موضوع پایان نامه شما چیست؟

asallo

عضو جدید
سلام من تازه واردم موضوع من خوابگاه دخترانه است .چون کار باید محرمیت وتا حدی درونگرا باشه توی فرم و چیدمان حجم موندم کسی هست راهنمایی وکمک کنه لطفا

milad.jalalvand

عضو جدید
ساده ترین چیزی که به ذهن من میرسه وقتی حرف از محرمیته.حیاط مرکزیه.البته محیطم خیلی تاثیر داره.شهر انتخابیتون کجاست؟
ولی میشهحجمتون رو هر جور میخواید درارید.و روی ژنجره ها کار کنید.خیلی ساده با یه تو رفتگی میشه مشکل رو حل کرد...

milad.jalalvand

عضو جدید
سلام من تو بخش پایان نامه ها چند تا هتل گذاشتم نمونه های خوبیه.پلان و مقطعشونم هست....

memar1990

اخراجی موقت
سلام من تازه واردم موضوع من خوابگاه دخترانه است .چون کار باید محرمیت وتا حدی درونگرا باشه توی فرم و چیدمان حجم موندم کسی هست راهنمایی وکمک کنه لطفا

سلام
موضوع پایان نامه هامون مشترکه،میتونیم یا هم تبادل نظر کنیم
خوشحال میشم اگه بتونم کاری بکنم

hastia89

عضو جدید
سلام
من موضوع پایان نامم تئاتر شهره که البته توی برنامه ریزی فیزیکی یه سری کلاس و گالری هم در نظر گرفتم یه جورایی کارم ترکیبی از فرهنگسرا و تیاتر شهر میشه.

milad.jalalvand

عضو جدید
برای دانشکده معماریم نمونه دارم ولی آپلود کردنشون سخته.سعیمو میکنم تو بخش پایان نامه بذارم اگه وقت شد...

milad.jalalvand

عضو جدید
سلام
من موضوع پایان نامم تئاتر شهره که البته توی برنامه ریزی فیزیکی یه سری کلاس و گالری هم در نظر گرفتم یه جورایی کارم ترکیبی از فرهنگسرا و تیاتر شهر میشه.
موضوع یکی از دوستای منم مث شماست.بهش میگم که در ارتباط باشید و به هم کمک کنید...

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهنگسرای الحاقی به یک خانه تاریخی در یکی از خیابانهای قدیمی و پر رفت و آمد مشهد

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
جداسازی محلول تعادلی (LLE) سه جزیی سیکلوهگزان بنزن تولوئن بود:smile:

نیمرخ

عضو جدید
با سلام موضوع پایان نامه من مرکز تجمع ادیان مختلفه -(زرتشتی یهودی مسیحی اسلام) برای طراحی اتشکده و کلیسا نمیدونم از کجا شروع کنم.......

milad.jalalvand

عضو جدید
پارک موزه ی نجوم

با سلام موضوع پایان نامه من مرکز تجمع ادیان مختلفه -(زرتشتی یهودی مسیحی اسلام) برای طراحی اتشکده و کلیسا نمیدونم از کجا شروع کنم.......
سلام.میتونید از آکرو پولیوس الهام بگیرید که معبدهای بزرگی داشت برا خدایان مختلف.اول دنبال نمونه های مشابه کارتون باشید.پیدا که کنید بقیه کارا دستتون میاد.ولی به نظرم مذاهبی که چند تا خدا داشتن و برا هر خدایی یه معبد میساختن میتونه کمکتون کنه.فک کنم مذهب ذن تو هند و نمونه بهترش مذهب شینتو تو ژاپن مناسب کارتون باشه.یه معبد به نام ایزه هست...

oyla

عضو جدید
سلام .موضوع پایان نامه من مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست .کسی می تونه به من کمک کنه؟؟؟
نمونه خارجی ،پایان نامه یا مطالبی در این مورد اگه دارین،ممنون می شم به من کمک کنید:cry:

نیمرخ

عضو جدید
سلامی دوباره- اگه ریز فضاهای ثناکده (مرکز تجمع ایین ها) یا نمونه ی داخلی میشناسین لطفا بگین .......... من چیزی پیدا نکردم_ممنون

milad.jalalvand

عضو جدید
سلامی دوباره- اگه ریز فضاهای ثناکده (مرکز تجمع ایین ها) یا نمونه ی داخلی میشناسین لطفا بگین .......... من چیزی پیدا نکردم_ممنون
سلام.ریز فضاهاشو که ندارم ولی شما باید برید همون چند آیین رو ببینید که چی دارن.مثل مسجد,کلیسا و معابد و آتشکده.وقتی ریز فضاهای اینا مشخص شد.باید ریز فضاهای مجتمع فرهنگیم درارید بش اضافه کنید.در کل به نظر من علاوه بر ساختار کلی مکان های عبادت.باید یه سری کلاس آموزشی برای ادیان بزارید یه آمفی تاتر و...
تو فرمتونم توجه کنید که ادیان شرقی(اسلام و زرتشت)اساس کارشون بدون سایه و بیشتر معنوی مثلا نقاشی ندارن رو درو دیوار یا نقشو نگار مساجد بدون سایست چون سایه نشان سیاهی و بدیه.ولی در ادیان غربی(یهود و مسیحیت)مکان ها پر از نقاشی و مجسمست.و جنبه مادیم داره...کارتون حتما خوب میشه ترکیب احجام لوکوربوزیه و معابد مایا و معابد هندو و ... ببینید برای فهمیدن ترکیب احجام بزرگ رو حتما ببینید

milad.jalalvand

عضو جدید
موضوع من طراحی یه خونه ویلایی تو منطقه معتدل و مرطوبه.
سلام کتاب ابنیه سنتی قبادیان خیلی خوب توضیح داده که خونه های این مناطق چه ویژگی باید داشته باشن همچنین کتاب خانه های سنتی برونگرای ایران نوشته معماریان کتاب عالیه در همین رابطه..........

milad.jalalvand

عضو جدید
سلام .موضوع پایان نامه من مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست .کسی می تونه به من کمک کنه؟؟؟
نمونه خارجی ،پایان نامه یا مطالبی در این مورد اگه دارین،ممنون می شم به من کمک کنید:cry:
سلام.به نظر من بهترین کاری که میتونید انجام بدید دیدن یه یتیم خونه تو نزدیکترین مکان بهتونه....ولی اگه مطلبی پیدا کردم حتما خبرتون میدم

• Like
واکنش ها: oyla

نیمرخ

عضو جدید
ممنونم از راهنمایی های مفیدتون
فقط اینکه ((ادیان شرقی(اسلام و زرتشت)اساس کارشون بدون سایه و بیشتر معنوی مثلا نقاشی ندارن رو درو دیوار یا نقشو نگار مساجد بدون سایست چون سایه نشان سیاهی و بدیه........)) نقاشی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟متوجه نمیشم..............
ببخشیدهااا اگه کتابی هم تو این زمینه میشناسین لطفا معرفی کنین بازم ممنووووووووووونم

بالا