موضوع پایان نامه شما چیست؟

maryam75

عضو جدید
بچه ها موضوع من ترمیناله اما نمیدونم با چه رویکردی کار کنم خواهشا کمکم کنیییییییییییییییییییییید

maryam75

عضو جدید
واقعا چرا هیچکی کمک نمیکنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها موضوع من ترمیناله اما نمیدونم با چه رویکردی کار کنم خواهشا کمکم کنیییییییییییییییییییییید

واقعا چرا هیچکی کمک نمیکنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام .......

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...های-مسافربری?p=5829708&viewfull=1#post5829708

[h=1][ضوابط ونمونه های طراحی] پایانه و ترمینال های مسافربری[/h]

zahr@

عضو جدید
سلام موضوع معماری من طراحی مقبره هست،ولی هیچی درموردش پیدا نمیکنم، پلان های نمونه موردی های داخلی،نمونه موردی های خارجی،و...!! لطفا کمکم کنید

عاطفه.ن

عضو جدید
سلام بچه ها
چند ماه پیش من اینجا خیلی راهنمایی گرفتم از یکسری هاتون
موضوع من مدرسه ی عرفان بود، متاثر از منطق الطیر عطار
خیلی عالی شد کارم
واقعا دوسش دارم <3
خواستم از کسانی که من رو کمک کردن تشک کنم.
مرسی دوستان ;):gol::heart:

namnamak

عضو جدید
سلام خوبین من موضوعم خانه هنر مند با رویکرد هویت محیطی معماری بومی نمی دانم چه جوری کارم رو شروع کنم با پروپزال نویسی ان مشکل اساسی دارم نمیدانم چه جوری باید شروع کنم لطفا کمکم کنید ممنون

عاطفه.ن

عضو جدید
بچه ها کسی هست که بدونه توی اقلیم گرم و مرطوب مثل بوشهر چه مصالحی میشه به کار برد؟

Mosafer-1

عضو جدید
سلام
دوستان کسی برنامه فیزیکی باغ موزه رو داره؟ ممنون میشم کمکم کنید

sahelazad

عضو جدید
سلام.من ساکن چابهارم .اگر منظورتون مصالح سنتیه .از گل وکاهگل وخشت برای دیوار وپی استفاده میشد. برای سقف چوب استفاده میشد.اما در معماری کنونی جنوب از انواع بلوک وبرای نما از سنگ وآجر استفاده میشه.

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی برنامه فیزیکی باغ موزه رو داره؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام ........
اینا شاید کمکت کنه .........

[معماری معاصرایران]:باغ موزه ي قصر؛ تبديل فضاهاي خوفناك زندان قصر به خلاق ترين موزه ي كشور

باغ موزه گیاهشناسی (باغ ملی ایران)

مجموعه باغ موزه هرندي

آشنایی با باغهای گیاه شناسی ایران

اینم میتونه کمکت کنه :
آرامگاه نادرشاه هم بنایی است در مجموعه باغ موزه نادری در شهر مشهد
که به یادبود نادرشاه افشار در سال ۱۳۴۲ خورشیدی توسط هوشنگ سیحون طراحی و ساخته شده‌ است. ساختمان آرامگاه نادرشاه از قسمت مرکزی که محل تدفین نادرشاه است و دو تالار موزه تشکیل شده که یکی از آنها موزه اسلحه دوره‌های مختلف تاریخ ایران و دیگری موزه اسلحه و آثار مربوط به دوران نادرشاه را نمایش می‌دهد.

ساختمان جدید آرامگاه نادرشاه افشار در تاریخ ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۴۲ به همت انجمن آثار ملی ایران در باغ نادری بازگشایی شد.

[مقالات معماری منظر] تحلیل پروژه باغ های خیال، فرانسه

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/27598-موزه-ها-Museums?p=1310220&viewfull=1#post1310220

[h=1][ضوابط ونمونه های طراحی] موزه و گالری[/h]

آخرین ویرایش:

Mosafer-1

عضو جدید
سلام ........
اینا شاید کمکت کنه .........

[معماری معاصرایران]:باغ موزه ي قصر؛ تبديل فضاهاي خوفناك زندان قصر به خلاق ترين موزه ي كشور

باغ موزه گیاهشناسی (باغ ملی ایران)

مجموعه باغ موزه هرندي

آشنایی با باغهای گیاه شناسی ایران

اینم میتونه کمکت کنه :
آرامگاه نادرشاه هم بنایی است در مجموعه باغ موزه نادری در شهر مشهد
که به یادبود نادرشاه افشار در سال ۱۳۴۲ خورشیدی توسط هوشنگ سیحون طراحی و ساخته شده‌ است. ساختمان آرامگاه نادرشاه از قسمت مرکزی که محل تدفین نادرشاه است و دو تالار موزه تشکیل شده که یکی از آنها موزه اسلحه دوره‌های مختلف تاریخ ایران و دیگری موزه اسلحه و آثار مربوط به دوران نادرشاه را نمایش می‌دهد.

ساختمان جدید آرامگاه نادرشاه افشار در تاریخ ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۴۲ به همت انجمن آثار ملی ایران در باغ نادری بازگشایی شد.

[مقالات معماری منظر] تحلیل پروژه باغ های خیال، فرانسه

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/27598-موزه-ها-Museums?p=1310220&viewfull=1#post1310220

[ضوابط ونمونه های طراحی] موزه و گالری

خیلی منون لطف کردید اما برنامه فیزیکی میخوام ببینم صرفا فضاها واندازشون چیجوریه؟
بازم ممنون

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

shadloo.reza

عضو جدید
سلام.من دارم سفارت ایران تو ایتالیا رو کار میکنم.چون یه جای حفاظتی و اطلاعاتیه، اطلاعات خاصی پیدا نکردم ،دوستان اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید ممنون میشم

با سلام
در مور داین مطلب می خواستم ازدوست عزیزم بپرسم که عنوان پایان نامه شما چیست

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موضوع من : طراحی مجتمع مسکونی خدماتی تفریحی جانبازان و معلولین .

ssh314

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی اطلاعاتی درباره برنامه فیزیکی مدیاتک داره؟

sh.enayati

عضو جدید
سفارتخانه

اگه کسی روش کار کرده و بتونه کمکم کنه ممنون میشم

برنامه فیزیکیشم کمک بزرگی بهم میکنه

namnamak

عضو جدید
سلام

دوستان کسی خانه هنرمندان با رویکرد معماری بومی

من در مورد رویکرد کارم به مشکل اساسی بر خورد کردم چون منبع معتبر نمیبینم کسی هست کمکم کنه حتی مقاله های معتبر در این زمینه خیلی کمکم میکنه علمی پژوهشی باشد چون مقاله هایی که واسه همایش ها بودن روخیلی هاشون رو دانلود کردم چون معتبر نیستن استادم گفته باید علمی پژوهشی باشن

ممنون میشم که کسی از دوستان بتونه بهم کمک کنه .

pjhman

عضو جدید
سلام دوستان
کممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککک
خانه ویلائی با رویکرد معماری پایدار
لطفا اگر کسی می تونه در باره این موصوع کمک کته
مرسسسسسسیییییییییییییییییییییییی

maryam1014

عضو جدید
سلام من این ترم پایان نامه دارم ولی هنوز موضوعی انتخاب نکردم. میخوام موضوع پایان نامم یه چیز خاص و جدید باشه بیشتر موضوع ها تکراری هستن. ممنون میشم چندتا موضوع پیشنهاد کنین

بالا