مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bakhshan10

عضو جدید
»مبحث4 ص52 »گفته حداقل عرض مفید پله پلکان1/10 ودر ادامه گفته که قفسه پله با عرض کمتر از2/40 مجاز نیست(1/10+1/10=2/20 اونوقت 20 سانتش کجاست؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیتونم جواب این سوالات رو از تو کتاب پیدا کنم!!!!!........لطفا راهنمایی کنید:confused:
(سوالات اجرا _ آذر 92 )
سلام
جواب سوال 2 -- گزینه 3 --مبحث 2 صفحه 1 بند 2-2
جواب سوال33--گزینه 3--مبحث2 صفحه 62 بند 13-7
جواب سوال 31--گزینه 4--مبحث 15-صفحه 21-بند15-2-2-5-2
جواب سوال 56--گزینه 2--مبحث12صفحه9بندر12-1-5-6
دوستان یه پیشنهاد 4 هفته یه امتحان مونده اگه 6-7 نفر بشیم و مباحث رو تقسیم کنیم واسه تکمیل کلیدواژه هم یه دوره خوب شده هم یه هم کمک کردیم. هر مبحث رو میشه رو یه برگه نوشت و گذاشت هر کسی خودش اضافه میکنه! ;);):):):D
من تازه دیشب کلید واژه تهیه کردم و پرینت گرفتم
هنوز نمی دونم چی به چیه و کاستی هاش کجاست
»مبحث4 ص52 »گفته حداقل عرض مفید پله پلکان1/10 ودر ادامه گفته که قفسه پله با عرض کمتر از2/40 مجاز نیست(1/10+1/10=2/20 اونوقت 20 سانتش کجاست؟
20 سانت چشم پله.

bakhshan10

عضو جدید
دوستان درمورد محفظه ها ی آفتابگیر کسی چیزی میدونه بگه که اصلا این قسمت مبحث4 ص 71 نمی فهمم:confused:

vmitra

عضو جدید
دوستان یه پیشنهاد 4 هفته یه امتحان مونده اگه 6-7 نفر بشیم و مباحث رو تقسیم کنیم واسه تکمیل کلیدواژه هم یه دوره خوب شده هم یه هم کمک کردیم. هر مبحث رو میشه رو یه برگه نوشت و گذاشت هر کسی خودش اضافه میکنه! ;);):):):D

سلام
بنده قبلا این پیشنهاد رو دادم اما متاسفانه فقط 1نفر ایمیل دادن و اعلام آمادگی کردن.
بقول شما اگه 7-8نفر بشیم حداکثر ظرف 10 روز میتونیم اینکارو انجام بدیم ولی جای تعجب داره که کسی تمایلی نشون نمیده با اینکه کمک زیادی بهمون میکنه. امیدوارم بچه ها تغییر عقیده بدن وتا دیر نشده شروع کنیم.

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بنده قبلا این پیشنهاد رو دادم اما متاسفانه فقط 1نفر ایمیل دادن و اعلام آمادگی کردن.
بقول شما اگه 7-8نفر بشیم حداکثر ظرف 10 روز میتونیم اینکارو انجام بدیم ولی جای تعجب داره که کسی تمایلی نشون نمیده با اینکه کمک زیادی بهمون میکنه. امیدوارم بچه ها تغییر عقیده بدن وتا دیر نشده شروع کنیم.
دوستان برام توضیح می دید که قراره چکار کنیم ؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قراره که کلیدواژه رو تکمبل کنیم اینجوری هم یه مروری شده هم کلیدواژه مون بی نقض.

تکمیل کلیدو متوجه شدم ، اما متوجه نمی شم چطور می خواید تکمیلش کنید
مثلا من در زمان تست زدن ممکنه متوجه بشم یه تکه های از کلید کامل نیست و اضافه کنم اما نمی دونم برنامه پیشنهادی شما چطوره؟
برنامه رو بدید
یعنی چطور با خوندن کتابا و ورق زدنش کلید واژه رو تکمیل کنیم ؟( با ورق زدن کتابها می شه کلید های مبحث به مبحث رو تکمیل کرد نه این کلید واژه رو )

EHSAN.1984

عضو جدید
برا مثال من واژگان مبحث 3 و 9و 17 رو که جا مونده رو یه a4 مینویسم و شما مبحث 4و 10و 18 رو و طیق حروف الفبا هر کسی وارد کلیدواژه خودش میکنه.;)
مثلا من در زمان تست زدن ممکنه متوجه بشم یه تکه های از کلید کامل نیست و اضافه کنم اما نمی دونم برنامه پیشنهادی شما چطوره؟
برنامه رو بدید
یعنی چطور با خوندن کتابا و ورق زدنش کلید واژه رو تکمیل کنیم ؟( با ورق زدن کتابها می شه کلید های مبحث به مبحث رو تکمیل کرد نه این کلید واژه رو )

EHSAN.1984

عضو جدید
دوستان لطفا هر کسی میخواد تو تکمیل کلیدواژه کمک کنه اعلام آمادگی کنه اگه حتی باغث بشه یه سوالم جدای بدیم عالیه و هر کسی تو مباحث که مرور میکنه قوی میشه مباحث رو حوری تقسیم میکنیم که یک کتاب مهم یه کتاب متوسط و یه کتاب کم حجم یرسه ;):)

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا مثال من واژگان مبحث 3 و 9و 17 رو که جا مونده رو یه a4 مینویسم و شما مبحث 4و 10و 18 رو و طیق حروف الفبا هر کسی وارد کلیدواژه خودش میکنه.;)

دوستان لطفا هر کسی میخواد تو تکمیل کلیدواژه کمک کنه اعلام آمادگی کنه اگه حتی باغث بشه یه سوالم جدای بدیم عالیه و هر کسی تو مباحث که مرور میکنه قوی میشه مباحث رو حوری تقسیم میکنیم که یک کتاب مهم یه کتاب متوسط و یه کتاب کم حجم یرسه ;):)
با وجود اینکه فکر می کنم کار سختی باشه پیدا کردن واژه های یک مبحث بین 157 صفحه ، اما منم موافقم ، شاید الان فکر می کنم سخته بعد درست بشه .
من مباحث ده و 12 و 18 از کتابهای منابع رو نخوندم هنوز ، + سایر منابع دیگر اگر قراره تقسیمی انجام بدید اینا رو برام در اولویت بزارید، اگر نشد هم طبق تقسیم بندی خودتون پیش برید سعی می کنم مطابقت بدم خودم رو .

وسعت

عضو جدید
برنامه رو بدید

همین تکمیل کردن موقع تست زدن عالیههههههه و کفایت میکنه......تستای عمران هم بزنید و همه سالهای معماری را...وقتتون را خیلی تلف نکنید کفایت میکنه

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام..منم میخوااام باشم....افسردگی گرفتم بخدا..:(.....منم هنوز 2+19+16+9+10 رو نخوندم با متفرقات:(...:(...:(...ولی میخوام کمک کنممممم:cry:

ghazal eng

عضو جدید
سلام دوستان، من داشتم آزمون شهریور سال 91 رو بررسی می کردم دیدم حدود 30 تا سوال دیتیل و شکل داده، نکنه دوباره همین کارو بکنن؟؟؟من ترسیدم:(

ghazal eng

عضو جدید
بعد یه سوال دیگه، راهنمای مباحث خیلی مهمه؟؟؟من مبحث 19 رو خوندم، باید دوباره دقیق بشینم راهنماشم بخونم؟؟؟

saze

عضو جدید
سلام
از امروز شروع به خوندن کردم
چند هفته باقیمانده رو کدوم مبحثها بخونم؟(مبحثهای مهم)
ممنون

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..بچه ها این سوالات جوابشون کجا میشن ... عکسش میزارم ممنون میشم کمکم کنید.

http://8pic.ir/images/cwvsjos66vadudylrjdt.png

http://8pic.ir/images/y1uxuhv732qfj6xeqoie.png
2:
از سنگ های تیره رنگ در نمای ساختمان استفاده نشود...زیرا ممکن است بر اثر
تابش آفتاب رنگ انها محو شود.
ص 32 .مبحث 5

فک کنم خودت باید حالا تحلیل کنی ک:تابش آفتاب در کدام نما.....
جنوب؟
شرق؟
غرب؟
شمال؟؟؟
نور شرق هنگام صبح بیشترین روشنایی را دارد.
نور جنوب از اواخر صبح تا نیمه ی بعداز ظهر نمایان و بارز است
نور غرب اواخر بعداز ظهر و ابتدای عصر قوی تر است و پرتو های نارنجی و طلایی پررنگی دارد.میتواند ب عمق ساختمان نفوذ کرده و گاهی اوقات آزاردهنده و طاقت فرسا باشد.
نور شمال نور مستقيم نیست .... نور پراکنده.

سلام شرمنده دسترسی به کتب مباحث رو ندارم صفحاتش رو براتون بنویسم
مباحث رو جلوشون نوشتم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.