[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

shahedsheida

عضو جدید
آدم از کارای اینا سر در نمیاره پس کی میخوان شمارو به گزینش دعوت کنن، پس کی میخواین ببرن سرکار ای خدا..
یادمه معاونت نیروی انسانی پخش و پالایش گفته بود که حداکثر تمام نیروها تا اواخر اردیبهشت ماه میرن واسه شروع دوره آموزشی ولی اصلا حرفاشون حرف نیستن...
به خدا دیوونه شدیم از دست اینا
کلافه شدیم
هیچ کس هم خودش رو مسئول نمیدونه که جواب ما رو بده

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگید منظورتون از شرکت پایین دستی ، کدوم شرکته ؟ شرکت نفت و گاز پارس بالا دستیه یا پایین دستی ؟

بالا دستی يعنی توليد کننده :مث پارس، نفتخيز، فلات،....
پايين دستی يعنی مصرف کننده ی توليدات بالا دستی و توليد مواد ديگر : مث پتروشيمی، پالايشگاه،....

MiSs.

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:میدونید که ما سکو هم میریم ؟ :دی
(چون ما قسمت آفشور سازی هستیم ماموریت دریا و سکو هم داریم):cool:
حالا چرا فراموش کنيم؟ شما هم بيايد اونجا برزيل رو تشويق کنيم
چون هدف شما فعلا شرکت در جام جهانی 2014 بوده،فراموش کردن هدف فعلی و در نظر گرفتن اهداف بلند مدت (تقسیم کردن حقوقتون با ضریب عسلویه & ماموریت سکو :redface:) رو سرلوحه زندگی قرار بدید..:d

MiSs.

عضو جدید
امیدوارم به کسی بر نخوره..
بچه های نفت خیز از بچه های پارس یاد بگیرید ،گزارش لحظه به لحظه میزارن اینجا تا دیگران هم استفاده کنند..متاسفانه هنوز نیومده اخلاقتون نفتی شده مثل همه نفتی های اینجا ...
بچه های پارس قدر همدیگه رو بدونید ،جو حاکم بر شرکت شما به مراتب خیلی خیلی بهتره..
جو پارس تا حدودی شبیه پتروشیمی هست تو نفت خیز حس غربت میکنی،کاش منم پارسی بودم
تقدیم به همه بچه های پارس:gol:

rezatm

عضو جدید
فکر نکنم کسی تو تاپیک به بدشانسی من باشه و امیدوارم کسی این اتفاق واسش نیوفته
من حفاری قبول شدم، بعد از طب صنعتی (اسفند) و گزینش (اردیبهشت) منظر تماس شرکت بودم (تاییده هام رواز بیمارستان نفت و گزینش پیگیری کرده بودم و اوکی رو گرفته بودم)
اهر دفعه هم که زنگ میزدم شرکت جوابمو نمیدادن و میپیچوندنم
گذشت تا نیمه های تیر
زنگ زدم شرکت تا ببینم این شروع کارم چی شد که برگشته به من میگه پروندت کامل نیست و نامه طب ات نیومده، بعد از رفتن به بیمارستان دیدم بعله، نامه طب رو نفرستادن هنوز، در عرض 3 دقیقه نامه رو گرفتم و بردم شرکت.
حالا نگو همه بچه های حفاری دوره رفتن مگر حدود 40 نفر مثل من نقص پرونده داشتن
حالا ما دوباره منتظریم ببینیم از اون 40 نفر چند نفر کامل میشه پروندشون و کی میریم دوره:cry:
تمام این بدبختی ما هم برمیگرده به پاسخگو نبودن اداره استخدام حفاری

pejman4u

عضو جدید
بچه های نفت خیز از بچه های پارس یاد بگیرید ،گزارش لحظه به لحظه میزارن اینجا تا دیگران هم استفاده کنند..متاسفانه هنوز نیومده اخلاقتون نفتی شده مثل همه نفتی های اینجا ...
بچه های پارس قدر همدیگه رو بدونید ،جو حاکم بر شرکت شما به مراتب خیلی خیلی بهتره..

سلام به همه دوستان گل تاپیک و خسته نباشید به بچه های O1
منم دیروز از عسلویه برگشتم کمپ O1 جای بدی نبود از لحاظ امکانات هم بجز اینترنت مشکل چندانی نداشت فقط ما چون از رهاوران اومده بودیم یکم تو ذوقمون خورد در هر صورت چند روزی که اونجا بودیم به شرایط اونجا عادت کردیم فقط چیزی که یکم آزاردهنده بود جدا شدن بچه ها از همدیگه و تقسیم شدن بین واحدها بود چون تو این 2 ماه خیلی همدل و صمیمی شده بودیم در هر صورت هر کس یه سرنوشتی داره بعضی از دوستان رفتن کنگان ، آرش رفت فاز 20 ، داود رفت خرمشهر ، عباس و یاسر و نمیدونم منم باید برم بندر عباس به هر حال امیدوارم در هر جایی که هستیم و هر سمتی که داریم این صمیمیت حفظ بشه و به قول Miss عزیز اخلاقمون نفتی نشه و این تاپیک جایی بشه که بتونیم از حال هم با خبر بشیم و خاطرات گذشته رو مرور کنیم.
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان
:gol:

mohandes851

عضو جدید
جو پارس تا حدودی شبیه پتروشیمی هست تو نفت خیز حس غربت میکنی،
بچه هاي فلاتي كه دوره رفتين وحالا كاراموز شدين منظور با شما ها هم هستا:razz:

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام بر تمامی دوستان گل بعد یه غیبت طولانی امروز اومدم یه سلامی خدمتتون بدم
حال روز ما بد نیست به قول پژمان از هم جدا شدن ها یه خورده حس غریبی میده که فورا قابل حله
کمپ هم جای خوبیه تا حدودی درسته اینترنت نیست اتاق ها تک نفره نیت اما خدماتشون بهتره یعنی خیلی بهتره یادمه زجر آوران که بودیم واسه یه بالشت یک ماه تمام به شیر علی گفتم تا اینکه خودم دست به کار شدم
از بچه های گروه دوم می خوام با یه دنیا ارزو و باید ها نیایین اینجا خیلیا هستن انتظاراتشون از شرکت خیلی خیلی زیاده یادمه یکیشون میگفت شرکت باید چای زعفران ده و ... اینها نیست سخت نگیرید تا سخت نگذره
راستی منم افتادم عملیات بهره برداری و تولید قراره برم رو سکو های فاز 17-18 که هنوز ساخته نشدن .

هنوز خیلی از بچه ها اونجا هستن عین بچه دبستانی بدو بدو بدون اینکه به پرسن چه خبره میریزن سر طرف یا میدون دنبال اتوبوس کاری که حتی کارگر ها هم نمی کنن

یه خورده مهندس باشن بچه ها بهتره

reza_sss

عضو جدید
سلام مهندس
میشه لطف کنید بگین طب چه تاریخی رفتین؟مصاحبه عقیدتی چه تاریخی رفتین؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت رفقا.....یه سوال داشتم ک نمیدونستم تو کدوم قسمت مطرح کنم گفتم بیام اینجا...میگم سوالات نخصصی کتبی شرکت نفت و پتروشیمی +منابعی ک امتحان میگیرن رو از کجا میتونم پیدا کنم...
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان:gol:

navigator.sir84

عضو جدید
با سلام به دوستان مستقر در کمپ OIEC
کسی اطلاع دقیقی داره از اینکه بچه هایی که محل کارشون عسلویه هست تا کی همون کمپ ساکن هستن؟

navigator.sir84

عضو جدید
کسی اطلاع دقیقی داره از اینکه بچه هایی که محل کارشون عسلویه هست تا کی همون کمپ ساکن هستن؟

navigator.sir84

عضو جدید

palou

عضو جدید
سلام دوستان pogc به من گفتن 2 شهریور ره اوران باشم اگه من 1 شهریور(یه روز زودتر) یا 2 شهریور شبش برسم کسی هست کارمونو را بندازه؟گیر نمیدن واسه تاخیر؟ یا باید حتما طوری بیام که صبح 2 شهریور اونجا باشم.خیلی ممنون که مث همیشه راهنمایی می کنید.

safir.elc

عضو جدید
سلام دوستان pogc به من گفتن 2 شهریور ره اوران باشم اگه من 1 شهریور(یه روز زودتر) یا 2 شهریور شبش برسم کسی هست کارمونو را بندازه؟گیر نمیدن واسه تاخیر؟ یا باید حتما طوری بیام که صبح 2 شهریور اونجا باشم.خیلی ممنون که مث همیشه راهنمایی می کنید.

سلام....مشکلی نداره برادر...وقتی رسیدی مستقیم برو بلوک a1 پیش اقای شیر علی زاده
بچه های گروه های 3 و 4
من جای شما بودم مینشستم با حوصله حداقل 200-300 صفحه ی اخر این تاپیک رو مطالعه میکردم
چون بیشتر جواب سوالاتون تو مایه های همین سوالاتیه که ما گروه دومی ها از اولی ها پرسیدیم و انصافا بچه ها (خدا خیرشون بده)خیلی خوب و با حوصله جوابمونو دادن....
ولی در کل ما هم در خدمتیم;)

آخرین ویرایش:

DARKANGEL

عضو جدید

سلام رفیق...نفت خیزی هستم ... نه رفیق اینجوریام نیست ...بیچاره نفتی ها اگه میبینید نیستن دلیلش بی معرفتی نیست بیچاره ها امکانات پارسی ها رو ندارن که بتونن دم به دقیقه بیان نت و خبر بدن ..اکثرا توی مناطق مشغول به کارن آغاجاری مسجد سلیمان گچساران ... یکیش خوده من... به هیچ وجه اجازه ی استفاده از لب تاب و اینترنت رو نداریم تاکید میکنم به هیچ وجه حتی با موبایل هم نمیتونیم کانکت بشیم و به شدت سخت گیری میکنن..
خوب با این حساب قاعدتا هیچ راهی وجود نداره که بشه اطلاع رسانی کرد ... بچه های پارس که ماشالله همه جوره روبراهن ..:redface:
در هر حال من الان چون دوروزه اومدم مرخصی فرصت کردم بیام یه سر اینجا... شرایط کاری خوبه
خیلی هم به اون بدی که اول کار فک میکردیم نبود.. حقوق ها کامل پرداخت شد بدون کم و کاست ... و از همه ی امکانات از جمله کارت های درمانی و ورزشی و تفریحی هم برخوردار هستیم .. جای هیچ نگرانی هم نیست ... تعداد زیاده و خوابگاه و مهمانسرا هم محدود...قطعا طول میکشه تا همه رو دعوت به کار کنن ... ولی در نهایت همه مشغول میشن ...به علاوه چه بهتر که فصل گرما رو رد کنین و توی فصل خوبی مثل پاییز دعوت به کار بشین.. صبور باشین دوستان عوضش وقتی وارد نفت میشین می فهمین که چه آرامش خاطری بابت آینده بهتون دست میده...
به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
سوالی باشه در خدمتم دوستان :smile:

safir.elc

عضو جدید
سلام رفیق...نفت خیزی هستم ... نه رفیق اینجوریام نیست ...بیچاره نفتی ها اگه میبینید نیستن دلیلش بی معرفتی نیست بیچاره ها امکانات پارسی ها رو ندارن که بتونن دم به دقیقه بیان نت و خبر بدن ..اکثرا توی مناطق مشغول به کارن آغاجاری مسجد سلیمان گچساران ... یکیش خوده من... به هیچ وجه اجازه ی استفاده از لب تاب و اینترنت رو نداریم تاکید میکنم به هیچ وجه حتی با موبایل هم نمیتونیم کانکت بشیم و به شدت سخت گیری میکنن..
خوب با این حساب قاعدتا هیچ راهی وجود نداره که بشه اطلاع رسانی کرد ... بچه های پارس که ماشالله همه جوره روبراهن ..:redface:
در هر حال من الان چون دوروزه اومدم مرخصی فرصت کردم بیام یه سر اینجا... شرایط کاری خوبه
خیلی هم به اون بدی که اول کار فک میکردیم نبود.. حقوق ها کامل پرداخت شد بدون کم و کاست ... و از همه ی امکانات از جمله کارت های درمانی و ورزشی و تفریحی هم برخوردار هستیم .. جای هیچ نگرانی هم نیست ... تعداد زیاده و خوابگاه و مهمانسرا هم محدود...قطعا طول میکشه تا همه رو دعوت به کار کنن ... ولی در نهایت همه مشغول میشن ...به علاوه چه بهتر که فصل گرما رو رد کنین و توی فصل خوبی مثل پاییز دعوت به کار بشین.. صبور باشین دوستان عوضش وقتی وارد نفت میشین می فهمین که چه آرامش خاطری بابت آینده بهتون دست میده...
به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
سوالی باشه در خدمتم دوستان :smile:

اقا ما هم با اینترنت دیزل ره اوران (تو اموزش)میاییم.....بچه های او1 هم که اصلا نت ندارن.......
2 تا از مشکلات ما همینیه که قرمز شده ....خوشبختانه شما ندارید...
میشه بگی اولین حقوقتونو ماه چندم گرفتید(اولین علی الحساب و اولین کامل)
درباره اینکه کی دفترچه بیمه درمانیتون رو دادن!امکانات ورزشی و رفاهیتون! از همه مهم تر برنامه ماه رمضون تو سازمانتون ......توضیح بدی ممنون میشم

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
با سلام خدمت دوستان عزیز اگر کسی راه میان بری بلده که بتونه تمام لینک های این 1250 تا صفحه پست رو همه در یک پست بزاره یا اگر میتونید و اینترنت پر سرعت دارید لطف کنید این کار رو انجام بدید و تمام لینک هایی که در بعضی از پست های این 1250 تا صفحه است رو برای استخدامی های ابان بزارید.موفق باشید.
خودم دارم تلاش میکنم اما اینترنتم بسیار کم سرعته و اگر مدیر این کار رو کنه نور علی نوره.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
اقا کسی خبر نداره اینهایی که لیسانس مهندسی نفت گرایش بهره بردرای بودن و فوق لیسانس مهندسی مخازن هیدروکربوری بودن قبول شدن کجا افتادن؟
کیا اینجا این دو رشته هستند و قبول شدن یا نشدن؟
اگر کسی هست سوالات روز مصاحبه چیا بوده و بیشتر از چه درسهایی در دوره لیسانس و فوق لیسانس بوده؟و مصاحبه برای تهرانی ها و بوشهری ها دقیقا کجا بوده؟
همچنین حقوق اول فوق لیسانس های نفت چقدر بوده؟لیسانس های نفت چی؟
تمام رشته ها حقوقشون برابره در اموزشی؟

mehdijm

عضو جدید
سلام به دوستان فلاتي
زنگ زدم ميگم كي ميفرستين؟شهريور؟ ميگه معلوم نيست شايد زودتر! شايد ديرتر!
بزنگيد ببينيد مداركتون كامله يا نه كه الكي معطل نشيد.

ehsan-control

عضو جدید
منم دیروز از عسلویه برگشتم کمپ O1 جای بدی نبود از لحاظ امکانات هم بجز اینترنت مشکل چندانی نداشت فقط ما چون از رهاوران اومده بودیم یکم تو ذوقمون خورد در هر صورت چند روزی که اونجا بودیم به شرایط اونجا عادت کردیم فقط چیزی که یکم آزاردهنده بود جدا شدن بچه ها از همدیگه و تقسیم شدن بین واحدها بود چون تو این 2 ماه خیلی همدل و صمیمی شده بودیم در هر صورت هر کس یه سرنوشتی داره بعضی از دوستان رفتن کنگان ، آرش رفت فاز 20 ، داود رفت خرمشهر ، عباس و یاسر و نمیدونم منم باید برم بندر عباس به هر حال امیدوارم در هر جایی که هستیم و هر سمتی که داریم این صمیمیت حفظ بشه و به قول Miss عزیز اخلاقمون نفتی نشه و این تاپیک جایی بشه که بتونیم از حال هم با خبر بشیم و خاطرات گذشته رو مرور کنیم.

من فکر میکردم محل کاره ما خود عسلویه هست.
اما اینطور که پیداست شرکت پارس تو خیلی جاها پروژه داره.
کسی اطلاع دقیقی داره که به جز خرمشهر و بندرعباس و کنگان که دوستان گفتن جای دیگه ای هم هست یا نه؟؟

ebi646464

عضو جدید
سلام به دوستان فلاتي
زنگ زدم ميگم كي ميفرستين؟شهريور؟ ميگه معلوم نيست شايد زودتر! شايد ديرتر!
بزنگيد ببينيد مداركتون كامله يا نه كه الكي معطل نشيد.

سلام من الان تماس گرفتم همون جوابی که انتظار داشتم رو بهم داد.((اگه مدارکت ناقص باشه خودمون باهات تماس میگیریم.دوره دقیقا معلوم نیست کی شروع بشه))
نمیدونم چطور به بعضیها جواب میدند , اگه مهره مار دارید به ما هم بگید بریم تهیه کنیم:cry:

nima_4321

عضو جدید
سلام خدمت رفقا.....یه سوال داشتم ک نمیدونستم تو کدوم قسمت مطرح کنم گفتم بیام اینجا...میگم سوالات نخصصی کتبی شرکت نفت و پتروشیمی +منابعی ک امتحان میگیرن رو از کجا میتونم پیدا کنم...
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان:gol:

نمونه سوالات رو برای بعضی رشته های من تو اینترنت دیدم و یه جستجو کنی خیلی ها میفروشن . اما معمولا یک لول بالاتر از مقطع تحصیلیت رو بخونی کفایت می کنه . اگه لیسانسی نمونه سوالات و منابع یک لول بالاتر (فوق لیسانس) رو بخون و اگه فوق دیپلمی سوالات و منابع لیسانس رو. وقتت رو صرف مطالب حاشیه ای نکن و فقط رو تست ها کار کن . زیاد هم سخت نیست

من فکر میکردم محل کاره ما خود عسلویه هست.
اما اینطور که پیداست شرکت پارس تو خیلی جاها پروژه داره.
کسی اطلاع دقیقی داره که به جز خرمشهر و بندرعباس و کنگان که دوستان گفتن جای دیگه ای هم هست یا نه؟؟
سلام
تو بوشهر جزیره صدرا هم پروژه داره

aa313

عضو جدید

سلام بر تمامی دوستان گل بعد یه غیبت طولانی امروز اومدم یه سلامی خدمتتون بدم
حال روز ما بد نیست به قول پژمان از هم جدا شدن ها یه خورده حس غریبی میده که فورا قابل حله
کمپ هم جای خوبیه تا حدودی درسته اینترنت نیست اتاق ها تک نفره نیت اما خدماتشون بهتره یعنی خیلی بهتره یادمه زجر آوران که بودیم واسه یه بالشت یک ماه تمام به شیر علی گفتم تا اینکه خودم دست به کار شدم
از بچه های گروه دوم می خوام با یه دنیا ارزو و باید ها نیایین اینجا خیلیا هستن انتظاراتشون از شرکت خیلی خیلی زیاده یادمه یکیشون میگفت شرکت باید چای زعفران ده و ... اینها نیست سخت نگیرید تا سخت نگذره
راستی منم افتادم عملیات بهره برداری و تولید قراره برم رو سکو های فاز 17-18 که هنوز ساخته نشدن .

هنوز خیلی از بچه ها اونجا هستن عین بچه دبستانی بدو بدو بدون اینکه به پرسن چه خبره میریزن سر طرف یا میدون دنبال اتوبوس کاری که حتی کارگر ها هم نمی کنن

یه خورده مهندس باشن بچه ها بهتره
سلام
آره به خدا خیلی به هم عادت کرده بودیم، اوایل فکر می کردم اتاق تک نفره خوبه ولی الان نمیدونین با چه زحمتی رستامون را هماهنگ کردیم که تو کمپ تنها نمونیم و حداقل چند تا از دوستان را ببینیم، هر چند که همینم موقته و لاجرم هر آشنایی و دوستی یک روز به جدایی و فراق میرسه، خلاصه که باید گذاشت و گذشت!
ایمان جان منم تولید عملیات افتادم، بیس خشکی اما تریپ زیاد به سکو ها، (البته حق ماموریت نمی دن و حق سکو میدن که کمتر از حق ماموریته!)، فکر کنم محمد جان بیشتر ببینمت!
بگذریم، موفق باشین
یا علی مدد

mohandes851

عضو جدید
سلام من الان تماس گرفتم همون جوابی که انتظار داشتم رو بهم داد.((اگه مدارکت ناقص باشه خودمون باهات تماس میگیریم.دوره دقیقا معلوم نیست کی شروع بشه))
نمیدونم چطور به بعضیها جواب میدند , اگه مهره مار دارید به ما هم بگید بریم تهیه کنیم:cry:
همكارعزيز مهره مار نميخواد به كدوم شماره ميزنگي؟
اين شماره اون منشي دم درهستش 2123942414

mohandes851

عضو جدید
دوستان عزيز بيايد پيگيري كنيم حداقل يه جواب درستي بگيريم
بابازندگيم داره به بيراه ميره
اون هفته ميگفت از 96 نفري كه هستين 40نفرتون تاييده گزينش ندارن براهمين شمارو نميتونيم بفرستيم دوره
پيگيري كنيم حداقل تاييد اون 40نفرم بياد تا مارو بفرستن

بالا