نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tofanesard

عضو جدید
آفرین بهتون تبریک میگم....والا منم دارم سرچ میکنم...باید ببینیم میزارند شهرهای دگ امضا رو پر کنیم ...چون شنیدم باید اونجا ساکن باشی یا مشغول به کار....حالا از فردا میرم دنبالش....
شما دفعه اول بود که طراحی شرکت میکردید؟؟
با این حساب کلا نمرات کم بوده چون شما هم میگید کامل کشیدید....
امکان جابجایی قطعا هست (وقتی مهرتو برا شهری می گیری یعنی اونجا کار می کنی دیگه) ولی فقط تو یه شهر می تونی از پروانت استفاده کنی
من دفعه دومم بود منظورم از کامل این بود که همه شیت ها رو کشیدم وگرنه تو چزییات کامل نکشیده بودم ولی سعی کردم از همه چزییات تو شیت هام داشته باشم مثلا تو یکی اندازه ها رو کامل کشیدم تو یکی نوشته هام کامل بود و ...فقط تو یه پلان خط برش تونستم بکشم ، از همه زمین هم استفاده کرده بودم حالا کارمو تا جایی که حافظه یاری کنه می کشم براتون می زارم

arc eng

عضو جدید
سلاااااااااااام. بچه ها مبارک تک تکتون باشه :)ایشالا همیشه موفق باشید. :gol:

بعد از اون نتایج ارشد از شنیدن خبر قبولیتون واقعا خوشحال شدم.

مهدیه+

عضو جدید
سلام بچه ها من با 25 اولین بار قبول شدم با اینکه خیلی از کارم راضی بودم همرو هم کامل کشیده بودم بیشتر انتظار داشتم.انشالا بچه هایی که قبول نشدن حتما آبان قبول بشن.;)
یه نکته بچه ها همه چیو بکشین حتی کانال کولر .شاید خیلی جاها اشکال داشتین ولی اونا براتون امتیاز مثبت میاره با آرزوی موفقیت همه:gol::gol::gol:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تبریک میگم به دوستانی که قبول شدند امیدوارم دوستانی هم که مثل خودم قبول نشدن بتونیم از تجربیات و کارها ی هم استفاده کنیم واسه ابان ماه
ناراحت نشید و خستگی رو کنار بزارید از فردا بکوب تمرین رو شروع کنیم . من یکی نهایت تلاشمو واسه طراحی نکردم و دو شیتو سفید دادم نظارت خیلی انرژیمو گرفت .
یه ضرب المثل ژاپنی میگه " برو برو هروقت که خسته شدی بدو "

آخرین ویرایش:

وسعت

عضو جدید
همه اونایی که قبول شدید تبرررررررررررررررررررررررررررررررررررریک

منم دام قبولی میخاد...خخخخخخخخخخخخخخخخخ

من تا آخر هفته بعضی مباحث را جمع و جور و تموم کنم میچسبم به طراحی انشاللههههههههههههههه

عارفه نمونه کارت را دیدم...خیلی کامل بود.

samanerezaee

عضو جدید
تبریک عزیزم....تا الان
5 نفر با 25
1 نفر 26
2 نفر 27
1 نفر 28
1 نفر 32
و 1 نفر 34
چقدر نمرات رو پایین دادن...نامردااااا...[/QUOT

سلام یه سوال ؟الان که شما طراحی قبول شدین واسه ارتقا پایه باید ارشد داشته باشین .شما ناپیوسته بودین کارشناسی رو یا پیوسته اخه میگن واسه ارتقا پایه ناپیوسته ها باید ارشد داشته باشن

sanart

عضو جدید
سلام و تبریک به دوستانی که قبول شدن
من تمام مدارک رو کشیدم با جزییات و خیلی تمیز، کارم هم کامل در اومده بود، اما وقتی نتیجه رو دیدم شوکه شدم.... 20 شدم، از دیروز دارم فکر می کنم چطور میشه؟؟؟!!!
خودم و کسایی که کار منو دیده بودن از قبولی که مطمین بودیم هیچ؛ روی نمرات بالا حساب می کردیم....

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک عزیزم....تا الان
5 نفر با 25
1 نفر 26
2 نفر 27
1 نفر 28
1 نفر 32
و 1 نفر 34
چقدر نمرات رو پایین دادن...نامردااااا...[/QUOT

سلام یه سوال ؟الان که شما طراحی قبول شدین واسه ارتقا پایه باید ارشد داشته باشین .شما ناپیوسته بودین کارشناسی رو یا پیوسته اخه میگن واسه ارتقا پایه ناپیوسته ها باید ارشد داشته باشن
بله من ناپیوسته هستم و البته تا پایه 2 میتونیم بگیریم...و برای پایه 1 هم باید ارشد داشته باشی که من امسال اونم سراسری قبول شدمو تا دو سال دگ اون مشکلم حل میشه:D

bahador memari

عضو جدید
سلام و تبریک به دوستانی که قبول شدن
من تمام مدارک رو کشیدم با جزییات و خیلی تمیز، کارم هم کامل در اومده بود، اما وقتی نتیجه رو دیدم شوکه شدم.... 20 شدم، از دیروز دارم فکر می کنم چطور میشه؟؟؟!!!
خودم و کسایی که کار منو دیده بودن از قبولی که مطمین بودیم هیچ؛ روی نمرات بالا حساب می کردیم....

منم دقیقا مثل شما شدم کارام خوب شده بود ولی 20 شدم !!!!!
تمام پلان هام مثل کارای عارفه خانم شده بود فقط من برش نداشتم ولی ایشون 34 شدن من 20
من فکر کنم نمرات به صورت استانی بوده یعنی درصد قبولی رو هر استان خودش مشخص می کنه آخه تو مشهد نمرات به شدت پایین بوده چون مشهد مهندس طراح زیاد داره و سهمیه بیشتریا خالی مونده
شما کدوم شهر هستید ؟

خشت اول

عضو جدید
سلام .من بعد از 2 بار مردودی در آزمون طراحی برای سومین بار قبول شدم . رمز قبولی ام رو در این موارد میدونم . شاید یکی بخونه و براش موثر باسه
- توکل به خدا - داشتن تجربه و مهارت در طراحی - -داشتن صبر و حوصله - وقت تلف نکردن در آزمون و اکتفا کردن به داشته های خود - به میز اطرافیانتون سرک نکشید و سعی کنید سرتون به کار خودتون باشه . - نهار نخورید - بیسکوئیت نخورید - تا جایی که واجب نشده سرویس نرید ( همه اینها یعنی وقتو تلف نکنید . چشم به هم بزنید 8 ساعت تمومه ) - همه موارد خواسته شده رو بکشید . تمیز بکشید غلط هم شد عیب نداره فقط تمیز باشه - همه جزییات رو حتی اگه شده به فارسی و در کنار نقشتون بنویسید - (تیپ در و پنجره و okb عایق رطوبتی حرارتی و ......) آرزوی موفقیت برای همه

arefeh

کاربر ممتاز
سلام .من بعد از 2 بار مردودی در آزمون طراحی برای سومین بار قبول شدم . رمز قبولی ام رو در این موارد میدونم . شاید یکی بخونه و براش موثر باسه
- توکل به خدا - داشتن تجربه و مهارت در طراحی - -داشتن صبر و حوصله - وقت تلف نکردن در آزمون و اکتفا کردن به داشته های خود - به میز اطرافیانتون سرک نکشید و سعی کنید سرتون به کار خودتون باشه . - نهار نخورید - بیسکوئیت نخورید - تا جایی که واجب نشده سرویس نرید ( همه اینها یعنی وقتو تلف نکنید . چشم به هم بزنید 8 ساعت تمومه ) - همه موارد خواسته شده رو بکشید . تمیز بکشید غلط هم شد عیب نداره فقط تمیز باشه - همه جزییات رو حتی اگه شده به فارسی و در کنار نقشتون بنویسید - (تیپ در و پنجره و okb عایق رطوبتی حرارتی و ......) آرزوی موفقیت برای همه

افرین نکات خیلی خوبی بود....منم دقیقا سر جلسه هیچی نخوردم تنها 30 مین اعصابم خورد شد سر مسائلی که یه مکثی داشتم و دست و صورتمو شستم تا آروم بشم ولی دوباره شروع کردم....پس سعی کنید اجازه ندهید محیطی چیزی کسی مراقبی روی اعصاب شما بره....من همون 30 مین رو اگه تلف نکرده بودم اون ناقصیهای ریزی که داشتم رو قطعا رفع کرده بودم و استرس کمتری داشتم تا اومدن نتایج و آیا اینکه قبول میشم یا خیر.....

holooooooo

کاربر ممتاز
عارفه مرسی...عزیزم نیاز به توضیح نیس که هدفت تبلیغ نبوده و فقط کمکه... هرکی هم بخواد میخره هرکی ام نخواست جونش سلامت...من میخواستم ازت بپرسم ک خودت مطرح کردی،خب ببین داشته باشیمشو نحوه استفادشو ندونیم ک بدردمون نمیخوره پس کلیپشو بذار..دیده بودم نخ می بستن بچه ها بهش ;-)

داملا

عضو جدید
عارفه جان مبارکه من کاراتونو دنبال می کردم مطمئن بودم قبول میشین دعا کنین ماهم آبان قبول شیم من با 21 افتادم البته برش نکشیده بودم

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه مرسی...عزیزم نیاز به توضیح نیس که هدفت تبلیغ نبوده و فقط کمکه... هرکی هم بخواد میخره هرکی ام نخواست جونش سلامت...من میخواستم ازت بپرسم ک خودت مطرح کردی،خب ببین داشته باشیمشو نحوه استفادشو ندونیم ک بدردمون نمیخوره پس کلیپشو بذار..دیده بودم نخ می بستن بچه ها بهش ;-)

هیچ کاری نداره....شاید نصبش اونم سری اول سخت باشه...(که البته اونم برای من اصلا سخت نبود همون سری اول که استاد برامون بست گرفتم قضیه چیه.....)حتما فیلمش 42 دقیقه یعنی 942 مگ....باید اون تیکشو در بیارم براتون بزارم....یکم زمان میبره....:redface:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان مبارکه من کاراتونو دنبال می کردم مطمئن بودم قبول میشین دعا کنین ماهم آبان قبول شیم من با 21 افتادم البته برش نکشیده بودم
انشالله با کمی وثت گذاشتن و دقت در عرض کمتر از یه هفته مطمئن باش میتونی به حدی برسی که حداقل با 26-27 قبول شی....البته بعد از خوندن مطالب مفید بچه ها....چون واقعا به دردت میخوره

داملا

عضو جدید
بچه ها یه سری دوستان به من پیام خصوصی زدن در مورد خط کش ریلی که بنده استفاده کردم سر جلسه و از نظرم روی سرعت خیلی تاثیر داره....
این خط کش رو برای آزمون اسکیس ارشد شاگرد استادم برای ما ساخت من پارسال اونو 40000 تومن خریدم....
اگر دوستان تمایل داشتن به تهیه اون به من بگن ببینم میتونم با استادم تماس بگیرم که این سفارش ها رو به شاگردش بده و آیا می سازه یا نه....
البته اینم بگم که بعضی ها با خط کش رسم و ....هم کار کردن و راضی بودن....فکر کنم کلیپی ازش داشته باشم که نوع استفاده از اونو استادمون نشون داد که چه سرعتی انجام میشه پیداش میکنم و براتون آپلود میکنم
این اطلاعیه تنها جهت اطلاع دوستان بود که به صورت کلی جوابشونو دادم که ممکنه پیامها نخونده بمونه و نتونم به تک تک جواب بدم.....و اصلا جنبه تبلیغات نداره....

عارفه جان تبریک می گم خیلی خوشحال شدم البته من مطمئن بودم شما قبول میشین. موفق باشین دعا کنین ما هم تو ازمون بعدی قبول شیم من با 21 افتادم البته برش نکشیده بودم کاراتونو دنبال می کنم

rohi58

عضو جدید
سلام عارفه تبریک. میخواستم بدونم تعداد پله ها از همکف به طبقه اول که ارتفاع با ضخامت سقف باید 3.5 میشد 18 پله رو تو پله دو طرفه گذاشتی بقیه رو چکار کردی چون نقشه طبقه همکف تو ندیدم.

arefeh

کاربر ممتاز
سلام عارفه تبریک. میخواستم بدونم تعداد پله ها از همکف به طبقه اول که ارتفاع با ضخامت سقف باید 3.5 میشد 18 پله رو تو پله دو طرفه گذاشتی بقیه رو چکار کردی چون نقشه طبقه همکف تو ندیدم.

این جز سوتی هایی بودم که داده بودم....پله هام 3 بازو شده بود....و با ضخامت سقف فکر کنم باید 3.80-3.90 میشد...الان خاطرم نیست ولی ارتفاعی که برای تجاری داده بود از کف همکف تا زیر سقف بوده

rohi58

عضو جدید
این جز سوتی هایی بودم که داده بودم....پله هام 3 بازو شده بود....و با ضخامت سقف فکر کنم باید 3.80-3.90 میشد...الان خاطرم نیست ولی ارتفاعی که برای تجاری داده بود از کف همکف تا زیر سقف بوده

اگه سه طرفه بوده که کلا نقشه ات تو پلان طبقه اول و دوم اشتباه چون وقتی سه بازو داریم پاگرد ورودی در طبقه اول با دوم و سوم جابجا میشه و پشت آسانسور میفته ولی یه کار خوبی که کردی این بود که پله سه طرفه رو تو برش نشان ندادی.

arefeh

کاربر ممتاز
اگه سه طرفه بوده که کلا نقشه ات تو پلان طبقه اول و دوم اشتباه چون وقتی سه بازو داریم پاگرد ورودی در طبقه اول با دوم و سوم جابجا میشه و پشت آسانسور میفته ولی یه کار خوبی که کردی این بود که پله سه طرفه رو تو برش نشان ندادی.

عزیزم...تا جایی که یادمه 22 تا پله باید میزاشتم چون ارتفاع 3.9 بود....22 تا 17 سانتی...اما چون به انداره دو تا پله کسر اوردم...اون دو تا پله رو قبل وارد شدن به باکس راه پله دادم....و طبقه همکف دیگ پله استقبال نزاشتم....حالا نقشه جلوم نیست و دقیق یادم نیست که میشه 3 بازو یا دو بازو...ولی به این شکل حلش کرده بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است.