همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
واسه اینکه بشه زبان 1 سوال صحیح درست جواب داد چیکار کنیم...زبانم صفر...سوال میبینم نمیدونم چیه..اسون ترین راه پیشنهاد بده
من قبلا زبانم خوب بود الان چندان تعریفی نداره اما به نظر من اگه بتونی لغتای 504 رو بخونی یعنی کل کتابشو خیلی خوب میشه، و حداقل معنی چند تا سوالو متوجه بشی می تونی جواب بدی و این کلی به نفعت میشه.....

پارسال تو 3 روز بود؟

آره ما آخرین روزش بودیم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا زبانم خوب بود الان چندان تعریفی نداره اما به نظر من اگه بتونی لغتای 504 رو بخونی یعنی کل کتابشو خیلی خوب میشه، و حداقل معنی چند تا سوالو متوجه بشی می تونی جواب بدی و این کلی به نفعت میشه.....

آره ما آخرین روزش بودیم

کلا زبان رو نمیفهمم.اصلا سوالایی که میدن چی هسسست.؟!!

یعنی هنر جداست؟

*Spirit*

عضو جدید
سلام بچه ها!

* من تمام فایلهای جزوه و آزمون و ..که واسه کنکور ارشد داشتم رو (از جمله چیزایی که از همینجا دانلود کردم) رو cd زدم و به کتابخانه معماری فرشچیان
تحویل دادم، اونايي كه اصفهان هستيد ميتونيد cd خام ببرید براتون رایت کنن ( متاسفانه سیستم اداریه نمیذارن فلش بزنید . ) به بقیه هم اطلاع بدید.
بدرد ما که خیلی خورد ایشالا بدرد شما هم بخوره!
بعد از پل ابوذر(آذر) به سمت چنوب(به سمت کوه صفه!) مرکز فرهنگی فرشچیان، کتابخانه تخصصی معماری.

** به بقیه بچه های کنکور 93 هم پیشنهاد می کنم برای اینکه اذیت هایی که بچه های 93 از لینک ها ی فورشیر و قطع شدن احتمالی دانلودها
و گشتنها دنبال لینک منابع و ... کشیدن رو، بعدی ها نکشن و لازم نباشه این وقت و هزینه و خستگی رو صرف كنن و "مخصوصا" واسه شهرستانیایی که یوقت خبر ندارن یا دسترسی ندارن، یا امکان دانلود تو این مقیاسو ندارن (تازه اگر اینترنت خوب و سرعت بالا داشته باشن!!)، بقیه هم هر کسی توی شهر خودش، البته اگه علاقه منده، منابعی که از همینجا یا جاي دیگه دانلود کرده رو یه جای مشخص تو شهر خودش( چه توی واحد تکثیر دانشکده چه سایت دانشگاه و چه کتابخونه) تحویل بده تا به دست بقیه همشهری هاش هم برسه یا اگه شهرشون خیلی هم بزرگ نیست اگه علاقه منده هرجوری که خودش فکر میکنه بهتر یا راحتتره اعلام آمادگی کنه.

** * قراره یکی از بچه های تبریز که دانشجوی تهرانه هم - که همین منابع رو دارن- اقدام کنن، انجام که شد ایشالا خبر میدم .

** ** یادمون نرفته : بوده ان و هستن و کم هم نیستن، بچه هایی که حتی جزوه ها
و آزمونهایی که هزینه آموزشگاهشو داده ان!! برای بقیه آپلود میکنن (يعني يه هزينه مضاعف!)
و بدرد همه ما خورده و در واقع . . . . خیلی از جزوه های همین سایت هم ماجراش همینه.

sham'.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
** ** * پ.ن: لیست فایل های روی CD (نسبت به لیست منابع، کامل نیست ولی منبع غیرکاغذی، همینا رو داشتم)
زبان
601
1100

فن ساختمان:

مقررات ملی:
مباحث 13/14/16/18/19

آکوستیک قیابکلو
مقالات شاهین حیدری
تاسیسات سلطاندوست
خلاصه تنظیم شرایط کسمایی

گلابچی، سروش نیا، سینا شریفی:
جزییات، ارتقا دهنده معماری
خلاصه مطالعات موردی درک رفتار
سازه های کابلی
طبیعت منبع الهام
فناوریهای نوین
معمارمهندس، ساختار
معماری آرکتایپی
فناوری نانو در معماری
نمونه های موردی در استاتیک کاربردی و مقاومت مصالح کاربردی

تاریخ و مبانی نظری

معماری ایران و اسلام
.نسیم عسکری
.مقالات دکتر متدین جزوه دکتر متدین
.مجله اثر شماره های 20-21-24-35 و گزیده مقالات دیگر شماره ها

معماری جهان
.لادن اعتضادی
.مانا قابوسی

معماری معاصر
.دکتر حمد مسعود
.خلاصه معماری معاصر لامپونیانی (ترجمه معروف لادن اعتضادی)
.معماری معاصر دکتر خوشنویس
.خلاصه از زمان و معماری مرحوم دکتر مزینی
.خلاصه معماری معاصر ایران

درک عمومی معماری
.جزوه دکتر مهدی حجت
.مقاله امیرسعید محمودی
.جزوه دکتر خوشنویس

درک منظر
.مقالات دکتر منصوری
.خلاصه باغ ایرانی نعیما+ خلاصه پارادایم های پردیس شاهچراغی
.لیست منابع پیشنهادی رتبه 7 منظر

+ کنکورهای 91 و 92 باجواب
+ 16-15 تا کنکور آزمایشی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موفق باشید!
;););)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کلا زبان رو نمیفهمم.اصلا سوالایی که میدن چی هسسست.؟!!

یعنی هنر جداست؟

هنر چی جداس؟ آزاد مثل سراسری نیست که متن بدن متنو بخونی بعد ازش 5 تا سوال بدن لااقل 2 تاشو بتونی بزنی، یسری از گرامره یسری لغته، که باید لغات تخصصی معماری رو بلد باشی، منم خودم خیلی با زبان آزاد آشنا نیستم!! ولی زیر بنای هر زبانی لغات کتاب 504 و تافله

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
اره قبول داریم.بهترین فرصت ها الانه...ولی الانم درگیریم وقت نمیکنیم
کسی هست سرکار باشه درس هم بخونه؟

بلیییی من خودم هم میخونم هم کار میکنم:D..سخت هست ولی شدنیههه.بهترین کار اینه که تعادل رو تو زندگیتون حفظ کنید که نه از کار کردن زیاد و نه از درس خوندن زیاد خسته شید...;)

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسین عزیز.
حالا روزی چند ساعت باید درس بخونیم که قبول شیم؟:D

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من اعتراف میکنم که به شدت تنبل شدم دوستان نیاز به انگیزه دارم:D

دلم میخواد بگم گروهی بخونیم...اما تجربه گدشتم نیمزاره..همچنین کارم...اما به این فکر کن سال دیگه مهر ماه دانشجویی توی دانشگاهی که میخوای با دوستای جدید...فرصتهای جدید...این عالیه به نظرم..دوباره جو دانشجویی

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم میخواد بگم گروهی بخونیم...اما تجربه گدشتم نیمزاره..همچنین کارم...اما به این فکر کن سال دیگه مهر ماه دانشجویی توی دانشگاهی که میخوای با دوستای جدید...فرصتهای جدید...این عالیه به نظرم..دوباره جو دانشجویی

اره دوستم این بهترین انگیزه واسه درس خوندنه.جودانشجویی بهترین اتفاق توزندگی همه است مرسی بابت انگیزه امیدوارم امسال توبهترین دانشگاه ارشد قبول شین.

SamArch

عضو جدید
سلام. شما میخواین همخوانی کنین یعنی میخواین کتاب های مشخصی رو با هم بخونین؟:que:

مهديه مقدم

عضو جدید
روز مهندس همه ی همخوان های عزیز مبارررررررررررررررررک:w33::w31::w14:

امیدوارم سال بعد این روز رو تو دانشگاه دلخواهتون جشن بگیرید و از دست معمای منابع کنکور(چون برا من هم چنان یک معماست:w15:) خلاص شین!!!

ganji new

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا یه منبع مهم برای درک معماری معرفی کنین مهم مهم مهم

p.yari

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا یه منبع مهم برای درک معماری معرفی کنین مهم مهم مهم

معماری فرم فضا نظم - فرانسیس دک چینگ
زیبایی شناسی یورت گروتر ترجمه جهانشاه پاکزاد

اینا رو فعلا چند دور بخون بعدش میگم واسه درک معماری اسلامی چی بخونی .

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چندتا از دوستان درخواست جزوه برای دانشگاه ازاد کرده بودن اول بگم خیلی سوالاش ربطی به خوندن نداره ینی معلوم نیست از کجا
اگر کسی برای سراسری خونده باشه با همون اطلاعات از بهمن تا اردیبهشت هم نخونه تراز بالای 6 هزار میزنه

تستای سال پیش (البته ازاد کلید نمیده بیرون باید از سایتا بگردید پیدا کنید )
تاریخ:نسیم عسگری+منا قابوسی(این جزوه کامله ...برای معاصر غرب میتونید علی عسگری هم بخونید)
http://www.mediafire.com/download/urcapy9cx9j0b53/معماری+معاصر+علی+عسگری.pdf
درک:منبع نداره اما اینو برای ازاد شنیدم میاد (کتاب سیری در مبانی نظری معماری)
خلاصه سیری در مبانی نظری معماری-معماریان
فن بیشتر سوالات عناصر جزییات هست
کتاب اقای کزازی
جزوه
عناصر جزئیات - طباطبایی
عناصر جزئیات - سینا شریفی
دانلود از سروز دیگر
#993#994 #1022

اسکیس هم که جای خود داره به فکرش باشین

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندتا از دوستان درخواست جزوه برای دانشگاه ازاد کرده بودن اول بگم خیلی سوالاش ربطی به خوندن نداره ینی معلوم نیست از کجا
اگر کسی برای سراسری خونده باشه با همون اطلاعات از بهمن تا اردیبهشت هم نخونه تراز بالای 6 هزار میزنه

تستای سال پیش (البته ازاد کلید نمیده بیرون باید از سایتا بگردید پیدا کنید )
تاریخ:نسیم عسگری+منا قابوسی(این جزوه کامله ...برای معاصر غرب میتونید علی عسگری هم بخونید)
http://www.mediafire.com/download/urcapy9cx9j0b53/معماری+معاصر+علی+عسگری.pdf
درک:منبع نداره اما اینو برای ازاد شنیدم میاد (کتاب سیری در مبانی نظری معماری)
خلاصه سیری در مبانی نظری معماری-معماریان
فن بیشتر سوالات عناصر جزییات هست
کتاب اقای کزازی
جزوه
عناصر جزئیات - طباطبایی
عناصر جزئیات - سینا شریفی
دانلود از سروز دیگر
#993#994 #1022

اسکیس هم که جای خود داره به فکرش باشین

مرسی همراهی جان.
خیلی خوب و کامل بود...
اینو باهات موافقم که معلوم نیست سوالاش از کجاس.یعنی یکی با اطلاعات عمومی خوب از معماری میتونه تراز خوب بیاره.
مثلا بچه هایی که واسه سراسری خوندن راحت قبول میشن...
در کل مبهمه کنکور ازاد

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا خیلی خلوت شده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بچه ها اینجا خیلی خلوت شده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برا اینکه همه دارند میخونند دوست جووون;)شما چیکارا میکنید؟من زارعی رو میخونم...بخاطر برنامه کاریم سرعتم کمه...تا عید منبع میخونم بعد عید بیشتر اسکیس و تست متمرکز میشم و از خود تستا سوال در میارم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا اینکه همه دارند میخونند دوست جووون;)شما چیکارا میکنید؟من زارعی رو میخونم...بخاطر برنامه کاریم سرعتم کمه...تا عید منبع میخونم بعد عید بیشتر اسکیس و تست متمرکز میشم و از خود تستا سوال در میارم

خوبه دوست عزیز
منم باید کم کم دیگه شروع کنم...
واسه اینکه اینجا خلوت نشه میتونیم روزها درس بخونیم.شب یه ساعتی بیایم با هم صحبت کنیم

سماته

عضو جدید
من جزوه های مدرسان شریف و پارسه رو دارم....کلی هم کتاب زبان ...و کلی کتاب که هیچ کدوم رو نخوندم!
اگر مطلبی خواستید حتماً بگین بهم
یه خواهش دارم یک کم هولم بدید که شروع کنم

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست جونم منم دارم سوالات سراسری وازاد عصر کنکاش رو می خونم اما باسرعت مورچه ای:biggrin:
خوبه که همزمان کار هم میکنی دوست خوبم.حالا شغلت مرتبطه یا غیرمرتبط؟

arghavanii

عضو جدید
سلام دوستان من رشتم عمران هست اما برای آزاد می خوام معماری تو کنکور شرکت کنم. از چه کتابی شروع کنم؟ :)
پ.ن: همین جزوه هایی که دوست عزیز، همراهی گفتن کفایت می کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا