هدف این دختران دانشجو از انجام حرکات موزون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا من اینو کشف کردم اینا داشتن رو آهنگ باباکرم تمرین میکردن.......خخخخخخخخخخخخخخخ

برید خدارو شکر کنید چنین اطلاعات مهمی در اختیارتون میزارم من برم سراغ بقیه اکتشافات.....خخخخخخخخخخخخ

منم که خوب دقت کردم به این نتیجه رسیدم:biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودت بگو هدفت چیه وگرنه همین الآن برات یه تاپیک میزنیم ها خخخخخخخخ:biggrin:

والا هدف خاصی که نداریم :|

هدف شرکت در مراسم شادی :| :d

ئه ! خب تاپیکشو بزنید بعدا خودم قدم رنجه میکنم اونجا :|

ی سری نکات هست براتون روشن کنم :d :|

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب حالا راجب این موضوع نظرتون چیه؟
سن بیولوژیکی دخترای دانشجوی رشته تربیت بدنی تو ایران با خانومای 50 ساله آلمانی برابری میکنه....
این فاجعه نیست؟؟؟ دلیلش چیه به نظرتون؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب حالا راجب این موضوع نظرتون چیه؟سن بیولوژیکی دخترای دانشجوی رشته تربیت بدنی تو ایران با خانومای 50 ساله آلمانی برابری میکنه....این فاجعه نیست؟؟؟ دلیلش چیه به نظرتون؟

خانم اجازه ما بگیم ؟ :| :| :| :d
.
.
.

چونکه نمیرخصن :w07: :|

پ.ن
:w25:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:........خدایا ملت این تاپیکو ب راه راست هدایت بفرما

خاله با منی :| :razz:

خو راس میگم خاله جان :child:

شوما باس به داشتن همچنین خواهرزاده ی باهوشی افتخار کنی :d

راستی خاله هروخ رفتی منم با خودت ببر من از اون خانم سیاهه میتتلسم :|

میزنه منو :child: :d

ile

عضو جدید
فقط یه راه حل داره، باید بدیم داعش سرشونو ببره. دختر باید نصف روز رو تو آشپرخونه باشه، نصفشم تو کمد اتاق! هروقت باباش اجازه داد از کمد بیاد بیرون :surprised:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاله با منی :| :razz:

خو راس میگم خاله جان :child:

شوما باس به داشتن همچنین خواهرزاده ی باهوشی افتخار کنی :d

راستی خاله هروخ رفتی منم با خودت ببر من از اون خانم سیاهه میتتلسم :|

میزنه منو :child: :d

نه خاله کلی گفدم مخصوصا پسرارو..:d
آره همیشه افتخار میکنم خاله:d
باشه از پیش من تکون نخوریی خاله ها خب:d
خاله ویروس و بندازم اینجا:D

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم خدا کرده از این حرکتا در نیاوردن ها:d
:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست عزیز...

امیدوارم این متن ارسالی از طرف شما واقعا برای شما دغدغه باشه نه فقط تمسخر گرفتن بعضی عقاید و باور ها
در هر صورت من رفتاری که غیر اخلاقی باشه تو این عکسا نمیبینم دخترا هم حق زندگی دارن و ما این حقو نداریم
که حقشونو بگیریم البته که اینگونه حرکات تو محافل عمومی به شدت نفی میشه و درست هم هست ولی در محافلی که
فقط بانوان حضور دارن گمون نمیکنم مشکلیو بوجود بیاره...

ب ر ب ب!
محافل عمومیتون که از همه جا کثیف تره!!!!!!!!!

samira7219

عضو جدید
فاطی کماندو همه جا هست وای وای خدایا خجالت بکشین بسه دیگه شورشو در آوردین گند زدین به همه چیز کجایین وقتی میلیار میلیارد میچاپن اونموقع نیستید چون یه چیزی هم قراره به امثال شما بماسه واقعا که بهتر نیست ورزش رو واسه دخترا حرام کنید یعنی چی دختر تکون تکون بخوره هان؟ کاری کردین مردم از دین وایمان زده بشن در صورتی که دین اون چیزی نیست که شماها یه عمر خواستید به زور به مردم بفهمونید واقعا که آخه این چند تا جوون مگه چیکار کردن که اینجوری بزرگش کردید وبه طرز وحشتناکی راجبش توضیح دادید به این بدبختا تهمت زدید حرکت ناموزون رو در اصل شما انجام دادید.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم دیده اتی ندیدیست کاریش نداشته باش بزار به کارش برسه یه بار به خودت تو آیینه نگاه کنی میفهمی چی میگم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

من خودمو تو آینه نیگا کنم آینه عاشقم میشه میشکنه!!وااااالا.
آینه گوناا داره خوو
:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خوب گناه داره چه گناهی کرده باید قیافه تورو بندازه تو خودش باید به اونم حق بدیم:biggrin:

اصن من برم تو آینه نیگا کنم بقیه آینه های دنیا به عشق من اعتصاب میکنن نمیزارن هیشکی خودشوو تو آینه ببینه فقط من میتونم!خخخ:biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه مطلب کامل گذاشته نشده و تصاویر یکی از گروه ها گذاشته شده که اصلا موضوع اصلی نبودن .....بی فرهنگی در ورزش قابل دفاع نیست آن هم در جشنواره ای که مدعی فرهنگی بودن بوده ......تصاویر هست و به دلیل عدم پوشش تصاویر خانم ها قرار دادن تصاویر بیشتر امکان پذیر نیست .....

ضمن اینکه جای بسیار تاسف است که برخی آقایون مسئول در این جشنواره کاملا دخترانه حضور داشته اند و شاید قبل از اینکه دخترانی که جوانی کردن ایراد گرفت ......ایراد بزرگ از مسئولان مرد است

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که راست میگی:biggrin:
فقط دلم به حال آیینه خونتون میسوزه چجوری تورو تحمل میکنه؟؟:biggrin::biggrin:
آینه خونه ما خودشو تیکه تیکه کرد از بس توش نیگا نکردم میترسم برم آینه بگیرم اونم خودشو تیکه تیکه کنه!ار عشق من خخخ:biggrin:
بچه های سعی کنید به محافل عمومی هم احترام بزارید....:)

خو عمومی ینی هر قشر آدمی میتونه توش راحت باشه....ما هم از قشر ارازل و اوبااش اینجاییم!!تحمل بفرماایین!:D

اوژنی دزیره

عضو جدید
آینه خونه ما خودشو تیکه تیکه کرد از بس توش نیگا نکردم میترسم برم آینه بگیرم اونم خودشو تیکه تیکه کنه!ار عشق من خخخ:biggrin:

خو عمومی ینی هر قشر آدمی میتونه توش راحت باشه....ما هم از قشر ارازل و اوبااش اینجاییم!!تحمل بفرماایین!:D

تو هم دم به ثانیه آواتورتو عوض میکنی حالا این خانوم کیه که آلبوم عکسش دست توئه؟:D

اوژنی دزیره

عضو جدید
خب حالا راجب این موضوع نظرتون چیه؟
سن بیولوژیکی دخترای دانشجوی رشته تربیت بدنی تو ایران با خانومای 50 ساله آلمانی برابری میکنه....
این فاجعه نیست؟؟؟ دلیلش چیه به نظرتون؟

چون نمیذارن شادی کنن بپر بپر کنن همش 800 تا چشم آقا دنبالشونه خانوما هم محجوب رعایت میکنن یه بار هم که به دل خودشون رفتار میکنن میگن ما هم آدمیمم عکسشونو همون 800 تا چشم ضبط و ثبت میکنن بعدشم پخش میکنن.:(

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

عطی
تو هنوز توی تاپیک ها اغتشاش ایجاد میکنی؟!!!!:cool::biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.