[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pasefic

عضو جدید
به فکر نون باشین که خربزه آبه بیخیال این حرفا کار باشه تو دهنه آتشفشان با حقوق کارگری من میرم چنتا شرکت خصوصی که برین کار کنین حساب کار دستتون میاد دیگه ناشکری نمیکنین.
ببین دوست عزیز
تعدادی از ما سابق طولانی کار در بخش خصوصی داشتیم . الان هم که بحث انتقال نیروهاست ، برای این نا امید کننده هست که اگر من به مناطق شمالی تر کشور منتقل بشم ، حقوقم از 2 سال پیش که بخش خصوصی کار می کردم ، کمتر می شه . مطمئن باش چیزایی که می گی را 10 برابر تجربه کردم . ( چند نفری هستیم که بین 8 الی 10 سال تجربه داریم ) . بحث نا شکری نیست . بحث برنامه ریزی زندگیه . بعضیامون بچه داریم . فکر نکن همه از تو زرورق در اومدن و حالا ناز می کنن و این شمای که سختی کشیدی .
خیر . من تو گرمای 48 درجه کار کردم تو سرمای 30 زیر صفر هم کار کردم . مثل منم زیادن تو همکارا . شما با کفش های دیگران راه نرفتی ، حالا خدا قسمت کنه ببینی که آتشفشان چیه - درد کار نیست ، درد عدم امنیت شغلیه . لازمش اینه که تجربه کسب کنی و بعد از چند سال برسی به حرف الان من .

LOOLOOKH

عضو جدید
سلام آقای پاسیفیک منظور من سابقه کم زیر 3 ساله بله با سابقه بالا مشکل کاری نیست مثلا به یه کارشناس مکانیک به جای اینکه آچار بدهند بیل و جارو و فرقون نمیدن به بهانه اینکه اول کاره.چیزی که تازگی ها مد شده بخصوص تو شهرک صنعتی های استانی. در ضمن امنیت شغلی هم نداره درصورتی که شرکت دولتی آموزش میذاره بعد از پرسنل کار تخصصی رشته خودش رو میخواد و امنیت شغلی هم داره البته بجز نفت و گاز پارس که داره کارای عجیبی میکنه خیلی هم ازش خبر ندارم فقط شنیدم.

pasefic

عضو جدید
سلام آقای پاسیفیک منظور من سابقه کم زیر 3 ساله بله با سابقه بالا مشکل کاری نیست مثلا به یه کارشناس مکانیک به جای اینکه آچار بدهند بیل و جارو و فرقون نمیدن به بهانه اینکه اول کاره.چیزی که تازگی ها مد شده بخصوص تو شهرک صنعتی های استانی. در ضمن امنیت شغلی هم نداره درصورتی که شرکت دولتی آموزش میذاره بعد از پرسنل کار تخصصی رشته خودش رو میخواد و امنیت شغلی هم داره البته بجز نفت و گاز پارس که داره کارای عجیبی میکنه خیلی هم ازش خبر ندارم فقط شنیدم.
سلام
منم با شما موافقم . در بخش خصوصی تقریباً احساس امنیت شغلی نیست . کارفرما هر طور که دوست باشه رفتار می کنه حتی این تو قرارداد ذکر می شه که هر کاری که صلاح بداند . . .
و اما نفت و گاز پارس - لازم به گفتن نیست که خیلی ها پشیمون شدن . خود من 3 سال صبر کردم ، آزمون گاز ، پالایش و پخش نرفتم که برم نفت . حالا همه را داره می فرسته گاز !!!
خب من اگه می خواستم برم گاز که رفته بودم و تا حالا رفته بودم رسمی شده بودم .
البته تو نفت بگیر نگیر داره . شرکت های استخوان داری مثل فلات قاره - پایانه نفتی حتی نفت مرکزی ، برنامه های مدونی دارن . امنیت شغلی ، امکانات رفاهی و تامین مالی ، خاطری آسوده برای کارکنان فراهم می کنند و معمولا رضایت شغلی در مقایسه با بخش خصوصی ( مخصوصاً شهرک های صنعتی ) قابل ملاحظه هست .
ولی تو نفت و گاز پارس کسی از فرداش خبر نداره .
در ضمن اینم بگم بستگی به دیسیپلین که شما در آن واقع می شوید ، شرح وظایف فرق می کنه - این امکان همیشه هست که در واحد تعمیرات یا بازرسی فنی قرار بگیرید ، که نیازمند کار میدانی ( حالا گاهی هم آچار ) باشد . البته نه فرقون و جارو - کار تخصصی هست . ( نشنیدم که حتی تو نفت و گاز پارس کار زیر سطح کارشناسی باشه )
موفق باشید

mohandes851

عضو جدید
سلام
منم با شما موافقم . در بخش خصوصی تقریباً احساس امنیت شغلی نیست . کارفرما هر طور که دوست باشه رفتار می کنه حتی این تو قرارداد ذکر می شه که هر کاری که صلاح بداند . . .
و اما نفت و گاز پارس - لازم به گفتن نیست که خیلی ها پشیمون شدن . خود من 3 سال صبر کردم ، آزمون گاز ، پالایش و پخش نرفتم که برم نفت . حالا همه را داره می فرسته گاز !!!
خب من اگه می خواستم برم گاز که رفته بودم و تا حالا رفته بودم رسمی شده بودم .
البته تو نفت بگیر نگیر داره . شرکت های استخوان داری مثل فلات قاره - پایانه نفتی حتی نفت مرکزی ، برنامه های مدونی دارن . امنیت شغلی ، امکانات رفاهی و تامین مالی ، خاطری آسوده برای کارکنان فراهم می کنند و معمولا رضایت شغلی در مقایسه با بخش خصوصی ( مخصوصاً شهرک های صنعتی ) قابل ملاحظه هست .
ولی تو نفت و گاز پارس کسی از فرداش خبر نداره .
در ضمن اینم بگم بستگی به دیسیپلین که شما در آن واقع می شوید ، شرح وظایف فرق می کنه - این امکان همیشه هست که در واحد تعمیرات یا بازرسی فنی قرار بگیرید ، که نیازمند کار میدانی ( حالا گاهی هم آچار ) باشد . البته نه فرقون و جارو - کار تخصصی هست . ( نشنیدم که حتی تو نفت و گاز پارس کار زیر سطح کارشناسی باشه )
موفق باشید
سلام دوست عزیز
میگم این قضیه نفت وگاز پارس چی هست ؟چی شده؟

mr.sijal

عضو جدید
دوستان آیا سهمیه فقط در آزمون کتبی لحاظ میشود و یا در نمره کل هم لحاظ می شود ؟

mr.sijal

عضو جدید
کدوم سهمیه رو مفرمائید؟
برای ایثارگری فقط برا مصاحبه لحاظ شد
و بقیه سهمیه ها فقط برای کتبی لحاظ شد
اما روز مصاحبه به بنده اینطور توضیح دادن که با جمع دو نمره خام آزمون کتبی(بدون لحاظ سهمیه)و نمره مصاحبه و در آخر بعلاوه امتیاز ویژه(بسته به درصد سهمیه) نمره کل جهت اعلام نتایج بیان می شود
یعنی سهمیه یکبار موقع آزمون لحاظ میشه و در آخر هم روی نمره کل هم حساب میشه اما نمره کتبی نمره بدون سهمیه در نظر گرفته میشه
البته تو دفترچه کاملا توضیح داده نشده

LOOLOOKH

عضو جدید
اما روز مصاحبه به بنده اینطور توضیح دادن که با جمع دو نمره خام آزمون کتبی(بدون لحاظ سهمیه)و نمره مصاحبه و در آخر بعلاوه امتیاز ویژه(بسته به درصد سهمیه) نمره کل جهت اعلام نتایج بیان می شود
یعنی سهمیه یکبار موقع آزمون لحاظ میشه و در آخر هم روی نمره کل هم حساب میشه اما نمره کتبی نمره بدون سهمیه در نظر گرفته میشه
البته تو دفترچه کاملا توضیح داده نشد
پس اینجوری ما شهرستانیا نابود میشیم

aminrezae

عضو جدید
Re: مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت

Re: مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت

مطمن باشيد سهميه بومي بودن هم تو كتبي وهم تو مصاحبه لحاظ شده

خدا از زبونت بشنوه ;) چون خوزستان با این همه منابع نفت و گاز بچه های این استان خیلیهاشون بیکارن ! و به این کار نیاز دارن به هر صورت امیدوارم همه بچه های این سرزمین برن سر کار ♥♥

LOOLOOKH

عضو جدید
بيكاريشون بخاطر بيلياقتي نمايندهاشه
نفتو گازش ميره تو پالاشگاه اين استانو اون استان بعد همون استانا بوميا خودشونو جذب ميكنن نوبت خوزستانو بوشهر كه ميشه تمام ملتو استخدام ميكنن جز بوميا

70% کاردانی 60% کارشناسی کمه؟

mr.sijal

عضو جدید
سایت ننویسه قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی اردیبهشت ماه شرکت ملی نفت که در مصاحبه های استخدامی مهر و آبان جاری حضور یافته اند:نتایج نهائی مصاحبه های استخدامی ، نیمه دوم بهمن ماه صرفاً از طریق همین پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد . بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــند صلوات.

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سایت ننویسه قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی اردیبهشت ماه شرکت ملی نفت که در مصاحبه های استخدامی مهر و آبان جاری حضور یافته اند:نتایج نهائی مصاحبه های استخدامی ، نیمه دوم بهمن ماه صرفاً از طریق همین پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد . بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــند صلوات.
خدا صبرتون بده

LOOLOOKH

عضو جدید

نه داداش نمینویسه

class pad seller

عضو جدید
دوستان خودتونو آمده کنید واسه اعلام نتایج
هیچ عقب انداختنی در کار نیس دیگه
نتایج نهایی رو خیلی از شرکت ها اعلام کردن اما به دلیل تاخیر در اعلام بعضی از شرکت ها از جمله ملی حفاری، باعث طولانی شدن زمان اعلام نتایج نهایی شده.

mr.sijal

عضو جدید
دوستان خودتونو آمده کنید واسه اعلام نتایج
هیچ عقب انداختنی در کار نیس دیگه
نتایج نهایی رو خیلی از شرکت ها اعلام کردن اما به دلیل تاخیر در اعلام بعضی از شرکت ها از جمله ملی حفاری، باعث طولانی شدن زمان اعلام نتایج نهایی شده.
دوست عزیز ملی حفاری زودتر از همه اعلام کرد،مشکل در روند جذب دوستان بنیاد شهیدی در ملی حفاری بوده که انشااله به زودی حل شود

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دیگه نزدیکه ایشالا نتیجه ها رو اعلام میکنن همه قبولین
تازه سختی هاتون شروع میشه
اما ایشالا همه قبول میشین
موفق باشین

mr.sijal

عضو جدید
خدایا
کمک کن تا با قبولی تو مصاحبه بتونم دل مادرمو باز شاد کنم...
آمین

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
چه سختی هایی دوست گرامی؟ میشه بیشتر بگین
انشالله خودتون میرین میبین
عدم مدیریت صحیح
رانت خواری شدید
حق خوری....
خلاصه اونجا باید پوست کلفت باشین که بتونین دوام بیارین
البته یه مثل قدیمی هست میگه گرخواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
یا باید سکوت کنی فقط
البته انشالله برای شما اینطور نباشه و همه دوستان موفق باشن
سر افرازی و موفقیت جوانان سرزمینم ارزومه

class pad seller

عضو جدید
انشالله خودتون میرین میبین
عدم مدیریت صحیح
رانت خواری شدید
حق خوری....
خلاصه اونجا باید پوست کلفت باشین که بتونین دوام بیارین
البته یه مثل قدیمی هست میگه گرخواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
یا باید سکوت کنی فقط
البته انشالله برای شما اینطور نباشه و همه دوستان موفق باشن
سر افرازی و موفقیت جوانان سرزمینم ارزومه

رانت خواری؟!
یک ذره فکر نمیکنید دارید زیادی اغراق می کنید؟!
من خودم تو سیستم بودم، این طور و این شدت که شما میگین نیس
مدیریت اما ضعفایی داره
اونم از ناشی از سو مدیریت های رستم قاسمی هستش که ان شا الله اقای زنگنه برطرفشون میکنه

بالا