نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

simai

عضو جدید
لطفا هر کس اگر خبری داره اینجا بذاره تا همه مطلع بشیم.ممنون

vahid8898

عضو جدید
از مهندسای تهرونی عزیز کسی هست که پیگیر باشه بدوونیم کی قراره نتایج رو بذارن ؟؟

simai

عضو جدید
چرا هیچ خبری نمیشه اخه 2 ماه شده.من خیلی منتظر جوابا هستم

bahar-spring

کاربر بیش فعال
باور کنید تا قبل 93 جواب ندن حتما تهران میرم اعتراض؛:w13: یعنی چی آخه..چه گناهی کردیم مگه؛ من که دیگه طاقت استرس ندارم:w43::w43:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
بچه ها
من زنگ زدم گفتن جواب نظارت و طراحی رو با هم میدن؛ و تا آخر بهمن ماه جواب میدن..امیدوارم فقط سرکار نباشیم!:w05:

kaveh5

عضو جدید
نگرش مان بهتره مثبت باشه دوستان ایشالله تا آخر ماه بیادش نتایج.;)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نگرش مان بهتره مثبت باشه دوستان ایشالله تا آخر ماه بیادش نتایج.;)

ایشالله تا جمعه نیاد ک من ارشد امتجان دارم...امسال چقدر امتجان دادم...اینقدری ک دولت از معماران امتجان میگیره ...خدا از بنده اش نمیگیره:razz:

arefeh

کاربر ممتاز
گویا دو ماه گاری رو جساب کردن...گفتن نهایت تا 8 اسفند...کاشکی شنبه میومد...یه دفعه برا ارشد و نظام گریه میکردم....اینجوری اشکی نمیمونه تا نتایج نظام:(

bahar-spring

کاربر بیش فعال
واسه کلید سوالا هم اعتراض کردیم!! چیکار تونستیم بکنیم؟!!
از ساکت بودن خیلی بهتره. وقتی حرف نزنیم مشکلات بدتری به سرمون میارن. ما ازشون نخواهیم اونام زیاد جدی نمیگیرن:cowboy:
اسفندماه که جواب طراحی رو دیر دادن مشکلی داشته؛:w10: وگرنه فکر نکنم دوره های قبلی همچین چیزی پیش اومده بوده:w16:

arezooo82

عضو جدید
از ساکت بودن خیلی بهتره. وقتی حرف نزنیم مشکلات بدتری به سرمون میارن. ما ازشون نخواهیم اونام زیاد جدی نمیگیرن:cowboy:
اسفندماه که جواب طراحی رو دیر دادن مشکلی داشته؛:w10: وگرنه فکر نکنم دوره های قبلی همچین چیزی پیش اومده بوده:w16:

من شنیدم برگه ها (اسفند) گم شده بود.بهرحال دیگه طراحی شرکت نکردم! چون چند روز از گردن درد نخوابیدم،آخرشم شدم 12 !!!!!!!! به هیچ جا هم نتونستم اعتراض کنم.چون کسی جواب نمیداد.من دور طراحی رو خط کشیدم.یعنی تا این مدل امتحان مسخرشون هست،من شرکت نمیکنم.تا سیستم عوض بشه و بگن با اتوکد بکشید.

eli elhami

عضو جدید
ای کاش همین فردا نتایج رو اعلام کنند.پارسال (اسفند) میگفتن دارن نقل مکان میکنند، در نتیجه طول میکشه .امسال فک نکنم بهونه داشته باشند. امیدوارم فردا نتایج بیاد دارم دیوونه میش از بلا تکلیفی.:que::confused:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
ای کاش همین فردا نتایج رو اعلام کنند.پارسال (اسفند) میگفتن دارن نقل مکان میکنند، در نتیجه طول میکشه .امسال فک نکنم بهونه داشته باشند. امیدوارم فردا نتایج بیاد دارم دیوونه میش از بلا تکلیفی.:que::confused:
آره، انشالله زودتر نتایجو بدن تکلیفمون روشن بشه. متاسفانه برای من قبولی خیلی مهمه(بخاط یه سری مسائل شخصی:()
امیدوارم همه نتایج خوبی بگیریم.
بهرحال قبولم نشیم آنقدر باید امتحان بدیم تا قبول بشیم:w11:

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من نمیدونم چرا امسال آزمون طراحیم تاییدیه ثبت نامم نیومد.آخرشم ازآزمون موندم.فرصتم نکردم پیگیری کنم.آخه من پارسال اسفند91 طراحی شرکت کرده بودم.ولی امسال آذر92 تاییدیه ثبت نامم نیومد.نتونستم آزمون بدم.واسه کسی همچین مشکلی پیش نیومد؟

SIR.ARASH

عضو جدید
اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۲

اعلام نتایج نظام مهندسی ۹۲

بچه ها کسی خبر داره
جواب امتحان نظلام کی میدن

ولنتاینتون هم مبارک:heart:

simai

عضو جدید
من از نظام اصفهان پرسیدم گفتن هفته اول اسفند جوابا می اید

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام
شنیدم از سوالهای آزمون حذف شده، صحت داره؟
اگر آره آز آزمون نظارت هم حذف شده؟

arefeh

کاربر ممتاز
ای بابا...آدمو جون به لب میکنن به خداااا....اااااااه...خوووو زودتر نتایج رو بزارن دیگه...ای خداااا

Elham*92

کاربر بیش فعال
بابا جونمون دراومد
بالاخره یکی به دادمون برسه
تا کی باید .........................................؟:cry:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای مهندس نور محمدی گفتن همه جوابا با هم میاد تو اون هفته !!!!!

eli elhami

عضو جدید
آره. اون که معلومه. همه جوابا با هم میاد. مهم روزشه ، که بگن مثلا 29 ساعت 8 صبح جوابا تو سایته، که ما هر دم به دقیقه نیایم نت.این توهینه به جامعه مهندسی ، ما که بچه کلاس اولی نیستیم .کنکورارشد و عین بچه آدم میگن کی وقتشه. ولی این نظام مهندسی ... واقعا نمیدونم چی بگم:mad:

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی اگه روزشو میدونه لطفا بگه.:w45:

هیچ کس روزشو نمیدونه
صحبتهایی هم که دوستان راجع به زمان اعلام نتایج میکنن ، نتیجه سوال شخصی خودشون از نظام استانشون بوده ولی مهم اینه که نظام استانها که در جریان تصحیح و مراحل آزمون نیستن که بدونن جواب کی میاد
ولی به احتمال زیاد نتایج همون 2 ماه کاری که ریییس نظام هرمزگان بعد از آزمون سر جلسه عنوان کرده بود بیاد
ما هم چاره ای نداریم جز صبببببببببببببببببببببببر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا