مهندسی معماری (فراگیر پیام نور)

V20035

عضو جدید
آخه مي خوام ببينم پيام نور چطوره مي تونه مهندس معمار تربيت كنه
معماري كه همش عمليه
چطوري مي شه آخه

SEP/\H/\N

عضو جدید
پیام نور فقط از طریق کنکور و حضوری دانشجوی معماری میگیره.
فراگیر رشته معماری نداره عزیزم

optimistic

عضو جدید
آره میشه.من خودم دارم معماری پیام نور می خونم.برای درس های عملی مون هم کلاس داریم.6 روز هفته ام کلاس داریم.کلاسامونم از صبح تا 4 بعد از ظهره.اون طوری نیست که بگی کلاس نداریم.اتفاقا چون عملیه کلاسامونم بیشتره.

Atropatkan

عضو جدید
آره میشه.من خودم دارم معماری پیام نور می خونم.برای درس های عملی مون هم کلاس داریم.6 روز هفته ام کلاس داریم.کلاسامونم از صبح تا 4 بعد از ظهره.اون طوری نیست که بگی کلاس نداریم.اتفاقا چون عملیه کلاسامونم بیشتره.
سلام عزیز
من تازه می شنوم که پیام نور معماری داره.:eek::confused:

موفق باشی...

AHS

عضو جدید
قابل توجه معماران

قابل توجه معماران

سلام
من خودم دانشجوی مهندسی معماری پیام نور یزدم. الانم ترم 6 هستم. مسلما کلاسامون طبق سر فصل و طبق برنامه در طول هفته برگزار میشه. خوشبختانه ما از نظر اساتید هم بخوبی حمایت میشم و از اساتید معتبری از معتبرترین دانشگاه ها بهره کافی می بریم مثل اساتید دانشگاه یزد و دانشگاه شهید بهشتی تهران. که برای نمونه ما برای درس طرح 2 از فیوضات جناب دکتر یزدانفر و یک اسیتنت بهره می بردیم.
من شخصا در این مورد مشکلی نمیبینم و به جرعت و با استناد به سخنان اساتیدمون سطح علمی ما خیلی بالاتر از دانشگاه هایی چون دانشگاه آزاد ، سما، علمی کاربردی و... هست و با اینه این رشته تازه وارد سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور شده داره به رقابت با دانشگاه های دولتی می پردازه! پس این واقیت رو بپذیرین که رقبای سرسخت تازه ای در آینده کاری خواهید داشت.
اینم وبلاگ خودم هست که مربوط به دانشجویان معماری دانشگاه خودمونه:
www.architect-pnu4yazd.blogfa.com
موفق و پیروز باشین!

Alireza00

عضو جدید
سلام
من خودم دانشجوی مهندسی معماری پیام نور یزدم. الانم ترم 6 هستم. مسلما کلاسامون طبق سر فصل و طبق برنامه در طول هفته برگزار میشه. خوشبختانه ما از نظر اساتید هم بخوبی حمایت میشم و از اساتید معتبری از معتبرترین دانشگاه ها بهره کافی می بریم مثل اساتید دانشگاه یزد و دانشگاه شهید بهشتی تهران. که برای نمونه ما برای درس طرح 2 از فیوضات جناب دکتر یزدانفر و یک اسیتنت بهره می بردیم.
من شخصا در این مورد مشکلی نمیبینم و به جرعت و با استناد به سخنان اساتیدمون سطح علمی ما خیلی بالاتر از دانشگاه هایی چون دانشگاه آزاد ، سما، علمی کاربردی و... هست و با اینه این رشته تازه وارد سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور شده داره به رقابت با دانشگاه های دولتی می پردازه! پس این واقیت رو بپذیرین که رقبای سرسخت تازه ای در آینده کاری خواهید داشت.
اینم وبلاگ خودم هست که مربوط به دانشجویان معماری دانشگاه خودمونه:
موفق و پیروز باشین!

بابا تو اینجوری خط و نشون می کشی ما که هم دانشگاهی هم رشتت هستیم ترسیدیم .:D:cry:
.
.
.
وای به حال بقیه .:D:D:D

samina1361

عضو جدید
كدوم شهر هستيد و كدوم شهراي ديگه كارشناسي معماري پيام نور دارن؟

rezaee_12

عضو جدید
سلام.لطفا بگین در تهران فراگیر پیام نور برای مهندسی معماری وجود داره یا نه؟

AHS

عضو جدید
سلام.لطفا بگین در تهران فراگیر پیام نور برای مهندسی معماری وجود داره یا نه؟

باید بگم اولین دانشگاه پیام نوری که رشته معماری رو ارائه کرد مرکز تهران بود. بعد ز اون سال 84، سیزده مرکز دیگه هم این رشته رو ارائه کردن و همینطور سالهای بعد تعدادشون زیاد شد.:)

نماز روزتون قبول! التماس دعا!!!

موفق باشین.

afsaneh_k

عضو جدید

سلام.منم معماری پیام نورم اما اینو هم بگید که فراگیر نداره
کلاسای ما حتی از هم ترمیامون تو دانشگاه آزادم بیشتره

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم معماریه پیام نورم:smile:همکلاسییه همین بالاییه:)
ما تو کل هفته کلاس داریم،استادامونم خیلی خوبن،فراگیرم نداریم:mad: فقط سراسری تازه اونم 2سال در میون:cool:
در کل از غیرانتفاعی و ازاد معتبرتره:redface::D

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما کدوم مرکز هستین؟؟؟؟؟ترم چندین؟:smile:;)

arezobedel

عضو جدید
سلام
من تازه عضو شدم
دانشجوي ترم پنج، مهندسي معماري يزدم
ميخواه انتقالي بگيرم واسه تهران
هيچ كي هست كه منو راهنمايي كنه و پيام نورايي كه تو خود تهران هسش رو معرفي كنه و آدرس بده
خيلي ممنون ميشم چون خيلي وقته دنبالشم:cry:

به اميد ديدار

sorur

عضو جدید
سلام
من تازه عضو شدم
دانشجوي ترم پنج، مهندسي معماري يزدم
ميخواه انتقالي بگيرم واسه تهران
هيچ كي هست كه منو راهنمايي كنه و پيام نورايي كه تو خود تهران هسش رو معرفي كنه و آدرس بده
خيلي ممنون ميشم چون خيلي وقته دنبالشم:cry:

به اميد ديدار
سلام
شما اگه به سایت مرکز مراجعه کنید هم جواب می گیرید،ولی من تا جایی که می دونم معماری در شهر تهران فقط یکی هست که به کسی راحت انتقالی و مهمان نمی ده !!!!!!!
ودر استان تهران: شهر جدید هشتگرد و پرند معماری داره:)
موفق باشید

gogoli_keshavarz

عضو جدید
سلام
از رشته معماري چه گرايش هايي وجود داره؟

سلام
معماری گرایشهاش معماری-مهندسی معماری، معماری-معماری منظر، معماری-مهندسی معماری اسلامی و معماری-مطالعات معماری ایران اینها همه برای کنکور ارشد 87 تو مجموعه معماری بودند.
موفق باشین

gogoli_keshavarz

عضو جدید
بازم سلام
راستی اینو یادم رفت بگم
علاوه بر گرایشهای فوق یه رشته مرمت و احیای بناها و بافتهای تاریخی هم هست که جزو معماری به حساب میاد.
برای اینکه خیال خودمو هم راحت کنم این تیکه رو از سایت باشگاه طراحان می ذارم
معرفی گرایش های معماری : 2

مجموعه معماری:
  1. معماری- معماری
  2. معماری منظر
  3. معماری داخلی
  4. معماری اسلامیمطالعات معماری
  5. بازسازی پس از سانحه
مجموعه مدیریت پروژه و ساخت:
  1. مدیریت پروژه
  2. تکنولوژی معماری
  3. انرژی معماری
مجموعه شهرسازی:
  1. طراحی شهری
  2. برنامه ریزی شهری

architecture_eng

عضو جدید
لطفا كمك كنيد

لطفا كمك كنيد

سلام من خيلي فوري به اطلاعات نياز دارم (راجب معماري پيام نور و شرايط و شهريه ثبت نام و...) لطفا كمكم كنيد

م.مختاری

عضو جدید
man daneshjoye term 5 daneshgah payame nore ilamam,kelasa tebghe chart tashkil mishe asatide khobiam darim khodaro shokr,faghat bazi darsaye omomi kelas nadare mese andisheo...

perespuma

عضو جدید
معماری

معماری

سلام .من یه سوال داشتم ؟ تو تهران کدوم دانشگاه پیام نور مهندسی معماری داره ؟ اصلا تهران داره؟ معماری شهرسازی نه فقط معماری

اگه کسی اونجا درس می خونه بهم بگه (خیلی عجله دارم)

abtin3

عضو جدید
سلام
می خواستم بدون محل دانشگاه پیام نور تهران رشته معماری کجاست ؟

...minoo...

عضو جدید
معماری پیام نور یا مکانیک ازاد؟

معماری پیام نور یا مکانیک ازاد؟

بله.امسال واحد رباط کریم و واحد تهران شرق معماری میگیره.حالا خواهشا به سوال من پاسخ بدین: به نظرتون معماری پیام نور بهتره یا مکانیک ازاد؟
حیاتیه لطفا پاسخ بدید!!!!!!!

آخرین ویرایش:
بالا