همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.AVISA

عضو جدید
خسته نباشید بچه ها...شب ارزوهاتون پر از امید!!
من خودمو کشتم خلاصه اقلیم اقای کسمایی رو خوندم..به نظرتون اگه این چند هفته هر کدومش یه درس بخونیم بده!مثلا یه هفته فقط فن...

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان من متاسفانه زمان ندارم واسه خوندن فقط ميخوام تست بزنم
واسه زبان تخصصي كتابي هست تست داشته باشه.؟

فاطیما8

عضو جدید
بچه ها سلام یه سوال داشتم واسه ویرایش اطلاعات کی میتونیم اقدام کنیم؟؟؟؟کسی اطلاعی داره؟

Ar Mina

عضو جدید
سلام بچه ها میشه پاسخنامه کنکور 85-86-87-88-93 رو برام بذارین.آخه آکادمی نداره.خیلی لازمشون دارم.مرسی

b_arch_5

کاربر بیش فعال
نمیشه حوزه مونو عوض کنیم؟ یه شهر دیگه بزنیم و بریم امتحان بدیم؟
حوزه رو فكر نكنم ولي باز با ساختمون مركزي دانشگاه آزاد تماس بگيريد قبل از توزيع كارت شايد قبول كنن حضوري بريد واسه ويرايش اطلاعات .

panteaa

عضو جدید
بچه ها این قضیه حذف رشته معماری و ساختمان چیه؟یعنی این همه درس خوندیم یعنی هیچ؟:cry::mad::cry:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبین
چیکار کردین کنکورو . من که تا تونستم تلاشمو کردم فقط یکم تو زبان مشکل دارم . اگه میتونین یه کمکی بدین اخه نمیدونم به جز تستا توی این زمان چی بخونم .
کتابایه غرب قبادیان و . معاصر و جهان زارعی و درک کباری و تموم کردم.
اسکیس و نمیدونم چیکار کنم .فقط یکم کار کردم که میدونم کمه . امتحانامم دارن شروع میشن باید یه فکری به حالش بکنم .
راستی من از غرب تا معماری متاخر خلاصه ور داشتم . معماری اسلام پیرنیارم خلاصه کردم .اگه خواستین بگین عکس بگیزم بزارم .
موفق باشین .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خوبین
چیکار کردین کنکورو . من که تا تونستم تلاشمو کردم فقط یکم تو زبان مشکل دارم . اگه میتونین یه کمکی بدین اخه نمیدونم به جز تستا توی این زمان چی بخونم .
اسکیس و نمیدونم چیکار کنم .فقط یکم کار کردم که میدونم کمه . امتحانامم دارن شروع میشن باید یه فکری به حالش بکنم .
راستی من از غرب تا معماری متاخر خلاصه ور داشتم . معماری اسلام پیرنیارم خلاصه کردم .اگه خواستین بگین عکس بگیزم بزارم .
موفق باشین .
آفرين چه خوب كاش يه تايمي هم واسه اسكيس بزاري
من كه دس از پا درازتر هيچ كاري نكردم.....!!!

erfan4877

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین
موفق باشین .

آگه از خلاصه ها عکس بزاری یک دنیاااااا مممنونت میشم:heart::heart::heart:

Anahita.pb

عضو جدید
سلام دوستان، برای اسکیس دانشگاه آزاد کدوم موسسه رو پیشنهاد میدید؟ فقط یک دوره ی فشرده میخوام، همچین چیزی هستش؟

mahsa noori a

عضو جدید
سلام دوستان من با همین یه ماهی که وقت دارم تصمیم گرفتم این کتابارو بخونم/به نظرتون میتونم با اینا قزوین قبول شم؟ با یه اسکیس ضعیف. الا وقت میکنم هم اسکیس کار کنم هم اینارو بخونم؟ خیلییییی استرس گرفتم
عناصر هنرستان..تاریخ راهیان..فن راهیان..مصالح هنرستان..مقدمات هنرستان... درک عمومی کنکاش.. تنظیم شرایط و تاسیسات کنکاش.. زبان کنکاش.. نقشه کشی هنرستان

baris25akarsu

عضو جدید
سلام دوستان من با همین یه ماهی که وقت دارم تصمیم گرفتم این کتابارو بخونم/به نظرتون میتونم با اینا قزوین قبول شم؟ با یه اسکیس ضعیف. الا وقت میکنم هم اسکیس کار کنم هم اینارو بخونم؟ خیلییییی استرس گرفتم
عناصر هنرستان..تاریخ راهیان..فن راهیان..مصالح هنرستان..مقدمات هنرستان... درک عمومی کنکاش.. تنظیم شرایط و تاسیسات کنکاش.. زبان کنکاش.. نقشه کشی هنرستان
اینایی که شما اسمشو بردین حداقل خوندن درست و حسابیش 3-4 ماه وقت می خواد یعنی مهم خوندن کتاب نیست یه دونه کتاب بخونین و اطلاعاتش تو ذهنتون باشه خیلی بهتر از 10 تا کتاب خوندنه که فقط روزنامه وار خوندین و هیچی ازش یاد نگرفتین به نظر من شما فقط تو این یه ماه بی خیال تاریخ شین چون تاریخ واقعا فراره بشینین برای فن و درک عمومی کتاب بخونین چون ضریب اینا 3 هست ولی تاریخ ضریبش 2 و اینکه روی اسکیس هم بیشتر کار کنین چون تعیین کننده قبولیه شما اسکیسه نه کنکور مگه اینکه تمامی دروس رو 50-60 به بالا بزنین

S.AVISA

عضو جدید
اینم اخری جواب سال85
من همش درگیر پایان نامه ام ..فقط همون اقیلمو یه درو خوندم که اونم یادم نیست.خدا رحم کنه:(IMG_3543.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا