[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام
آره به خدا خیلی به هم عادت کرده بودیم، اوایل فکر می کردم اتاق تک نفره خوبه ولی الان نمیدونین با چه زحمتی رستامون را هماهنگ کردیم که تو کمپ تنها نمونیم و حداقل چند تا از دوستان را ببینیم، هر چند که همینم موقته و لاجرم هر آشنایی و دوستی یک روز به جدایی و فراق میرسه، خلاصه که باید گذاشت و گذشت!
ایمان جان منم تولید عملیات افتادم، بیس خشکی اما تریپ زیاد به سکو ها، (البته حق ماموریت نمی دن و حق سکو میدن که کمتر از حق ماموریته!)، فکر کنم محمد جان بیشتر ببینمت!
بگذریم، موفق باشین
یا علی مدد

عباس جان اگه بری سکو به تعداد روزهای سکو حقوق سکو میگیری که خیلی بیشتره همون خانم بختیار زاده گفت حقوق سکو هم که حدود 1.8 دهم بیشتر از حقوق خشکیه!!!

ما سکو نشینان غم سیلاب نداریم

msmshavi

عضو جدید
آقایونی که دیگه به سلامتی کارای استخدامیشون رو دارن میگذرونن ،یه کم هم برای امثال من که تازه درسشون تموم شده و منتظر آزمون آینده شرکت نفت هستن از تجربیات و منابعی که از اونها برا آزمون سوال میاد و نوع سوالات و کلا هرچیزی که بدرد بخوره بگید خواهشا :huh:

Arbitrage

عضو جدید
پیام های بازرگانی صدا وسیما که مربوط به همراه اول که مدام از تلویزیون پخش میشه و پسر خانواده هنگام افطاری که از عسلویه زنگ میزنه و ... آدم را یاد بچه های گروه اول POGC میندازه که حالا تو عسلویه مشغول به کار هستند.
=============================================================================================================
و اما یک نکته که در صفحات قبل در مورد واگذاری شرکت های بالا دستی صنعت نفت در مورد آن اظهار نظر شد توجه شما را به خبر زیر مربوط به چند سال پیش است جلب میکنم:

ييس ستاد اجرای اصل 44 شرکت نفت خبر داد
عرضه پنج درصد حفاری شمال در هفته جاری

شانا - رييس ستاد ویژه اصل 44 شرکت ملی نفت ایران گفت که در هفته جاری پنج درصد از سهام شرکت حفاری شمال به عنوان نخستین شرکت بخش بالادستی صنعت نفت در تابلوی بورس اوراق بهادار عرضه مي‌‌شود.

علی کاردر با اشاره به برنامه ریزی شرکت ملی نفت برای عرضه شرکت‌‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی تصریح کرد: در همین زمینه اسناد شرکت حفاری شمال که در سال گذشته به سازمان خصوصی سازی سپرده شده بود تایید شده و ابهامات موجود آن بر طرف شد و قرار است در هفته جاری اولین بلوک آن به میزان پنج درصد از سهام شرکت، در تابلوی بورس عرضه شود.
وی خاطرنشان کرد: در هفته آینده بلوک پنج درصدی شرکت حفاری شمال در بازار اول بورس عرضه و کشف قیمت خواهد شد تا بدین ترتیب این شرکت به عنوان اولین شرکت بالادستی صنعت نفت وارد بازار اصلی بورس اوراق بهادار شود.
کاردر اظهار کرد: پیش از این قرار بود اولین مرحله واگذاری شرکت حفاری شمال برای تعیین قیمت هر سهم آن، تا پایان سال گذشته انجام شود که به علت برخی مشکلات از جمله واقعی نبودن پیش‌‌بینی سود هر سهم شرکت حفاری شمال، این کار به تعویق افتاد و قرار شد تا پایان سه ماه اول سال انجام شود.
رييس ستاد اصل 44 شرکت ملی نفت ایران یادآور شد: با ارائه گزارش پیش‌‌بینی عملکرد حسابرسی شده سال مالی 88 شرکت حفاری شمال و رفع شرایط پذیرش و همچنین ارائه امیدنامه نهایی به واحد پذیرش سازمان بورس، هیات پذیرش اوراق بهادار نسبت به درج و پذیرش سومین شرکت مشمول اصل 44 وزارت نفت (بعد از پتروشیمي‌‌فناوران و پالایش نفت اصفهان) اقدام کرده است. بر پایه این گزارش، طبق برنامه زمان‌بندی واگذاری شرکت‌های دولتی، شرکت 268‌‌میلیارد تومانی حفاری شمال در جدول گروه دوم واگذاری‌‌های سازمان خصوصی سازی قرار دارد.

لینک خبر:
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=162884

mehdijm

عضو جدید
سلام من الان تماس گرفتم همون جوابی که انتظار داشتم رو بهم داد.((اگه مدارکت ناقص باشه خودمون باهات تماس میگیریم.دوره دقیقا معلوم نیست کی شروع بشه))
نمیدونم چطور به بعضیها جواب میدند , اگه مهره مار دارید به ما هم بگید بریم تهیه کنیم:cry:

همكارعزيز مهره مار نميخواد به كدوم شماره ميزنگي؟
اين شماره اون منشي دم درهستش 2123942414

دوستان عزيز بيايد پيگيري كنيم حداقل يه جواب درستي بگيريم
بابازندگيم داره به بيراه ميره
اون هفته ميگفت از 96 نفري كه هستين 40نفرتون تاييده گزينش ندارن براهمين شمارو نميتونيم بفرستيم دوره
پيگيري كنيم حداقل تاييد اون 40نفرم بياد تا مارو بفرستن

سلام.به همون شماره ای که شما بهم داده بودید22664432

بابا اون زنه رئيسشون مخش تعطيله! بزنگيد خانم درخشان 23942148
آقايون فلاتي عزيز! تا نفر آخر آزمون و سهميه شاهد و جانباز و بومي و تكميل ظرفيت مداركش ناقص باشه، دوره؛ بي دوره! يا آخر مرداد براي شهريور مي زنگن يا آخر شهريور براي مهر. امروز رفتم اونجا. همه مداركتون رو خواهشا تكميل كنيد! تا حالا 3 ماه عقب افتاديم از دوره قبلي. لطفا پيگير مدارك طب و دانشگاه و گزينش و تعهدنامه باشين و از رسيدن همه اين مدارك و كامل شدن پروندتون مطمئن شويد!! ممكنه به خاطر فقط يك نفر اين همه جماعت علاف بشه!!!

فلات

عضو جدید
دوستان عزيز بيايد پيگيري كنيم حداقل يه جواب درستي بگيريم
بابازندگيم داره به بيراه ميره
اون هفته ميگفت از 96 نفري كه هستين 40نفرتون تاييده گزينش ندارن براهمين شمارو نميتونيم بفرستيم دوره
پيگيري كنيم حداقل تاييد اون 40نفرم بياد تا مارو بفرستن

آقا باز هم گلی به گوشه جمال شما

ما همیشه میایم اینجا آخرین اخبار رو از شما میشنویم

ما که هر وقت زنگ میزنیم انگار مزاحم تلفنی هستیم جوابی به ما نمیدن.....حرفشون یک کلامه : معلوم نیست!!!!!!!

راستی شما کی رفتی طب؟؟؟

تعهدنامه و گواهی عدم سوء پیشینه رو فرستادی؟؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام افرادی که قبول شدند و تشریف دارند .
لطفا معدل نام رشته و نام دانشگاه و مقطع و سنشون و تاریخ فارغ التحصیلیشون رو بگن.بسیار ممنون

فلات

عضو جدید
پیام های بازرگانی صدا وسیما که مربوط به همراه اول که مدام از تلویزیون پخش میشه و پسر خانواده هنگام افطاری که از عسلویه زنگ میزنه و ... آدم را یاد بچه های گروه اول POGC میندازه که حالا تو عسلویه مشغول به کار هستند.
=============================================================================================================
و اما یک نکته که در صفحات قبل در مورد واگذاری شرکت های بالا دستی صنعت نفت در مورد آن اظهار نظر شد توجه شما را به خبر زیر مربوط به چند سال پیش است جلب میکنم:

شانا - رييس ستاد ویژه اصل 44 شرکت ملی نفت ایران گفت که در هفته جاری پنج درصد از سهام شرکت حفاری شمال به عنوان نخستین شرکت بخش بالادستی صنعت نفت در تابلوی بورس اوراق بهادار عرضه مي‌‌شود.

علی کاردر با اشاره به برنامه ریزی شرکت ملی نفت برای عرضه شرکت‌‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی تصریح کرد: در همین زمینه اسناد شرکت حفاری شمال که در سال گذشته به سازمان خصوصی سازی سپرده شده بود تایید شده و ابهامات موجود آن بر طرف شد و قرار است در هفته جاری اولین بلوک آن به میزان پنج درصد از سهام شرکت، در تابلوی بورس عرضه شود.
وی خاطرنشان کرد: در هفته آینده بلوک پنج درصدی شرکت حفاری شمال در بازار اول بورس عرضه و کشف قیمت خواهد شد تا بدین ترتیب این شرکت به عنوان اولین شرکت بالادستی صنعت نفت وارد بازار اصلی بورس اوراق بهادار شود.
کاردر اظهار کرد: پیش از این قرار بود اولین مرحله واگذاری شرکت حفاری شمال برای تعیین قیمت هر سهم آن، تا پایان سال گذشته انجام شود که به علت برخی مشکلات از جمله واقعی نبودن پیش‌‌بینی سود هر سهم شرکت حفاری شمال، این کار به تعویق افتاد و قرار شد تا پایان سه ماه اول سال انجام شود.
رييس ستاد اصل 44 شرکت ملی نفت ایران یادآور شد: با ارائه گزارش پیش‌‌بینی عملکرد حسابرسی شده سال مالی 88 شرکت حفاری شمال و رفع شرایط پذیرش و همچنین ارائه امیدنامه نهایی به واحد پذیرش سازمان بورس، هیات پذیرش اوراق بهادار نسبت به درج و پذیرش سومین شرکت مشمول اصل 44 وزارت نفت (بعد از پتروشیمي‌‌فناوران و پالایش نفت اصفهان) اقدام کرده است. بر پایه این گزارش، طبق برنامه زمان‌بندی واگذاری شرکت‌های دولتی، شرکت 268‌‌میلیارد تومانی حفاری شمال در جدول گروه دوم واگذاری‌‌های سازمان خصوصی سازی قرار دارد.

لینک خبر:

در لینک زیر میتوانید کل شرکتهای قابل واگذاری و غیرقابل واگذاری رو ببینید :

صفحه 9 شرکتهای غیر قابل واگذاری

http://mepc.moe.org.ir/_ippi/Documents/923ae7dd-6f9a-445f-bf29-17a760729af3.pdf

mehdi-hp

عضو جدید

لینک خبر:

عزیز من تاریخ خبر تیر ماه 88 هست. دقت کن!

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. از بچه هایی که الان عسلویه هستن یه سوال دارم.
یکی از دوستام می خواست بدونه که آیا میشه رست رو عوض کرد یا نه؟ آخه تو روزهای اوایل اعزام به عسلویه یه برنامه ریزی مهم داره. الان نگرانه که نکنه مجبور بشه 14 روز رو اونجا بمونه. البته ممکنه شانس هم بیاره که بیاد رست. به هر حال آیا راهی وجود داره که اون 14 روز اول رو بره رست و به جاش 14 روز بعدی بیاد. اگه ممکنه از امور اداری بپرسین.

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام. از بچه هایی که الان عسلویه هستن یه سوال دارم.
یکی از دوستام می خواست بدونه که آیا میشه رست رو عوض کرد یا نه؟ آخه تو روزهای اوایل اعزام به عسلویه یه برنامه ریزی مهم داره. الان نگرانه که نکنه مجبور بشه 14 روز رو اونجا بمونه. البته ممکنه شانس هم بیاره که بیاد رست. به هر حال آیا راهی وجود داره که اون 14 روز اول رو بره رست و به جاش 14 روز بعدی بیاد. اگه ممکنه از امور اداری بپرسین.

راحت میتونه عوض کنه باید با مدیرش و بک تو بکش صحبت کنه که هیچ مشکلی نیست خیالش راحت باشه

mohandes851

عضو جدید
بابا اون زنه رئيسشون مخش تعطيله! بزنگيد خانم درخشان 23942148
آقايون فلاتي عزيز! تا نفر آخر آزمون و سهميه شاهد و جانباز و بومي و تكميل ظرفيت مداركش ناقص باشه، دوره؛ بي دوره! يا آخر مرداد براي شهريور مي زنگن يا آخر شهريور براي مهر. امروز رفتم اونجا. همه مداركتون رو خواهشا تكميل كنيد! تا حالا 3 ماه عقب افتاديم از دوره قبلي. لطفا پيگير مدارك طب و دانشگاه و گزينش و تعهدنامه باشين و از رسيدن همه اين مدارك و كامل شدن پروندتون مطمئن شويد!! ممكنه به خاطر فقط يك نفر اين همه جماعت علاف بشه!!!
دقيقا همين طوره اقايون لطف كنين پيگيري كنين به دوستاني هم كه عضو نيستن برسونيد كه برن مداركاشونو كامل كنن
خب ديگه چه خبر بود اونجا همكار گرامي؟

mohandes851

عضو جدید
آقا باز هم گلی به گوشه جمال شما

ما همیشه میایم اینجا آخرین اخبار رو از شما میشنویم

ما که هر وقت زنگ میزنیم انگار مزاحم تلفنی هستیم جوابی به ما نمیدن.....حرفشون یک کلامه : معلوم نیست!!!!!!!

راستی شما کی رفتی طب؟؟؟

تعهدنامه و گواهی عدم سوء پیشینه رو فرستادی؟؟
خب شما يكم براش غمناك صحبت كن يه كم چرب زبوني كن جواب ميده;)
قابلي نداره من درخدمت دوستان هستم هميشه تا خبري به دستم ميرسه ميگم :cool:
من 24ارديبهشت رفتن طب فكر كنم اوايل خرداد بود كه همه مداركم رو پست كردم چند روز بعد هم زنگيدم گفت مداركت رسيده و27 خرداد رفتم عسلويه برا مصاحبه گزينش،حدود 20روز پيشم زنگيدم گفت هم جواب طب اومده وهم تاييده گزينش خلاصه گفت مداركت okشده ومنتظرتماس باش

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای خوبم.
طاعات و عباداتتون قبول

به خدا ما بی معرفت نیستیم نت درست حسابی دم دست نداریم.

فقط خواستم خبر بدم امروز گروه c هم اومدن امیدیه از مناطق نفت خیز جنوب و تو مهمونسرا ساکن شدن.خبر خاصی دیگه هم نیست مام همچنان میریم سرکار و روزگار میگذره..............

با ارزوی موفقیت روز افزون برای شما دوستای خوبم.
:gol:

mehdijm

عضو جدید
دقيقا همين طوره اقايون لطف كنين پيگيري كنين به دوستاني هم كه عضو نيستن برسونيد كه برن مداركاشونو كامل كنن
خب ديگه چه خبر بود اونجا همكار گرامي؟

خبر، علافي ما جماعت استخدامي
كم مونده اين كارمندا نفت هم ما رو مسخره بگيرن با اين رفتاراشون
زنگ زدم به زنيكه رئيسشون ميگه اسم من چيه ميگم نميدونم. ميگه نگي قطع مي كنم! ميگم يادم نيست، درباره پرونده سوال داشتم!
فكر مي كنيد چي گفت؟
تق! تلفنو قطع كرد!

ارزش ما همينقدره براشون. خوب يه ساله فيلممون كردن سركاريم حسابي. اونجا بهترين! شركت مهندسي ايران! هست

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آره به خدا خیلی به هم عادت کرده بودیم، اوایل فکر می کردم اتاق تک نفره خوبه ولی الان نمیدونین با چه زحمتی رستامون را هماهنگ کردیم که تو کمپ تنها نمونیم و حداقل چند تا از دوستان را ببینیم، هر چند که همینم موقته و لاجرم هر آشنایی و دوستی یک روز به جدایی و فراق میرسه، خلاصه که باید گذاشت و گذشت!
ایمان جان منم تولید عملیات افتادم، بیس خشکی اما تریپ زیاد به سکو ها، (البته حق ماموریت نمی دن و حق سکو میدن که کمتر از حق ماموریته!)، فکر کنم محمد جان بیشتر ببینمت!
بگذریم، موفق باشین
یا علی مدد

سلام به همه دوستان گل تاپیک و خسته نباشید به بچه های O1
منم دیروز از عسلویه برگشتم کمپ O1 جای بدی نبود از لحاظ امکانات هم بجز اینترنت مشکل چندانی نداشت فقط ما چون از رهاوران اومده بودیم یکم تو ذوقمون خورد در هر صورت چند روزی که اونجا بودیم به شرایط اونجا عادت کردیم فقط چیزی که یکم آزاردهنده بود جدا شدن بچه ها از همدیگه و تقسیم شدن بین واحدها بود چون تو این 2 ماه خیلی همدل و صمیمی شده بودیم در هر صورت هر کس یه سرنوشتی داره بعضی از دوستان رفتن کنگان ، آرش رفت فاز 20 ، داود رفت خرمشهر ، عباس و یاسر و نمیدونم منم باید برم بندر عباس به هر حال امیدوارم در هر جایی که هستیم و هر سمتی که داریم این صمیمیت حفظ بشه و به قول Miss عزیز اخلاقمون نفتی نشه و این تاپیک جایی بشه که بتونیم از حال هم با خبر بشیم و خاطرات گذشته رو مرور کنیم.
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان
:gol:

سلام بر تمامی دوستان گل بعد یه غیبت طولانی امروز اومدم یه سلامی خدمتتون بدم
حال روز ما بد نیست به قول پژمان از هم جدا شدن ها یه خورده حس غریبی میده که فورا قابل حله
کمپ هم جای خوبیه تا حدودی درسته اینترنت نیست اتاق ها تک نفره نیت اما خدماتشون بهتره یعنی خیلی بهتره یادمه زجر آوران که بودیم واسه یه بالشت یک ماه تمام به شیر علی گفتم تا اینکه خودم دست به کار شدم
از بچه های گروه دوم می خوام با یه دنیا ارزو و باید ها نیایین اینجا خیلیا هستن انتظاراتشون از شرکت خیلی خیلی زیاده یادمه یکیشون میگفت شرکت باید چای زعفران ده و ... اینها نیست سخت نگیرید تا سخت نگذره
راستی منم افتادم عملیات بهره برداری و تولید قراره برم رو سکو های فاز 17-18 که هنوز ساخته نشدن .

هنوز خیلی از بچه ها اونجا هستن عین بچه دبستانی بدو بدو بدون اینکه به پرسن چه خبره میریزن سر طرف یا میدون دنبال اتوبوس کاری که حتی کارگر ها هم نمی کنن

یه خورده مهندس باشن بچه ها بهتره

ميبينم که رفقای قديممون همگی رفتن رست و فقط منم که سر کارم هنوز
اینجا وقتی به همکارام ميگم از اول خرداد تا حالا فقط يک هفته رست رفتم همشون تعجب ميکنن اما از طرفی هم ميگن که خوبه که ديگه لازم نيست تو رست ها و تو خستگی بعد از کار کلاسا رو بريم (يعنی زجر آوران با همه بدياش يه خوبيايی هم داشته گويا)
خلاصه که بچه ها ما که شماره هم ديگه رو داريم و باهم در تماس خواهيم بود نگرانش نباشين فعلا از رستتون استفاده کنيد تا ببينيم چی ميشه

roseperfume2007

عضو جدید
سلام بر تمامی دوستان گل بعد یه غیبت طولانی امروز اومدم یه سلامی خدمتتون بدم
حال روز ما بد نیست به قول پژمان از هم جدا شدن ها یه خورده حس غریبی میده که فورا قابل حله
کمپ هم جای خوبیه تا حدودی درسته اینترنت نیست اتاق ها تک نفره نیت اما خدماتشون بهتره یعنی خیلی بهتره یادمه زجر آوران که بودیم واسه یه بالشت یک ماه تمام به شیر علی گفتم تا اینکه خودم دست به کار شدم
از بچه های گروه دوم می خوام با یه دنیا ارزو و باید ها نیایین اینجا خیلیا هستن انتظاراتشون از شرکت خیلی خیلی زیاده یادمه یکیشون میگفت شرکت باید چای زعفران ده و ... اینها نیست سخت نگیرید تا سخت نگذره
راستی منم افتادم عملیات بهره برداری و تولید قراره برم رو سکو های فاز 17-18 که هنوز ساخته نشدن .

هنوز خیلی از بچه ها اونجا هستن عین بچه دبستانی بدو بدو بدون اینکه به پرسن چه خبره میریزن سر طرف یا میدون دنبال اتوبوس کاری که حتی کارگر ها هم نمی کنن

یه خورده مهندس باشن بچه ها بهتره

سلام

بچه ها میشه بگید امکان سکو افتادن چقدره؟من مکانیک سیالات هستم؟خرمشهر و بندرعباس چی؟احتمال 2 به 1 شدن هم هست؟

مرسی دوستان

DARKANGEL

عضو جدید
اقا ما هم با اینترنت دیزل ره اوران (تو اموزش)میاییم.....بچه های او1 هم که اصلا نت ندارن.......
2 تا از مشکلات ما همینیه که قرمز شده ....خوشبختانه شما ندارید...
میشه بگی اولین حقوقتونو ماه چندم گرفتید(اولین علی الحساب و اولین کامل)
درباره اینکه کی دفترچه بیمه درمانیتون رو دادن!امکانات ورزشی و رفاهیتون! از همه مهم تر برنامه ماه رمضون تو سازمانتون ......توضیح بدی ممنون میشم

سلام رفیق... در مورد نت که دقیقا همینطوریه که میگی... ما حقوقمون رو توی ماه دوم دریافت کردیم یعنی من که اول خرداد مشغول به کار شدم اول مرداد حقوق دو ماه رو کامل پرداخت کردند...
در مورد دفترچه بیمه و امکانات دیگه هم راستش من هنوز فرصت نکردم دنبالش برم یه سری کار داره که باید برم انجام بدم تا کارت ها رو دریافت کنم که تنبلی کردم و نرفتم وگرنه گفتن که همه چیز آماده ی تحویل هست ...چه بسا که همکارای خودم اینجا رفتن و کارتهای استخر و باشگاه و دفترچه بیمه و کارت رستوران های نفت رو دریافت کردند...
در مورد ماه رمضون نمیدونم دقیقا سوالت چی هست و در چه موردی ابهام داری تا برات توضیح بدم ولی برنامه ی خاصی نیست اینجا ما توی تایم سحر بیدار میشیم میریم رستوران سحری میخوریم و صبح یک ساعت دیرتر از روزهای عادی یعنی ساعت 8 میریم اداره سره کار ... تا ساعت 3 و 4 عصر که میایم واسه استراحت بعد هم دوباره برای تایم افطار میریم رستوران افطار میکنیم ... اگه سوال خاصی هست در خدمتم...

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید
سلام افرادی که قبول شدند و تشریف دارند .
لطفا معدل نام رشته و نام دانشگاه و مقطع و سنشون و تاریخ فارغ التحصیلیشون رو بگن.بسیار ممنون
سلام عزیز
میخوای شماره شناسنامه و کد ملی و رنگ مورد علاقه و .... را هم بگیم؟!:biggrin:
خود شرکتم این اطلاعاتی را که می خوای یکجا نداره!:eek:
شوخی کردم، ولی مطمئن باش دوستان از هر سن و دانشگاه و هر معدلی قبول شدن، یعنی در واقع اگرچه ممکنه اینا امتیازی در قبولی داشته باشن اما خیلی کم و اصلش نمره آزمون و مصاحبه است و شما با گرفتن این آمار نمی تونی نتیجه خاصی بگیری!
موفق باشی

Mohsen406

عضو جدید
سلام دوستان من تازه تو این سایت ثبت نام کردم
من به صورت ممتاز وارد شرکت نفت شدم طب صنعتی رفتم یکبار هم رفتیم گزینش فرم پر کردم هفته قبل هم آمدن تو محلومن واسه تحقیق کسی نمی دانه بعد اینکه جواب گزینش آمد حدودا چند وقت بعد دعوت به کار می شیم؟

emr1390

عضو جدید
سلام به همه دوستان که به عسلویه اعزام شدن. چندتا سوال داشتم:1-حقوق آخر دوره دوماهه ماهشهر چقدر بود؟ 2-چه تعداد از بچه ها محل کارشون عسلویه نیست؟اگر کسی دوست داشته باشه عسلویه باشه میتونه انتخاب کنه؟ 3-بچه های بومی هم هست که محل کارشون عسلویه نباشه؟ من کارآموز تیرماه هستم. ممنون از همکارای خوبم

ehsan6472

عضو جدید
من به صورت ممتاز وارد شرکت نفت شدم طب صنعتی رفتم یکبار هم رفتیم گزینش فرم پر کردم هفته قبل هم آمدن تو محلومن واسه تحقیق کسی نمی دانه بعد اینکه جواب گزینش آمد حدودا چند وقت بعد دعوت به کار می شیم؟
سلام
بعد از اینکه برای شما اومدن تحقیقات دوباره به شما زنگ میزنن که برین واسه مصاحبه عقیدتی و نتیجه مصاحبه بیش از یکماه طول میکشه.

ehsan-control

عضو جدید
سلام به همگی

از دوستانی که به امور اداری شرکتهاشون دسترسی دارن یه خواهشی دارم.

همونطور که میدونید اضافه حقوقهای امسال 15 درصد اعلام شد که برای امثال من لیسانس فنی حدود 50 هزار تومان میشه.
سال قبل اما اینطور نبود،بلکه علاوه بر یه میزان درصدی که اضافه میشد که مبلغ ثابت هم اضافه میشد.(پارسال برای لیسانس فنی 60 تومان بوده)

از یکی شنیدم به زودی اون مبالغ ثابت هم اعلام میشه و برای لیسانس فنی حدودا 80 تومان خواهد بود،اما یکی دیگه میگفت از اضافات ثابت دیگه خبری نیست که اگه اینطوری باشه ظلم بزرگیه در حق نیروهای کم سابقه.

حالا میخواستم خواهش کنم اگه کسی از بچه ها که الان مشغول کارند(چه پارس چه مناطق و..) یه پرس و جو بکنن ببینن قضیه چطوریه.

Mohsen406

عضو جدید
سلام بچه های با مرام نفتی و غیر نفتی
من تازه تو این سایت ثبت نام کردم
من به صورت ممتاز وارد شرکت ملی نفت تو خود ستاد تهران شدم طب صنعتی رفتم یکبار هم رفتیم گزینش فرم پر کردم هفته قبل هم آمدن تو محلومن واسه تحقیق کسی نمی دانه بعد اینکه جواب گزینش آمد حدودا چند وقت بعد دعوت به کار می شیم؟ و اینکه چون ما ممتازیم کارآموزی داریم؟ چند وقته؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان
تمام کسانی که حقوق گرفتن از هر کدام از شرکت ها بنیاد کودک و موسسه محک رو فراموش نکنید قولی که قبلا دادیم رو باید بجا بیاریم تو این ماه رمضان خوبه دل اون خانواده ها هم شاد شه .

amir.mahmoudi

عضو جدید
سلام به همگی

همونطور که میدونید اضافه حقوقهای امسال 15 درصد اعلام شد که برای امثال من لیسانس فنی حدود 50 هزار تومان میشه.
سال قبل اما اینطور نبود،بلکه علاوه بر یه میزان درصدی که اضافه میشد که مبلغ ثابت هم اضافه میشد.(پارسال برای لیسانس فنی 60 تومان بوده)

از یکی شنیدم به زودی اون مبالغ ثابت هم اعلام میشه و برای لیسانس فنی حدودا 80 تومان خواهد بود،اما یکی دیگه میگفت از اضافات ثابت دیگه خبری نیست که اگه اینطوری باشه ظلم بزرگیه در حق نیروهای کم سابقه.

حالا میخواستم خواهش کنم اگه کسی از بچه ها که الان مشغول کارند(چه پارس چه مناطق و..) یه پرس و جو بکنن ببینن قضیه چطوریه.

سلام
امسال از ثابت خبری نیست
اینو آقای دکتر باغبان یکی از مدیرای ارشد نفت گفته

mostafa6x

عضو جدید
 منم شرایط شما رو دارم .  نمی دونم میگن مهر ماه شروع به کاره

mfd.online

عضو جدید
سلام به همگی

احسان جان ، حالا خیلی زوده که نگران این چیزا باشی . بزار اول استخدام بشیم بعدا برای پیگیری این مسائل وقت زیاد داریم.

mfd.online

عضو جدید
منم شرایط شما رو دارم . نمی دونم میگن مهر ماه شروع به کاره

خداوند به شما صبر عنایت کنه . من که شش ماهه همه مدارکم کامله و هنوز برای شروع به کار دعوت نشدم.

بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد

آخرین ویرایش:
بالا