اعتبار مدرک مهندسی پیام نور برای شرکت در آزمون نظام مهندسی

Diamond2020

عضو جدید
با سلام
چند سالی هست که دانشگاه پیام نور رشته های مهندسی مثل عمران و معماری و ... آورده می خوام بدونم دوستان اطلاعی در مورد اعتبار مدرک مهندسی عمران پیام نور برای شرکت تو آزمون نظام مهندسی دارن؟یا اصلا بهتر اینجور بگم آیا یه مهندس عمران با مدرک پیام نور می تونه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنه یا نه؟
کسی از بچه ها از سازمان نظام مهندسی سوال کرده
یه جواب ساده می خوام از یه منبع معتبر
با تشکر

*ستاره آسمان*

عضو جدید
با سلام
چند سالی هست که دانشگاه پیام نور رشته های مهندسی مثل عمران و معماری و ... آورده می خوام بدونم دوستان اطلاعی در مورد اعتبار مدرک مهندسی عمران پیام نور برای شرکت تو آزمون نظام مهندسی دارن؟یا اصلا بهتر اینجور بگم آیا یه مهندس عمران با مدرک پیام نور می تونه تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنه یا نه؟
کسی از بچه ها از سازمان نظام مهندسی سوال کرده
یه جواب ساده می خوام از یه منبع معتبر
با تشکر

سلام
ببینید دوست عزیز جواب مستند رو از اطلاعیه های وزارت علوم و سازمان ها مرتبت مطالعه کنید اما تا اینجاکه من اطلاع دارم مدرک پیامنور در استخدامی تمامی شرکتها و سازمان ها معتبر و دولتی مثل بقیه دانشگاه هاست حالا بستگی به سواد و تجربه کاری طرف دارد که چقدر بلده و میتونه در اون شرکت یاسازمان خودشو جذب کند اگر هم مستند نمونه میخواید من یه نمونه معرفی میکنم شما یه سر به سایت شرکت نفت ایران بزنید و شرایط استخدامیشو نگاهکنیدمتوجه میشیددر وبلاگ خوم که در امضام مشاهده میکنید قسمت پیوندهاش شرایط استخدامی شرکت نفت در سال 91رو گذاشتم

بالا