مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امسال کنکور نمیدم ......دلیلشم فقط اینه که وقت ندارم بخونم و نمیتونم بیشتر از این به خودم فشار بیارم .....روحی و جسمی در خطرم و خانوادم هم اسرار دارن امسال نخونم
پس رسما از کنکور امسال کنار کشیدم .....
همتون موفق باشین دوستان.......

هر روز یه سر بهتون خواهم زد.... .

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هایی که ار سایت بعد آزمون رایگان رو ثبت نام کردن الان از مدیرش پرسیدم گفتن مشکلی نداره.....نیازی به پرداخت شهریه نیس....ثبت نامتون تکمیل شده

mahdiyar.memar

عضو جدید
بچه ها ثبت نام آزمون رایگان ایوان خانه معمار داره تموم میشه این هفته آزمونشه
93/6/22
واسه ثبت نام اینجا برید:
http://boed.arcdownload.ir/?p=1205[/Q

سلام من رفتم ثبت نام کردم ولی اخرش گفت مبلغ واریزی رو واریز کنید .من رایگانشو ثبت نام کردم چیکار کنم

اگه تا اون مرحله جلو رفتید کافیه نیاز به واریز وجه نیست چون رایگانه فردا اسمهاتون به لیست اضافه میشه و میتونید شنبه ساعت 8 تو آزمون شرکت کنین

mahdiyar.memar

عضو جدید
بچه ها میشه بگین برای ازمون دوم ایوان خانه چی باید بخونیم؟وساعت چند ازمون برگذار میشه؟و از کدوم سایت ازمون رو جواب میدیم؟

آزمون جامع هستش
از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب مهلت پاسخ گوییه
اما شما هر لحظه که وارد میشید فقط 2 ساعت فرصت واسه پاسخ دهی دارید
موفع پاسخ اینترنت قطع بشه یا صفحه بسته شه یا هر چیزی ایرادی نداره دوباره میتونین وارد بشید و از وقت باقیموندتون استفاده کنین
اسم شما هم ثبت شده بنده با ایمیلتون چک کردم
درضمن واسه ورود به سایت آزمون راهنمایی های لازم توی قسمتی که ثبت نام کردید گفته شده
کلید ورودتون شماره موبایل وارد شده تو فرم بدون صفر اول

mahdiyar.memar

عضو جدید
من آزمون ایوان جامعشو ثبت نام کردم یه کد رهگیری داد بهم بعد آزمونش چجوریه چه جوری جواب بدیم با چی وارد بشیم؟

اگه توی تمام آزمون ها شرکت کنین بله کد رهگیری میگرید
اگه میخواید اطلاعات دقیقی خدمتتون ارائه بدم لطفا کد رهگیری رو برام پیام خصوصی کنید

mahdiyar.memar

عضو جدید
اگه ثبت نام نکردین اینجا ثبت نام کنین http://register.arch-house.com/index.php?do=xform&id=2

ثبت نام در سایت گروه معماری بُعد که نماینده ایوان خانه هستش مزیت های خودش رو داره
مثلا 100 هزار تومن تخفیف برای بلیط سمینار تویو ایتو - داراب دیبا- احمدی- میرغلامی
30 درصد تخفیف کلاسا
و کلی مزیت دیگه
حتی خرید های آنلاین از این وب سایت هم شامل تخفیف هایی میشه که خود ایوان خانه تهران هم این تخفیف ها رو نداره و فقط از بین نمایندگی ها ما این تخفیف ها رو اعمال میکنیم
از جمله مزیتهاش شرکت رایگان در سمینار آقای سروش نیا در اواخر مهر ماه و کارگاه کاشی کاری معقلی که با همکاری میراث فرهنگی آذربایجان شرقی توی مسجد کبود تبریز برگزار میشه و شرکت در کارگاه حل پروژه معماری در نرم افزار های 3dmax- vray که اخیرا هم به صورت آنلاین برگزار شده بود و 270 نفر شرکت کننده داشت

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امسال کنکور نمیدم ......دلیلشم فقط اینه که وقت ندارم بخونم و نمیتونم بیشتر از این به خودم فشار بیارم .....روحی و جسمی در خطرم و خانوادم هم اسرار دارن امسال نخونم
پس رسما از کنکور امسال کنار کشیدم .....
همتون موفق باشین دوستان.......

هر روز یه سر بهتون خواهم زد.... .
ستاره من میگم با ما بخون شده روز یه ساعت زبان و امسال و ازمایشی شرکت کن ... شاید قبول شدی...
همه چیو کنار نزار هنوز خیلی تا کنکور مونده :)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممم
منو یادتونه؟
منم از 1 مهر دوباره شروع میکنم. خدا رو چه دیدی شاید با اینکه فرصت کمه تونستم خودمو برسونم...
یولیا خیلی خوشحال شدم اومدی باز
امیدوارم هممون تا اخرش ادامه بدیمو مشکلی برامون پیش نیاد :w30:خدایا :child:

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکنه فقط برا من اینجوریه!من اینترنتی ثبت نام کرده بودم کسی تونسته امتحان رو بده

m3631

عضو جدید
سلام دوستان، همگی خسته نباشید ;)
من تازه میخوام شروع کنم به خوندن ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چی بخونم
اصلا به نظرتون دیر نیست واسه خوندن؟
کسی میتونه یه لیست از جزوه هایی که بهتره رو بزاره؟ چون تنوع جزوه ها و کتابها خیلی زیاده، منم دیر شروع کردم، میخوام یجوری بخونم که مفید باشه ولی نمیدونم چی بخونم
دوست عزیز دیر نیست فقط باید تلاشتو بیشتر کنی چوت یه سری از رقبای ما خیلی زودتر شروع کردن ولی من دیدم کسایی رو که از مهر شروع کردن ولی نتایج بسیار خوبی گرفتن. پس فقط باید تلاش کرد و امید داشت;)
در مورد لیست منابع هم باید بگم بستگی به گرایشی که مدنظرتونه داره، معماری یا هنرهای ساخت...:)

m3631

عضو جدید
سلام ،بچه ها اول سازه در معماری باید بخونیم یا درک رفتار سازه رو؟
سلام دوست عزیز
درک رفتار ساده تر مباحث رو گفته ولی هر دو مکمل یکدیگه اند. من خودم اینجری میخونم، یه مبحث و از هر دو کتاب میخونم که بهتر جا بیافته برام...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم:gol::gol:کسی می دونه شرایط ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش چیه؟...فک کنم چنتا آزمونش برگذار شده باشه

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سلام دوستان، یه راهنمایی میخواستم ازتون. خوشحال میشم کمکم کنید.

من دانشجوی ترم 3 کارشناسی ناپیوسته شریعتی هستم. امسال قصد دارم کنکور ارشد آزاد شرکت کنم. (4 ترمه تموم میکنم کارشناسی رو)

سوالی که برام پیش اومده اینه که نمیدونم از کِی خووندن رو شروع کنم...البته ناگفته نمونه که کنکور آزاد خیلی زحمت کشیدن نمیخواد، ولی با این حال میخوام اگر بشه یه کمی بخوونم...

* اگر بخوام هم از الان شروع کنم برای آزاد، اصلاً چه کتابهایی رو بگیرم؟
* زبانم خوبه، میدونم خیلی میتونه تو کنکور کمکم کنه... اما برای عالی شدن، کتاب سطح بالا برای زبان ارشد چه کتابی هست؟
* برای دروس تخصصی کتاب تست خاصی وجود داره؟ (حوصله منبع خووندن ندارم، با کتاب تست و آموزشی خیلی راحت ترم.)
* بعد اینکه اصلاً کنکور آزاد ثبت نامش کِی هست؟ :D امتحانش کی؟
* آزمون اسکیس آزاد به اندازه سراسری دست قوی میخواد آیا؟!!!
* دیگه اینکه.... وای چقد سوال پرسیدم!!!!.... برای قبولی علوم تحقیقات/ تهران جنوب/تهران-مرکز/تهران-شمال تراز امسال چقد بوده؟

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مگه چند تا سایت ایوان خانه معمار وجود داره؟
http://register.arch-house.com/index.php?do=xform&id=2
http://boed.arcdownload.ir/آزمون-آزمایشی-آنلاین-جامع-رایگان/

من قبلا ثبت نام کرده بودم تو بالایی کد رهگیری هم بهم داده بود!!!!!!!!!!!! الان پایینه چیه؟؟؟
من یادمه آزمونش 31 شهریور بودا ؟!:biggrin: الان من ی کوچولو گیج شدم..
بعدا نوشت: فک کنم دومی سایت یکی از نمایندگی ها می باشد:D عذر میخوام دوستان

آخرین ویرایش:

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول مبانی سازه،بعد سازه در معماری و سپس درک سازه، اینطوری بهتره،خودم هم اینطوری استارت زدم

ولی به نظر من سازه در معماری رو بخونین بهتره... چون مطالبش ابتدایی تر و سبک تر از مبانیه
سازه در معماری
درک سازه
مبانی سازه
البته نظر منه:D

archisal

کاربر بیش فعال

من قبلا ثبت نام کرده بودم تو بالایی کد رهگیری هم بهم داده بود!!!!!!!!!!!! الان پایینه چیه؟؟؟
تو سایت اصلی ایوانخانه برید نوشته شنبه اس،22،ساعت8
لطفا برای ورود به آزمون از آدرس اینترنتی http://www.azmoon.arch-house.com استفاده فرمائید. (آزمون روز شنبه 93/6/22 برگزار می گردد راس ساعت 8 برگزار می گردد)

mahdiyar.memar

عضو جدید

بعدا نوشت: فک کنم دومی سایت یکی از نمایندگی ها می باشد:D عذر میخوام دوستان

ایوان خانه نمایندگی های مختلفی توی شهر های تبریز - اصفهان - یزد - اهواز داره
آدرس دومی برای نمایندگی ایوان خانه معمار تبریز هست که زیر نظر ایوان خانه تهران فعالیت میکنه
ایوان خانه تبریز تنها نمایندگی هست که کل کشور زو هم از لحاظ فروش پک های درسی و هم آزمون ها و کلاس ها(در تبریز ثبت نام کلاس ها شروع شده و کلاس های آنلاینی برای کل کشور با اساتید خود ایوان خانه برگزا خواهد شد که کل داوطلبان کشور رو تحت پوشش قرار بده و استفاده کنن) پشتبانی میکنه

mahdiyar.memar

عضو جدید
از قسمت راهنمای آزمون نگاه کنید نوشته شده فردا شنبه است
خود منم امروز متوجه شدم :razz:

بچه ها ساعت 9شد چرا ازمون ایوان خانه شروع نشده

آژمون شنبه هستش
از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب مهلت پاسخ گوییه
اما شما هر لحظه که وارد میشید فقط 2 ساعت فرصت واسه پاسخ دهی دارید
موفع پاسخ اینترنت قطع بشه یا صفحه بسته شه یا هر چیزی ایرادی نداره دوباره میتونین وارد بشید و از وقت باقیموندتون استفاده کن

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایوان خانه نمایندگی های مختلفی توی شهر های تبریز - اصفهان - یزد - اهواز داره
آدرس دومی برای نمایندگی ایوان خانه معمار تبریز هست که زیر نظر ایوان خانه تهران فعالیت میکنه
ایوان خانه تبریز تنها نمایندگی هست که کل کشور زو هم از لحاظ فروش پک های درسی و هم آزمون ها و کلاس ها(در تبریز ثبت نام کلاس ها شروع شده و کلاس های آنلاینی برای کل کشور با اساتید خود ایوان خانه برگزا خواهد شد که کل داوطلبان کشور رو تحت پوشش قرار بده و استفاده کنن) پشتبانی میکنه

کلاسهای انلاینش چجوریه؟

mahdiyar.memar

عضو جدید
کلاسهای انلاینش چجوریه؟

کلاس های آنلاین هم استاد همزمان با شما آنلاین میشه عین کلاس های واقعی تخته سیاه و همه چی دارین همزمان هر سوالی رو هم بپرسین جواب میگیرین
با وب کم هم خود ستاد رو میبینین البته باید حداقل سرعت اینترنتتون 128 محدود به بالا باشه
به زودی راه اندازی خواهد شد
احتمالا سمینار آقای سروشنیا رو هم که مهر ماه هست به صورت آنلاین همزمان با تبریز از اینترنت پخش بشه
این امکان فقط واسه افرادی مقدور خواهد بود که فقط و فقط عضو ایوان خانه معمار شعبه تبریز باشن
حتی اعضای ایوان خانه تهران هم نمیتونن

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ،البته که یادمونه، آغاز گر تایپیک ، خوشحالیم که دوباره اومدی، حتما میرسی :w30:
ممنونم زهره عزیزم
خوشحالم که همه استارترها هنوز هستن:w30:

ماهایی که گفته بودیم از اسفند شروع میکنیم . هنوز نکردیم:( خوشحالم شماهم برگشتی

منم چند روزیه شروع کردم
پرینوش جان من مطمئنم میرسیم و موفق هم میشیم دوست خوبم:victory:
سلام

مگه می شه یادمون نباشه، ایشالا حتما می تونی با کمک خدا
منم قرار بود شهریور شروع کنم که دردسر درست شد می خوام از مهر شروع کنم
مرسی از انرژیییییییییییییییییییت
همه با هم کنکور 94 رو شکست میدیم:w16:

یولیا خیلی خوشحال شدم اومدی باز
امیدوارم هممون تا اخرش ادامه بدیمو مشکلی برامون پیش نیاد خدایا :child: