میزان اعتبار مدرک مهندسی عمران پیام نور برای شرکت در آزمون نظام مهندسی

Diamond2020

عضو جدید
مهندسین ارجمند پیام نوری های عزیز با با ما یه سوال پرسیدیم که کسی می دونه با مدرک مهندسی عمران پیام نور میشه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کرد یا نه کسی که جوابی نداد هرکی هم که جواب داد کلی فلسفه چینی کرد یه جواب روشن میشه یا نه؟ نگید برو از سازمان نظام مهندسی شهرتون بپرس که اگه دردسترس بود که از شما سوال نمی کردم بازم ممنونتونم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مهندسین ارجمند پیام نوری های عزیز با با ما یه سوال پرسیدیم که کسی می دونه با مدرک مهندسی عمران پیام نور میشه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کرد یا نه کسی که جوابی نداد هرکی هم که جواب داد کلی فلسفه چینی کرد یه جواب روشن میشه یا نه؟ نگید برو از سازمان نظام مهندسی شهرتون بپرس که اگه دردسترس بود که از شما سوال نمی کردم بازم ممنونتونم
قاعدتا طبق گفته مسولین همه سازمانهای دولتی باید مدرک پیامنور رو با بقیه دانشگاه ها فرق نگذارند -حالا مگر کسی بهتون گفته قبول نمیکنند؟ اصلا چرانباید قبول کنن؟ حالا من شخصا اختصاصی در رابطه با این موضوع یه تحقیق میکنم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
پرسیدم میگن قبول میکنن موردی ندارد

Diamond2020

عضو جدید
با تشکر از ستاره شب

با تشکر از ستاره شب

از کدوم منبع پرسیدین؟ میبینید من یکم مته به خشخاش میزنم واسه اینه که قبلا چوبشو خوردم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
از کدوم منبع پرسیدین؟ میبینید من یکم مته به خشخاش میزنم واسه اینه که قبلا چوبشو خوردم
از یه دانشجو عمران پرسیدم-بعد دوست من شما نگفتین چرا وازکجا میگید نباید قبول کنن ؟-بعد شما امتحان میخوای بدی برو بده اگر مدرکتو به فرض محال که قبول نکنن اعدامت که نمیکنن که چرا امتحان دادی - بعدش خیالت راحت مدرک پیام نور و سایر دانشگاه ها معتبره همه شرکت ها و سازمانهای دولتی هم قبولش دارن

*ستاره آسمان*

عضو جدید
ببین دوست من شما چه تو سایت نظام مهندسی چه تو سایتای دیگه بری درباره شرایط ازمون وحتی استخدام هیچ جا بین مدراک دانشگاه ها تفاوت نگذاشته نمیدونم شما این مطلب چطور به ذهنتون رسیده

بالا