هدف این دختران دانشجو از انجام حرکات موزون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور روز گذشته با حضور ۱۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

افتتاحیه این جشنواره که در این دوره نیز با استقبال دانشجویان همراه بود، نسبت به ادوار گذشته با کیفیت و نظم بیشتری برگزار شد و مسئولان سعی داشتند تا این مراسم را متناسب با شان و جایگاه دانشجویان برگزار کنند اما برخی حواشی
باعث شد تا فرهنگی بودن این جشنواره زیر سوال برود و برخی از دانشجویان با دلخوری محل را ترک کنند.

پخش موسیقی در افتتاحیه در کنار حرکات موزون برخی از دانشجویانی که از قضا با پوششی نامناسب و آرایش‌های تند در محل حاضر بودند، باعث شد تا دانشجویان محجبه از عملکرد مسئولان برگزاری مراسم ابراز نارضایتی کنند.

به علاوه رفتار خارج از عرف برخی از دانشجویان پس از پایان مراسم و حرکات موزون آنها به بهانه گرفتن عکس یادگاری نیز از نکات قابل تامل این مراسم بود.

چرا دختران دانشجوی ما که با حجابشون باید الگو باشن، حرکات موزون میکنن؟
آیا خداوند نمیگه ما چرا سکوت کردیم؟ :cry:
فضولی تو کار مردم نکن که بیراهه میری .
اگه وافعا مسلمونی , یکمم از فساد هایی که در مورد بیت المال میشه بگو.

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من توجه همه رو به این نکته جلب میکنم
به طور کل هر چیزی که باعث شود انسان خوشش بیاید حرام است
چکیده توضیح المسایل:razz:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور روز گذشته با حضور ۱۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

افتتاحیه این جشنواره که در این دوره نیز با استقبال دانشجویان همراه بود، نسبت به ادوار گذشته با کیفیت و نظم بیشتری برگزار شد و مسئولان سعی داشتند تا این مراسم را متناسب با شان و جایگاه دانشجویان برگزار کنند اما برخی حواشی
باعث شد تا فرهنگی بودن این جشنواره زیر سوال برود و برخی از دانشجویان با دلخوری محل را ترک کنند.

پخش موسیقی در افتتاحیه در کنار حرکات موزون برخی از دانشجویانی که از قضا با پوششی نامناسب و آرایش‌های تند در محل حاضر بودند، باعث شد تا دانشجویان محجبه از عملکرد مسئولان برگزاری مراسم ابراز نارضایتی کنند.

به علاوه رفتار خارج از عرف برخی از دانشجویان پس از پایان مراسم و حرکات موزون آنها به بهانه گرفتن عکس یادگاری نیز از نکات قابل تامل این مراسم بود.

احیانا خدا شما چیزهای دیگه و نمیبینه و نمیگه چرا ما سکوت کردیم و یا فقط اون بالا عرش اعلا کلا خدا به همه فرشته ها اضافه کاری داده که تنها به ایران نگاه کنید و ببیید دختری دوتار موهاش بیرون هست یا کمرش رو یه قر داد به من گزارش یدن؟
اصلا حرکت موزون انجام دادن به کسی ربطی داره؟ حتما باید اونجا زیر چادر روضه حضرت فاظمه بخونه؟
والله دارن مملکت رو می چاپن از و نماینده مجلس اش گرفته تا اون بالا بالاها ... یکی نمی یاد بگه:: چرا خدا نارحته که ما سکوت کردیم !!!!!!
حرکت موزون هم انجام داده باشن به کسی ربطی نداره. و این جبهه گیریها فقط فقط ناشی از آن هیت که :: نباید ملت بحندند و خوش باشند

زینـب

اخراجی موقت
از اونایی که به ارزش های اسلام هیچ التزامی ندارن، انتظاری بیشتر از این نداشتم که توهین کنن.
اما اونجا که دل ادم میگیره، نظر اونایی هست که میگن ما مسلمونیم و موردی ندیدیم. :cry:

چندتا نکته رو که همه دغدغه داشتن رو اول مطرح کنم :

1- این محفل خصوصی نیست که میگین چرا عکساشو منتشر کردی !!!!!!!
المپیاد ورزشی دانشجویی و عمومی هست.
منبع عکس های بیشتر و البته اسباب ماتم برای دختر و پسرهای مسلمون در این منبع :

http://tnews.ir/news/CDE228915373.html

2- المپیاد ورزشی دختران بوده و مردان نماینده وزارت های علوم و وزارت خانه های ورزش و جوانان هم تو استادیوم حضور داشتن و این حرکات رو تماشا میکردن.
همه دخترای محجبه که قلبشون به عشق اهل بیت میتپه اعتراض کردن.

اونوقت اینجا میبینیم یک عده زیر اسمشون هست کاربر فعال اسلام، میگن موردی نیست.

چه زیبا تو حدیث داریم، اونایی که دلشون رو به گناه عادت بدن، قبح و زشتی اون گناه براشون میریزه.
معلوم نیست اینجا کشور اسلامیه یا یک کشور لیبرال. :(

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از همین تریبون اعتراض خودم رو اعلام میکنم.چون شما گولمون زدین و عکس اولی ر نذاشتین:دی

قصد توهین ندارم ولی شما چه اسلامی در ایران میبینید؟ به قول دکتر عباسی اسلام آمریکایی!!!!
کسانی که تاریخ را نمیدانند محکوم به تکرار هستند.
من شخصا در زمینه مسائل اجتماعی و مذهبی( مذاهب مختلف) پژوهش میکنم
این حکومت هم همانند حکومت های دیگه وقتی روی کار اومد حکومت های ما قبل خودش رو انکار و تخریب کرد با این تفاوت که قبل از انقلاب شاهنشاهی و بعد ریاست جمهور شد
نظام سیاسی بر پایه اینه که با تخریب دولت قبل دولت جدید رو روی کار میارن و هر دولتی روی کار اومد دولت قبل رو به اسلام امریکایی محکوم کرد...چرا باید در رسانه ملی از این واژه استفاده بشه..مگه اسلام هم امریکایی داره!!!
تا بوده چنین بوده و بس..
لطفا به جوانان این کشور هم انقدر گیر ندین.مخصوصا دختران..این کشور از اسلام به صورت نمادین استفاده میکنه...بهتره اول زیرساخت ها درست بشه بعد به این مسائل پرداخته بشه...
باشد تا همگی با هم رستگار شویم...

sfk123

اخراجی موقت
از اونایی که به ارزش های اسلام هیچ التزامی ندارن، انتظاری بیشتر از این نداشتم که توهین کنن.
اما اونجا که دل ادم میگیره، نظر اونایی هست که میگن ما مسلمونیم و موردی ندیدیم. :cry:

2- المپیاد ورزشی دختران بوده و مردان نماینده وزارت های علوم و وزارت خانه های ورزش و جوانان هم تو استادیوم حضور داشتن و این حرکات رو تماشا میکردن.

چه زیبا تو حدیث داریم، اونایی که دلشون رو به گناه عادت بدن، قبح و زشتی اون گناه براشون میریزه.

چرا ما یاد نمی گیریم به دیگران و عقایدشون احترام بزاریم. تنها کشور مسلمانی که به یه جایی رسید مالزی هست برید ببینید اونجا با مسلمان و غیر مسلمان چطور برخورد می کنن شاید یه کم یاد بگیرید؟

خانم محترم و سایر دوستان هم فکر ایشون چرا فکر می کنید اسلام صرفا عقاید شماست؟!؟!مگه پوشش زنان مسلمان در همه جا متحد و یک شکله که شما اینگونه برخورد می کنید؟ یه نگاه به زنان مسلمان لبنانی،اماراتی،قطری،عربستانی،سوری،مالزیایی و ... بندازید،تنوع رو ببینین بعد این حرف ها رو بزنید.تازه اکثر این زنان سنی هستند که در مورد اصول دین(هرچند در ظاهر) بسیار معتقد تر و سخت گیرتر هستند.

میگید مرد(مسئول) اونجا بوده؟ خوب یه نگاه به اونطرف سکه بندازید و از خودتون بپرسید که در جشنواره دختران مرد چه غلطی می کرده(در هر سازمانی یک خانم مسئول این کارها هست) شما برید یه مقدار یقه اونا رو هم بگیرید.
اینا چندتا دخترن که تو یه محفل دخترانه دور هم جمع شدن بعد از مدت ها می خوان شادی کنن. پست قبلی من رو ظاهرا نخوندید(سخنان دکتر انوشه)حتما بخونید.

چند تا از مراجع تقلید رقصیدن زن در میان زنان رو حرام اعلام کرده؟(تازه این بدبختا داشتن بالا پایین می پریدن نه ...)
پیامبر(ص) زمانی که برای اولین بار وارد مدینه شدند زنهای مدینه بر بالای پشت بام به چه کاری مشغول بودند؟ پیامبر(ص) کارشان را محکوم کرد؟

شما به عنوان دختر یا زن(اگه واقعا باشید) اگه دغدغه داشیتید اول باید به این موضوع ازدواج با فرزند خوانده(عکس پایین) اعتراض می کردید:

نکته:اعتقادات مثل کفش، می مونه نمیشه کفشی رو که اندازه پای شماست یا شما ازش خوشتون میاد رو به زور پای کس دیگه کرد
ولی همه به کفش نیاز دارن

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لازم دیدم یکسری توضیح درمورد نکاتتون بگم:
در مورد عکسا به نظر من اون کسی که این عکسارو منتشر کرده کمتر از این دوستان گناه نکرده اینکه من ببینم یکی داره یه کار اشتباهی میکنه بعد ازش عکس بگیرم و منتشرش کنم خیلی زشت تره و گناهش بیشتر به دلایل مختلف که یکی از مهمترین این دلایل میتونه این باشه که من با این کارم امکان داره کمک کنم به افزایش و شیوع این نوع رفتار در بین سایر جوان ها دلیل دیگش هم ریختن آبروی یه نفر دیگس که گناه نابخشودنی ای میتونه باشه...
به قول دوست عزیزمون مشکل اون آقایونی هستن که تو المپیاد ورزشی بانوان شرکت کردن وقتی بازی های ورزشی بانوان تو تلوزیون پخش نمیشه به هر دلیلی چه معنی داره که یه آقا که قطعا مسوله بره و این مراسمو از نزدیک نگاه کنه اگه بده برای همه بده...
در ضمن من از طرف خودم حرف میزنم من اگه گفتم موردی نیست صرفا بخاطر اینه که وظیفه خودم نمیدونم همه رو به راه راست هدایت کنم من خودمو بتونم جمع کنم خیلی هنر کردم هیچ ادعایی مبنی بر پاک و مطهر بودن خودمم ندارم اگه قصد شما امر به معروف بوده به نظر من امر به معروف کردن با تخریب شخصیتی کاملا متفاوته...

mandana-n

عضو جدید
دقیقا
هنوز هم عضو نشده اومده تو این بخش تاپیک میزنه
کاملا هدف داره کاراش
بهتره توجهی بهش نکنیم خودش خسته بشه

frotan68

عضو
من فقط یه نکته ای رو مابین حرف دوستان بگم:
با اینایی هستم که میگن نظر هرکسی محترمه!عقاید همه محترمه باید احترام بزاریم!یه قاتل زنجیره ای عقیدش اینه که باید ملتو بکشه!یه متجاوز عقیده و نظرش اینه که به ناموس مردم تجاوز کنه!آیا ما باید به نظرش احترام بزاریم؟!؟آیا واقعا نظر همه محترمه؟!؟!

نیس که دیگه آقا جون!بیایید این جمله رو از واژگان روشنفکریتون حذف کنید:دی

یه صلوات عنایت کنید!
راجع به تاپیک:درست تر این بود که وقتی جشنی مختص خانوم ها هست،خانوم هارو راحت بزارن و مردی وارد محفلشون نشه تا اونا هم اجازه شادی کردن داشته باشن.و عکسی هم از جشنشون تهیه نشه و پخش نشه.هرچند این خانومای توی عکس به نظر میرسه خیلی تمایل دارن ازشون عکس بگیرن:دی

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر که با پاکدلان صبح و مسایی دارد
دلش ازپرتو اسرار صفایی دارد
زهد با نیت پاک است نه با جامه ی پاک
ای بس آلوده که پاکیزه ردایی دارد...

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک صلوات عنایت کنید!دارید مدمیکنیدها:D
مسلما هرعقیده ای نمیتونه محترم باشه.مثلاروزی که عقیده ی داعش وبوکوحرام محترم شمرده بشه اون روزمرگ منه;)
ولی تحمیل عقیده هم زیادجالب نیست.متاسفانه بعضیامیخوان همه عین خودشون باشن.اصن منطقی نیست
قطعااحکام دین اسلام اینقدرزیاده که ساعتها بایدنشست و نوشت.
مثل تهمت،غیبت،دروغ،ربا،دزدی،زناو... .
ولی متاسفانه افرادمذهبی ترازماچشم وگوششون رو روی همه چی بستن کلیدکردن به حجاب!!!
من نمیفهمم بعضیا چرااینقدرعبوث هستن.بابا به خداشادبودن خیلی خوبه.اینقدرروی مسائل الکی به هم گیرندیم
یعنی واقعا جینگولک بازی چارتا دختراینقدرمهمه که اینجا واسش تایپیک بزنین؟؟؟به خدا اگربه شماباشه همه چی ممنوعه.......
رادیو،تلویزیون،سینما،دانشگاه،چایخانه... .نمیدونم تو مخ بعضیا چی میگذره؟؟؟ ماهم عین شما مسلمونیم ولی مث شما نیستیم.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اینایی هستم که میگن نظر هرکسی محترمه!عقاید همه محترمه باید احترام بزاریم!یه قاتل زنجیره ای عقیدش اینه که باید ملتو بکشه!یه متجاوز عقیده و نظرش اینه که به ناموس مردم تجاوز کنه!آیا ما باید به نظرش احترام بزاریم؟!؟آیا واقعا نظر همه محترمه؟!؟!

یه صلوات عنایت کنید!
راجع به تاپیک:درست تر این بود که وقتی جشنی مختص خانوم ها هست،خانوم هارو راحت بزارن و مردی وارد محفلشون نشه تا اونا هم اجازه شادی کردن داشته باشن.و عکسی هم از جشنشون تهیه نشه و پخش نشه.هرچند این خانومای توی عکس به نظر میرسه خیلی تمایل دارن ازشون عکس بگیرن:دی

منم معتقدم این جمله بعضا از دهان انسانهای منافق بیرون میاد.چون میخان همرو راضی نگه دارن

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقیده هرکس عین مسواک شخصی ان شخص میباشد

پس سعی کینم مسواک شخصی خود را در حلق دیگران نکنیم

و در حضور مردان بی کفایتی مسئولین دانشگاه در اداره و نظم ان بود

و در خطاب به شما خانم محترم

که عرض کردین که ایا خداوند نمیگه ما چرا سکوت کردیم

ایا چیزی به نام حق الناس به گوش شما خورده

پخش عکس این جوانان در این سایت یک نوع حق الناس میباشد

حتی اگر خصوصی نباشد ژ

گاه نیاز نیست خیلی از افراد را سرزنش و نکوهش کنیم

نیاز است خود انان را چگونه تربیت کنیم

با تشکر

sfk123

اخراجی موقت
چرا ما یاد نمی گیریم به دیگران و عقایدشون احترام بزاریم. تنها کشور مسلمانی که به یه جایی رسید مالزی هست برید ببینید اونجا با مسلمان و غیر مسلمان چطور برخورد می کنن شاید یه کم یاد بگیرید؟

خانم محترم و سایر دوستان هم فکر ایشون چرا فکر می کنید اسلام صرفا عقاید شماست؟!؟!مگه پوشش زنان مسلمان در همه جا متحد و یک شکله که شما اینگونه برخورد می کنید؟ یه نگاه به زنان مسلمان لبنانی،اماراتی،قطری،عربستانی،سوری،مالزیایی و ... بندازید،تنوع رو ببینین بعد این حرف ها رو بزنید.تازه اکثر این زنان سنی هستند که در مورد اصول دین(هرچند در ظاهر) بسیار معتقد تر و سخت گیرتر هستند.

میگید مرد(مسئول) اونجا بوده؟ خوب یه نگاه به اونطرف سکه بندازید و از خودتون بپرسید که در جشنواره دختران مرد چه غلطی می کرده(در هر سازمانی یک خانم مسئول این کارها هست) شما برید یه مقدار یقه اونا رو هم بگیرید.
اینا چندتا دخترن که تو یه محفل دخترانه دور هم جمع شدن بعد از مدت ها می خوان شادی کنن. پست قبلی من رو ظاهرا نخوندید(سخنان دکتر انوشه)حتما بخونید.

چند تا از مراجع تقلید رقصیدن زن در میان زنان رو حرام اعلام کرده؟(تازه این بدبختا داشتن بالا پایین می پریدن نه ...)
پیامبر(ص) زمانی که برای اولین بار وارد مدینه شدند زنهای مدینه بر بالای پشت بام به چه کاری مشغول بودند؟ پیامبر(ص) کارشان را محکوم کرد؟

شما به عنوان دختر یا زن(اگه واقعا باشید) اگه دغدغه داشیتید اول باید به این موضوع ازدواج با فرزند خوانده(عکس پایین) اعتراض می کردید:

نکته:اعتقادات مثل کفش، می مونه نمیشه کفشی رو که اندازه پای شماست یا شما ازش خوشتون میاد رو به زور پای کس دیگه کرد
ولی همه به کفش نیاز دارن

یه صلوات عنایت کنید!

دوستان من دارم درمورد جامعه دموکراتیک و مدنی صحبت می کنم.

مگه تو کشورUSA که مهد آزادی هست هرکی هرکاری خواست میتونه بکنه؟ اونجا مصرف مشروبات الکلی آزاده ولی نه توی خیابون(بعضی ابالت ها)
نکته اینه که در هر ایالت مردم خودشون تصمیم میگیرن که چی قانونی باشه و چی نباشه(مثل همجنس گرایی که فقط تو سانفرانسیسکو قانونیه)

برای رفع ابهام می گم: در چنین جامعه ای عقیده هر کسی محترم است تا جایی که به حقوق دیگران تجاوزی نشود.

در ضمن با صلوات فرستادن بیجا احترام صلوات را از بین نبرید.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من دارم درمورد جامعه دموکراتیک و مدنی صحبت می کنم.

مگه تو کشورUSA که مهد آزادی هست هرکی هرکاری خواست میتونه بکنه؟ اونجا مصرف مشروبات الکلی آزاده ولی نه توی خیابون(بعضی ابالت ها)
نکته اینه که در هر ایالت مردم خودشون تصمیم میگیرن که چی قانونی باشه و چی نباشه(مثل همجنس گرایی که فقط تو سانفرانسیسکو قانونیه)

برای رفع ابهام می گم: در چنین جامعه ای عقیده هر کسی محترم است تا جایی که به حقوق دیگران تجاوزی نشود.

در ضمن با صلوات فرستادن بیجا احترام صلوات را از بین نبرید.

تو هر کشوری وقتی یه قانون تصویب میشه قانون گزار موظفه که راهکار های عملی برای اجرای اون قانون ارایه بده ولی متاسفانه تو کشور ما برای بسیاری از قانون های موجود هیچگونه ضمانت قانونی برای اجرایی شدنش وجود نداره یا اگر هم وجود داشته باشه همتی برای به عمل رسوندن اون نیست برای همینه که هر کس به خودش اجازه میده در مورد موارد کلی اظهار نظر کنه شاید اگر حجاب تو کشور ما قانون نبود انقدر در موردش نظر داده نمیشد و انقدر حساسیت ها بالا نمیرفت به نظر من یه چیزی بعنوان قانون معرفی شده که هیچگونه ضمانت اجرایی نداره...

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به قول دوستان یه صلوات عنایت فرمایید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
کچا میایی دنبالم؟
صحبت خاصی ندارم! فقط خواستم با یه صلوات فضا رو معنوی کنم:دی

اوژنی دزیره

عضو جدید
شما زینب خانوم دخترهای دانشگاه ما رو میدیدین چی میگفتین فکرکنم فقط استغفراله سر زبونتون بود اصلا یه وضع و اوضایی بود که من دیگه حرفی ندارم...

آخرین ویرایش:

زینـب

اخراجی موقت
عاقا من این وسطی سوال فنی پبرسم ؟ :d

اواتارتون کی هستن زینب خانوم ؟؟ :|

پ.ن : جای سکوت تلخ اینجا خالی :surprised: :d

لطفا توی یک تاپیک جدی، شوخی نکنین.
خیلی تعجب دارم که اکثر کاربرایی که تو این تاپیک اومدن تاپیک به این مهمی رو مسخره گرفتن.
ایشون آواتار من هم خانم پروین احمدی نژاد هست که برای گشترش عفاف و حجاب خیلی زحمت میکشن.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی تعجب دارم که اکثر کاربرایی که تو این تاپیک اومدن تاپیک به این مهمی رو مسخره گرفتن.
ایشون آواتار من هم خانم پروین احمدی نژاد هست که برای گشترش عفاف و حجاب خیلی زحمت میکشن.

اهان..:surprised: خدا حفظشون کنه...

بنده کلا ادم شوخ طبعی میباشم:D

شما به دل نگیرید :|

asad heidar

کاربر فعال

میگم این عکسو کجا دیدم،ته چهرش شبیه حاج محمود خودمونه، پس خواهرشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.