نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

simai

عضو جدید
در نظر گرفتم پیج جدیدی با این عنوان قبل از اعلام نتایج باز کنم.تا بعد از جواب اطلاع رسانی بشه.امیدوارم هر چه زودتر نتایج بیاد و ما رو از بلاتکلیفی در بیاره، به امید قبولیه همه دوستان.

آخرین ویرایش:

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همینجوری ما رو بلاتکلیف نگه داشتن نه مطمئن هستیم برای ثبت نام نه برای جوابا
آخه اینا چه فکری میکنن
پولش مهم نیست ( هر چند یکی دو نفر نیستن که ثبت نام میکنن و بعد انشا الله قبول میشن ) چون بعدا برمیگردونن این بی برنامگی بده . اونور هم که از اعلام نتایج دانشگاه آزاد .
:wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
همینجوری ما رو بلاتکلیف نگه داشتن نه مطمئن هستیم برای ثبت نام نه برای جوابا
آخه اینا چه فکری میکنن
پولش مهم نیست ( هر چند یکی دو نفر نیستن که ثبت نام میکنن و بعد انشا الله قبول میشن ) چون بعدا برمیگردونن این بی برنامگی بده . اونور هم که از اعلام نتایج دانشگاه آزاد .
:wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying:

تا جایی که میدونم عمرا پولشونو بزگردونن همه اینها حرفه...من که 31 شهریور ثبت نام میکنم:razz:

arefeh

کاربر ممتاز
منم مجبورم همین کارو بکنم.مبارکتون باشه ارشد عارفه جون .ازاد یا دولتی؟

آخه معلوم نیست من با نظام استان خودمون که صحبت کردم گفتن که پولو برنمیگردونن...تا آخرین لحظه صبر کنید بعد اقدام به ثبت نام کنید....خوب به نظر منم این کار درسته...اومد و قبول شدیم اون موقع هم میگن پول شیرینی قبولیتونه دگ...:razz:والاااا....
ممنونم دوست عزیز...آزاد تازه فردا قراره محبت کنند و اعلام کنند...این جواب دولتی بود:)

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تا جایی که میدونم عمرا پولشونو بزگردونن همه اینها حرفه...من که 31 شهریور ثبت نام میکنم:razz:

توی استان من هر دوره برای اونهایی که تاییدیه نشدن اظلاعیه میزنن که پولشون پس بگیرن احتمالا الان هم همچین کاری میکنن آخه اگه پولا رو پس ندن که آخر نامردیه و نمیشه مگه میتونن

arefeh

کاربر ممتاز
توی استان من هر دوره برای اونهایی که تاییدیه نشدن اظلاعیه میزنن که پولشون پس بگیرن احتمالا الان هم همچین کاری میکنن آخه اگه پولا رو پس ندن که آخر نامردیه و نمیشه مگه میتونن

ای مهندس جااااان....توو ایران همه کار شدنیه....والاااا با این نتایجشون

vertex

اخراجی موقت
سلام دوستان گل
عزیزانی که منتظر جواب آزمون طراحی هستند درکتون میکنم ... در شرایط شما بودم ... هم قبول نشدم و دردش رو حس کردم و هم قبول شدم و شیرینیش رو تجربه کردم ... فقط میخواستم بگم الان دغدغه شما شده این ... بد نیستا .... زندگی در هر شرایطی یه چیز رو به ما تحمیل میکنه .... الان دوستان همه این امتحان جلوی چشمشونه ... ان شا الله همه قبول میشن حالا یا امسال و این دوره یا سال دیگه و دوره های دیگه .... ولی دوستانی که قبول میشن و نمیشن بدونن مثل تمام آزمون هایی که دادیم این هم یه آزمونه که قبولیش مزییت چندانی نداره . چند روزی که از قبولیتون گذشت سریع شیرینی قضیه جای خودش رو به انتظار میده ... انتظار کسب دررآمد از طراحی ... انتظار تاسیس دفتر و گرفتن کار .... میخوام بگم یهو نخوره توی ذوقتون .... انگار که همه باید یه مسیر ثابت رو برند و در نهایت متوجه بشن همچین آش شعله قلمکاری نیست ... مثل همه قابلیت هایی که براشون تلاش کردیم و با زحمت اخذ کردیم که فقط نداشتنشون عیبه و از داشتنشون نفع زیادی نمیبریم .... انگیزه و امید داشته باشید که زندگی بدون انگیزه پیش نمیره . موید باشید .

آخرین ویرایش:

simai

عضو جدید
سلام دوستان گل
عزیزانی که منتظر جواب آزمون طراحی هستند درکتون میکنم ... در شرایط شما بودم ... هم
قبول نشدم و دردش رو حس کردم و هم قبول شدم و شیرینیش رو تجربه کردم ... فقط میخواستم بگم الان دغدغه شما شده این ... بد نیستا .... زندگی در هر شرایطی یه چیز رو به ما تحمیل میکنه .... الان دوستان همه این امتحان جلوی چشمشونه ... ان شا الله همه قبول میشن حالا یا امسال و این دوره یا سال دیگه و دوره های دیگه .... ولی دوستانی که قبول میشن و نمیشن بدونن مثل تمام آزمون هایی که دادیم این هم یه آزمونه که قبولیش مزییت چندانی نداره . چند روزی که از قبولیتون گذشت سریع شیرینی قضیه جای خودش رو به انتظار میده ... انتظار کسب دررآمد از طراحی ... انتظار تاسیس دفتر و گرفتن کار .... میخوام بگم یهو نخوره توی ذوقتون .... انگار که همه باید یه مسیر ثابت رو برند و در نهایت متوجه بشن همچین آش شعله قلمکاری نیست ... مثل همه قابلیت هایی که براشون تلاش کردیم و با زحمت اخذ کردیم که فقط نداشتنشون عیبه و از داشتنشون نفع زیادی نمیبریم .... انگیزه و امید داشته باشید که زندگی بدون انگیزه پیش نمیره . موید باشید .

ممنون دوست عزیز از صحبت های زیباتون.واقعا زندگی همینه.دلنوشته همیشه به دل می شینه

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان عزیز امروز با نظام مهندسی استانم تماس گرفتم برای تاریخ اعلام نتیجه آزمون طراحی خرداد ماه 93 در جریان نبود و گفت باید از مسکن بپرسید...
تماس گرفتم مسکن استان...آقا مهندس به شکل جواب من رو داد:
مهندس عزیز متاسفانه ما به نمایندگی شما بسیار پیگیر این موضوع هستیم و کاملا حق با شماست ...حتی مسکن تهران تائیدیه دوستانی که ثبت نام کردند رو هم فعال نکردند که مهندسینی که ثبت نام کردند از نگرانی بابت ثبت نهایی در بیان....
و در پاسخ سئوال بنده که زمانی برای اعتراض نمیمونه...گفت بله متاسفانه عملا به این شکل اعلام میکنند که جایی برای اعتراض برای دوستان نمونه و همه سعی این سازمان اینه که به شکل ممکن تعداد قبولی ها رو کم کنه....
همچینین برای ثبت نام برای دوره بعد هم ازشون پرسیدم گفت دوست عزیز سعی کنید تا حد ممکن تا آخرین روز ثبت نام نکنید...بالاخره جوابها قطعا باید تا تاریخ 31 بیاد....پس حداقل تا 29 -30 دست نگهدارید بعد ثبت نام کنید....
و البته نکته رو هم به من گفت که نمیدونم تا چه حد صحت داره...ولی گفتن احتمال اینکه اوایل هفته آینده نتایج طراحی بیاد هست...گفت به ما اعلام کردند که احتمالا شنبه یکشنیه نتایج میاد....متاسفانه یه لحظه هنگ کردم و یادم نبود که امروز 5 شنبه هست و منظورش این شنبه یا شنبه بعدتر....و گوشی رو قطع کردم...کاشکی این سئوال میکردم
اما به حرف بنده استناد نکنید...من هم از کارمند مسکن شنیدم و صحتشو نمیدونم تا چه حدی هست....
انشالله همین شنبه 1شنبه هم این نتایج میاد....;)
اوووف که چقدر نتیجه اومد توی شهریورااا....من که مردم....:razz:

eli elhami

عضو جدید
دوستان عزیز امروز با نظام مهندسی استانم تماس گرفتم برای تاریخ اعلام نتیجه آزمون طراحی خرداد ماه 93 در جریان نبود و گفت باید از مسکن بپرسید...
تماس گرفتم مسکن استان...آقا مهندس به شکل جواب من رو داد:
مهندس عزیز متاسفانه ما به نمایندگی شما بسیار پیگیر این موضوع هستیم و کاملا حق با شماست ...حتی مسکن تهران تائیدیه دوستانی که ثبت نام کردند رو هم فعال نکردند که مهندسینی که ثبت نام کردند از نگرانی بابت ثبت نهایی در بیان....
و در پاسخ سئوال بنده که زمانی برای اعتراض نمیمونه...گفت بله متاسفانه عملا به این شکل اعلام میکنند که جایی برای اعتراض برای دوستان نمونه و همه سعی این سازمان اینه که به شکل ممکن تعداد قبولی ها رو کم کنه....
همچینین برای ثبت نام برای دوره بعد هم ازشون پرسیدم گفت دوست عزیز سعی کنید تا حد ممکن تا آخرین روز ثبت نام نکنید...بالاخره جوابها قطعا باید تا تاریخ 31 بیاد....پس حداقل تا 29 -30 دست نگهدارید بعد ثبت نام کنید....
و البته نکته رو هم به من گفت که نمیدونم تا چه حد صحت داره...ولی گفتن احتمال اینکه اوایل هفته آینده نتایج طراحی بیاد هست...گفت به ما اعلام کردند که احتمالا شنبه یکشنیه نتایج میاد....متاسفانه یه لحظه هنگ کردم و یادم نبود که امروز 5 شنبه هست و منظورش این شنبه یا شنبه بعدتر....و گوشی رو قطع کردم...کاشکی این سئوال میکردم
اما به حرف بنده استناد نکنید...من هم از کارمند مسکن شنیدم و صحتشو نمیدونم تا چه حدی هست....
انشالله همین شنبه 1شنبه هم این نتایج میاد....;)
اوووف که چقدر نتیجه اومد توی شهریورااا....من که مردم....:razz:

یکی از دوستان منم گفت برو ثبت نام کن. طوری که اینا میخان اعلام نتایج کنند فقط 4 درصد قبولی دارند.امسال چون سری پیش خیلی قبولی دادن...گفت یکسالم دقیقا جواب طراحی دیر اومده. و وقتی اعلام شده 3 درصدقبول شدند...

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان منم گفت برو ثبت نام کن. طوری که اینا میخان اعلام نتایج کنند فقط 4 درصد قبولی دارند.امسال چون سری پیش خیلی قبولی دادن...گفت یکسالم دقیقا جواب طراحی دیر اومده. و وقتی اعلام شده 3 درصدقبول شدند...
احتمالش خیلی زیاده همینی باشه که شما فرمودید دوست عزیز

yalda65

عضو جدید
يك چيزي ديشب توي دفترچه راهنماي ابان 93 خونم.يعني نميدونستم بخندم يا گريه كنم.خصوصا اون بخش افتخاراتش.
"پس از اخذ آزمونها و به جهت شفاف سازي و احترام به حقوق داوطلبين فرصت اظهار نظر در خصوصكليه سئوالات فراهم ميگردد و خوشبختانه در اين چند ساله همگان توانسته اند نظرات خويش را در خصوص كيفيت سئوالات و ايرادات احتمالي ابراز نمايند و اين از افتخارات دفتر مقررات ملي ساختمان است كه همه كارهاي خود را در معرض عموم گذاشته است تا ارزيابي آن با دقت بيشتري باشد. پس از جمع آوري نظرات مربوط به كيفيت سئوالات و عليرغم اينكه هنوز نتايج منتشر نشده، كميته هاي تخصصي هر رشته با دقت در خصوص اظهار نظرهاي واصله بررسي هاي لازم را معمول و اعلام نظرمي كنند. دراين مرحله چنانچه اين كميته نظراتي در خصوص حذف و يا دو گزين هاي و يا چند گزين هايكردن سوالات داشته باشند به جهت مساعدت با داوطلبين و بدون ارجاع به كميته تجديد نظر مستقيما جهت اعمال در پاسخنامه به سازمان سنجش ابلاغ ميشود لكن چنانچه در خصوص سئوالاتي كه هنوز مورد ايراد واقع هستند و كميته تخصصي ايرادات واصله را نپذيرفته باشد، ايرادات و اعتراضات واصله به كميته هاي تجديد نظر و نهايي هر رشته احاله ميشود تا در آنجا مجددا بررسي شود."
تازه اين امتحان نظارت و اجرا هست كه جواب چهارگزينه‌اي داره.طراحي كه هيچ معيار مشخصي هم نداره
اميدوارم همه از شر اين امتحان خلاص شيم. فقط همين. البته به قول دوستمون تهش هم چيزي جز حرص خوردن و انتظار نيست.

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونها حتما ی چیزی اضافه تر از ماها دارن...شاخی..چشمی...گوشی:biggrin:
اره ما یکی دوتا شاخ رو کلمون سبز شده تازه یه چشم پشت سر داریم :biggrin:/این چی بود نوشتی عارفه!!!!!!! شاخ ؟؟!!!!!!! خوبه نگفتی دم
نه از شوخی که بگذریم قبلا ازمون نظارت قبولیش ساده و خیلی سوالات ابتدایی مطرح میشد ولی یکی دو دوره است واقعا واسه 50 گرفتن .......(ببخشید) میخواهد و مرد کهن

arefeh

کاربر ممتاز
اره ما یکی دوتا شاخ رو کلمون سبز شده تازه یه چشم پشت سر داریم :biggrin:/این چی بود نوشتی عارفه!!!!!!! شاخ ؟؟!!!!!!! خوبه نگفتی دم
نه از شوخی که بگذریم قبلا ازمون نظارت قبولیش ساده و خیلی سوالات ابتدایی مطرح میشد ولی یکی دو دوره است واقعا واسه 50 گرفتن .......(ببخشید) میخواهد و مرد کهن

:biggrin:خوب یه چیزی هست که ما جز اون 3% قبولی نمیشیم....
فکر کن من قبول بشم بعد اعتراف میکنم شاخ و چشم اضافه تر رو:w15:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:خوب یه چیزی هست که ما جز اون 3% قبولی نمیشیم....
فکر کن من قبول بشم بعد اعتراف میکنم شاخ و چشم اضافه تر رو:w15:
پس زین پس بجای واژه مهندس طراح بفرمایید مهندس شاخدار !!! :victory:هر کی هم طراحی قبول شد بگیم تبریک به خاطر شاخ دراوردنت :D. عجب واژه پر محتوا و پر باری رو کشف کردی مهندس!
معلومم نیس دقیقا کی جواب میدن تا بدونیم کی شاخدار میشه کی بی شاخ میمونه ؟

eli elhami

عضو جدید
پس زین پس بجای واژه مهندس طراح بفرمایید مهندس شاخدار !!! :victory:هر کی هم طراحی قبول شد بگیم تبریک به خاطر شاخ دراوردنت :D. عجب واژه پر محتوا و پر باری رو کشف کردی مهندس!
معلومم نیس دقیقا کی جواب میدن تا بدونیم کی شاخدار میشه کی بی شاخ میمونه ؟

نه بابا .ندیدین قدیمیا میخان بگن طرف خوش شانس. میگن پیشونیش بلنده... زین پس بگویید مهندسین پیشونی بلند...:biggrin:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا .ندیدین قدیمیا میخان بگن طرف خوش شانس. میگن پیشونیش بلنده... زین پس بگویید مهندسین پیشونی بلند...:biggrin:
احتمالا قدیمیا هم منظورشون شاخ بوده که محترمانه میگفتن پیشونیش بلنده خلاصه شده اینه که طرف رو پیشونیش یه چیز بلند داره که همون شاخه داستان ما است:biggrin:

آخرین ویرایش:

eli elhami

عضو جدید
احتمالا قدیمیا هم منظورشون شاخ بوده که محترمانه میگفتن پیشونیش بلنده خلاصه شده اینه که طرف رو پیشونیش یه چیز بلند داره که همون شاخه داستان ما است:biggrin:

ای کاش ...منم مفتخر میشدم به این اسم...:biggrin: پارسال واسه هر 3 آزمون ک رد شده بودم...کلی خرج کردم بماند...کلی اداره رفتم استان ،آخرش یه سری از بچه ها واسشون عوض شد ولی ما... امسال منتظر بودم که واسه ما تو اجرا 1 سوال حذف کنند و بشیم قبول ... زهی خیال باطل... اصلن یک نمرم تغییر نکرده...معلومهه خیلی خر شانسم ....:w02: پاشم برم واسه طراحی شرکت کنم ...اجتمالا 4 شنبه اعلام کنند. بعدشم تعطیلات و ما هم دستامونا میذارند تو پوست گردو...:w16:

roham12

عضو جدید
بچه ها عجله نکنید برا ثبت نام همیشه یک هفته ای هم از اخرین مهلت به بعدش تمدید میکنن ایشالا که همه قبول بشن شرش کنده شه .... خسته شدیم بخدا

simai

عضو جدید
کاش زودتر جواب این امتحان لعنتی بیاد.منم دیگه خسته شدم.با این برنامه ریزیشون.فقط بچاپ بچاپ راه انداختن.من اگه قبول نشدم میرم سازمان حتما

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستم از نظام مهندسیه گرگان پرسیده گفتن تا آخر هفته جواب طراحی میاد...

mohammad_g9622

عضو جدید
واسه نظارت اون همه اعتراض دادیم چیکار کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هی گفتیم بچه ها بریم سازمان حضوری اعتراض کنیم کسی نیامد..........................
من دوستمو فرستاده بودم با نامه کسی محلش نذاشته................
یک دست صدا نداره

کاش زودتر جواب این امتحان لعنتی بیاد.منم دیگه خسته شدم.با این برنامه ریزیشون.فقط بچاپ بچاپ راه انداختن.من اگه قبول نشدم میرم سازمان حتما

eli elhami

عضو جدید
من به خدا خستههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شدم :( گفن اوایل هفته...حالا میگن اواخر هفته...بعدش هفته دیگه میشه ... همون 31 شهریوری ک زدن تو راهنمای اعلام نتایج خرداده.....
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خسته شدددددددددددددددددددددددددددددم دیگه...خدایا قبولمون کن.... از دست این قوم ظالمین ناحسابی راحتمون کن.:cry::wallbash:

مهديه مقدم

عضو جدید
من به خدا خستههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شدم :( گفن اوایل هفته...حالا میگن اواخر هفته...بعدش هفته دیگه میشه ... همون 31 شهریوری ک زدن تو راهنمای اعلام نتایج خرداده.....
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خسته شدددددددددددددددددددددددددددددم دیگه...خدایا قبولمون کن.... از دست این قوم ظالمین ناحسابی راحتمون کن.:cry::wallbash:
بیخیال،همینو میخوان دیگه میخوان اعصاب امثال منو شما خرد بشه،اون از کنکورشون اینم از نظام مهندسی شون،چی کار میشه کرد ؟یه مدت فک کنید اصلا امتحان طراحی نداشتیم،یه روز مونده به مهلت ثبت نام ببینیم چی میشه منم موافقم تا اون موقع خبری نیس

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اکثریت اونایی که میخوان طراحی امتحان بدن اگه تا 31 شهریور ثبت نام نکنن (یعنی چون عملا جواب ممکنه تا 31 نیاد مجبوریم.) مطمعنا واسه جیب این مرکز ازمونهای مهندسی هم که شده کسری نیاره ثبت نام رو تمدید خواهند کرد اصلا نگران نباشید .
ولی من متاسفم واسه سیستم ازمون و اموزشمان :(

sarab_kaka

عضو جدید
اگه اکثریت اونایی که میخوان طراحی امتحان بدن اگه تا 31 شهریور ثبت نام نکنن (یعنی چون عملا جواب ممکنه تا 31 نیاد مجبوریم.) مطمعنا واسه جیب این مرکز ازمونهای مهندسی هم که شده کسری نیاره ثبت نام رو تمدید خواهند کرد اصلا نگران نباشید .
ولی من متاسفم واسه سیستم ازمون و اموزشمان :(
واقعا متاسفم به حال خودمون....کجای دنیا دیدین قبل از اینکه نتااااااااااایج امتحان این دوره مون بیاد واسه دوره بعدش میریم ثبت نام میکنیم.بابا یه خرده انصافم خوب چیزیه.بذار ببین طرف قبول میشه یا نه؟بعد ثبت نامش بکنین.. چنین اتفاقی توی سطح اول جامعه ما داره اتفاق میافته .تو قشر مهندسین .آیا توهین به اونا نیس؟؟؟
از ماست که بر ماست

riahi_arc55

عضو جدید
یکی از همکارا با این شماره تماس گرفته 82244202 و آقایی بنام بهروزی گفته که نیم ساعت دیگه تماس بگیر تا پیگیری کنم.
بعد از نیم ساعت جواب داده که نتایج آماده شده و به سازمان سنجش داده شده و صبح شنبه اعلام میشه.
واسه اطمینان میتونید خودتونم تماس بگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.