مهندسی معماری (فراگیر پیام نور)

imamin

عضو
بله.امسال واحد رباط کریم و واحد تهران شرق معماری میگیره.حالا خواهشا به سوال من پاسخ بدین: به نظرتون معماری پیام نور بهتره یا مکانیک ازاد؟
حیاتیه لطفا پاسخ بدید!!!!!!!
سلام. بستگی به خودت و روحیه و هدفت داره.
من خودم مرکز پرند میخونم. بهش میگن رباط کریم اما کلاسای ما پرند تشکیل میشه.
ورودی 89 هستم. همون سال IT آزاد تهران جنوب قبول شدم ولی به هر صورت اومدم پیام نور و با تمام خوبیها و بدیهایی که داره خدارو شکر راضی ام.
شما هم ببین اولا آزاد کجا قبول شدی واحدهای تهران یا نه. اگه واحد های تهران قبول شدی و علاقه شدید به مکانیک داریو شهریه ش هم برات مهم نیس حتما برو مکانیک. اما اگه معماریو بیشتر دوس داری و به استعداد و روحیه ات میخوره و میخوای شهریه کمتر بدی بیا پیام نور.
در ضمن گزینه کنکور مجدد هم داری اگه بازم میبینی میتونی و شرایطشو داری و معماریو بیشتر دوس داری کنکور بده دانشگاه روزانه-شبانه قبول شی.
باز هم از آدمای با تجربه مشورت بگیر و یک تصمیم درست بگیر. چون خیلی مهمه و تقریبا تصمیم آینده سازیه.
انشاا... موفق و پیروز باشی

آخرین ویرایش:

...minoo...

عضو جدید
ممنون

ممنون

واقعا ممنونم ازتون.
من به معماری علاقه دارم ولی از بازار کارش میترسم همینطور که میدونید بازار کار مکانیک خیلی بهتره با این وجود من علاقه مو در نظر بگیرم یا بازار کار رو؟

imamin

عضو
واقعا ممنونم ازتون.
من به معماری علاقه دارم ولی از بازار کارش میترسم همینطور که میدونید بازار کار مکانیک خیلی بهتره با این وجود من علاقه مو در نظر بگیرم یا بازار کار رو؟
خواهش میکنم.
در هر رشته ای اگر کار بلد باشی کارت جوره. در این مورد با آدم اهل فن و مشاور مشورت کن. ولی من به هرکی میگم معماری میخونم میگن بازارکارش خوبه.
شاد باشی و موفق

faeal

عضو جدید
سلام،بچه ها تهران مرکز فراگیر ارشد معماری داره؟اگه کسی اطلاعات بیشتری دررابطه با فراگیر پیام نور داره لطفا در اختیارمون بزاره

sahraaa

عضو جدید
آره داره من دارم ارشد معماری پیام نور میخونم ولی به نظر من اصلا به درد نمیخوره

samira01

عضو جدید
سلام خوبید..میخوام بدونم کرج پیام نور معماری داره یا نه؟بعضیا میگن آره بعضیا میگن نه!!!
من از کجا مطمعن بشم!!
اینجا کسی هست که بره و بدونه؟ مرسی

alone.girl

عضو جدید
سلام کلاساش به صورت عملی تشکیل میشه و معماری پیام نور خیلی جلوتر از آزاده.

arc_shl

عضو جدید
دانشگاه پیام نور تو رشته های فنی و مهندسی مزخرف ترین دانشگاهه البته با احترام به همه بچه هایی که تو پیام نور فنی و مهندسی میخونن.من خودمم جز همین بچه ها بودم اما خدا رو شکر دارم فارغ التحصیل میشم..هر کسی گه میخواد بیاد تو رشته های مهندسی از من این توصیه رو بپذیره که پاشو اونجا نذاره چون زندگی و عمر خودشو تباه کرده ......

من پیام نور گرگان میخوندم اما از هر نظر یک دانشگاه ضعیف و مسخره بود.. با سطح علمی پایین..فقط به تلاش خود دانشجو بستگی داره و بالا بردن اطلاعاتش از طریق خوندن کتاب

مسجد جامع

کاربر فعال
سلام یک سوالی از ما پرسیدند که کلاسهای معماری پیام نور در مقطع کارشناسی چه روز هایی برگزار میشه معمولاً؟و ایا امکان داره ادم در کلاسها حضور پیدا نکنه؟

بالا