نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم با 22 قبول نشدم.پیش به سوی آزمون آبان.....................................

اااا...خیلی ناراحت شدم...دوستان تاپیک امسال متاسفانه با وحود این همه زحمتی که کشیده بودند نتیجه قبولی رو نداشتن....
تو هلو عارفه بهار و خیلی از بچه ها که به نوعی از تلاش کم نراشته بودن....
ولی انشالله دوره ابان شماها همه میتروکنید....به امید موفقیت شما دوستای گل

arefeh

کاربر ممتاز
تبریک عارفه،بعد اون همه حرص خوردن سر دیر اومدن نتایج خیلی میچسبه این نتیجه;):thumbsup2: خوش به حالت من ردددددددددد شدم،مردودم!!!! 15 گرفتم:crying::crying2:

:cry:عزیزم خیلی ناراحت شدم....من میگم بیخیالش نشو....یه مهندسی همین جا میگفت من بار 7 قبول شدم...ببین اون چه تلاشی کرده تا نتیجه گرفته بالاخره....
من که میگم ثبت نام کن....بچه های دوره آبان قرار عزمشونو جزم کنن....

مهديه مقدم

عضو جدید
:cry:عزیزم خیلی ناراحت شدم....من میگم بیخیالش نشو....یه مهندسی همین جا میگفت من بار 7 قبول شدم...ببین اون چه تلاشی کرده تا نتیجه گرفته بالاخره....
من که میگم ثبت نام کن....بچه های دوره آبان قرار عزمشونو جزم کنن....

مرسی،آره ثبت نام میکنم،حالا ببینیم چی میشه،بیای تاپیک هااا،نگی قبول شدم به من چه؟!:redface:راجع به سهمیه ات هم نگران نباش حتما پر میشه ،با شهرهای کوچیک هم موافقم راحت تره برا کار کردن با پروانه الان خیلی از دوستان تو تاپیک شاکی هستن که چرا ارجاع کار نمیشه تو نظارت بهشون اما من که الان به خاطر کارم مرکز استان نیستم از وقتی پروانه گرفتم 3 تا ارجاع داشتم و به نظرم خوبه اصلانم پارتی ندارم...

mraha107

عضو جدید
به همه دوستانی هم که قبول شدن ازصمیم قلب تبریک میگم:gol::gol::gol::gol:
ودوستانی هم که قبول نشدن ناراحت نباشن ان شاله این سری قبولن

Fفرشته

عضو جدید
نمیدونم چیشد که دوباره ثبت نام کردم.میخواستم دیگه شرکت نکنم.ولی باز تلاش میکنم.تو لحظات اخر تصمیم به ثبت نام گرفتم.باید شاخ قول شکست دیگه:que::thumbsup::neutral::w10::w28::w46:

Fفرشته

عضو جدید
دوستان من تمام مباحث خوب بلدم و تمام مقررات.به نظرتون هزینه کنم برم کلاس....از همین تایپیکها استفاده کنم.کدوم بهتره..دوستانی که قبول شدن نظر بدن چیکار کردن

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی،آره ثبت نام میکنم،حالا ببینیم چی میشه،بیای تاپیک هااا،نگی قبول شدم به من چه؟!:redface:راجع به سهمیه ات هم نگران نباش حتما پر میشه ،با شهرهای کوچیک هم موافقم راحت تره برا کار کردن با پروانه الان خیلی از دوستان تو تاپیک شاکی هستن که چرا ارجاع کار نمیشه تو نظارت بهشون اما من که الان به خاطر کارم مرکز استان نیستم از وقتی پروانه گرفتم 3 تا ارجاع داشتم و به نظرم خوبه اصلانم پارتی ندارم...

عزیزم من همیشه ب این سایت سرمیزنم. در واقع همیشه هستم و مسلما کمک کردن ب دوستان چیزی نیست ک بگم انجامش نمیدم. اگه دسترسی ب نت داشته باشم و کسی منو اینجا اذیت نکنه یا مسخره و توهین مطمئن باش ک میام. این موردی هم ک گفتم خیلی نادر هست چون 99%شماها بهم لطف دارید و اون 1% مهم نیست و منو تحت تاثیر قرار نمیده. این سایت و امثال من هستیم تا اون یه ذره اطلاعاتی که داریم در اختیار شما دوستان قرار بدیم
😊 پیش ب سوی آزمون آبان ماه

بانوبانو

عضو جدید
یکی از دوستان گفته بود که برای قبولی باید همه شیت ها رو بکشید،
همه ماجرا این نیست . یک سری نکات در طراحی هست که توی بارم نمرات مهمه. من شیت مقطع و مبلمان طیقات رو نرسیدم بکشم وولی بقیه رو تقریبا کامل و با رعایت ضوابط کشیدم. با 26 قبول شدم. البته اگر همه شیت ها رو بکشید احتمال گرفتن نمره بالاتر می ره.

دوستانی که قبول نشدید هرچند خیلی سخته ولی با یک تنفس چند روزه و برنامه ریزی و بهره گبری از تجربیات دیگران و با توکل به خداوند توانا قبول خواهید شد.

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان من تمام مباحث خوب بلدم و تمام مقررات.به نظرتون هزینه کنم برم کلاس....از همین تایپیکها استفاده کنم.کدوم بهتره..دوستانی که قبول شدن نظر بدن چیکار کردن

عزیزم کلاس معجزه نمیکنه تا خودت تلاش نکنی. خودم نه کلاس رفتم نه هیچ چی. دروغ هم نمیگم حتی در حد تمرین همون سوالات آزمون سال های پیش کار کردم.
حتما ی جزوه از نکات مهم برای خودت جمع آوری کن.و ااگه توی طراحی پلان مشکل داری زیاد کار کن. طوری ک فضایی پرت حداقل داشته باشی و اندازه ها هم از حداقل بیشتر باشه. کاراتونو اگه با دقت بکشید بزارید اینجا خیلی از بچه ها هستن ک بدون کوچکترین توقعی بهتون کمک میکنند. نمونش آقا فرزاد ک واقعا با جون و دل اطلاعاتشونو در اختیارمون میزارن

simai

عضو جدید
عارفه جان مبارکت باشه با نمره عالی قبول شدی.اما واقعا کار من در حد کار شما بود فقط تاسیسات نداشت و به جاش اندازه گذاری و مبلمان بیشتری داشت اما با 22 رد شدم حالا اعتراض می زنم ببینم چی می شه.بازم تبریک به شما و همه که قبول شدن.

arame1

عضو جدید
یه سوال
سایت مقررات گفته اعتراضها را با پست سفارشی بفرستید ولی من تجربه ای که دارم پست سفارشی زمان زیادی میبره بنظرتون پست پیشتاز موردی نداره؟
ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان مبارکت باشه با نمره عالی قبول شدی.اما واقعا کار من در حد کار شما بود فقط تاسیسات نداشت و به جاش اندازه گذاری و مبلمان بیشتری داشت اما با 22 رد شدم حالا اعتراض می زنم ببینم چی می شه.بازم تبریک به شما و همه که قبول شدن.
ممنون دوست عزیز پس حتماً اعتراض کن ممکنه اشتباهی شده باشه.

roham12

عضو جدید
به بچه هایی که قبول شدن بینهایت تبریک میگم..............به دوستانی که قبول نشدن توصیه میکنم کاراشونو دسن شده و تمیز تحویل بدن تا ایشالا موفق باشن......
شکر خدا منم از این امتحان لعنتی قبول بیرون اومدم .....با نمره ناپلیونی 25

منم عین شما 25 شدم خدارو شکر که بالاخره این ازمون بیخود رو رد کردیم

eli elhami

عضو جدید
عزیزم کلاس معجزه نمیکنه تا خودت تلاش نکنی. خودم نه کلاس رفتم نه هیچ چی. دروغ هم نمیگم حتی در حد تمرین همون سوالات آزمون سال های پیش کار کردم.
حتما ی جزوه از نکات مهم برای خودت جمع آوری کن.و ااگه توی طراحی پلان مشکل داری زیاد کار کن. طوری ک فضایی پرت حداقل داشته باشی و اندازه ها هم از حداقل بیشتر باشه. کاراتونو اگه با دقت بکشید بزارید اینجا خیلی از بچه ها هستن ک بدون کوچکترین توقعی بهتون کمک میکنند. نمونش آقا فرزاد ک واقعا با جون و دل اطلاعاتشونو در اختیارمون میزارن

سلام . منم بهت تبریک میگم...هرچند بنظر من نمره پایینی بهت دادن ولی مهم قبول شدن بود ;)...خوشحالم:d

منم قبول نشدم ... ولی واسه امتحان شرایط سختی داشتم...زیادم توقع نداشتم .تمرین نکرده بودم روز قبلش دوتا امتحان سخت داشتم....شبشم ک تو پارک خابیدیم اونم ساعت 3..نمره 21 خوبه:)

roham12

عضو جدید
بچه ها من اصلا حتی یک صفحه از مبحث ها رو نخوندم و هیچ کتابی هم مطالعه نکردم تنها منبع اطلاع من همین سایت بود و خدارو شکر قبول شدم .. از همه شما عزیزان ممنونم . باور کنید نوشته بچه ها رو خوندن از هر منبعی باارزش تره .. باز هم ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
سلام . منم بهت تبریک میگم...هرچند بنظر من نمره پایینی بهت دادن ولی مهم قبول شدن بود ;)...خوشحالم:d

منم قبول نشدم ... ولی واسه امتحان شرایط سختی داشتم...زیادم توقع نداشتم .تمرین نکرده بودم روز قبلش دوتا امتحان سخت داشتم....شبشم ک تو پارک خابیدیم اونم ساعت 3..نمره 21 خوبه:)

عزیزم مرسی...والا تا الان هنوز کسی نیومده بگه 40 شده یا بیشتر که بفهمیم اینها از چند حساب کردند....اگه دوستی از دوستانش فهمید اینجا اطلاع رسانی کنه....
عزیزم با مشکلاتی که میگه آره 21 خیلی خوبه....آفرین ایشالله این دوره حتما قبول خواهی شد....برات بهترین ها رو آرزو میکنم;)

fatane_a

عضو جدید
سلام دوستان. من با 26 قبول شدم. قبولیم رو همه مدیون دوستای خوبم تو تاپیک تمرین طراحی هستم.
خیلی خیلی خوشالم. امتحانش واقعا واسم شکنجه بود . و خوشالم که دیگه قرار نیست این امتحان مزخرف رو بدم
من مقطع نکشیده بودم. و کارام مبلمان نداشت. ولی بقیه شیت ها کامل و خوب و دسن شده بود.

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان منم قبوللللللل شدم با نمره 27 ان شالله اونایی که قبول نشدن تو ازمون ابان ماه شادی من را تجربه کنن ;);):):):)

تبریک عزیزم....تا الان
5 نفر با 25
1 نفر 26
2 نفر 27
1 نفر 28
1 نفر 32
و 1 نفر 34
چقدر نمرات رو پایین دادن...نامردااااا...

tofanesard

عضو جدید
خداروشکر
با 29 قبول شدم
همه شیت ها رو کشیده بودم هرچند شیت هام خیلی کثیف شده بودن برش هم کاملا بصورت دستی کشیدم نه تعداد پله ها رو شمردم و نه خط کش گذاشتم ولی کشیدم
از دو تا خط کش 20 سانت و 30 سانتی استفاده کردم با یه مداد فشاری ساده ، هیچ تمرینی هم نداشتم مگر امتحان سری قبل فقط چند سری نقشه از سایتها گرفته بودم با خودم بردم
وقت گذاشتم شابلون هم درست کردم ولی ازش استفاده خاصی نکردم
در ضمن عارفه خانم من هم استانی شمام نظارت هم قبول شدم ولی موندم کدوم شهرو انتخاب کنم چون تو شهر خودمون از حدود 180 کاری که از اول سال رفته شهرداری (ازطریق نظام) فقط 7تاش برای پروانه بوده و بقیه همه ماده 100 که نیازی به مهر طراحی نداره
موندم حالا چیکار کنم با این اوضاع

arefeh

کاربر ممتاز
خداروشکر
با 29 قبول شدم
همه شیت ها رو کشیده بودم هرچند شیت هام خیلی کثیف شده بودن برش هم کاملا بصورت دستی کشیدم نه تعداد پله ها رو شمردم و نه خط کش گذاشتم ولی کشیدم
از دو تا خط کش 20 سانت و 30 سانتی استفاده کردم با یه مداد فشاری ساده ، هیچ تمرینی هم نداشتم مگر امتحان سری قبل فقط چند سری نقشه از سایتها گرفته بودم با خودم بردم
وقت گذاشتم شابلون هم درست کردم ولی ازش استفاده خاصی نکردم
در ضمن عارفه خانم من هم استانی شمام نظارت هم قبول شدم ولی موندم کدوم شهرو انتخاب کنم چون تو شهر خودمون از حدود 180 کاری که از اول سال رفته شهرداری (ازطریق نظام) فقط 7تاش برای پروانه بوده و بقیه همه ماده 100 که نیازی به مهر طراحی نداره
موندم حالا چیکار کنم با این اوضاع

آفرین بهتون تبریک میگم....والا منم دارم سرچ میکنم...باید ببینیم میزارند شهرهای دگ امضا رو پر کنیم ...چون شنیدم باید اونجا ساکن باشی یا مشغول به کار....حالا از فردا میرم دنبالش....
شما دفعه اول بود که طراحی شرکت میکردید؟؟
با این حساب کلا نمرات کم بوده چون شما هم میگید کامل کشیدید....

وضعیت
موضوع بسته شده است.