مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EHSAN.1984

عضو جدید
به نظر میرسه اون دسته بندی که از نظر ارتفاع تو صفحه 9 انجام داده!!:confused:
دوستان یه ابهامی برام پیش اومده
صفحه 10 مبحث 15 در مورد دسته بندی ساختمانها و آسانسورهای مورد نیازش صحبت شده ، منظورش همون دسته بندی صفحه 29 مبحث چهار هست ؟

bakhshan10

عضو جدید
البته یه سوال تو آزمون آبان اومده بود که ترکیبی از مبحث۱۵ومبحث۴بود
در ساختمانی که دردسته کلی ت وبلندودرگروه بندی جزیی ۸قرارداردحداقل چند آسانسور است؟
ج در صفحه۲۹مبحث ۴ومبحث۱۵ص۹

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ..خدا قوت
من یه هفته نتونستم نظامو بخونم....تا حالا هم فقط 3.4 و5 رویییییی خوندم....الان استرس گرفتم یکهو:((سمانههههه)هوینجوری!!!

یه تصمیمی گرفتم اگه میشه نظر بدین درسته یا نه که اینکارو کنم؟اینکه اول فقط و فقط سوالای سال قبل رو بخونم دوبار!بعد برم کتاب بخونم بده؟:(

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ..خدا قوت
من یه هفته نتونستم نظامو بخونم....تا حالا هم فقط 3.4 و5 رویییییی خوندم....الان استرس گرفتم یکهو:((سمانههههه)هوینجوری!!!

یه تصمیمی گرفتم اگه میشه نظر بدین درسته یا نه که اینکارو کنم؟اینکه اول فقط و فقط سوالای سال قبل رو بخونم دوبار!بعد برم کتاب بخونم بده؟:(
سلام ستاره
اصلا نگران نباش
منم چند روزه اینقد کارم زیاد شده که کتابامو باز نکردم و حالا تا آخر هفته هم باید واسه پروژه های شرکت وقت بزارم و اصلا وقت خوندن ندارم
تا هفته دیگه مجدد شروع کنم .
اما یه موضوعی که قبل از این وقفه پیش اومده تو خوندنم برات توضیح می دم
من تست طبقه بندی شده نظارت عمران رو خریدم و تستهای مبحث 9 که خیلی دل خوشی ازش ندارم و برام نوستاژی تلخ داره و هنوز کتابش رو نخوندم ، رو تو اون کتاب پیدا کردم و البته بعضی سوالها که در مباحث دیگر هم قرار داشت با مارکر مشخص کردم و با نهایت خوشوقتی متوجه شدم سالهای پشت هم سوالها تکراری بود و فقط جمله بندی ها برعکس بود ، سوالها به طور مشخص از یک بخش خاص اومده بود (که بعد از تموم شدن یافتن تستها بخش های مهم رو اینجا قرار می دم )
طبق همون تجربه
فکر می کنم با تست پیش برو بهتره
یکم اعتماد به نفس هم می گیری
من هنوزم که هنوز بدون کلید واژه درس می خونم و تست می زنم شاید بعدا پشیمون بشم شایدم راضی باشم
ولی در کل در حال حاظر راضیم :smile:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ستاره
اصلا نگران نباش
منم چند روزه اینقد کارم زیاد شده که کتابامو باز نکردم و حالا تا آخر هفته هم باید واسه پروژه های شرکت وقت بزارم و اصلا وقت خوندن ندارم
تا هفته دیگه مجدد شروع کنم .
اما یه موضوعی که قبل از این وقفه پیش اومده تو خوندنم برات توضیح می دم
من تست طبقه بندی شده نظارت عمران رو خریدم و تستهای مبحث 9 که خیلی دل خوشی ازش ندارم و برام نوستاژی تلخ داره و هنوز کتابش رو نخوندم ، رو تو اون کتاب پیدا کردم و البته بعضی سوالها که در مباحث دیگر هم قرار داشت با مارکر مشخص کردم و با نهایت خوشوقتی متوجه شدم سالهای پشت هم سوالها تکراری بود و فقط جمله بندی ها برعکس بود ، سوالها به طور مشخص از یک بخش خاص اومده بود (که بعد از تموم شدن یافتن تستها بخش های مهم رو اینجا قرار می دم )
طبق همون تجربه
فکر می کنم با تست پیش برو بهتره
یکم اعتماد به نفس هم می گیری
من هنوزم که هنوز بدون کلید واژه درس می خونم و تست می زنم شاید بعدا پشیمون بشم شایدم راضی باشم
ولی در کل در حال حاظر راضیم :smile:

ممنون سمانه جونم..بله دیدم کتاباتوهاااا...یار مهربان..:)
ممن هنوز کلید واژه رو نگرفتم ولی یه چیزی میگه که بگیرم و دوستان هم که راهنمایی کردن بگیرین و مفید ضرر نداره که..منم کلن خیلیییییییییی کار دارم همچنان..امیدوارم همه بتونیم برسیم و مطالعه کنیم و نتیجه بگیریم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من باز سوال دارم!
1-مبحث 14 و 16و 13 برای نظارت میخونید؟من اون سری فکر کنم یکی از اینارو نداشتم نتونستم جواب بدم..بعد باید اینام حتما چاپ جدید باشه؟من از دوستم گرفتم 14 سال80 و 16و13چاپ 82!

2-مبحث 19 و 16 کلا اگه فقط راهنماهاشون خونده بشه به نظرتون بهتره؟

3-مبحث 9 و 10 سال87 و 88 خیلی فرق کرده با جدید؟

مبحث 7 رو تازه واسه نظارت گذاشتن قبلا نبود نه؟!!
ممنون

مبینا.

عضو جدید
14-13و16 وقتی جز منبع نیست.چرا باید خونده بشه؟من این مباحثی که نیست نخریدم.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
14-13و16 وقتی جز منبع نیست.چرا باید خونده بشه؟من این مباحثی که نیست نخریدم.

درسته تو لیست منابع نیست ولی خوب اگه دقت کنی میبنی تو سوالای سال گذشته ازشون اومده بوده.من نمیخوام دیگه ریسک کنم بهتره همه رو داشته باشیم دوست خوبم:(
حتی از چیزایی که تو سایت نظام هم میزارن سوال میدن ممن یادمه واسه اجرا از گودبرداری یه چند صفحه تو سایت نظام بود دانلود کرده بودم از هون چندتا صفحه سوال داده بودن

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال راجع به استیکر زدن دارم. بنظرتون اگر از کلیدواژه استفاده کنیم، باز نیاز به استیکر زدن هست. چون من تازه دارم مباحثو می خونم. نمی دونم به وقتش می صرفه یا نه؟ مطمئن نیستم که چیکار بکنم بهتره! :confused:

EHSAN.1984

عضو جدید
حتما استیکر بزن چوت ممکنه ( البته 100% ) کلیدواژه ناقص باشه و استیکر زدن کمک دیگه ای که میکنه وقتی میری تو یه صفحه واسه جواب احتمال بالا جزو استیکراست وقتم کافیه هنوز دیر نیست!;)
بچه ها من یه سوال راجع به استیکر زدن دارم. بنظرتون اگر از کلیدواژه استفاده کنیم، باز نیاز به استیکر زدن هست. چون من تازه دارم مباحثو می خونم. نمی دونم به وقتش می صرفه یا نه؟ مطمئن نیستم که چیکار بکنم بهتره! :confused:

makhtoum

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید و خدا قوت به همگی

من خیلی وقته نبودمو تازه میخام واسه آزمونا شرو کنم ک واسه هر سه تاش ثبت نام کردم.دوبار شرکت کردم ولی هروشم بدون آمادگی رفتمو 43-47..مردود....:(اینبار یکم تلاش کنم شاید...

از بحثا بیخبرم پیشنهاد میکنم چند نفری جمع شیم کلید واژه جدیدو بخریم دانگی...

هم کلید واژه هم جزوه های طراحی..اینجوری ارزون در میاد.فقط خواهشا هرکی میخاد زودتر...من کلید واژهای قبلیو دارم اما حتما لغات جدیدم بهش اضافه شده خودمونم باید بهش اضافه کنیم تا امتحان...
منتظرم

ایمیل منم:memar90@gmail.com

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما استیکر بزن چوت ممکنه ( البته 100% ) کلیدواژه ناقص باشه و استیکر زدن کمک دیگه ای که میکنه وقتی میری تو یه صفحه واسه جواب احتمال بالا جزو استیکراست وقتم کافیه هنوز دیر نیست!;)
;)
استرس گرفتم :دی

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من باز سوال دارم!
1-مبحث 14 و 16و 13 برای نظارت میخونید؟من اون سری فکر کنم یکی از اینارو نداشتم نتونستم جواب بدم..بعد باید اینام حتما چاپ جدید باشه؟من از دوستم گرفتم 14 سال80 و 16و13چاپ 82!
2-مبحث 19 و 16 کلا اگه فقط راهنماهاشون خونده بشه به نظرتون بهتره؟
3-مبحث 9 و 10 سال87 و 88 خیلی فرق کرده با جدید؟
مبحث 7 رو تازه واسه نظارت گذاشتن قبلا نبود نه؟!!
ممنون
سلام ستاره
فکر می کنم مباحثت رو نسخه جدید تهیه کنی بهتره
من نسخه قدیمی ها رو نخوندم و نمی دونم چقدر متفاوته ، اما منطقم می گه نسخه جدید رو داشتهب اشیم بهتره !
مبحث 19 رو من کتابو خوندم ، راهنماش رو هنوز نخوندم ، کتابش قابل درک و خیلی خوب بود یه فصلش رو اصلا سر در نمی آوردم که بچه ها گفتن تو راهنماش بهتر متوجه خواهم شد
سلام دوستان.خسته نباشید و خدا قوت به همگی
من خیلی وقته نبودمو تازه میخام واسه آزمونا شرو کنم ک واسه هر سه تاش ثبت نام کردم.دوبار شرکت کردم ولی هروشم بدون آمادگی رفتمو 43-47..مردود....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gifاینبار یکم تلاش کنم شاید...
از بحثا بیخبرم پیشنهاد میکنم چند نفری جمع شیم کلید واژه جدیدو بخریم دانگی...
هم کلید واژه هم جزوه های طراحی..اینجوری ارزون در میاد.فقط خواهشا هرکی میخاد زودتر...من کلید واژهای قبلیو دارم اما حتما لغات جدیدم بهش اضافه شده خودمونم باید بهش اضافه کنیم تا امتحان...
منتظرم
سلام دوست عزیز
برای آزمون طراحی باید با تاپیک طراحی همراه بشی
برای آزمون نظارت و اجرا همین تاپیک ، پستهای قبلیش رو مطالعه کن ، موارد مهم دوره های قبل رو هم دوستان در همین تاپیک قرار دادند ، و همچنین کلید واژه دور قبل
می تونید با کلید وازه خودتون چک کنید ببینید متفاوت شده یا نه .
ان شا الله این دوره نتیجه خوبی از آزمونها بگیرید
دوستان تو این جزوه که تو یه سایت خانه عمران اشراق گذاشته بود یه خلاصه ای از مباحث هر مبحث گذاشته یود شاید بدردتون بخوره! ;)مشاهده پیوست 242016

این الان در واقع نوعی دیگری از کلید واژه ست ؟
(البته نسخه مبتدی که اگر خواستیم نسخه اصلی رو تهیه کنیم )

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها ، شکلهای صفحه 37 و 38 مبحث هفتمم خیلی تاره و من نمی تونم نوشته های زیرش رو متوجه بشم ، می شه یک نفر که تصویر کتابش واضح تره برام عکس بگیره و بفرسته ؟:cool:

افروغ

عضو جدید
سلام کتاب منم واضح نیست!
کتاب منم واضح نیست!...اینارو تونستم ازش بفهمم:

صفحه 37 :

1-گسیختگی کششی مهار
2-گسیختگی ........شده در انتهای مهار
3-بیرون آمدن مهار
4-گسیختگی خمشی دیوار
5-کمبود عمق فرورفت
6-چرخش تاج دیوار(قبل از نصب مهار)
7-کمبود ظرفیت باربری محوری
8-گسیختگی واژگونی
9-گسیختگی.....
10-..........

--------------------------------------------
صفحه 38 :

الف)کمبود ظرفیت باربری کششی
ب)نیروی کششی .....کننده ها
ج)کمبود ظرفیت باربری خاک زیر دیوار
د)تغییر شکل افقی و نشست ...... خاک پشت دیوار
چ)واژگونی
و)لغزش
ر)پایداری کلی!

ghazal eng

عضو جدید
سلام
بچه ها آزمون آبان 93 سوال 55 به بعد که شکل داده و سوال طرح کرده ... من متوجه نمیشم کجای مباحثو باید بخونیم؟؟من زیاد با دیتیلا کار نکردم و بلد نیستم، امکان داره امسالم بیاد یعنی؟ چه کتابی باید بخونم تا یاد بگیرم؟؟؟

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام منبع خاصی نداره نشریه 55 و یه کتاب ساعد سمیعی که تو همین تاپیک هست و کتاب جزییات اجرایی ساختمان نوشته مهندس باور رستم زاده میتونه کمکتون کنه!;)
سلام
بچه ها آزمون آبان 93 سوال 55 به بعد که شکل داده و سوال طرح کرده ... من متوجه نمیشم کجای مباحثو باید بخونیم؟؟من زیاد با دیتیلا کار نکردم و بلد نیستم، امکان داره امسالم بیاد یعنی؟ چه کتابی باید بخونم تا یاد بگیرم؟؟؟

افروغ

عضو جدید
سلام

بنظرم کلا قید دتایل رو بزن!....چون اصلا وقت نمیشه
هیشکی به اندازه من دتایل کار نکرده:surprised:اما دتایلای آزمون خیلی بیخودن! +اینکه زیاد واضح نیستن

ghazal eng

عضو جدید
سلام منبع خاصی نداره نشریه 55 و یه کتاب ساعد سمیعی که تو همین تاپیک هست و کتاب جزییات اجرایی ساختمان نوشته مهندس باور رستم زاده میتونه کمکتون کنه!;)
ممنون از شما، ساعد سمیعی استاد خودم بودن اما جزوم واسه 3 سال پیشه نمیدونم به درد میخوره یا نه، به نظر شما ارزش داره تهیه کنم و بخونم این کتابارو؟؟ یا بیخیال 5-6 تا سوال شم؟؟

ghazal eng

عضو جدید
بنظرم کلا قید دتایل رو بزن!....چون اصلا وقت نمیشه
هیشکی به اندازه من دتایل کار نکرده:surprised:اما دتایلای آزمون خیلی بیخودن! +اینکه زیاد واضح نیستن
دقیقا منم که دیدم اصلا واضح نیستن، مشکلم اینجاس که هیچی از دیتیلا یادم نیست:confused:

ghazal eng

عضو جدید
سوال دیگه اینکه حدودا تا مبحث 8 خوندم و تستای نظارت آبان سال گذشته رو زدم، اما نتیجش واقعا نگرانم کرد، تو 150 دقیقه فقط 15 تا تست تونستم بزنم:eek: خیییییلی کند پیش رفتم، به نظر شما چیکار کنم تو این فرصت باقیمونده؟؟؟ جای امیدواری هست؟؟:cry:

EHSAN.1984

عضو جدید
زیاد عجیب نیست خیلی از مباحث رو تموم نکردید و راهنما ها رو! به نظرم تا تموم نکردید بک دور تست نزنید و یک دوره با سرعت بیشتر بخونید و از کلیدواژه کمک بگیرید مباحث 3و4و5و8و12و15و18و19و21 و راهنما جوش رو جدیتر بخونید( تو پست های تاپیک بیشتر و بهتر و کامالتر توضیح داده یک دور مرور کنید پست ها رو) تست رو بزارید واسه تیر ماه زمان جوبی تا امتحان مونده حتما موفق میشید! جای نگرانی نیست;)
سوال دیگه اینکه حدودا تا مبحث 8 خوندم و تستای نظارت آبان سال گذشته رو زدم، اما نتیجش واقعا نگرانم کرد، تو 150 دقیقه فقط 15 تا تست تونستم بزنم:eek: خیییییلی کند پیش رفتم، به نظر شما چیکار کنم تو این فرصت باقیمونده؟؟؟ جای امیدواری هست؟؟:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.