هدف های شما و ما برای سال جدید

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تبریک عید و فرارسیدن نوروز پیروز:gol:
یکی از منش های افراد موفق این است که در ابتدای سال، برای خود اهدافی انتخاب می کنند و خود را موظف می دانند تا پایان سال، اهداف خود را محقق کنند. به نظر شما چه اهدافی ارزش هدف گذاری دارند؟ ( لطفا ما را راهنمایی کنید که بتونیم هدفهای ارزشمندی رو برای سال بعد کلید بزنیم)

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با تبریک عید و فرارسیدن نوروز پیروز:gol:
یکی از منش های افراد موفق این است که در ابتدای سال، برای خود اهدافی انتخاب می کنند و خود را موظف می دانند تا پایان سال، اهداف خود را محقق کنند. به نظر شما چه اهدافی ارزش هدف گذاری دارند؟ ( لطفا ما را راهنمایی کنید که بتونیم هدفهای ارزشمندی رو برای سال بعد کلید بزنیم)
یکی از منش های افراد موفق این است که خود را به ابتدای سال، ابتدای ماه، اول هفته و و و محدود نمیکنند ... همواره برای اهدافشون تلاش میکنند . همواره و به طور پویا اهدافی کوتاه مدت و دراز مدت دارند ..

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از منش های افراد موفق این است که خود را به ابتدای سال، ابتدای ماه، اول هفته و و و محدود نمیکنند ... همواره برای اهدافشون تلاش میکنند . همواره و به طور پویا اهدافی کوتاه مدت و دراز مدت دارند ..
بله درسته.ظاهرا فراموش کردید که برنامه خودتان را هم بگید.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله درسته.ظاهرا فراموش کردید که برنامه خودتان را هم بگید.

افراد موفق از اهدافشون حرف نمیزنن فقط اونا رو به دیگران نشون میدن :))

حرف زدن از اهداف یکی از علل تحقق نیافتن شونه !

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی همین دیدگاههها باعث شده که اینجا اینهمه سوت و کور بمونه.
آقای موفق , منظور و هدف تاپیک اینه که شرکت کنندگان و بازدید کننده ها , بتونن هدفهایی رو ببینن و بخونن که شاید بهشون فکر نکرده بودند و از این طریق بهشون کمک بشه که اونام هدفهای خوب و مهمتری رو برای خودشون تیک بزنن.
لطفا این عادت انشاء نویسی کلاسیک رو ترک کنید و خودتون باشید و از خودتون مایه بذارید.
تاپیکهای گفتگو محل نوشتن کلمات قصار نیست دوست عزیز. اینجا هستیم تا موضوعات رو بشکافیم و از این طریق بیشتر بیاموزیم. شاد اومدی .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر جان , بعضی از کاربران هنوز فرقی بین (گفتگوی کارشناسی) با (نوشتن کلمات قصار ) قائل نیستند . حتی اگه موضوع رو بخوبی هم دریافت نکنند باز یه شعاری چیزی مینویسند . این نوع رفتار های این دوستان به گرمی بحث لطمه میزنه ولی حیف که رعایت نمیکنند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر می خواهید موفق شوید، باید هدفی را برای خود مشخص کنید‎
- اهدافی انتخاب کنید که موجب انگیزش برای شما شوند
اهداف هوشمندانه انتخاب کنید
اهداف خود را مکتوب کنید
یک نقشه راه تعیین کنید
[SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]
به اهداف خود وفادار باشید.
[SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]
هدف گذاری فرایندی است که با بررسی دقیق آغازشده و در پایان کار و تلاش بسیار زیادی را می طلبد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، چیزی نمی دانیم و دست و پنجه نرم کردن با این فکرها برایمان تبدیل به یک عادت شده است.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما نیم خط نوشتیم چقد تنش ایجاد شد تو ذهن استارتر

من مدتهاست مطالعه دارم توی این زمینه و خدا رو شکر نتایج زیادی برام داشته

افکار منفی تا جایی که معلومه بیشتر توی ذهن شماست وگرنه اینقد نیاز نبود تیکه بندازین و عصبانی بشید این جمله ای رو هم که گفتم یکی از جمله های ناپلئون هیل بود در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید! ولی خب خودم نقل کردم نه هر کسی ( محض اطلاع شما)

پیشنهاد میدم سعی کنید افکار منفی و تنش فکری رو از ذهن تون پاک کنید

اگه شما واقعا میخای اطلاع رسانی کنی چند تا کتاب معرفی کن و مطالب مفید بنویس دیگران اگه جویای حقیقت باشن پیگیرش میشن نه اینکه اومدی اینجا بعضیا بعضیا میکنی :) به فرض من ی حرفی زدم شما نظر خودتو داری منم نظر خودمو بقیه دوستان هم نظر خودشون و البته که نظر همه هم محترمه از نظر من شما رو نمیدونم!

فقط شما نیستی که تو این باشگاه ادعای فیلسوفیت میشه خانم عزیز

فقط پست #9 خوب بود بقبه مو ضع گیری هاتون در مورد من چرک نویسی بود ؛

ممنون از پست خوبتون منم اینهارو انجام دادم

یا علی

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بروز اختلاف به دلیل تنوع افکار و تفاوت درخواستها و منافع، امری طبیعی در زندگی اجتماعی بشر است.
….I Am Thankful I can see the beauty all around me. There are those whose world is always dark
خدا را سپاس من میتونم تمام زیبایی های پیرامونم را ببینم کسانی هستند که دنیا یشان همیشه تاریک و سیاه هست I am Thankful… I can walk. There are those who have never taken their first step.
خدا را سپاس من میتونم راه برم ..کسانی هستند که هیچوقت نتونسته اند. حتی یک قدم بردارند I Am Thankful … My heart can be .

آخرین ویرایش:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Ayja یکمی تند رفتی انگاری تیک تاک منظورش اینه ک وقتی کسی میخواد ب موفقیت برسه و ی تغییر بزرگ تو زندگیش بده باید ساکت بمونه و با کسی حرفی نزنه-حتی با نزدیک ترین افراد –حتی اعضای خونوادش!!! البته واسه مشورت گرفتن میتونه از افرادی ک تو اون ضمینه به موفقیت رسیدن کمک بگیره اما نه اینکه پیش هرکی رسید سفره دلشو باز کنه – و این کاملا درسته –خود من به این جمله اعتقاد دارم –اتفاقا چند ماه پیش توی همایش موفقیتی هم ک رفته بودم طرف دقیقا همین جمله رو گفت و همچنین دلیل هاش رو ک من سعی میکنم با زبون خودمونی بگم

وقتی کسی میخواد ی تغییری بده تو زندگیش ادم های دوروبرش واکنش های مختلفی نشون میدن ک این ادم ها ب 2 گروه تقسیم میشند

گروه اول: اطرافیانی ک نادانسته و از سر دلسوزی برامون چارچوب و محدودیت درست میکنند و ما رو میترسونند از ریسک کردن –این گروه تجربشون بر اساس ترس هاشون شکل گرفته –ی ترس ذاتی توی همه ما وجود داره مثل ترس از زلزله سیل و ... ک از قدیم بوده اما ترس این گروه بر اساس شکست هاشونه-مثال از خونواده خودم میگم –من اگه بخوام برم دسته چک بگیرم داد همه در میاد ک نه نرو و فلان بسار بهمان –چرا؟ چون خونواده ما از چک و همچنین چک دادن و ضامن شدن به دیگران ضرر های زیادی خورده هم مالی هم اعصاب روان :D

اصولا ایرانی ها اهل ریسک نیستند –زندگی بدون ریسک زندگی نیست فقط زنده بودنه-باید ب سمت تکامل حرکت کنی و رشد کنی و اینکه باید با ترس هامون روبرو بشیم

این تا جاییه ک براش ضرب المثل هم ساختن: آسته برو آسته بیا ........بشین سر جات تا کلاتو باد نبره و .....

گروه دوم:این افراد آگاهانه ما رو میترسونند!! ک توی این گروه افراد حسود و حتی قدرتمندانی ک دوست ندارند تو حرکت و پویایی داشته باشی و بری دنبال اختراع میتونند جا بگیرند و این مدل افراد 2 جمله رو همیشه ب ما میگند و فرو کردن تو ذهنمون 1-روزیت از قبل مشخص شده 2- دنیا دو روزه

ضرب المثلش هم زیاده مثلا تنبل نرو ب سایه سایه خودش میاد !! و ....

تو این گروه افراد قدرتمند با فیلم ها و اهنگ هاشون میخوام جوونای کشور های جهان سومی رو ک معمولا نرخ رشد جمعیتشون بیشتر از کشور های پیشترفته هستش رو ترغیب به این کنند ک تو نمیتونی ب موفقیت برسی و ... تا نیروی کار همیشه براشون مهیا باشه ( من خودم فیلم باز حرفه ای ام –منظورم این نیست ک فیلم یا اهنگ گوش ندید –هر چیزی به اندازش خوبه –افراط و تفریطه ک خوب نیست )

افراد حسودم یکی دلایل اصلی شون از این کار ترس از مقایسه شدنه
مثال: ی دوستی داشتم پسر خیلی خوب و مودب و سر به زیری بود –یه ادم معمولی بود –میرفت سر کار و پول تو دست و بالش بود –این پسر با اینکه چیز خاصی نداشت و کار شاقی نکرده بود اما توی فامیلشون هر وقت میخواستن ی پسر خوب رو مثال برنن اونو میگفتن-فقط زیادی رفیق باز بود - اکثر هم سنو سالاش هم توی فامیلشون یا خلاف کار بودن یا معتاد –و این رفیق ما شده بود مایه عذاب اونا –خونوادشون میگفتند خاک بر سرتون فلانی رو نگاه چ پسر خوبیه اندازه اونم نیستی و ... خلاصه زدند صفت معتادش کردن جوری ک دیگه نمیتونست سر کارم بره و واسه خرج مواد و عملش میرفت دله دزدی اخرشم سره دزدیدن 4 دونه لاستیک ماشین افتاد زندان!! من خودم 2 بار بردمش کمپ تا ترکش بدم اما نشد ک نشد
الان همونایی ک بهش میگفتن عباس آقا عباس آقا –حاجی نوکرتیم و ... ی بارم نرفتن تو زندان ملاقاتش -جوری شده بود ک همون فامیلاشون ازش فرار میکردن تا مجبور نشن بهش جنس یا پول بدن -خود اونا هم مسخرش میکردن!!!

افراد حسود ب محض اینکه ببیند داری یه تکونی ب خودت میدی سریع میکشن پایین تو رو –چون اگه پیشترفت کنی همه تشویقت میکنند و میگند باریکلا و .. و به اونا هم میگن فلانی تو چرا هنوز همونی چرا ی تغییری نمیدی تو زندگیت چرا چرا و چرا ---این افراد چون شجاعت تغییر خودشون رو ندارند و یا اونقدر دچار روزمرگی شدند ک دوست ندارن ریسک کنند و قانع شدن ب همون اب باریکه ای ک دارن دوست ندارن دوروربریاشون عوض بشند میخوان همه مثل خودشون باشن تا مورد قضاوت قرار نگیرند - الان دیگه کمتر به اون فامیلای عباس تیکه میندازن چون همشون عین همند!!!

افراد حسود اول میترسوننت ک اووو میدونی چقدر سخته -این همه ادم دست ب سینه وایسادن ک تو بری فلان بشی و ...
بعد مسخرت میکنند –هههه تو بابات اینه مادرت هم اون تو خیلی زور بزنی میشی یکی مثل اونا
در اخر هم اگه نتونستن کاری از پیش ببرند تخریبت میکنند و پشت سرت صفحه میزارند- اره منصور؟ اوه اون ک کارش دزدیه –مگه میشه ادم همینجوری این همه پول در بیاره ؟ پس چرا ما نمیتونیم در بیاریم؟ – اره زنشم فلانه –من خودم دیدم چند وقت پیش یه خانومه رو سوار ماشینش کرد بعد ی چی بهش داد و رفت !!

افراد موفق فکر تصمیم و عمل میکنند همین—تصمیم بگیر مسیرت رو عوض کنی به سمت پیشترفت –تنها راه غلبه ب ترس های واهیت هم اینه ک با وجود ترس هایی ک داری حرکت کنی --- اگه میخوای کمتر احساس ترس کنی آگاهیت رو ببر بالا--
با امورش میتونی آگاهیت رو ببری بالا -- مطالعه کتاب های خوب ----فیلم های اموزشی و استفاده از تجربه دیگران

افراد نا موفق چیکار میکنند؟ این افراد 2 کا رو انجام میدند 1-عمل نمیکنند 2-ناقص عمل میکنند
تا حالا خیلی شنیدید ک طرف میگه اینجا رو میبینی (الان بالاشهره) 20 سال پیش به من التماس میکردن بخرمش من نخریدم حالا ببین چ پیشترفتی کرده و چقدر گرون شده !! یا از خودمون مثال بزنم –تا حالا 1000 تا ایده خوب و جذاب به ذهنمون رسیده و همون لحظه گفیتم اگه این دستگاه یا این راه رو بتونم درست کنم چقدر خوب میشه و ... اما فقط تو ذهنمون میمونه حتی روی کاغذم نمینویسیمش –خود من تو خواب از این فکر ها هم ب سرم میزنه :D- بعدش یا کلا از یادمون میره اون ایده یا یهو میبینی یکی همون فکر و ایده رو اورده تو عمل و باهاش کلی پول و شهرت و اعتبار ب دست اورده!! - اونقت یکمی به خودمون فوش میدیم بعدش به جای اینکه درس عبرت بگیریم و خودمون رو اصلاح کنیم 30 ثانیه بعد یادمون میره و درگیر روز مرگی یا بهتره اسمشو بزاریم روز مردگی میشیم

خب حالا میخوایم شروع کنیم –چیکار کنیم ؟
1-هدف و ابزار ها رو اول انتخاب کن 2-به اطرافیانت اصلا نگو ک میخوای تغییر کنی اصلا نگووو
3-برو سمت هدفت و عمل کن 4- توی مسیر ممکنه به مشکل هایی بخوری نا امید نشو و خودت رو تند تند آبدیت کن با استفاده از اینترنت و تجربه افراد موفق

تجربه و نظر شخصی خودم: واسه موفقیت باید زمان بزاری –فکر نکن ی شبه یا 1 ساله موفق میشی –سخته –باید تحمل کنی خیلی چیزا رو –اما وقتی برسی ک ایشالا میرسی اون موقس ک میتونی به خودت بگی دمت گرم پسر –خیلی کارت درسته –اره همینه –پس عجله نکن و با فکر برو جلو ;)

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
اینکه شما میگید بچه ها بیان از اهدافشون بگن به نظرم به درد کسی نمیخوره ... اهداف یک شخص جزو شخصی ترین مسائل زندگی اونه ..
گفتنش هم مشکل داره هم نداره ... یک سری ها اهداف خیلی بزرگی دارن و بعضی ها هم اهداف هاشون کوچیکه ... مثلا یکی میخواد دنیا رو تکون بده! یکی هم میخواد فرش خونشون رو تکون بده تا گرد و خاکش برطرف بشه! هر دو این اهداف قابل احترامه ... بعضی از اهدافمون هم طوری هستن که واقعا نمیشه گفت!
یک سری از اهداف رو نباید گفت مثلا به این دلیل که شاید ادم به اونها نرسه. توی درون خودش میگه من تلاشمو کردم و نرسیدم! که خیلی باعث عذت نفس ادم میشه. ولی وقتی بقیه از هدفت با خبر باشن و وقتی بهشون نرسی، بعضیاشون مسخره ت می کنن! (یکی از ایراد های ما ایرانیا) بقیه نمیدونن شما چقدر داری برای اهدافت تلاش میکنی! فقط میبینن که بهشون نرسیدی! یعنی فعل نتوانستن رو فقط درون تو میبینن! پس برای همین موضوع به نظرم بچه هایی که اهداف بزرگی دارن تا بهشون نرسیدن با کسی در میونشون نذارن! جز با افرادی که میتونن توی رسیدن به اهدافتون کمکتون کنن.

مثلا هدف من تلاش برای ادامه تحصیل در خارج از کشوره! الان تقریبا 2سال هست که درگیر این موضوع هستم و تا به دستش نیارم بی خیال نمیشم.

خطاب به آیجا: "ظاهرا فراموش کردید که برنامه خودتان را هم بگید." الان 6تا کاربر این همه پست گذاشتید توی هیچ کدوم حتی یک هدف هم نمیبینم! فقط هی برای هم شعار میذارید! البته خب طبیعیه. ایران کشور شعارهاست. ما قراره الگوی جهانیان باشیم.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پوریا یه نکته خوبی رو گفت -کسی نیومد از هدف هاش بگه -خود منم اصلا هواسم نبود بگم -البته الان ک بهش فکر میکنم بهتره ک نگمشون -چون هم خصوصی اند و هم چند تاشون رو اگه بگم ممکنه بعدا برام شر بشه ---اما اونایی رو ک قابل پخشه میگم :D

یکی از هدف هام ک الان نصف راهش رو رفتم کم کردن بقیه اضافه وزنمه:biggrin: ک توش تا الان خیلی موفق بودم و علمی و اصولی رفتم جلو

دومیش قبولی پزشکی تو شهر خودمه -امکان قبولی تو ازاد و ... رو داشتم اما میخوام به خودم ثابت کنم ک میتونم قبول بشم -حتی شده یه سال دیگه هم بمونم پشت کنکور میمونم

سومیش تموم کردن تفسیر قرآن با اقای قرائتیه ک فعلا اول راهم -البته دارم نهج البلاغه رو هم با آقای انصاریان میام جلو

چهارمیش ک فکر کنم تا 1 ماه دیگه حداکثر بهش میرسم تموم کردن کتاب 365 روز در صحبت مولانا از اقای الهی قمشه ایه ک واقعا کتاب خوبیه -بعدش میرم کتاب 365 روز با سعدی رو میخرم

پنجمیش بهتر کردن دستخطمه ک با توجه به مشغله های زیادی ک دارم فکر نکنم بهش برسم اما خب هدفه دیگه شایدم وقتی یکمی برنامه روزانم سبک تر شد بتونم یه تایمی رو بهش اختصاص بدم و چند تا فیلم اموزشی از نت دانلود کنم و بهش برسم اما تو اولویت کاریم نیست حداقل توی این چند ماه

ششمی نه دیگه اینو نمیشه گفت :D
بقیش هم ستمه بگم :tooth::whistle:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
هدف مشخص کردن و فکر کردن بهش مشخصا امر پسندیده و ضروری برای هر کس هست.
اما خب تا اونجایی که من راجع بهش خوندم، درمیون گذاشتنش با افراد مشکل ساز میشه. حالا شایدم نه برای همه! اما برای من بود و برام دغدغه شده بود که چرا گاهی بعضی کارارو نیمه رها می کنم .دیدم یک علتش می تونه همین باشه که قبل از انجام کار و صرفا زمانی که ایده ای دارم یا هدفی، اون رو بازگو می کنم و برای کسی تشریحش می کنم.
این باعث میشه 1- هدفم رو بیان کنم 2- راه رسیدن بهش رو بگم 3-تلاش هایی که در این زمینه قراره انجام بدم رو بگم 4- نتیجه ای که قاعدتا باید بهش برسم رو بگم 5- لذت برخواسته از نتیجه ی خوب هم تو چهرم مشخص میشه:D
در نتیجه تو اون موقعیت دوپامینه؟ هورمون شادی ..همون ترشح میشه . خوشحال میشیم ..(مکانیزم بدن خنگه ینی:w15:) و خوندم جایی که ممکنه به اندازه ای که حتی انگار که به هدفمون رسیدیم شاد باشیم.این ما رو سست می کنه، و لذت آنی برخواسته از تشریح هدف :w11:باعث میشه دست از تلاش برداریم ...(البته شایدم من یکم بی جنبه ام:razz:) به همین خاطر این امر ذهنی باشه بهتره کلا.
مثال کوچیک: یه نقاشی ساده می خواسم بکشم .. اومدم گفتم مامان می خوام با این ابزاری که جدید گرفتم یه نقاشی بکشم، فلان و چنان! ابعادش، رنگش، موضوعش و ..../ نه استفاده ای از اون وسیله کردم و نه نقاشی کشیده شد .انگار که ذوقش راضیم کردو بس بود.
یه علت دست برداشتن هم می تونه این باشه که وقتی ما یه چیزیو تشریحش می کنیم دوس داریم به بهترین شکل ممکن جلوه بدیمش و درواقع ایده آل ترین حالتشو .این ممکنه یکم مارو از واقعیت هدفمون دور کنه و حتی گاهی با چند قدم در جهتش حرکت کردن دلسرد بشیم و ببینیم نه اونی که می خواستم اصن این نیس!.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
خیلی خوبه که بالاخره ما توانستیم بر دلواپسی هامون غلبه کنیم و از آنچه که تو دلمون هست ، در مورد اهدافمون صحبت کنیم.
راستش من به همه هدفهایی که تعیین کردم ، رسیدم.
برای سال جدید هم یکی دو تا هدف مهم دارم که مشغول تامین زیرساخت هاشم که شروع کنم و عملیاتی شون کنم.
اولین هدفم ادامه کارم هست که هم ازش راضی ام و هم حقوق خوبی هم دارم.
دومین هدفم خوندن 4 تا کتاب تا پایان سال هست.
هدف بعدی من یافتن محلی برای تدریس در بعد از ظهر هست که فرصتش رو هم دارم.
آخرین هدفم نوشتن جزوه ای از همه آنچه که امسال مطالعه شون کردم .
اگه فرصتی داشتم تصمیم دارم برای بچه های مهد کودک کتاب قصه مصور طراحی کنم و بنویسم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا منصور عزیز ، از تذکرات شما خیلی ممنونم .بقیه مطالب تون هم عالی و مفید هستند.
در مورد تیک تاک عزیز باید بگم ، من از نوع رفتار ایشان با تاپیکهایم خاطرات بدی دارم و یه نوع آلرژی به نظرات ایشان پیدا کردم،اصل مشکل من و ایشون برمیگرده به سالها قبل که هیچوقت ترمیم یا اصلاح نشده . (شاید امسال بخاطر نوروز و بهار مشکل روحی من با برخورد های ایشان حل و فصل بشه و ختم به خیر بشه )
در مورد مطالب شما هم باید بگم با خیلی از نظرات شما موافقم.
بقول شما تعیین خود هدف بتنهایی کافی نیست.باید زمینه ها و زیرساخت های محقق شده هدف و همه موارد مورد نیاز هدف رو آماده کنیم ، بعد راه بیفتیم.در این مورد در ادامه مواردی رو عرض خواهم کرد.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با کسب اجازه از دوستان ؛

من دوست ندارم بحثها در این تاپیک به حاشیه کشیده بشه اما چون اسم من و مستقیم اوردن لازم دونستم چند نکته رو عرض کنم

1. خانم گرامی من یادم نمیاد قبلا با شما مشکلی داشتم توی باشگاه و حثی بحث هایی که تو باشگاه مطرح میشد من یادم میاد ی کاربری بود به اسم bobat همیشه با شما مشکل داشت و من سعی میکردم همیشه طرف شما باشم فقط بخاطر اینکه حرفاتون به بنظرم درست و منطقی میومد حتی این فردی که الان اسمشو بردم گاهی یه رفتارهایی داشت در محیط عمومی با شما که میخاستم برم بزنم تو دهنش ولی باز خودمو کنترل میکردم جهت اطلاع شما )حالا نمیدونم چرا نسبت به من آلرژی دارین فقط بگم که من نه در گذشته و نه الان با شما مشکلی ندارم و نیازی به این کار ندارم ؛ به هرحال اینجا همه ازادن نظر خودشونو بگن حتی اگه از هم دیگه خوشمون نیاد صرف اینکه نسبت به هم دیگه الرژی داریم این طرز برخورد ها درست نیست ؛ واقعیت و بگم به عنوان مثال من هم نسبت به نظرات فلان اقا آلرژی دارم اما تا جایی که میتونم سعی میکنم حد و حدود دیگران حفظ بشه ...

ازین ها که بگذریم برای اینکه به اهداف مون برسیم باید ذهن مون رو از افکار منفی و الرژی هایی که نسبت به دیگران داریم رو از ذهن پاک کنیم نه فقط منو شما بلکه هرکسی باید این مرحله رو انجام بده ... من که هیچ کینه ای از کسی ندارم اینجا

اینا رو تو پی وی نگفتم تا همه چی اینجا شفاف سازی بشه و بقیه هم بدونن که من با شما مشکلی ندارم و این مشکل شماست من نه با شما دشمنی دارم نه اینکه یادم میاد چه این تصویر ترمیم نشده شما چرا به وجود اومده کلا ادم کینه ای نیستم و خوشبختانه هم اینجا به غیر از تاپیکا با شما هم کلام نشدم
شخصیتی دارم که تا سالها یاد و خاطرات ادم ها تو ذهنم میمونه اما شما رو هرگز به یاد نمیارم
موفق باشید سرکار خانم

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با کسب اجازه از دوستان ؛

من دوست ندارم بحثها در این تاپیک به حاشیه کشیده بشه اما چون اسم من و مستقیم اوردن لازم دونستم چند نکته رو عرض کنم

1. خانم گرامی من یادم نمیاد قبلا با شما مشکلی داشتم توی باشگاه و حثی بحث هایی که تو باشگاه مطرح میشد من یادم میاد ی کاربری بود به اسم bobat همیشه با شما مشکل داشت و من سعی میکردم همیشه طرف شما باشم فقط بخاطر اینکه حرفاتون به بنظرم درست و منطقی میومد حتی این فردی که الان اسمشو بردم گاهی یه رفتارهایی داشت در محیط عمومی با شما که میخاستم برم بزنم تو دهنش ولی باز خودمو کنترل میکردم جهت اطلاع شما )حالا نمیدونم چرا نسبت به من آلرژی دارین فقط بگم که من نه در گذشته و نه الان با شما مشکلی ندارم و نیازی به این کار ندارم ؛ به هرحال اینجا همه ازادن نظر خودشونو بگن حتی اگه از هم دیگه خوشمون نیاد صرف اینکه نسبت به هم دیگه الرژی داریم این طرز برخورد ها درست نیست ؛ واقعیت و بگم به عنوان مثال من هم نسبت به نظرات فلان اقا آلرژی دارم اما تا جایی که میتونم سعی میکنم حد و حدود دیگران حفظ بشه ...

ازین ها که بگذریم برای اینکه به اهداف مون برسیم باید ذهن مون رو از افکار منفی و الرژی هایی که نسبت به دیگران داریم رو از ذهن پاک کنیم نه فقط منو شما بلکه هرکسی باید این مرحله رو انجام بده ... من که هیچ کینه ای از کسی ندارم اینجا

اینا رو تو پی وی نگفتم تا همه چی اینجا شفاف سازی بشه و بقیه هم بدونن که من با شما مشکلی ندارم و این مشکل شماست من نه با شما دشمنی دارم نه اینکه یادم میاد چه این تصویر ترمیم نشده شما چرا به وجود اومده کلا ادم کینه ای نیستم و خوشبختانه هم اینجا به غیر از تاپیکا با شما هم کلام نشدم
شخصیتی دارم که تا سالها یاد و خاطرات ادم ها تو ذهنم میمونه اما شما رو هرگز به یاد نمیارم
موفق باشید سرکار خانم
یعنی بعد از این دیگه تصمیم ندارین که منو عقل کل یا فیلسوف هم خطاب کنید.؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی بعد از این دیگه تصمیم ندارین که منو عقل کل یا فیلسوف هم خطاب کنید.؟

یادتون باشه که شما آغاز کننده بحث بودی نه من ؛ من اول بحث جمله ای رو گفتم که بقیه کاربرا اومدن توضیحات خوبی دادن و حرفم تایید شد این شما بودی که صحبت هایی کردی که.....من با هیچ کسی دشمنی ذاتی ندارم ولی بعضیا طوری رفتار میکنن که مجبور میشم صحبت هایی بکنم که نباید بکنم من که با شما مشکلی ندارم ظاهرا شما در ذهن خودتون با من مشکل دارید که وارد بحثش نمیشم دیگه.... در ضمن گفتن کلمه فیلسوف و عقل کل هم حرف بد و زشتی هم نیس باشگاه فیلسوف زیاد داره مثلا همین دوستمون که اومده لایکتون کرده

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ.ن : عزیزان خواهشمندم دیگه ازم نقل قول نگیرین حوصله جواب دادن ندارم متاسفانه

شما اینجا در مورد اهداف و آرزوهاتون باهم دیگه صحبت کنید و خوش باشید

منم میرم به اهدافم برسم

موفق باشید

reza_19933

عضو جدید
بره رو دور تند یه سال از سربازیمون بره! بیرجند کجا ، ما کجا
پارتی جور کنین مملکت رو پارتی بازی و باند و باند بازیه. مث ما نشین

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بره رو دور تند یه سال از سربازیمون بره! بیرجند کجا ، ما کجا
پارتی جور کنین مملکت رو پارتی بازی و باند و باند بازیه. مث ما نشین
اگه بلد نباشی از زندگی لذت ببری، تو بهشت هم باشی برات جهنم میشه و برعکس.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ.ن : عزیزان خواهشمندم دیگه ازم نقل قول نگیرین حوصله جواب دادن ندارم متاسفانه

شما اینجا در مورد اهداف و آرزوهاتون باهم دیگه صحبت کنید و خوش باشید

منم میرم به اهدافم برسم

موفق باشید
خوشحال میشم که بری به اهدافت برسی و یعنی کلا بری و به اهدافت برسی.

reza_19933

عضو جدید
بعضی وقتا آدم قفله میدونی؟ شرایط، مرز تحمل، شرایط روحی خونوادگی عصبی محیط و ... خودت بهتر میدونی هیچوقت نمیتونیم مطلق یه راه حل واهس رستگاری پیدا کنیم.وگرنه این همه آدم با این همه شرایط بد نداشتیم. پس فقط خودمونو نبینیم. ولی بطور کلی حرفتون درسته در صورتی که خب راهش باشه و تو بتونی پیداش کنی حتی به سختی. منم تلاشمو میکنم

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی وقتا آدم قفله میدونی؟ شرایط، مرز تحمل، شرایط روحی خونوادگی عصبی محیط و ... خودت بهتر میدونی هیچوقت نمیتونیم مطلق یه راه حل واهس رستگاری پیدا کنیم.وگرنه این همه آدم با این همه شرایط بد نداشتیم. پس فقط خودمونو نبینیم. ولی بطور کلی حرفتون درسته در صورتی که خب راهش باشه و تو بتونی پیداش کنی حتی به سختی. منم تلاشمو میکنم
آرامش محصول تفکر نیست. آرامش هنر نیاندیشیدن به انبوه مسائلی است که ارزش فکر کردن ندارند.