.

فرهنگ گذشتگان هم همینطور.

حالا اصلا فرض کنیم فلان نژاد بهتر از بقیه است(حالا خود بهتر یعنی چی، نمیدونم؟ باهوشتره؟ قویتره؟ منظمتره؟.مطیعتره؟.....)

آخه دست خودم نیست که کجا به دنیا میاد و چه نژادی داشته باشه. فخر فروختن به کسی که نژادش مثلا بدتره!! مثل فخر فروختن به بچه ای هستش که کور مادر زاد متولد شده!

شما با دیدنش چی میگی؟ با دیدن کور مادر زاد میگی بگیریم بکشیمش!! یا نه حس دلسوزی داری؟ و سعی میکنی کمبودی که داره رو با کمک بهش جبران کنی؟؟

البته نظر همه دوستان محترمه. اما من فکر میکنم این موج وطن پرستی و

کوروش اینجوری بود و ماآریایی هستیم و.... بیشتر بخاطر نارضایتی از سیاستهای خارجیه کشورمونه.

اگر نه یه آدم تحصیل کرده از اینکه اصرار کنه که نژادش از بقیه بهتره چه سودی میبره؟

شاد بگید نژاد پرستی باعث وحدت میشه!!

وحدتی که عموما به جنگ با نژاد دیگه تبدیل میشه.

از این گذشته آیا هدف وسیله رو توجیه میکنه؟؟ وحدت به قیمت کنار گذاشتن ارزشهای انسانی؟؟

شاد باشید

آخرین ویرایش: