همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

domous

عضو جدید
بچه ها کتاب مجموعه تست عصر کنکاش چجوره؟؟تشریحی توضیح داده؟(اگه کسی داره یه تصویری از یکی از صفحاتش بزاره)
پیشنهاد میکنید مجموعه تست سراسری و ازاد با هم بگیرم یا اینکه سراسری نیاز نیست و همون مجموعه تست ازاد بگیرم کفایت میکنه؟؟

ممنون میشم اونایی که کتاب رو دارن بگن.فکر کنم هلوووو با بابا لنگ دراز داشته باشه
عصر کنکاش پاسخنانمش نسبت به سایر کتابهای کنکور مطمئنتره

domous

عضو جدید
اینجوری پس با اسایش تمام و اطلاعات کافی میری...این خوبه که اونجا یکی رو داشتی که کارای پذیرشت رو انجام بده.
اکثرا با استفاده از این موسسه ها اقدام میکنن که قابل اعتماد نیستن.و پول زیادی میگیرن..
الان واسه ایران هم علوم پزشکی داره واسه کارشناسی ارشد معماری بیمارستان پذیرش میکنه.
میگم خارج هم ازمون جامع داره؟ترم ها چجوریه ؟باید یه سری واحد خاص پاس کرد؟
بعد شما که رشته مدیریت معماری بیمارستان پذیرش گرفتی.قاعدتا باید پروپزالی که ارائه کردی ومورد تایید دانشگاه برلین قرار گرفته مرتبط با معماری بیمارستان باشه.درسته؟
پروپوزال من مورد تایید یکی از اساتید اونجا که صاحب کرسی هست قرار گرفته.و ایشون منو به دانشگاه معرفی کردن.اینجور که از استادم پرسیدم بین 6تا8ترم طول میکشه تحصیل.
الان هم دارم میرم یزد پیش ایشون.ایشالا عصر که برگشتم توضیحات بیشتری میدم خدمتتون.

maasa

عضو جدید
اخه من خودم نمی دونم چیکار کنم..... این همه منبع رو اخه بخونم؟؟؟؟ البته اطلاعاتم بد نیست ولی گفتم کلاس یه مطالب جامع و مفیدتری در حجم کمتر داشته باشه.....
یعنی حتی اسکیسم کلاساشو بری مفید نبست به نظرتون؟؟؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروپوزال من مورد تایید یکی از اساتید اونجا که صاحب کرسی هست قرار گرفته.و ایشون منو به دانشگاه معرفی کردن.اینجور که از استادم پرسیدم بین 6تا8ترم طول میکشه تحصیل.
الان هم دارم میرم یزد پیش ایشون.ایشالا عصر که برگشتم توضیحات بیشتری میدم خدمتتون.

مرسی..اینجور که فهمیدم دوره دکتری تو خارج 3 ساله هست...پذیرش هم بر اساس سوابق کاری(تدریس و مقالات و...) و معدل لیسانس و ارشد (معمولا بالای 15 حله) و پروپزالی که ارائه میکنی..زبان هم در مرحله بعد قرار میگیره.
دکتری کلا تحقیقاتی هست...یعنی پذیرش که گرفتی اون 3 سال رو باید رو پروپزالی که ارائه کردی کار کنی.یه استاد راهنما هم همراهت هست.
ایران که از هفت خان رستم باید رد شد تا پذیرش گرفت...بعدشم باز از هفت خان رستم باید رد شد تا فارغ التحصیل بشی.ازمون جامع و از این حرفا...
هزینه دوره ای که اونجایی فقط پول دانشگاه چند میشه؟(مالزی دانشگاه دولتی UPM چیزی حدود 38 میلیون میشد PhD in Architecture حالا نمیدونم شاید اشتباه محاسبه کردم)

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من خودم نمی دونم چیکار کنم..... این همه منبع رو اخه بخونم؟؟؟؟ البته اطلاعاتم بد نیست ولی گفتم کلاس یه مطالب جامع و مفیدتری در حجم کمتر داشته باشه.....
یعنی حتی اسکیسم کلاساشو بری مفید نبست به نظرتون؟؟؟؟؟

کتابهای جامع و نکات مهم موسسات رو بگیر...همونا رو شروع کن به خوندن...
اخه هزینه الکیه ..بچه ها میگفتن 800 هزار فقط واسه اسکیس.خب ارزش نداره..اسکیس 4 تا خطه دیگه..اصلا هم معلوم نیست معیار مرکز ازمون واسه نمره به اسکیس چیه...یهو میبینی یه دوره به همه درصد 10-15-20 دادن.تو یه رنج...ولی خودتون تمرین کنید.اینجور که معلومه تو کاغذ A3 هست.یعنی هیچ!خیلی ساده! همون 4 تا خط!بدون شیت بندی!

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید کسی میدونه این منبع مبانی بازسازی پس از سانحه رو باید ازکجا گیر بیاریم؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید کسی میدونه این منبع مبانی بازسازی پس از سانحه رو باید ازکجا گیر بیاریم؟

مبانی بازسازی پس از سانحه(عصر کنکاش)

قیمت: 80,000 ریال

پیوست ها

• lg_330f5_mabani-baz-sazi.jpg
    lg_330f5_mabani-baz-sazi.jpg
    8.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها بنظرتون برای تاریخ همون قبادیان و بانی مسعود و پیرنیا کافیه؟یا باید کتابای هنرستانم بخونیم؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بنظرتون برای تاریخ همون قبادیان و بانی مسعود و پیرنیا کافیه؟یا باید کتابای هنرستانم بخونیم؟

من کتاب تاریخ هنرستان رو دارم.واقعا ایران رو کامل گفته...فهرستش رو ببین

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بچه ها کتاب مجموعه تست عصر کنکاش چجوره؟؟تشریحی توضیح داده؟(اگه کسی داره یه تصویری از یکی از صفحاتش بزاره)
پیشنهاد میکنید مجموعه تست سراسری و ازاد با هم بگیرم یا اینکه سراسری نیاز نیست و همون مجموعه تست ازاد بگیرم کفایت میکنه؟؟

ممنون میشم اونایی که کتاب رو دارن بگن.فکر کنم هلوووو با بابا لنگ دراز داشته باشه

عزیزممممم.کتاب کنکاش رو بگیر میارزه تستاش...نسبت به پولی که میدی...من سال 88 اولین چاپشو خریدم الان که پربارتر شده

کتابهای پیرنیا که از واجباته حتما بخون...بانی هم خوبه اما بیشتر برا سراسری...بیشتر جوری باید بخونی که انگار اطلاعات عمومیتو زیاد میکنی..سعی نکن همه چیو حتما یاد بگیری اینجوری آدم قاطی میکنه..چند تا منبع ولی خوب خونده بشه بهتره تا اینکه همه ولی نامرتب خونده بشه..اگه استرس اینو داری که ممکنه ازونام سوال بیاد اونارو روزنامه وار بخون....موفق تر باشی

faeze dey

عضو جدید

عزیزممممم.کتاب کنکاش رو بگیر میارزه تستاش...نسبت به پولی که میدی...من سال 88 اولین چاپشو خریدم الان که پربارتر شده

کتابهای پیرنیا که از واجباته حتما بخون...بانی هم خوبه اما بیشتر برا سراسری...بیشتر جوری باید بخونی که انگار اطلاعات عمومیتو زیاد میکنی..سعی نکن همه چیو حتما یاد بگیری اینجوری آدم قاطی میکنه..چند تا منبع ولی خوب خونده بشه بهتره تا اینکه همه ولی نامرتب خونده بشه..اگه استرس اینو داری که ممکنه ازونام سوال بیاد اونارو روزنامه وار بخون....موفق تر باشی

کتاب تست عصرکنکاش واس ازاد؟پاسخ تشریحی هم داره؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب تست عصرکنکاش واس ازاد؟پاسخ تشریحی هم داره؟[/QUO
سلام دوست عزیز بله کتاب عصر کنکاش خیلی از تستاش تشریحی توضیح داده یه سری نکات مهم هم داره من که راضییم به شما هم توصیه میکنم بگیرید.
قیمتش هم 32

faeze dey

عضو جدید
کتاب تست عصرکنکاش واس ازاد؟پاسخ تشریحی هم داره؟[/QUO
سلام دوست عزیز بله کتاب عصر کنکاش خیلی از تستاش تشریحی توضیح داده یه سری نکات مهم هم داره من که راضییم به شما هم توصیه میکنم بگیرید.
قیمتش هم 32

سلام.مرسی از راهنماییت دوست عزیز.
من یه کتاب تست جامع واس ازاد میخام که پاسخ تشریحی و نکات داشته باشه.این کتاب ک میگین فقط تست کنکور ازاد؟اسمش؟

eng.anita

عضو جدید
من کتاب تاریخ هنرستان رو دارم.واقعا ایران رو کامل گفته...فهرستش رو ببین
نه تاريخو از اون نخونين مال پبرنبا از اون كاملتره الكي وقت تلف نكنين واسه تاريخ كذشته تا اونجا كه بوش مي ياد بيشتر از معاصرايران وغرب سوال مي دن.وبيشتر هم فرموده هاي جنابان معمار
:)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
نه تاريخو از اون نخونين مال پبرنبا از اون كاملتره الكي وقت تلف نكنين واسه تاريخ كذشته تا اونجا كه بوش مي ياد بيشتر از معاصرايران وغرب سوال مي دن.وبيشتر هم فرموده هاي جنابان معمار
:)
دقیقا...تا اونجایی که یادمه تو کتاب هنرستان میل راهنماها خوبه واسه خوندن..چون جاهای دیگه کمتر بهش پرداختن...بیشتر از معماری معاصر سوال ها...واینکه اسلامی بیشتر سبک شناسی پیر نیا اومده...اما توصیم اینه یه نیم نگاهی داشته باشید به همه چی

mahfo

کاربر بیش فعال
Azad Quiz 1392-7.jpgتنها سوالی که پارسال از معماری اسلامی اومده.تو دفترچه امسالم که جزو دروس تاریخ اسمی از معماری اسلامی نبرده...اصلا معلوم نیست میاد یا نه؟:confused:

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان میشه بگید جواب این سوالارو از چه کتابی میتونم پیدا کنم؟ممنونAzad Quiz 1392-8.jpg

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 195990تنها سوالی که پارسال از معماری اسلامی اومده.تو دفترچه امسالم که جزو دروس تاریخ اسمی از معماری اسلامی نبرده...اصلا معلوم نیست میاد یا نه؟:confused:

اخه مگه میشه معماری اسلامی نیارن..!!تعجب میکنم
بیشتر معاصر امده..خیلی جاها هم کلیات سبک ها.مثل گوتیک و رنسانس...

mahfo

کاربر بیش فعال
اخه مگه میشه معماری اسلامی نیارن..!!تعجب میکنم
بیشتر معاصر امده..خیلی جاها هم کلیات سبک ها.مثل گوتیک و رنسانس...

تتتت.jpgدیگه تو این جدولم اسمی از معماری اسلامی نیاوردن...کلا دانشگاه آزاد همه کاراش مبهمه....

mahfo

کاربر بیش فعال
کتاب عصر کنکاش جواب سوالات رو با پاسخ تشریحی داده..
یکی از بچه ها که کتاب رو داره اگه امکانش هست نگاه کنه جواب رو بزاره

نه جواباشو نمیخوام...میخوام منبعشو پیدا کنم...این سوالای معاصر ایران از کجا میاد؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 195993دیگه تو این جدولم اسمی از معماری اسلامی نیاوردن...کلا دانشگاه آزاد همه کاراش مبهمه....

همین دیگه.چون که کارای دانشگاه ازاد مبهمه نمیشه ریسک کرد//ولی اخه مگه میشه معماری اسلامی به این مهمی نیارن؟؟اصلا دلیلشون واسه نیوردن چیه؟؟تعجب میکنم..
ولی فک کنم تو همون 3 تا منبع که نوشتن جاش دادن.حالا ما یه مرور میکنیم ببینیم چی میشه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اسم این کتاب هنرستان که توش راجع به لوازم نقشه کشی و ....کلا این سوالای فاخر درک پارسال ازش اومده بود چیه؟

راست میگیااا...الان رفتم کتابش رو دیدم...واقعا میشه از این کتاب کلی سوال درک در اورد...خیییلی خوبه(گذاشتمش جز برنامه)
اسمش : نقشه کشی معماری

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جواباشو نمیخوام...میخوام منبعشو پیدا کنم...این سوالای معاصر ایران از کجا میاد؟

معماری معاصر ایران که زیاد نیست.یه چند تا جزوه هست همونا رو بخون...
راستی تو که تکمیل ظرفیت قبول شدی.چرا ثبت نام نکردی؟!

آخرین ویرایش:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.مرسی از راهنماییت دوست عزیز.
من یه کتاب تست جامع واس ازاد میخام که پاسخ تشریحی و نکات داشته باشه.این کتاب ک میگین فقط تست کنکور ازاد؟اسمش؟

ببخش دیر جواب دادم اسم کتابمجموعه سوالات ازمونهای سراسری-ازاد است.به نظرم کتاب جامعی هستبدرد میخوره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا