مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نپرس مارال جان:w04:
آزمون و که شروع کردم father جان کارم داشت کلا نتونستم سوالا رو جواب بدم ! بیخیال شدم
به نظرم الان زوده که از خودم توقع داشته باشم که سوالاشو راحت جواب بدم.
من فقط 504 تا درس 25 و تا درس 6 تافل و یه 140 تایی لغات کنکورها رو خوندم.
در کل هنوز خیلی مونده تا بتونم به سوالات اینها جواب بدم!
این آزمون هم برای کسی خوبه که کل کتابشونو خونده باشه.
امان ازین fathers!!! من با نظت موافق نیستم
من اگه هیچی نخونمم شرکت میکنم
اصلنم استرس نمیگیرم چون باخودم روراستم.میدونم نخوندم و نباید انتظار بیجا ازخودم داشته باشم
کلن ریلکسم:D

توی چهار نفر موندیمااا مرد دیگه ای نیست آیا ؟ ترنج ، مارال ، آزی ،شهید ، ادرویت فرناز ، شادی sheez ، احسان ، Tahoora، آسمان ، منا... از شما خیلی انتظار دارم مشارکت کنین
از فردا شب هم آقای ایرانشاهی عزیز به جمعمون بر میگردن هوووورا
هوم؟؟؟
من از اول دی قراره شرو کنم بخوندن!! اگه تااون موقه صب میکنید من هرنکته مهمی خوندم میام مینویسم بهتون
اماااااا
تاپیک پارسالو ک دیدم خیلی پراکنده بود و بنظرم فقط گیج کننده بود.......

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما هرنرهای ساختم ثبت نام کردید؟
یه سوال دیگه تاسیسات سلطان دوستو بخونیم همشو؟زیاده :w10:

من ثبت نام کردم به عنوان رشته ی شناور ( نه ک خیلی فنم قویه:biggrin:)
من کتاب تاسیسات سلطان دوست رو خوندم و خلاصه برداشتم... ولی خلاصه های دست نویس و یکم درهمه( در ضمن فقط گفتار اولش رو باید خوند- بیشترش هم عکسه و فک کنم قسمت چیلر هاش خیلی مهم باشه چون من همیشه ازشون سوال دیدم)
ولی اگه اون تاپیک نکته ها راه بیوفته میتونم هرشب یه بخشی شو بذارم.

بچه ها اون فیلم سایه که آقای ایرانشاهی گذاشتن خیلی خوبه, حتما ببینیدش. آقای ایرانشاهی باز هم ممنون
:gol:

من خوندن واسه امروزم تمومه با هفت ساعت و سی دقیقه
منتظرم ببینم شما ها چیکارا کردید امروز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)
بعدا نوشت:
2ساعت زبان: لغت دو درس 504+ درک مطلب
2:30 معماری اسلامی بخش سبک رازی از روی 3 منبع و خلاصه برداری کردم
2 ساعت فن : یکم ایستایی و یکم از جزییات ارتقا دهنده
1ساعت درک خوندم (تحلیل تست های کنکور)

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
شب همگی بخیر....
یه نکته درمورد زبان هستش که تجربه شخصی منه...من پارسال سال اولم بود و چون ترم اخر هم بودم نمیرسیدم درسا رو بخونم و زبانم جز درسهایی بود که اصلا یه کتابم ازش نخوندم و 20 درصدزدم اونم اطلاعاتم از کلاس زبانی بود ک چندسال پیش میرفتم امسال تصمیم گرفتم جدی بخونم و یکی از شیوه هایی ک حفظ لغاتو واسم اسون کرد هم معنی انگلیسیش یا توضیح انگلیسیش بود لغاتی که سخته و یادتون نمیمونه رو روی برگه بنویسین وکنارش به انگلیسی راحت ترین هم معنی شو ک بلدین بنویسین و هرشب بخونین واسه من که 3صفحه اچار شد کل کتاب 504 ...البته همه رو نه اونایی که خیلی سخته حفظ کردنش و یکی دیگه هم اینکه تو کتاب 504 متنی داره اخر لغات من اول یه دور لغات رو میخونم و بعد میرم سر متن و شروع میکنم به ترجمه و اینجوری لغات جدید اون درس خیلی راحت تر یادم میمونه و مثل یه نشونه واسه حفظ کردن میمونه...
ودرک مطلب یه کلیپی اقای ایرانشاهی گذاشتن درمورد زبان که راحت توضیح میدن سوالای درک مطلبو چطور جواب بدین اینو حتما نگاه کنین خیلی مفیده و من خودم با همون روشی که گفته شده خیلی راحت درک مطلبو میزنم...
و یه نکته ای درمورد درک...بازم پارسالو بگم :Dمن پارسال فقط وقت کردم کتاب کنکاش عسگری رو بخونم و تستاشو نه همه شو تحلیل کنم و با خوندن همین کتاب و زدن تستا 35 درصد درک زدم بچه ها کتاب کنکاش و خوندن و تحلیل تستا معجزه میکنه...به نظر من واسه درک همینقدر کافیه...
گلم لینکشو بذار
من دربدر این فایلم:|

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
(صرفا یه پیشنهاد) به نظرم بهتره دوستایی که تایم خوندنشونو میگن تعداد صفحات خوندنشونم بگن چون زمان خالی فایده نداره برای انگیزه بقیه و بیشتر استرس ایجاد میکنه،یکی ممکنه تو 10ساعت 4صفحه بخونه یکی 40صفحه،

منامنا

عضو جدید
سلام. بچه ها من میخوام تازه شروع کنم به خوندن.امیدی هست؟
بله، چرا که نه ولی بهتره طبق رانمایی هایی که بچه ها تو پستای قبلی کردن پیش برین ...... نرین سراغ منابع اصلی تمرکزتون بیشتر رو جزوه ها باشه و رو اونا مسلط شین

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله، چرا که نه ولی بهتره طبق رانمایی هایی که بچه ها تو پستای قبلی کردن پیش برین ...... نرین سراغ منابع اصلی تمرکزتون بیشتر رو جزوه ها باشه و رو اونا مسلط شین
مرسی. میشه راهنماییم کنین چه جزوه هایی بخونم؟ و اینکه من بین مدیریت پروژه و معماری گیر کردم...:(

nayyereh.a

عضو جدید
سلااام بچه هاااا...منم 8 ساعت خوندم:
2ساعت درک: تحلیل تستای کنکور علی عسکری.البته جزوم قدیمی بود از 90 شرو کردم:whistle:اما حسابی حالم گرفته شد اخه من قبلا مدرسا ن میخوندم و کلی پول دادم واسه کتاباش اما سوالای این دوتا جوابای یکسان ندارن!!!!!!!!!!!!:cry:
2.30 ایستایی قسمت دال ها
2تاریخ جهان:اشکانیا و ساسانیا
1ساعت منظر مدرسان:confused:ازش متنفرم(تازه فهمیدم اخه):cry:
الانم نیم ساعت زبان میخونم.
شب بخیر

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چندتا سوال درک دارم میتونید راهنماییم کنید؟
اطلاقی به ابعاد 3.20*4.20 متر درون اطاق یک میز کار یک صندلی و یک تخت خواب به ابعاد 90*90*200 سانتی متر وجود دارید پرده های اتاق نیز به رنگ کرم روشن هست و کف سرامیک دارد این اطاق چیست؟!
1-اطاق سرایدار 2-مطب دکتر ؟
یک دیوار 35 سانتی متری در یک رج به طول 2.5 متر چند عدد اجرلازم دارد؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اطلاقی به ابعاد 3.20*4.20 متر درون اطاق یک میز کار یک صندلی و یک تخت خواب به ابعاد 90*90*200 سانتی متر وجود دارید پرده های اتاق نیز به رنگ کرم روشن هست و کف سرامیک دارد این اطاق چیست؟!
.........

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولی که قطعا مطب دکتره....دومیم نیازمند دونستن ابعا اجر و حساب کتابش که من نمیدونم...:D

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولی که قطعا مطب دکتره....دومیم نیازمند دونستن ابعا اجر و حساب کتابش که من نمیدونم...:D
اخه مطب دکتر حداقل 2تا صندلی میخواد سر این گیچ شدم
خب ابعاد هر اجر هم 5.5*10*20 و اگه واسه یه متر مکعب دیوار 600 اجر مصرف کنیم (به نقل از کتاب مدرسان شریف)جواب چی میشه؟اعداد من عجیب غریب در میاد
پستا موقت حذف میکنم

آخرین ویرایش:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه .. من پارسال شرکت کردم ولی چون هیچی نخونده بودم شدم 2000 :redface:
زبان رو بدون خوندن تا امروز 60 درصد می زدم .
تاریخ رو جزوه ی مانا قابوسی و نسیم عسگری رو تموم کردم یک دور با خلاصه نویسی .
به نظرتون باید کتاب هم بخونم ؟!
درک هم کتاب عصر کنکاش رو دارم ولی هنوز نخوندم . سوالای درک رو هم دارم ولی هنوز نخوندم همچنان .
ایستایی و فن هم جزوه های طباطبایی رو کامل دارم ولی هنوز نخوندم :biggrin:
به نظرتون من می تونم قبول بشم ؟!

Hamid.026

عضو جدید
دوستان عزیز :

خواهشن یه منبع خوب و کم حجم برای درک عمومی معماری منظر معرفی کنید ؟؟

چون ضریبش 1 برای ما که معماری-معماری هستیم !!!

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز :

خواهشن یه منبع خوب و کم حجم برای درک عمومی معماری منظر معرفی کنید ؟؟

فکر کنم قبلا هم پرسیده بودی. درک عمومی منظر کنکاش!!!!!!! از این دیگه خلاصه تر نداریم. یه جزوه جدید بچه ها گذاشتن اونم خوبه. منم میخوام اینو بخونم

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7976368&viewfull=1#post7976368

آخرین ویرایش:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه مطب دکتر حداقل 2تا صندلی میخواد سر این گیچ شدم
خب ابعاد هر اجر هم 5.5*10*20 و اگه واسه یه متر مکعب دیوار 600 اجر مصرف کنیم (به نقل از کتاب مدرسان شریف)جواب چی میشه؟اعداد من عجیب غریب در میاد
پستا موقت حذف میکنم

این تستم مال مدرسانه آیا منظورم اجر؟سر اولیم گیج نشو :D درسته ببین اگه بخوای درک رو زیاد واسه خودت ببیچونی نمیشه زد بعضی وقتا جواباش انقد آسونه که ادم به عالم و آدم شک میکنه.....:D

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من ثبت نامم رو قطعیش می کنم ولی نمیشه :(
چجوری ثبت نام و قطعی می کنید!؟
اصلا همچین گزینه ای نداره.

جواب سنجش :

عنوان درخواست تاييد نهايي ثبت نام ارشد | با سلام و خسته نباشيد ايا براي ثبت نام گزينه ي تاييد نهايي وجود...
تاريخ ارسال جواب 1393/08/25-12:7
پاسخ با سلام اگر شماره پرونده و کد رهگیری را دریافت کرده باشیذ ثبت نام شما انجام شده با تشکر

راستی دوستان منظور از کد رهگیری همون کد پیگیری ثبت نامه دیگه.درسته؟
شما هم کد پیگیری ثبت نام گرفتید؟

آخرین ویرایش:

veritaaa

عضو جدید
مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وای این ۷ ساعت ۸ ساعت که میگین آدم استرس میگیره من دانشگاه میرم خیلی تو روز بتونم بخونم تهش ۴ ساعت .. تازه خستگی هم هست .. ایشالا موفق باشین

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

سلام
این دوتا سوال تاجایی ک یادمه تو تاپیک تحلیل سوالات درک ک سحرجون زده بود هستش

nayyereh.a

عضو جدید

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چجوری ثبت نام و قطعی می کنید!؟
اصلا همچین گزینه ای نداره.

جواب سنجش :

عنوان درخواست تاييد نهايي ثبت نام ارشد | با سلام و خسته نباشيد ايا براي ثبت نام گزينه ي تاييد نهايي وجود...
تاريخ ارسال جواب 1393/08/25-12:7
پاسخ با سلام اگر شماره پرونده و کد رهگیری را دریافت کرده باشیذ ثبت نام شما انجام شده با تشکر

راستی دوستان منظور از کد رهگیری همون کد پیگیری ثبت نامه دیگه.درسته؟
شما هم کد پیگیری ثبت نام گرفتید؟
فک کنم نمینویسه ثبت نام قطعی. مرحله اول که شماره سریال کارتو میزنی و وارد میشی. مرحله دوم عکستو میزنی. مرحله آخرم تمام مشخصاتتو وارد میکنی تو یه صفحه. تایید که کنی میره تو صفحه بعدی که همون مشخصاتو با عکست زده، بالاشم کد رهگیری زده. اسمش دقیقاً همینه. اگه کد رهگیری نداده پس ثبت نام نشدی.
واسه من پریروز که ثبت نام کردم کلی ارور داد. از صبح تا ظهر حداقل 30 دفه عکسمو میفرستادم آپلود نمیشد. یه بارم صفحه مشخصات نصفه اومد و اصلاً از بند 20 به بعدش نمیومد. تایید هم نداشت! شاید واسه تو هم اینجوری شده. شب رفتم درست شده بود. راحت ثبت نام کردم.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تستم مال مدرسانه آیا منظورم اجر؟سر اولیم گیج نشو :D درسته ببین اگه بخوای درک رو زیاد واسه خودت ببیچونی نمیشه زد بعضی وقتا جواباش انقد آسونه که ادم به عالم و آدم شک میکنه.....:D
واسه سوالای کنکور سال 84 هستش

سلام
این دوتا سوال تاجایی ک یادمه تو تاپیک تحلیل سوالات درک ک سحرجون زده بود هستش
تشکر مهندس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا