مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم بزار خونه که رفتم اگه نت وصل بود یا لینک پیدا میکنم یا اپ می کنم براتون میزارم
فدات من منابع ام بارها گفتم ولی باشه چشم برم خونه برات مینویسم دوباره
البته من منابع ام هنوز کامل نیست نخریدمشون گذاشتم یکم سرم خلوت شه بعد بخرم بعضی ها را که ندارم ولی خیلی دور خود را نمی خوام شلوغ کنم چون نمی رسونم خیلی بخونم کارم هست
فدات فدات منم با شلوغ نکردن موافقم
مرسی

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
میگن مهم شده این اواخر معماری ایران
نمیدونم شاید معماری معاصر ایران بانی مسعود رو گرفتم
منابع نهایی که میخونی رو واسم میفرستی؟

معماری معاصر ایران بانی مسعود اصلا ارزششو نداره واسه دو تا سوال بخونی
در حد اینکه بلد باشی کدوم معمار کدوم بنا رو طراحی کرده اونم بناهای معروف مثل مقبره سعدی و حافظ و آرامگاه های خیام، باباطاهر، فردوسی، شوشتر نو و ...
نیاز به کتاب خوندن نیست

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری معاصر ایران بانی مسعود اصلا ارزششو نداره واسه دو تا سوال بخونی
در حد اینکه بلد باشی کدوم معمار کدوم بنا رو طراحی کرده اونم بناهای معروف مثل مقبره سعدی و حافظ و آرامگاه های خیام، باباطاهر، فردوسی، شوشتر نو و ...
نیاز به کتاب خوندن نیست
خیلی ممنون از راهنماییت
اسمان جان منابع رو اگه محبت کنی و بفرستی ممنون میشم
یه دنیا سپاسگذارم

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها میشه بگین برای ازمون دوم ایوان خانه چی باید بخونیم؟وساعت چند ازمون برگذار میشه؟و از کدوم سایت ازمون رو جواب میدیم؟

فاطیما8

عضو جدید
سلام بچه ها..خسته نباشین..
من تازه میخوام شروع کنم به خوندن میشه یه خلاصه بدین تا الان چیا خوندین و اینکه واسه فن چیا باید بخونیم؟؟؟اخه بعضیا میگن کتابای فن رو بخونین بعضیا میگن جزوه های سروش نیا و کتاب فاطمی...کلا واسه فن گیج شدم...

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ثبت نام آزمون رایگان ایوان خانه معمار داره تموم میشه این هفته آزمونشه
93/6/22
واسه ثبت نام اینجا برید:
http://boed.arcdownload.ir/?p=1205

بچه ها میشه بگین برای ازمون دوم ایوان خانه چی باید بخونیم؟وساعت چند ازمون برگذار میشه؟و از کدوم سایت ازمون رو جواب میدیم؟

منم تو همین سایت ثبت نام کردم...برای آزمون رایگانش نیازی به پرداخت آنلاین نیست....ادامه رو نمیزنین

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تازه میخوام شروع کنم به خوندن میشه یه خلاصه بدین تا الان چیا خوندین و اینکه واسه فن چیا باید بخونیم؟؟؟اخه بعضیا میگن کتابای فن رو بخونین بعضیا میگن جزوه های سروش نیا و کتاب فاطمی...کلا واسه فن گیج شدم...

سلام شمام خسته نباشین
والا از من نپرس چیا خوندم که هیچی نخوندم جز سبک شناسی....جهان زارعی هم تو بیزانسم....زبان بیشتر درک مطلب بخون و تقویت کن....لغت میخوایی حفظ کنی رو متن حفظ کن ...
کتابای سازه در معماری و جزوه سروش نیارو بخونی فک کنم واسه حلیات فن کفایت کنه....البته از نظر من!!!ایستایی به زبان ساده عصر کنکاشم خوبه...کتاب فاطمی رو ندیدم نمیتونم نظر بدم
موفق باشی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین برا فن و ساختمان سه تا کتاب اصلی گلابچی را باید بخونی درک رفتار و سازه در معماری و مبانی سازه برای معماران و همین طور جزوات سروش نیا و سینا شریفی هم خوبنکه برا جمع بندی گارت بخونی و هیمن طور دوتا کتاب فاطمی یک جوری خلاصه کتابهای گلابچی هستش اگه به پستهای صفحه قبل نگاه کرده باشی راحت باید متوجه شی عزیزم بیش از 100دفعه تا الان یان سوال پرسیده شده و کاملتر از جواب من جواب اقا ابراهیم و سایر بچه هایی که قبول شدن
با توجه به زمانت برنامه بریز و شروع کن که چیها را بخوبن
موفق باشی عزیزم

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

آژمون دومش جامع است یعنی مثل کنکوره ، آزمون های سیلابسیش از مهر شروع میشه
آزمون از ساعت 8 تا 12 ظهر برگذار می شه (البته شک دارم)
از سایت خود ایوان خانه معمار وارد آزمون میشید، وقتی وارد شدین هر صفحه ی سوال به صورت عکس براتون لود میشه و کنارش پاسخنامه داره
از وقتی که وارد شدید حدود 2 ساعت (مثل کنکور) وقت دارید که به سوالات جواب بدید
موفق باشید ;)

zohre26

عضو جدید
کتابای فاطمی به تنهایی اصلا کافی نیست، حتما اول اون سه تا کتاب گلابچی رو بخونید بعد واسه جمع بندی میتونید از کتابای فاطمی هم استفاده کنید

مارال 110

عضو جدید
سلام به همگی ، کسی جزوه منظر دکتر منصوری و مجلات منظر رو نداره بذاره تو سایت .ممنون میشم اگه دارید بذارید.;)

zohre26

عضو جدید
سلامممممممممممم
منو یادتونه؟
منم از 1 مهر دوباره شروع میکنم. خدا رو چه دیدی شاید با اینکه فرصت کمه تونستم خودمو برسونم...
سلام ،البته که یادمونه، آغاز گر تایپیک ، خوشحالیم که دوباره اومدی، حتما میرسی :w30:

Mahsa A

عضو جدید
سلام. در کمال ناباوری نتیجه ی دانشگام منفی بود و واقعن نا امید و افسردم الان. باید یک سال دیگه درس بخونم و ...
الان این تاپیک رو دیدم ولی راستش زیاد سر در نیاوردم که چه جوری گروهی درس میخونین؟ یعنی یه مطلبی رو با هم شروع به خوندن میکنین و با هم تموم میکنین؟؟ یا فقط منابع معرفی میکنین؟؟ اگه ممکنه راهنماییم کنین

avina333

عضو جدید
سلام دوستان ...من چند سالی از درس دور بودم می خوام امسال کنکور شرکت کنم...ولی منابع واقعا گستردست....با این زمان کم چه منابعی باید خونده بشه؟ بعداد صفحات تاپیک خیلی زیاده و نمیشه از ابتدا خوند ...اگه راهنمایی کنید ممنون می شم از هر درسی بهترین منابع رو انتخاب کنم....

O . P . O . S

عضو جدید
سلام دوسیا...
من فقط چند تا پست اینجا گذاشتم...نمیدونم یادتون هست یانه...

من بالاخره تصمیم گرفتم برای طراحی شهری بخونم...ولی صمیمیت اینجارو دوست داشتم براهمین اومدم یه سری بزنم:redface:

دیدم بعضیا خیلی استرس دارن..خواستم بگم نگران نباشید من از سال بالاییهامون هرکی رتبش خوب شده پرسیدم ..تقریبا همه ازمهروابان شروع کردن به خوندن..پس اینقدر استرس نداشته باشید

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها من یه مشکلی برام پیش امده دیگه ذوق و روحیه ای که داشتم از دست دادم بچه ها خیلی شکستم خواهش میکنم دعام کنید میدونم دل همتون پاکه دعام کنید مثل ند هفته پیش دوباره خوب بشم

parinush

عضو جدید
سلامممممممممممم
منو یادتونه؟
منم از 1 مهر دوباره شروع میکنم. خدا رو چه دیدی شاید با اینکه فرصت کمه تونستم خودمو برسونم...

ماهایی که گفته بودیم از اسفند شروع میکنیم . هنوز نکردیم:( خوشحالم شماهم برگشتی

منم چند روزیه شروع کردم

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ثبت نام آزمون رایگان ایوان خانه معمار داره تموم میشه این هفته آزمونشه
93/6/22
واسه ثبت نام اینجا برید:
http://boed.arcdownload.ir/?p=1205

منم تو همین سایت ثبت نام کردم...برای آزمون رایگانش نیازی به پرداخت آنلاین نیست....ادامه رو نمیزنین
من آزمون ایوان جامعشو ثبت نام کردم یه کد رهگیری داد بهم بعد آزمونش چجوریه چه جوری جواب بدیم با چی وارد بشیم؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلامممممممممممم
منو یادتونه؟

سلام

مگه می شه یادمون نباشه، ایشالا حتما می تونی با کمک خدا :victory:
منم قرار بود شهریور شروع کنم که دردسر درست شد می خوام از مهر شروع کنم :w16:

artemiss68

عضو جدید
سلام دوستان، همگی خسته نباشید ;)
من تازه میخوام شروع کنم به خوندن ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چی بخونم
اصلا به نظرتون دیر نیست واسه خوندن؟
کسی میتونه یه لیست از جزوه هایی که بهتره رو بزاره؟ چون تنوع جزوه ها و کتابها خیلی زیاده، منم دیر شروع کردم، میخوام یجوری بخونم که مفید باشه ولی نمیدونم چی بخونم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من آزمون ایوان جامعشو ثبت نام کردم یه کد رهگیری داد بهم بعد آزمونش چجوریه چه جوری جواب بدیم با چی وارد بشیم؟

والا منم اولین بارمه شرکت میکنم نمیدونم....بچه ها صفحه قبل توضیح دادن

بچه ها منم شهریورم به یللی تللی گذشت....امیدتون رو از دست ندین....از مهر شرو میکنم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا