همایش ها و کنفرانس های معماری

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید میپرسم، شما کجا زندگی می کنی؟ :que: آخه منم تهران نیستم ، گفتم شاید بتونم یجوری فیلم رو ازت بگیرم.:redface:

الان یکی میاد میگه داریم تاپیک رو منحرف می کنیم:w39::w43: . اینجا پرسیدن محل زندگی خلاف مقرراته ......................:mad::w01:.....اخراج:redcard: .:surprised:....:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
من اهل تبریزم. البته دکتر صدیق اینجا میاد من فعلا وقت کلاس رفتن ندارم:D

Amir*taksa

عضو جدید
الان یکی میاد میگه داریم تاپیک رو منحرف می کنیم:w39::w43: . اینجا پرسیدن محل زندگی خلاف مقرراته ......................:mad::w01:.....اخراج:redcard: .:surprised:....:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
من اهل تبریزم. البته دکتر صدیق اینجا میاد من فعلا وقت کلاس رفتن ندارم:D
پس سيمين جان لطف ميكني به من بديش؟اره مياد اما من توصيم اينه كلاس لطفي بهتر از صديق

Amir*taksa

عضو جدید
دقیقا موافقم که بهترین کلاس اونایین که قبولی دادن
من خودم پارسال 2 تا کلاس رفتم و سال قبلش هم یکی ..فعلا برای طراحی شهری انقدر آدم مطرح نداریم.. صدیق که معروفه تو طراحی شهری افتضاحه ..به هر حال تخصصش نیست
یکی دیگه هم که رفتم از دانشجوها که اونم هیچی یاد نداد، 4 جلسه پرسپکتیو درس داد، (که اصلا تو این اسکیس به کار نمیاد) ، بعد از اون پیش نازگل باقری رفتم که واقعا کارش عالی بود و اگه اون نبود من اصلا قبول نمی شدم :surprised: ..متاسفانه نازگل پذیرش دکترا و گرفت و 2-3 ماهی میشه رفته آمریکا ..به نظرم بچه های شهری امسال زیاد وضعشون خوب نیست :cry:
( البته من و چند تا از بچه هامون می خوایم یک کارایی بکنیم ;) )
منم بازي:smile:مي خواي كلاس اموزش بزارين؟1شعبه هم بيا تو شركت من بزن:Dمن اسكيس اموزش ميدم اما واسه ارشد نه فقط اموزش اسكيس خودم واسه ارشد كلاس ميخوام:surprised:ميدوني كه خط و طرح هر چه قدرم قوي باشه اسكيس ارشد 1لم خاص خودش رو داره كه الان تو بلدي:smile:اما من بلد نيستم:(

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس سيمين جان لطف ميكني به من بديش؟اره مياد اما من توصيم اينه كلاس لطفي بهتر از صديق
امروز سی دی رو می گیرم چشم ببینم فیلم تا چه حدیه ..... توضیح می دم. ;)
راستی mahdeco عزیز شما کجایی هستی؟:biggrin:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
منم بازي:smile:مي خواي كلاس اموزش بزارين؟1شعبه هم بيا تو شركت من بزن:Dمن اسكيس اموزش ميدم اما واسه ارشد نه فقط اموزش اسكيس خودم واسه ارشد كلاس ميخوام:surprised:ميدوني كه خط و طرح هر چه قدرم قوي باشه اسكيس ارشد 1لم خاص خودش رو داره كه الان تو بلدي:smile:اما من بلد نيستم:(

فعلا به دوست و آشناها دارم درس می دم، چشم یک شعبه تو شرکت شما هم می زنم :D:D ، اتفاقا دنبال جا می گردم ;) ، به هر حال وقتی اسکیس درس می دی ، دستت قویه ..یکبار کلاس بری ، لم کار هم دستت میاد.
فعلا اسکیس طراحی شهری درس میدم..دستم انقدر برای اسکیس معماری قوی نیست، اسکیس شهری فقط همون لم را داره و کمتر ،دست قوی می خواد.

maral55

مدیر بازنشسته
اهواز:D
بخدا این بحث کاملا مرتبط با موضوعه و تاپیکو منحرف نمیکنه!!! دعوامون نکنید :cry: :w00:

مسئله اي نيست اون
ولي داشتم فكر ميكردم كاش اين تاپيك هم مي رفت توي گفتگوي آزاد معمارانه آخه معمار فارق التحصيل با غير فارق التحصيل چه فرقي داره به هر حال گفته ها مي تونه براي همه مفيد باشه
نوشين؟نظرن چيه؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سی دی را دیدی سیمین جان؟؟ چی داشت توش؟ کنجکاوم بدونم سی دی که داره چه جوریه؟:D
نه هنوز . یه مشکلی پیش اومد نتونستم بگیرم هر وقت گرفتم خبر می دم;)هر چی داشته باشه می گم.;)
مارال جون شوخی کردم:smile: . خواستم یه ذره اذیتش کنم :biggrin: همین:cry:

:)
می خوام که بچه های فارغ التحصیل معماری اینجا جمع شیم تا از اطلاعات هم استفاده کنیم.;)
راجع به کار _ ادامه تحصیل _ کتاب ها _ مجلات و ...

SALAM KHOBIN SHAB BEKHIR OMIDVARAM KE KHOB BASHIN
MAN MIKHASTAM DAR MOREDE MAFHOM SOKONAT MATLAB JAM KONAM (MOZOE MASKONI)
AGE MATLABI DASHTIN LOTF KONIN MAMNON MISHAM
DAR ZEM MAN AZ DEZFUL FARGHO TAHSIL SHODAM LISANS NAPEYVASTE
MOAFAGH BASHIN MER30 BAY

mahjobian

عضو جدید
سلام .
من دارم كارشناسي رو تموم ميكنم راستي بچه ها شما براي ارشد از چه منابعي استفاده ميكنيد ؟

سنجش دانش ؟ پارسه ؟
راستي كدوم بهتره ؟

امتياز من كمه ! لطفا امتياز بديد ! :)

reza556182

عضو جدید
با سلام به همه دوستان عزیز
بنده هم فارغ التحصیل معماری سال 83 دانشگاه علم و صنعتم.

Arch-Azadeh

سلام .
من دارم كارشناسي رو تموم ميكنم راستي بچه ها شما براي ارشد از چه منابعي استفاده ميكنيد ؟

سنجش دانش ؟ پارسه ؟
راستي كدوم بهتره ؟

برای ارشد چه گرایشی؟؟؟؟
تاپیک کارشناسی ارشد داریم :smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام . من فارغ التحصیل رشته معماریم . کمکی از دستم بر می یاد ؟
سوالی دارین بفرمایید......

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام .

سنجش دانش ؟ پارسه ؟
راستي كدوم بهتره ؟

سلام دوست عزیز
من امسال آزمون ارشد ملی شرکت کردم . به نظر من کنکور ارشد فقط اسمش بزرگه وگرنه اصلا آزمونش در حد فوق لیسانس نیست . اگر کمی دروسی رو که در دوره کارشناسی خوندی دوباره مرور کنی حتما قبول میشی و احتیاجی به کلاس های کنکور نداری . چون میدوی که کلاس های کنکور بیشتر به فکر جیب خودشونن تا سطح علمی دانشجویانشون.....
موفق باشی...

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقه بين المللي طراحي دانشجويي2008

مسابقه بين المللي طراحي دانشجويي2008

مسابقه بین المللی طراحی دانشجویی Ecohouse 2008
مسابقه بین المللی طراحی دانشجویی Ecohouse 2008
2008 INTERNATIONAL STUDENT DESIGN ECOHOUSE COMPETITION

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']کلیه دانشجویان معماری و طراحی از سراسر جهان جهت شرکت در مسابقه دانشجویی طراحی خانه اکولوژیک به همت مرکز بتن دعوت شده اند. مسابقه، طراحی خانه ای 120متر مربعی برای شش نفر بر روی سابتی به مساحت 200متر مربع می باشد. طرح ها باید چگونگی تقلیل انرژی مصرفی برای گرمایش، سرمایش و روشنایی بوسیله تکنیک های پایدار و فعال، استفاده از مصالح ساختمانی محلی و منابع انرژی تجدید پذیر را نشان دهند. بعلاوه منازل مقاوم طراحی گردند تا بتوانند تا اواخر قرن حاضر و نیز در مقابل حداکثر تغییرات فصلی پابرجا بمانند.[/FONT]

[FONT='Tahoma','sans-serif']ضمن توجه به کلیه معیارهای فوق طراحی خانه ها باید برای انطباق با شیوه زندگی و آسایش صورت گیرد.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']کل جایزه 3500 پوند بوده که در کنفرانس آکسفورد 2008 ، 22 و 23 جولای به برندگان اعطا خواهد گردید.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']شرکت کنندگان باید آثار خود را با 22 ژوئن ارسال نمایند.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']مسابقه حاضر به دانشجویان فرصتی داده است تا ایده های خود را برای اکوهاوس آینده توسعه دهند. [/FONT]

[FONT='Tahoma','sans-serif']زمان مسابقه تا 22 ژوئن 2008 می باشد.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']برای کسب اطلاعات کاملتر به آدرس [/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']http://www.concretecentre.com/ مراجعه فرمائید.[/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif'][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]منبع: آرک نیوز[/FONT][/FONT]

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین کنفرانس معماری داخلی و دکوراسیون

اولین کنفرانس معماری داخلی و دکوراسیون

جهت ثبت نام و آگاهی از برنامه و .... می تونید به این سایت مراجعه کنید;)

سـعید

مدیر بازنشسته
سخنرانی ریچارد راجرز در ایران

سخنرانی ریچارد راجرز در ایران

با سلام خدمت همه دوستان
چند وقت پیش خبری شنیدم که تا چند لحظه مات و مبهوت مونده بودم . باور کردنش سخت بود به همین دلیل از چند منبع آگاه صحت ماجرا رو جویا شدم . بله درست بود . ریچارد راجرز ( موسس و پایه گذار مکتب های تک ) در ایران در شهر زابل (سیستان و بلوچستان ) سخنرانی داشت . با شنیدن این خبر چنان به ذوق آمدم که تصمیم 100% گرفتم که به زابل بروم . ولی امروز خبر دار شدم که آقای راجرز به دلیل بعضی از مشکلات سفرشان را به ایران کنسل کردند و سخنرانی به صورت ویدیو کنفرانس در دانشگاه زابل برگزار می شود .
این کنفرانس قرار است در هفته معمار و معماری برگزار شود . اگر خبر جدیدی در این رابظه به دست رسید شما رو در جریان میزارم .
موفق باشید .

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 هميش جديد

2 هميش جديد

فراخوان همایش معماری و شهرسازی مکتب شیراز «در سده‌های هفتم، هشتم ونهم هجری قمری»
فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران در راستای بررسیتاریخ فرهنگ و هنر و معماری این مرز و بوم، این بار، به بازشناسی ابعاد گوناگونمعماری و شهرسازی شیراز، و در مقیاسی وسیع تر خطه ی فارس، در سده‌های هفتم، هشتم ونهم هجری قمری می پردازد. نقش مهم و پر رمز و راز فارس و به خصوص شهر گرانقدر شیرازدر این سده ها به مثابه ی قطبی خلاق و فرهنگ ساز بر کسی پوشیده نیست. در این بارههمین بس که در بحبوحه ی آشوب های خانمان برانداز این سده ها، شخصیت هایی بی بدیلهمچون شیخ مصلح الدین سعدی و خواجه شمس الدین محمد حافظ را در دامان خود پرورده کهآثار فخیمشان نه تنها بر پهنه ی تاریخ فرهنگ ایران بلکه بر تارک بشریت سایه افکندهاست.
گروه معماری و شهرسازی فرهنگستان هنر با توجه به اهمیت فوق العاده‌ی این خطه، ازتمامی علاقمندان، صاحبنظران و پژوهشگران معماری و شهرسازی ایران دعوت می کند تا ازطریق ارائه ی مقالات و نظریات خود، ابعاد ناشناخته، خلاقیت ها و تأثیرگذاری هایمردم این سرزمین را در سده های مذکور شناسایی و معرفی کرده و به بحث و بررسیبگذارند.
ریاست گروه علمی:
مهندس کامبیز حاجی قاسمی
اعضای گروه علمی:مهندس سید محمد بهشتیدکتر مهردادقیومی بیدهندیدکتر محسن حبیبیدکتر یعقوب دانش دوستدکتر محمد رضاریاضیمهندس کامبیزنوایی
دبیر گروه علمی:
سپیده نورمحمد منش
محورهای پژوهشیموضوع بررسی، محدوده مطالعاتی وسیعی درحوزه ی معماری و شهرسازی در سده های هفتم، هشتم و نهم هجری قمری را در محورهای زیردر بر می گیرد:
1.
ویژگی های سرزمینی و طبیعی فارس و نسبت آن با معماری وشهرسازی؛
2.
شرایط تاریخی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی این دوره و تأثیر آن برمعماری و شهرسازی؛
3.
حوزه ی نفوذ فارس و شیراز در جهان آن روزگار و نقش شخصیتهای برخاسته از آن در معماری و شهرسازی سرزمین های دیگر؛
4.
شخصیت های موثر درساخت و سازهای معماری و شهرسازی این دوره از جمله کارفرمایان، بانیان، معماران وشهرسازان و هنرمندان رشته های گوناگون؛
5.
آثار برجا مانده یا از میان رفته یمعماری و شهرسازی این دوره در فارس و بخصوص شیراز؛
6.
زبان و بیان معماری درآثار این دوره؛
7.
معماری متحرک، موقت و چادری در فارس؛
8.
بررسی آثارمعماری و شهرسازی فارس و شیراز بعنوان وارث آثار پر ارج پاسارگاد، پارسه، استخر،فیروزآباد و بیشابور؛
9.
معرفی باغ ها و باغ سازی خاص شیراز؛
10.
آثارمعماری و شهرسازی فارس در سفرنامه ها و متون تاریخی؛
11.
تأثیر و تأثر متقابلمعماری و شهرسازی و سایر رشته ها ( در حوزه های هنر، ادب و اندیشه)؛
12.
تأثیرو تأثر متقابل شیراز و دیگر کانون های فرهنگی معماری و شهرسازی ایران و جهان.
ضوابط مقالات
1.
رعایت موازین پژوهشی در مقاله (چکیده،نتیجه گیری، ارجاعات، فهرست منابع و تصاویر) الزامی است.
2.
مقاله روی کاغذ A4 یک رو حروف چینی شده و همراه با دیسکت، تحت برنامه Word ارسال گردد.
3.
مقالههای مصور باید همراه با عکس یا CD (کیفیت مطلوب) ارائه گردد.
4.
دبیرخانه یهمایش در انتخاب و ویرایش مقاله های ارسالی آزاد است.
5.
مقاله‌‌های پذیرفتهشده برای ارائه و چاپ و یا منحصراً برای چاپ (کامل یا چکیده) در نظر گرفته می‌شوند.
6.
مقالات رسیده باز گردانده نخواهدشد.
7.
مقالات پذیرفته شده تا قبل ازانتشار مجموعه مقالات همایش نباید در نشریه ی دیگری به چاپ برسد.
8.
ازپژوهشگرانی که مقالات آنها جهت سخنرانی پذیرفته شده است، دعوت به عمل خواهد آمد وهزینه آنها شامل(بلیط رفت و برگشت و هزینه اقامت) به عهده فرهنگستان هنر جمهوریاسلامی ایران خواهد بود.
زبان‌های رسمی گردهمایی:
زبان‌های رسمی گردهمایی فارسی،انگلیسی است.
مهلت ارسال مقالات:مهلت ارسال خلاصه مقالات تا پانزدهماردیبهشت ماه 87 است. اصل مقالاتی که مورد قبول هیئت علمی قرار می گیرند باید تاپانزدهم مرداد ماه 87 به دبیرخانه گردهمایی ارسال گردد.
زمان و مکان:
گردهمایی در 17 و 18 آذرماه 87 در تهران ودر 20 و 21 آذرماه 87 در شیراز برگزار خواهد شد.
نشانی:
ایران، تهران، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان لقمان الدوله ادهم، بن بست بوذرجمهر، پلاک 23
تلفن : 4-66951650 نمابر: 66951657 نشانی الکترونیکی :
Shirazme@honar.ac.ir

منبع:memarbashi.blogsky.com.
javascript:void(0)

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
همايش اموزش معماري

همايش اموزش معماري

[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران سومین همایش آموزش معماری را در پاییز 1387 برگزار می نماید[/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'].[/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'] هدف از برگزاری این همایش ارتقاء سطح کیفی آموزش معماری در کشور ذکر شده است. [/FONT][/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']خلاصه [/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']مقالات ارسالی به این همایش می بایست (بین 500-300 کلمه با ذکر مراجع و منابع ) با ذکر دقیق نام و نام خانوادگی، آدرس پستی، پست الکترونیکی، شماره تلفن، سمت و عناوین مؤلف یا مؤلفان، ذیل عنوان مقاله مطابق برنامه زمانبندی به آدرس ذیل ارسال شود.[/FONT][/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات: پایان اردیبهشت 1387[/FONT][/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']اعلام نتایج خلاصه مقالات پذیرفته شده و آغاز تهیه مقاله نهایی: پایان خرداد 1387[/FONT][/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT='Tahoma','sans-serif']برگزاری سومین همایش آموزش معماری: پاییز 1387[/FONT][/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif'][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif'][FONT=arial, helvetica, sans-serif]آدرس: خیابان انقلاب اسلامی- دانشگاه تهران- پردیس هنرهای زیبا- دانشکده معماری- دبیرخانه سومین همایش آموزش معماری،‌ تلفن تماس و نمابر: 66409696[/FONT][/FONT]
[FONT='Tahoma','sans-serif']منبع:معماری منظرایران[/FONT]
javascript:void(0)

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخستين كنفرانس بين المللي سكونتگاه هاي زاگرس

نخستين كنفرانس بين المللي سكونتگاه هاي زاگرس

نخستين كنفرانس بين المللي سكونتگاه‌هاي سنتي زاگرس برای روز دوم May مطابق با 12 اردیبهشت ماه سال 1387 تا چهارم May مطابق با 14 اردیبهشت برنامه‌ريزي شده است. این برنامه شامل دو روز کنفرانس و یک روز بازدید از منطقه اورامان در غرب استان کردستان ، با تأکید بر مراسم پیر شالیار، می باشد. علاوه براين، تور يك روزه قلعه باستاني زيويه و غار تاريخي كرفتو در شهرستان ديواندره نیز در نظر گرفته شده است. این برنامه برای روز شنبه پنجم May برابر با 15 اردیبهشت می باشد.
در طول دو روز کنفرانس در جوار پذيرايي شبانه موسيقي سنتي و برنامه های فرهنگی محلي نیز در نظر گرفته شده است

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمايشگاه معماري

نمايشگاه معماري

نمايشگاههايي از آثار معماري ميرميران پوسترهاي كليه پايان نامه هايي كه در رقابت فشرده حضور يافته اند و هم چنين برگزيده كتابهاي معماري و شهرسازي در خانه هنرمندان برقرار خواهد بود .
توجه :
  1. نمايشگاهها از روز 3/2/87 تا 8/2/87 براي بازديد عموم برقرار مي باشد.

آخرین ویرایش:

shikopick

عضو جدید
اولين نمايشگاه سالانه بين المللي سنگ كشور با نام CETIS 2008

اولين نمايشگاه سالانه بين المللي سنگ كشور با نام CETIS 2008

:gol::heart: تو این سالنم گفتم چون کاشی ها و سنگ های خیلی جالبی توی کاتالوگ هاشون بود . اگر میرسید حتما شرکت کنید .

http://www.kishstonemart.com/

با حمايت دفتر صنايع معدني وزارت صنايع و معادن و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران ; اولين نمايشگاه سالانه بين‌المللي سنگ و معدن كشور برگزار مي‌شود.
اولين نمايشگاه سالانه بين‌المللي سنگ و معدن كشور با نام CETIS 2008 از 24 تا 27 اردي‌بهشت سال 1387 با شركت بيش از 70 شركت داخلي و خارجي در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي كيش برگزار مي‌شود.
به گزارش ستاد خبري نمايشگاه بين‌المللي سنگ و معدن، عدم نياز به ويزاي ورود براي بازديدكنندگان خارجي و قوانين گمركي مناسب از جمله امتيازات برجسته اين نمايشگاه است.
بر اساس اين گزارش كشورهاي بازديدكننده از نمايشگاه CETIS 2008 شامل ايتاليا، اسپانيا، چين، هند، تركيه، امارات متحده عربي، بحرين، قطر، عمان، عراق و CIS هستند.
اين گزارش مي‌افزايد؛ نمايشگاه CETIS 2008 با حمايت معنوي دفتر صنايع معدني وزارت صنايع و معادن و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در منطقه آزاد كيش و با رويكرد صادراتي برگزار مي‌شود.
همچنين ديگر حاميان معنوي نمايشگاه عبارتند از: سازمان منطقه آزاد كيش، مركز توسعه تجارت كيش، انجمن سنگ ايران، اتحاديه توليدكنندگان و صادركنندگان محصولات معدني ايران، خانه معدن ايران، شركت تهيه و توليد مواد معدني ايران، انجمن مهندسي معدن ايران و شركت روشان‌روز.
شركت تيس به‌عنوان مجري اين نمايشگاه بين‌المللي اميدوار است با استقبال شايان توجه بخش دولتي و بخش خصوصي فعال در صنعت سنگ‌ و صنايع معدني كشور، با برگزاري سالانه نمايشگاه CETIS، بتواند پايه‌گزار تثبيت اولين بـازار بين‌المللي سنگ ساختمان‌، معدن، مواد و محصولات معدني ايران در منطقه آزاد كيش باشد.
در حال حاضر كشور ايران به‌عنوان سومين توليدكننده دنيا با توليد سالانه بيش از 12 ميليون تن، فقط 3% از سنگ ساختماني توليدي خود را به ارزش تقريبي 130 ميليون دلار صادر مي‌كند كه اين رقم در پايان برنامه پنجم توسعه اقتصادي كشور مي‌تواند به رقمي بالغ بر 250 ميليون دلار در سال افزايش يابد.

reza khan

عضو جدید
سلام . منم یه خبر خوب دارم .;)
یه فیلم آموزشی از دکتر صدیق قراره فردا به دستم برسه در مورد اسکیس . 6 ساعته است .برای کسایی که مثل من تهران زندگی نمی کنن یا فعلا وقت ندارن برن کلاس اسکیس فکر کنم بد نباشه .ای کاش می شد آپ کنم اما نمی شه سعی می کنم تمام نکات مهمی رو که می گه دونه دونه با مثال هاش بیارم . به نظرتون می تونه مفید باشه؟ فکر می کنم برای آشنایی با نظراتش بد نباشه . :):redface:

سلام عزیزم من رضا هستم امسال می خوام تو کنکور ارشد شهر سازی شرکت کنم :)خیلی خوشحال می شم اگه بتونم با شما تماس بگیرم و از cd استفاده کنم
(reza khan) مرسی.

Arch-Azadeh

سلام عزیزم من رضا هستم امسال می خوام تو کنکور ارشد شهر سازی شرکت کنم :)خیلی خوشحال می شم اگه بتونم با شما تماس بگیرم و از cd استفاده کنم
(reza khan) مرسی.

سلام رضا جان، خوش اومدی ، من طراحی شهری می خونم ،اگه کمکی از دستم بر بیاد..خوشحال میشم کمک کنم
موفق باشید :gol:

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
فراخوان عضويت در سازمان معماران براي صلح

فراخوان عضويت در سازمان معماران براي صلح

فراخوان عضویت در سازمان معماران برای صلح
:: مرتضی میرغلامی
سازمان معماران برای صلح یک نهاد غیر انتفاعی در راستای فعالیتهای بشردوستانه است که ازگروههای مختلفی نظیر معماران , طراحان شهری , مهندسان, برنامه ریزان , معماران منظر و متخصصین محیط تشکیل شده است. این نهاد با انگیزه توسعه شهری و با محوریت ایجاد عدالت اجتماعی , همبستگی , احترام و صلح در جهان تشکیل شده است و از تمامی کشورهای دنیا عضو می پذیرد.
برای عضویت در این نهاد کافی است اطلاعات مربوطه در صفحه Joint us را وارد کرده و پس از دریافت رمز عبور در ایمیلتان وارد سایت اعضا شوید. این سایت به شما امکان می دهد تا در جریان اخبار و فعالیتهای معماران مختلف در سراسر جهان بخصوص کشورهای در حال توسعه قرار گیرید. کاربران می توانند با ارائه اخبار مقالات و ..نیز وارد کردن آدرس وبلاگهای تخصصی خود به ارتقا ارتباطات با سایر اعضا و شناساندن فرهنگ, معماری و مسائل پیش روی شهرهایشان به سایر کشورها یاری رسانند.
مطالب می توانند به زبان انگلیسی (ترجیحا) و یا فارسی ارائه شوند.
برای ارسال مطالب فارسی به این آدرس
butterpaper-arch-peace forum:
http://www.butterpaper.com/vanilla/?CategoryID=18
و انگلیسی به این بخش رجوع کنند.
Or in English in any other category:
http://www.butterpaper.com/vanilla/?CategoryID=36
هزینه عضویت سالانه در سایت اختیاری و برای کشورهای در حال توسعه مجانی است.

پیوند مرتبط:
http://www.architectsforpeace.org

sekhavat

عضو جدید
مسابقه طراحی معماری مسجد

مسابقه طراحی معماری مسجد

سلام دوستان
به این سایت یه سر بزنید، یه مسابقه معماریه.
http://a-ucompetitions.ir
جایزه هاشم بد نیست:
5 میلیون، 3میلیون و 2 میلیون.

آخرین ویرایش: