موضوع پایان نامه شما چیست؟

milad.jalalvand

عضو جدید
Re: موضوع پایان نامه شما چیست؟

سلام من این ترم پایان نامه دارم ولی هنوز موضوعی انتخاب نکردم. میخوام موضوع پایان نامم یه چیز خاص و جدید باشه بیشتر موضوع ها تکراری هستن. ممنون میشم چندتا موضوع پیشنهاد کنین
سلام به نظرم مشکل اینکه انقد دوستان معمار زیاد شدن همه موضوعا به ذهنشون رسیده.ولی خوب خیلی از موضوعای تو این تایپیک تو دانشگاه شما نیست به نظرم بهترین منبع همینجاست

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
موضوعه پایان نامه ی من هتل بیمارستان برایه بچه هایه سرطانیه . اگه کسی مطلبی داره ممنون میشم یکم کمک کنه :smile:

leila.asadbeigi

عضو جدید
موضوع پایان نامه ی من طراحی شهر جوان ه یه مجموعه ی فرهنگی ورزشی ... اگه کسی در این زمینه کمک خواست خوشحال میشم اطلاعات در اختیارتون قرار بدم

Mahdis & Hamid

عضو جدید
فرهنگسرا... ^__^
اینجا خیلی توی تاپیکا رو گشتم، کسی هست توی رساله بیشتر کمکم کنه؟ :(

maryam1014

عضو جدید
من هنوز موضوع پایان ناممو انتخاب نکردم بین دوتا موضوع موندم نمیدونم کدومو انتخاب کنم. اولی کانون زندگی اجتماعی شهروندان با رویکرد امنیت زنان و دومی طراحی مرکز درمانی با رویکرد باغ های شفابخش
اگه کسی در مورد این دو موضوع اطلاعاتی داره لطفا بهم کمک کنه

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هنوز موضوع پایان ناممو انتخاب نکردم بین دوتا موضوع موندم نمیدونم کدومو انتخاب کنم. اولی کانون زندگی اجتماعی شهروندان با رویکرد امنیت زنان و دومی طراحی مرکز درمانی با رویکرد باغ های شفابخش
اگه کسی در مورد این دو موضوع اطلاعاتی داره لطفا بهم کمک کنه

بنظر من اولی کاربردی تره.

nce

عضو جدید
سلام من طرح5وطرح نهایی را با هم ورداشتم . می شه کمکم کنید طرح 5 مسکونی ونهایی مجتمع تفریحی توریستی اگه امکان داره تو مطالعات اش کمکم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tanaz.

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من مجتمع مسکونی برای معلولین جسمی حرکتی هست .نمونه خارجی از کجا باید پیدا کنم برا رساله از چه منابعی استفاده کنم اگه میشه راهنمایی کنید

SAMIRA2014

عضو جدید
سلام. من هنوز تو موضوع پایان نامم گیر کردم از یک طرف عاشق طراحی لند اسکیپ هستم و از یک طرف یه دوست دارم یک چیزی کار کنم که تک باشه در حال حاضر موضوعی که دارم روش یکم تحقیق میکنم و به نظرم جالب اومده اینه: فضایی برای گمشدگان در زمان یا ساده تر فضایی برای افراد آلزایمری اگه کسی کمکی مطلبی نظری داره ممنون میشم.

mohita

عضو جدید
من آکادمی ورزش رو انتخاب کردم. ممنون میشم اگه کسی بتونه برای مطالعات جمع کردن کمک و راهنماییم کنه خیلییییییییییی نیاز دارم :cry: :confused:

zohre_1371

عضو جدید
ما نیز ترمینال هستییییییییییییییم :)
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم ;)

jojo69pmz

عضو جدید
سلام.موضوع پاين نامه من موزه خوشنويسي در قزوين هس :)
دوستان اگراطلاعاتي پيشنهادي داشته باشيد خوشال ميشم

نیکی 20

عضو جدید
دوستان موضوع پایان نامه من طراحی دهکده سالمندان هست . اگه کسی مطالعات یا پلان داره کمکم کنه ممممنون میییشم

zohre0011

عضو جدید
سلام خدا قوت
موضوع پایان نامه من مرکز کودکان خیابانی به نمونه موردی نیاز دارم لطفا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

milad.jalalvand

عضو جدید
سلام به همه دوستان بنده حقیر به عنوان شروع کننده این تایپیک به مناسبت نیمه شعبان صدها موضوع و نمونه موردی رو که حاصل زحمات چندین ساله خودم و دوستان در زمینه پایانامه ها و پروژه های دانشجویی هست رو در همین تایپیک قرار خواهم داد با تشکر

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دنبال یه سایت تو تهران برای مجتمع تجاری تفریحی هستم....
کسی میتوه کمک کنه؟؟

tantan63

عضو جدید
سلام دوستان موزوع من مدیاتک نیاز به منابع دارم
کسی چیزی داره؟؟؟؟؟؟؟

milad.jalalvand

عضو جدید
بسته ویژه ماه مبارک رمضان و نیمه شعبان خدمت دوستان

بسته ویژه ماه مبارک رمضان و نیمه شعبان خدمت دوستان

سلام به همه دوستان بنده حقیر به عنوان شروع کننده این تایپیک به مناسبت نیمه شعبان صدها موضوع و نمونه موردی رو که حاصل زحمات چندین ساله خودم و دوستان در زمینه پایانامه ها و پروژه های دانشجویی هست رو در همین تایپیک قرار خواهم داد با تشکر
اینم از نمونه های موردی من حاصل چند سال زحمت امیدوارم برا همه مفید باشه

پیوست ها

• موضوعات پایانامه معماری.rar
    129.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

خط سوم

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من کانون اصلاح و تربیت هست کسی هست کمکم کنه تو مطالعات پلانی یا نمونه پایان نامه داشته باش تو رو خدا کمکم کنین

آخرین ویرایش:

fatemeh 93

عضو جدید
سلام موضوع من مجتمع توریستی اقامتیه ولی مطالعات کمی پیدا کردم. کسی هست منو راهنمایی کنه.

zahahaji

عضو جدید
سلام موضوع من کلینیک پوست هست دنبال یه کانسپت و ایده خوب هستم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه ممنون میشم بهم بگید....

بالا