مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون
نه زبان و بخون حتما بیارش تا 30 بالا بسه!!

برنامه
روز اول: 2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ ایران
2 ساعت سیستم و ایستایی
2 ساعت متن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

روز دوم:2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ جهان
2 ساعت فن شامل( عناصر تنظیم تاسیسات همشم جزوه)
2 ساعت متن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

روز سوم: 2 ساعت درک منظر
3 ساعت تاریخ معاصر
2 ساعت سیستم و ایستایی
2 ساعتمتن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

روز چهارم: 2 ساعت درک منظر
2 ساعتتاریخ ایران
2 ساعتفن شامل( عناصر تنظیم تاسیسات همشم جزوه)
2 ساعتمتن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

مثلا اینطوری میشه...خیلی باید به شرایط اگاهی داشت تا بشه برنامه داد اخه اینطوری نمیشه!!!!
همین و تقریبا تکرار کن.. زبان تافل که تموم شد نیم ساعت دوره کن بقیرو بده به تخصصی...
3 روز دیگه تو هفته بجا درک ها تاریخ بزن و زبان..
البته تا منظر و به یه جای خوب میرسونی میتونی 3 نوبت یا حتی 4 نوبت منظر بزنی
از 7 روز هفته 2 جهان 2 معاصر 3 ایران تو تاریخ

امیدوارم واست مفید باشه...
اگر وقت بیشتر از 10 ساعت گزاشتی اون داستان مرور بعد ساعت هفت و ok کن!

سلام آقای ایرانشاهی عزیز!ممنون که اومدین و با کلی انرژی و راهنمایی مفید!
برای من که خوندن روزی ده ساعت از رویاها هاست!
من میانگین 5 ساعت نهایت وقتم باشه در کل هفته ...

عناصر جزئیات و تنظیم شرایط
در وقت سیستم ساختمانی تقسیم بشه؟!

در مورد تاریخ شهر قبلا هم سوال پرسیده بودم چه منبعی رو پیشنهاد می کنید ...؟!
با این میانگین کم من در ساعت درس خوندن
اصلا پیشنهاد می کنید برم سراغ تاریخ شهر؟
در واقع می خوام مطالعات رو هم اضافه کنم به گزینه های قبولی!!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سازمان سنجش چرا قاطی کرده آخه؟! من کد ملی و شماره شناسنامم باهم یکیه خو چرا ایراد میگیره ؟!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
از سال شروع کارشناسیمم ایراد میگیره http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w06.gif
عزیزم از منم گیر داد برای شماره ملی
ولی خوب گفت طوری نیس اگه مطمئنی درسته
و ثبت نام رو قطعی کرد

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها لغات اصلی 504 و تافل کتاب جدیدش نه اون کتاب قدیمی کجا میتونم پیداش کنم برای جی ممورایز؟؟
لطفا جواب بدین کمک کنین:confused:

سلام عزیز این فایل 504 و تافلیه که من باهاش می خونم ...ببین همینا منظورته؟

504:

http://s5.picofile.com/file/8151856584/504_Absolutely_Essential_Words_www_ieun_ir_.jml.html

toefl:

آخرین ویرایش:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی هست زبان عمومی رستمی رو داشته باشه ؟!

برای اون قسمت 5 تا سوال گرامر نکته ای گفته توی کتابش مثل زبان تخصصی ؟!
کسی می تونه حل چند تاییش رو با توضیحاتی که داده بذاره؟!

من کلا تو زدن اون پنج تا سوال گرامر گیر دارم!با این که گرامرم هم خوبه .... !!

آیا کسی هست مرا یاری کند؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها سازمان سنجش چرا قاطی کرده آخه؟! من کد ملی و شماره شناسنامم باهم یکیه خو چرا ایراد میگیره ؟!:(
از سال شروع کارشناسیمم ایراد میگیره :w06:

منم یکیه هیچ ایرادی نگرفت ثبت نامم کردم

presentness

عضو جدید
نباید ارور بده ... بزن 07/92 و 94/06 ینی صفراشم بزن ببین درست میشه؟راستی تقویم مجازی نداره بزنی؟؟؟
بچه های گل سلام ورو خودم رو گرامی میدارم همیجور الکی??????

presentness

عضو جدید
نباید ارور بده ... بزن 07/92 و 94/06 ینی صفراشم بزن ببین درست میشه؟راستی تقویم مجازی نداره بزنی؟؟؟
بچه های گل سلام ورو خودم رو گرامی میدارم همیجور الکی😊

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
فرزانه مال منم یکیه ولی ایراد و از یه جا دیگه گرفت!!! می خوای از اول شروع کن به ثبت نام.
بچه ها شما سال و ماه ورود به مقطع کارشناسی و اخذ مدرک و چی نوشتین؟

احتمالا کارشناسی چون 4 سالست شما مدت 2 سال رو وارد کردین ارورر میده، من یادم نیست سال ورود واخذ مدرک واسه کارشناسی و کاردانی جداست؟
اگه جدا نیست سال ورود به کاردانی و اخد مدرک کارشناسی رو وارد کنید، کلا سیستم ثبت نامش یکم مشکل داره مخصوصا وقتایی که سایت شلوغه

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها کسی هست زبان عمومی رستمی رو داشته باشه ؟!

برای اون قسمت 5 تا سوال گرامر نکته ای گفته توی کتابش مثل زبان تخصصی ؟!
کسی می تونه حل چند تاییش رو با توضیحاتی که داده بذاره؟!

من کلا تو زدن اون پنج تا سوال گرامر گیر دارم!با این که گرامرم هم خوبه .... !!

آیا کسی هست مرا یاری کند؟

گرامرت خوبه یعنی همه نکات گرامری رو بلدی؟
من معمولا از 5 تا هر 5 تا یا نهایتا 4 تاشو درست میزنم چون واقعا گرامر رو آسون میدن ولی باید بعضی نکاتش رو بلد باشی یا اینقدر متن خونده باشی که واست جا افتاده باشه
اگه دوست داشتی تو تاپیک رفع اشکال زبان یه چند تا تست گرامر حل کنیم یا اینکه ببینی مشکلت کجاست که راهنمایی کنم :gol:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

من معمولا از 5 تا هر 5 تا یا نهایتا 4 تاشو درست میزنم چون واقعا گرامر رو آسون میدن ولی باید بعضی نکاتش رو بلد باشی یا اینقدر متن خونده باشی که واست جا افتاده باشه
اگه دوست داشتی تو تاپیک رفع اشکال زبان یه چند تا تست گرامر حل کنیم یا اینکه ببینی مشکلت کجاست که راهنمایی کنم :gol:
شما گرامر رو از چه منبعی خوندی که انقدر تسلط دارین

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
شما گرامر رو از چه منبعی خوندی که انقدر تسلط دارین

از گرامری که تو کلاسای اموزشگاه زبان خوندم یادم مونده
من پارسال زبان 65 زدم فقط به خاطر اینکه لغت بلد نبودم :( وگرنه مطمئین باشید اینجور که پیش میرید حتما به سوالای گرامر و درک مطلب میتونید جواب بدید;)
لغات هم نیاز به مرور داره ، مشکلی داشتید بپرسید حتما جواب میدم :gol:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من با این خرپا و ناپاداری معینی نامعینی مشکل دارم برا قاب و تیر و چه میدونم خرپا .....................ایا کسی هست که مرا یاری کندددددددددددددددددد .............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی یکی از بزرگترین دغذغه های زندگی من شده همین موضوع

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز

احسنت واقعاااااا به خاطر زدن 65 زبان!!!
عالی زدین که !
اگه لغت بلد نبودید چه جوری این قدر بالا زدید!؟

من کلاسای دکتر آموخته می رفتم و میرم
و ایشون تقریبا همه نکات گرامری رو به آدم یاد میدن ...شیره زیبان رو کشیدن واقعا ...
البته اصلاااااااا تمرین نداشتم همین قسمت گرامر رو توی تست زدن...چند تا دونه ای که تست زدم رو افتضاااااح زدم .... :(
و احساس می کنم ضعفم توی قسمت گرامر ضعف نفهمیدن متن و ترجمه است!! به نظرت چقدر این ضعف موثره توی همین 5 تا سوال گرامر؟!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من با این خرپا و ناپاداری معینی نامعینی مشکل دارم برا قاب و تیر و چه میدونم خرپا .....................ایا کسی هست که مرا یاری کندددددددددددددددددد .............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی یکی از بزرگترین دغذغه های زندگی من شده همین موضوع

سلام عزیزم
این جور چیزا رو حس می کنم سروش نیا خوب دسته بندی کرده تو جزوه اش و توضیح داده
اگه می تونی صبر کنی تا آخر این هفته شاید هم هفته آینده که سر کلاسش به این مبحث برسیم
جزوه ی پر شده ام رو برات عکس می گیرم و می ذارم!!

البته امیدوارم بچه ها زود تر ازین بیان و کمکت کنند عزیزم:smile:

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من تا الان 4 ساعت درس خوندم.. خیلی خسته ام:(
بچه ها منم واسه راه اندازی اون تاپیک نکته ها هستم
چندمین مرد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا کارشناسی چون 4 سالست شما مدت 2 سال رو وارد کردین ارورر میده، من یادم نیست سال ورود واخذ مدرک واسه کارشناسی و کاردانی جداست؟
اگه جدا نیست سال ورود به کاردانی و اخد مدرک کارشناسی رو وارد کنید، کلا سیستم ثبت نامش یکم مشکل داره مخصوصا وقتایی که سایت شلوغه
عزیزم داخل دفترچه نوشته بچه های ناپیوسته سال و ماه ورود کارشناسی وارد کنند ... :)

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
احسنت واقعاااااا به خاطر زدن 65 زبان!!!
عالی زدین که !
اگه لغت بلد نبودید چه جوری این قدر بالا زدید!؟

من کلاسای دکتر آموخته می رفتم و میرم
و ایشون تقریبا همه نکات گرامری رو به آدم یاد میدن ...شیره زیبان رو کشیدن واقعا ...
البته اصلاااااااا تمرین نداشتم همین قسمت گرامر رو توی تست زدن...چند تا دونه ای که تست زدم رو افتضاااااح زدم .... :(
و احساس می کنم ضعفم توی قسمت گرامر ضعف نفهمیدن متن و ترجمه است!! به نظرت چقدر این ضعف موثره توی همین 5 تا سوال گرامر؟!

فکر می کنم از 10 تا لغت 3 تاشو جواب دادم بقیه هم درک مطلب و گرامر، درک مطلب خیلی نمره آوره پیشنهاد می کنم کار کنید حتما،
زبان بالا زدن سخت نیست تمرین می خواد،
اگه گرامر رو بهتون یاد میدن، پس شاید تست کار کنی راه بیفتی، ولی ببین کدوم تست رو مشکل داری بزار تو تاپیک رفع اشکال من توضیحش رو میزارم
ببخشید من کتاب رستمی رو ندارم وگرنه واست میزاشتم
عزیزم داخل دفترچه نوشته بچه های ناپیوسته سال و ماه ورود کارشناسی وارد کنند ... :)

ببخشید من توضیح بندها رو نخوندم ، پس احتمالا اون لحظه سایت مشکل داشته:smile:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید : )
بچه ها کسی در رابطه با رسم دیاگرام برش و خمش میتونه منو راهنمایی کنه؟فایلی جزوه ای چیزی معرفی کنه واسه این مبحث.ممنون میشم

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید : )
بچه ها کسی در رابطه با رسم دیاگرام برش و خمش میتونه منو راهنمایی کنه؟فایلی جزوه ای چیزی معرفی کنه واسه این مبحث.ممنون میشم

جزوه سروش نیا پیش نهاد می گردد!!
قسمت رسم نمودار ها صد تا مثال زده !!

البته من خودم چون کلاسای ایشون می رم فقط جزوه ایشون رو دیدم
شاید جزوات اساتید دیگه هم خیلی خوب باشه ...
به نظرم جزوات اساتید ایستایی رو تو این بخش یه نیگا بندازید

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

از گرامری که تو کلاسای اموزشگاه زبان خوندم یادم مونده
من پارسال زبان 65 زدم فقط به خاطر اینکه لغت بلد نبودم :( وگرنه مطمئین باشید اینجور که پیش میرید حتما به سوالای گرامر و درک مطلب میتونید جواب بدید;)
لغات هم نیاز به مرور داره ، مشکلی داشتید بپرسید حتما جواب میدم :gol:
میشه بدونم کدوم اموزشگاه زبان رفتین?کانون?

veritaaa

عضو جدید

سلام همگی خوبین ؟ من واسه‌‌ ثبت نام کارت واسه اصلیم دارم ولی واسه شناورم که دوباره خریدم صفحم بسته شد الان نه کد رهگیری دارم نه کد کارت رو ..
بانک رفتم کد رهگیری بانکی بهم داد که با اون کد رهگیری فرق میکنه .. کسی میدونه چارش چیه ؟ یا اینکه بیخیال شناور و ۲۵ تومنم شم ؟؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
presentness خوش اومدین :w42::w42:
ilkin من یکی دوتا کتاب دارم راجع به اینایی که گفتین اگه دوس دارین عکس بگیرم براتون؟
به یکی از دوستامم قول دادم بعد ثبت نام ارشد براشون عکس قوائد بگیرم......خواستم بگم زیر قولم نزدما....الان میرم سراغش;)
مرسی arezoyaجان کدوم کتابا؟

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام همگی خوبین ؟ من واسه‌‌ ثبت نام کارت واسه اصلیم دارم ولی واسه شناورم که دوباره خریدم صفحم بسته شد الان نه کد رهگیری دارم نه کد کارت رو ..
بانک رفتم کد رهگیری بانکی بهم داد که با اون کد رهگیری فرق میکنه .. کسی میدونه چارش چیه ؟ یا اینکه بیخیال شناور و ۲۵ تومنم شم ؟؟

مطمئنی از حسابت پول کم شده؟ این لینک رو خوندی ؟
http://92.242.195.24/payment/FAQ.aspx

بچه ها کسی می دونه چجوری می تونم فایل ضمیمه کنم تو تاپیک؟فایلی که توش چنتا عکسه یا فایل زیپ شدش؟

توی قسمت پاسخ روی گزینه صفحه پیشرفته بزن بعد روی یکی از گزینه های بالای پنجره (شکل سمت راست فلش آبی) کلیک کن و فایل رو ضمیمه کن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی arezoyaجان کدوم کتابا؟
راستش کتابام بیشتر مورد استفاده رشته عمرانه ولی من وقتایی که می خوندم بهم کمک می کرد.منظورم اینه که کتابایی نیستن که بین ما معماریا اسم و رسم خاصی داشته باشن.
یکیش که راسل جانسونه(من برا سال بعد حتما این و می خونم برا کنکور البته اگه خدا بخواد)یکیشم که ایستائی دو(دو به لاتین!)هستش که مال یکی از استادای معروف دانشگاه محققه.من برم عکس بگیرم به امتحانش می ارزه که یه نگاهی بهشون بندازین.شمام اگه میشه بهم بگین چه طورذی فایل و ضمیمه کنم.:gol::child:

veritaaa

عضو جدید

مطمئنی از حسابت پول کم شده؟ این لینک رو خوندی ؟
http://92.242.195.24/payment/FAQ.aspx

کن

اره خوندم با شرایط من نیس هیچ کدوم .. از حسابم کسر شده رفتم بانک .. واسه اصلیم اس ام اس اومد واسم شناور که دوباره کارت خریدم نیومد ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا