[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
نیمه اول بهمن اعلام میکنن حتما. خبرم موثقه .نتایج نهایی.

جنایتکار

اخراجی موقت
نه یقینا تا سال دیگه روند استخدامی ادامه دارد
در خوش بینی ترین حالت شروع بکار از تیر ماه باشد

یعنی از برج 12 سال 91 تا وسط های سال 93 ما باید گرفتار استخدامی شرکت نفت باشیم؟
دو سال؟یک سال دیگه میذاشتیم روش میرفتیم اروپا دکترا میگرفتیم بهتر بود که

class pad seller

عضو جدید
یعنی از برج 12 سال 91 تا وسط های سال 93 ما باید گرفتار استخدامی شرکت نفت باشیم؟
دو سال؟یک سال دیگه میذاشتیم روش میرفتیم اروپا دکترا میگرفتیم بهتر بود که

چه قد فازت منفیه و منفی بافی
از اردیبهشت سال 92 تا اردیبهشت سال 93 میشه 1 سال
از کجا اوردی 2 سال؟!
آزمون قبلی، دقیقا مصاحبه اش تو مهر و آبان بود و اعلام نتایجش در 1بهمن
پس خوشبین باشیم
و من اطمینان میدم بشم که تا قبل عید معلوم میشه کی قبول شده و کی مردود!
و تکلیف همه مشخص میشه

hassa1

عضو جدید
چه قد فازت منفیه و منفی بافی
از اردیبهشت سال 92 تا اردیبهشت سال 93 میشه 1 سال
از کجا اوردی 2 سال؟!
آزمون قبلی، دقیقا مصاحبه اش تو مهر و آبان بود و اعلام نتایجش در 1بهمن
پس خوشبین باشیم
و من اطمینان میدم بشم که تا قبل عید معلوم میشه کی قبول شده و کی مردود!
و تکلیف همه مشخص میشه
سلام
مهندس جان منظورتون از مشخص شدن تكليف اينه كه تا قبل از عيد نتايج گزينش+طب هم اعلام ميكنن يا باز ي مراسم انتظار كشون داريم با اين دو مرحله؟

class pad seller

عضو جدید
سلام
مهندس جان منظورتون از مشخص شدن تكليف اينه كه تا قبل از عيد نتايج گزينش+طب هم اعلام ميكنن يا باز ي مراسم انتظار كشون داريم با اين دو مرحله؟

نمیتونم اظهار نظر کنم اما حدسم اینه که عقیدتی قبل از عید انجام بشه
و طب صنعتی هم 3 روزه همش، این دوتا بیشتر به سیاست شرکت های تابعه بستگی داره.
سری قبل بعضی شرکت ها قبل از عید انجام دادن این مراحلو
ازمون قبلی جذب نیروشون 2 برابر الان بود، این سری چون عده کمتری هستن، این دو مرحله زمان کمتری میبره

hassa1

عضو جدید
نمیتونم اظهار نظر کنم اما حدسم اینه که عقیدتی قبل از عید انجام بشه
و طب صنعتی هم 3 روزه همش، این دوتا بیشتر به سیاست شرکت های تابعه بستگی داره.
سری قبل بعضی شرکت ها قبل از عید انجام دادن این مراحلو
ازمون قبلی جذب نیروشون 2 برابر الان بود، این سری چون عده کمتری هستن، این دو مرحله زمان کمتری میبره

سپاسگذارم

Exxon

عضو جدید
سلام لطفا يه جوونمرد بياد به اين سوال من جواب بده. 2 هفته پيش با من تماس گرفتن از گزينش پالايش و پخش گفتن بيا مصاحبه عقيدتي. امروز زنگ زدم منابع انساني گفتم پس طب صنعتي چي ميشه گفت شما چون ذخيره ايد شايد اصلا طب صنعتي دعوت نشيد و كلا سر كار نريد. گفتم خدابيامرز پس واسه چي ما رو تو اين سرما كشيدين تهران واسه عقيدتي گفت حالا ديگه !!! از دوستان اين مورد واسش پيش اومده ؟ حالا چي ميشه ؟

ّبابا ميشه جواب ما رو هم بديد لطفا.

pasefic

عضو جدید
سلام لطفا يه جوونمرد بياد به اين سوال من جواب بده. 2 هفته پيش با من تماس گرفتن از گزينش پالايش و پخش گفتن بيا مصاحبه عقيدتي. امروز زنگ زدم منابع انساني گفتم پس طب صنعتي چي ميشه گفت شما چون ذخيره ايد شايد اصلا طب صنعتي دعوت نشيد و كلا سر كار نريد. گفتم خدابيامرز پس واسه چي ما رو تو اين سرما كشيدين تهران واسه عقيدتي گفت حالا ديگه !!! از دوستان اين مورد واسش پيش اومده ؟ حالا چي ميشه ؟

ّبابا ميشه جواب ما رو هم بديد لطفا.
سلام
برای شما پیام خصوصی فرستادم.

mohandes851

عضو جدید
سلام به همگی
حس همتون رو درک می کنم آخه خودم تو ازمون سال 90 قبول شدم و خدارو شکر الان سر کارم
بچه ها صبر وبردباری داشته باشید,سال 90 4یا 5 بار اعلام نتایجو عقب انداختن بعد که اعلام شد تازه اول صبر وتحمل بود. مثلا خودم اول بهمن که نتایجو زدن و قبول شدم شهریور سال 91 تازه رفتم اموزش, یعنی 7ماه تازه یه بارم گفتن 3 خرداد بیا برا دوره 1خرداد زنگ زدن گفتن نمی تونی بیای و.........
حالا که اومدم وسط میدون میبیتم که صنعت نفت واقعا یه بی نظمی خاصی داره که ایشالا به اومید قبولی تک تک شماها تا بازنشستگی باید باهاش کنار بیاید.بخدا توکل داشته باشید.
اگه میخوانین بهتون سخت نگذره زمان تعیین نکنید مثل اون دوستمون که اول تیرو گذاشته برا سرکار رفتن,حالا خوددانید

sreza3433

عضو جدید
سلام به همگی
حس همتون رو درک می کنم آخه خودم تو ازمون سال 90 قبول شدم و خدارو شکر الان سر کارم
بچه ها صبر وبردباری داشته باشید,سال 90 4یا 5 بار اعلام نتایجو عقب انداختن بعد که اعلام شد تازه اول صبر وتحمل بود. مثلا خودم اول بهمن که نتایجو زدن و قبول شدم شهریور سال 91 تازه رفتم اموزش, یعنی 7ماه تازه یه بارم گفتن 3 خرداد بیا برا دوره 1خرداد زنگ زدن گفتن نمی تونی بیای و.........
حالا که اومدم وسط میدون میبیتم که صنعت نفت واقعا یه بی نظمی خاصی داره که ایشالا به اومید قبولی تک تک شماها تا بازنشستگی باید باهاش کنار بیاید.بخدا توکل داشته باشید.
اگه میخوانین بهتون سخت نگذره زمان تعیین نکنید مثل اون دوستمون که اول تیرو گذاشته برا سرکار رفتن,حالا خوددانید

چه اوضاع و احوالی بود آزمون 90 الان هم نفت و گاز پارس اوضاعی شده که نپرس!!!! موفق باشین شما

class pad seller

عضو جدید
صبور الصبرا!

صبور الصبرا!

این کامنت ها رو تو یک سایت استخدامی دیدم
واسه عوض شدن فضا نا امیدی و بی صبری گفتم اینجا هم بذارم شما هم ببینید!
بنده خدا 3 سال منتظره!!:biggrin:

----------
اصغر ۱۳۹۲/۱۰/۱۳ در ۰۹:۱۶

سلام دوستان
میخواستم ببینم این صفحه مربوط به آزمون سال ۹۰ است یا ۹۲ ؟!

راستیاتش من در آزمون سال ۹۰ شرکت نفت قبول شدم و اواخر تابستان ۹۰ بود که مصاحبه رفتم اما از اون موقع تا حالا خبری نشده! یک شماره ای هم از وزارتخونه داشتم که تا چند ماه باهاش تماس میگرفتم و همش میگفتن که باید صبر کنید! اما الآن چند ماهی میشه که اون شماره اصلاً جواب نمیده!…حالا میخواستم ببینم که اینجا کسی هست که شرایطش مثل من باشه یعنی قبول شده آزمون ۹۰ باشه که مصاحبه رفته و منتظر نتیجه مصاحبه است؟!

اگر کسی کمک کنه ممنون میشم…
--

اینم لینکش!
http://www.estekhtam.com/استخدام-شرکت-نفت-سال-92/comment-page-97/#comments

mr.sijal

عضو جدید
دوستانی که آزمون 90 در تمام مراحل قبول و در حاضر مشغول بکار می باشند از روز اول شروع بکار یا کارآموزی چقد طول کشید تا حکم رسمی شدن بدستشون رسید؟

mr.sijal

عضو جدید
بنا به گفته دوستان برنامه ۲۰:۳۰ هفته گذشته پیگیر نتایج آزمون امور مالیاتی بوده !!
ما در زمینه پیگیری اعلام نتایج نفت کم کاری کردیم !!

Exxon

عضو جدید
سلام به همگی

براي شما يك پيام خصوصي فرستادم.

mohandes851

عضو جدید
دوستانی که آزمون 90 در تمام مراحل قبول و در حاضر مشغول بکار می باشند از روز اول شروع بکار یا کارآموزی چقد طول کشید تا حکم رسمی شدن بدستشون رسید؟
بچه هایی که با فوق دیپلم و لیسانس استخدام شدن هنوز رسمی نشدن اما فوق لیسانسا باید تا الان رسمی شده باشن,با مدرک لیسانس و فوق دیپلم حداقل زمان رسمی شدن 2سال و 2ماه هست که میتونه تا 3یا حتی 4 سال طول بکشه و فوق لیسانسا 6 ماه طول میکشه

mr.sijal

عضو جدید
ممون بابت توضیحاتتون
البته مثلا با لیسانس شروع بکار یا شروع کارآموزی بشه چه وقت میشه مدرک ارشدو بشون نشون داد؟

golgolak

عضو جدید
بچه هایی که با فوق دیپلم و لیسانس استخدام شدن هنوز رسمی نشدن اما فوق لیسانسا باید تا الان رسمی شده باشن,با مدرک لیسانس و فوق دیپلم حداقل زمان رسمی شدن 2سال و 2ماه هست که میتونه تا 3یا حتی 4 سال طول بکشه و فوق لیسانسا 6 ماه طول میکشه
عزیز دلم اینا خودشون برا رسمی کردن ما بهانه میارند شما چیزای دیگه یادشون نده
حداقل زمان رسمی شدن یک سال و نیمه و معمول اون 2 ساله که اگه مشکلی داشته باشی میتونه تا ... ادامه پیدا کنه

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
هرچند این تالار دیگه اختصاصی اقایون شده بخاطر انحصاری شدن شرکت نفت برای اقایون اما خواستم بگم اگه یه کم خوتونو یه کم با سیستم این مملکت وفق بدین اینقد جوش نمیزنین برای نتیجه ازمونتون اینجا ایرانه قانون هم نداره همه چی اون سلیقه ایه
مثل ما که کلا قید کار رو زدیم به لطف همین بی قانونی و چسبیدیم به این درسا ببینیم تا کجا پیش میریم
کمی صبور باشین ایشالا همه قبول میشین میرین شرکت نفت میبینین چه خبره........
امیدتون به خدا باشه و خوتونو برای جنگ با ناهمورایها حق خوریها و........ تمام مسائل کاری اماده کنید

hassa1

عضو جدید
هرچند این تالار دیگه اختصاصی اقایون شده بخاطر انحصاری شدن شرکت نفت برای اقایون اما خواستم بگم اگه یه کم خوتونو یه کم با سیستم این مملکت وفق بدین اینقد جوش نمیزنین برای نتیجه ازمونتون اینجا ایرانه قانون هم نداره همه چی اون سلیقه ایه
مثل ما که کلا قید کار رو زدیم به لطف همین بی قانونی و چسبیدیم به این درسا ببینیم تا کجا پیش میریم
کمی صبور باشین ایشالا همه قبول میشین میرین شرکت نفت میبینین چه خبره........
امیدتون به خدا باشه و خوتونو برای جنگ با ناهمورایها حق خوریها و........ تمام مسائل کاری اماده کنید
با سلام
خانم ساحل اولا ما اقايون كه بپا نزاشتيم جلوي خانم هارو به اين تالار بگيريم دوما شما يا از وضع بيكاري خبر نداريد يا داداش بيكار نداريد كه اينجور ميگيد جوش نزنيد. اره خب دختريد چه ميدونيد بيكاري واسه ي پسر 28 ساله يعني چي
بابت دعاتون متشكريم

mohandes851

عضو جدید
عزیز دلم اینا خودشون برا رسمی کردن ما بهانه میارند شما چیزای دیگه یادشون نده
حداقل زمان رسمی شدن یک سال و نیمه و معمول اون 2 ساله که اگه مشکلی داشته باشی میتونه تا ... ادامه پیدا کنه
اینو خوب اومدی اما تا حالا دیدی کسی 1سال و نیمه رسمی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟من که ندیدم
من چیزی رو که عرفش هست گفتم

mohandes851

عضو جدید
ممون بابت توضیحاتتون
البته مثلا با لیسانس شروع بکار یا شروع کارآموزی بشه چه وقت میشه مدرک ارشدو بشون نشون داد؟
خواهش میکنم دوست عزیز
زمانی که رسمی شدی ایشالا,البته بشرطی که تاریخ فارغ التحصیلی بعد از زمان ثبت نام ازمون باشه

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام
خانم ساحل اولا ما اقايون كه بپا نزاشتيم جلوي خانم هارو به اين تالار بگيريم دوما شما يا از وضع بيكاري خبر نداريد يا داداش بيكار نداريد كه اينجور ميگيد جوش نزنيد. اره خب دختريد چه ميدونيد بيكاري واسه ي پسر 28 ساله يعني چي
بابت دعاتون متشكريم
سلام
من همچین جسارتی نکردم و نگفتم شما جلوی مارو گرفتین شما از ما بی تقصیر تر
منظورم این بود از وقتی دیگه خانما رو تو شرکت نفت و سرکتهای وابسته استخدام نمیکنن ما هم کلا فاصله گرفتیم
اتفاقا چون از اوضاع خبر دارم میگم جوش نزنین
این مملکت قانون نداره اگر داشت شما الان نباید بیکار میبودین
بله خوب من یه دخترم و مسولیتی ندارم اما میدونم برای اقایون چقد سخته چون برادر دارم و بیکاریشم دیدم
این مشکل برای همه جوونای ما هست متاسفانه
عرض من این بود سعی کنید اوقاتتون رو با استرس و نگرانی نگذرونین
برای این موضوع باید صبور باشین چون متاسفانه این مملکت هیچ قانونی نداره
و هر اتفاقی ممکنه بیفته باید خودتونو قوی کنید و اماده هر چیزی باشین
امیدوارم همه جوونای سرزمینم موفق باشن و برای همشون ارزوی سلامتی و خوشبختی دارم

honestman

عضو جدید
سلام
من همچین جسارتی نکردم و نگفتم شما جلوی مارو گرفتین شما از ما بی تقصیر تر
منظورم این بود از وقتی دیگه خانما رو تو شرکت نفت و سرکتهای وابسته استخدام نمیکنن ما هم کلا فاصله گرفتیم
اتفاقا چون از اوضاع خبر دارم میگم جوش نزنین
این مملکت قانون نداره اگر داشت شما الان نباید بیکار میبودین
بله خوب من یه دخترم و مسولیتی ندارم اما میدونم برای اقایون چقد سخته چون برادر دارم و بیکاریشم دیدم
این مشکل برای همه جوونای ما هست متاسفانه
عرض من این بود سعی کنید اوقاتتون رو با استرس و نگرانی نگذرونین
برای این موضوع باید صبور باشین چون متاسفانه این مملکت هیچ قانونی نداره
و هر اتفاقی ممکنه بیفته باید خودتونو قوی کنید و اماده هر چیزی باشین
امیدوارم همه جوونای سرزمینم موفق باشن و برای همشون ارزوی سلامتی و خوشبختی دارم

درود بر شما خواهر گرامی
با شما هم عقیده ام،من ازمون 90 قبول شدم و بعد رفتم به شرکت بی در و پیکر و بی نظم pogc ....از اون اول که اعلام اسامی بود تا اعزام به اموزشی هیچی معلوم نبود خیلی استرس داشتیم که که کی به اموزشی دعوت میشم........حالا اموزشی رو نگو نپرس .....اصلا فکر نمیکردم .....این قدر بی کیفیت باشه.....برا عده ای بلیط میگرفتن ..برا عده ای نمیگرفتن....یه شیر تو شیری بود.....نگو نپرس فاصله بین ازمون تا شروع به کار یک سال و نیم طول کشید....بدبختی بزرگ از وقتی شروع شد که شروع به کار کردیم ...هرچند وقت یه بار یه مدیر عامل عوض میشد...به رست میرفتیم وبر میگشتیم یه قانون جدید اومده بود...نه جای اسکان درست وحسابی داشتیم نه شرح وظیفه ای ...2 ما بیشتر مشغول نبودیم گفتن عده ای باید برن ..... بعد اسامی یه عده ای رو دادن ... 2 باره وزیر و مدیر عامل و..... عوض شد ...حالا گفتن از سال 89 به این ور هرکی به هر طریقی اومده باید بره ... بیچاره بعضی دوستام ازدواج کردن و خونه زندگی شونو اوردن جنوب ....عسلویه....با اون هوای سمی و گندش...بیچاره جوونای ما کخ تو عسلویه خونشون هم الوده میشه برا کار و برا پول... باز هم اونجا براشون امنیت شغلی وجود نداره...چه قدر بیچارن جوونای ما....چندی پیش رفتم طب صنعتی ..به خاطر آلودگی هموگلوبین خونم بالا رفته و بهخاطر غذاهای چرب ...گلیسیرید خونم بالا رفته .....قند خونم هم بالا رفته ولی هنوز تو رنج مجازه.... با این شرایط استرس این که هستی یا نیستی از همه چی بدتره ت عمرم این همه بی نظمی ندیده بودم...خدا باعث و بانی شو لعنت کنه ....یه چیزی از نفت شنیده بودیم... ولی یه چیزی دیدیم نگو نپرس..بسیاری دوستان که شغل قبلی داشتن از اینکه اونجا اومده بودن پشیمون شدن... ولش کن بابا بخوام بگم مثنوی هفتاد من میشه....خلاصه به دوستانی که میخوان جدید استخدام شن بگم زیاد شور نزنن درسته اوضاع کار خرابه...ولی به خودتون سخت نگیرین...بالاخره اعلام میشه....میبینین چه خبره..

hassa1

عضو جدید

درود بر شما خواهر گرامی
با شما هم عقیده ام،من ازمون 90 قبول شدم و بعد رفتم به شرکت بی در و پیکر و بی نظم pogc ....از اون اول که اعلام اسامی بود تا اعزام به اموزشی هیچی معلوم نبود خیلی استرس داشتیم که که کی به اموزشی دعوت میشم........حالا اموزشی رو نگو نپرس .....اصلا فکر نمیکردم .....این قدر بی کیفیت باشه.....برا عده ای بلیط میگرفتن ..برا عده ای نمیگرفتن....یه شیر تو شیری بود.....نگو نپرس فاصله بین ازمون تا شروع به کار یک سال و نیم طول کشید....بدبختی بزرگ از وقتی شروع شد که شروع به کار کردیم ...هرچند وقت یه بار یه مدیر عامل عوض میشد...به رست میرفتیم وبر میگشتیم یه قانون جدید اومده بود...نه جای اسکان درست وحسابی داشتیم نه شرح وظیفه ای ...2 ما بیشتر مشغول نبودیم گفتن عده ای باید برن ..... بعد اسامی یه عده ای رو دادن ... 2 باره وزیر و مدیر عامل و..... عوض شد ...حالا گفتن از سال 89 به این ور هرکی به هر طریقی اومده باید بره ... بیچاره بعضی دوستام ازدواج کردن و خونه زندگی شونو اوردن جنوب ....عسلویه....با اون هوای سمی و گندش...بیچاره جوونای ما کخ تو عسلویه خونشون هم الوده میشه برا کار و برا پول... باز هم اونجا براشون امنیت شغلی وجود نداره...چه قدر بیچارن جوونای ما....چندی پیش رفتم طب صنعتی ..به خاطر آلودگی هموگلوبین خونم بالا رفته و بهخاطر غذاهای چرب ...گلیسیرید خونم بالا رفته .....قند خونم هم بالا رفته ولی هنوز تو رنج مجازه.... با این شرایط استرس این که هستی یا نیستی از همه چی بدتره ت عمرم این همه بی نظمی ندیده بودم...خدا باعث و بانی شو لعنت کنه ....یه چیزی از نفت شنیده بودیم... ولی یه چیزی دیدیم نگو نپرس..بسیاری دوستان که شغل قبلی داشتن از اینکه اونجا اومده بودن پشیمون شدن... ولش کن بابا بخوام بگم مثنوی هفتاد من میشه....خلاصه به دوستانی که میخوان جدید استخدام شن بگم زیاد شور نزنن درسته اوضاع کار خرابه...ولی به خودتون سخت نگیرین...بالاخره اعلام میشه....میبینین چه خبره..
مملكت قانون داره ولي مديريت درستي نداره كه بعضي وقتا شير تو شير ميشه
كاچي به از هيچي

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
قانونی که ازش تبعیت نشه بود و نبودش فرقی نداره
من خودم واسه پروژه هام شرکت نفت رفتم میدونم چه جور جایی و متاسفم برای سرزمینم که کسایی مدیریتش میکنن که متاسفانه نه سوادی دارن و علم درستی
و برای جوانای مملکتم بیشتر که استعداد و عمرشون این وسط به تلاش برای کار استرس و شاید تو این راه به خودشون به علمشون و....توهین هم بشه و مجبورن برای یه لقمه نونن سکوت کنن
چاره ای نیست وضع همینه و باید باهاش ساخت
ولی میگم حالا که قراره سکوت کنیم و بسازیم بهتر به خودمون سخت نگیریم
انشالله که همه عاقبت بخیر میشین

LOOLOOKH

عضو جدید
به فکر نون باشین که خربزه آبه بیخیال این حرفا کار باشه تو دهنه آتشفشان با حقوق کارگری من میرم چنتا شرکت خصوصی که برین کار کنین حساب کار دستتون میاد دیگه ناشکری نمیکنین.

hassa1

عضو جدید
قانونی که ازش تبعیت نشه بود و نبودش فرقی نداره
من خودم واسه پروژه هام شرکت نفت رفتم میدونم چه جور جایی و متاسفم برای سرزمینم که کسایی مدیریتش میکنن که متاسفانه نه سوادی دارن و علم درستی
و برای جوانای مملکتم بیشتر که استعداد و عمرشون این وسط به تلاش برای کار استرس و شاید تو این راه به خودشون به علمشون و....توهین هم بشه و مجبورن برای یه لقمه نونن سکوت کنن
چاره ای نیست وضع همینه و باید باهاش ساخت
ولی میگم حالا که قراره سکوت کنیم و بسازیم بهتر به خودمون سخت نگیریم
انشالله که همه عاقبت بخیر میشین

خب ديگه دندمون نرم اگه كار ميخاييم بايد پاي انتظارو استرسشم بمونيم
سختيشم فقط انتظارشه
كاريشم نميشه كرد
:cool:

بالا