[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

beso

اخراجی موقت

بوشهر مصاحبه دادین؟ تاریخ مصاحبه و اعلام نتیجه ی اون کی بوده؟
خودتون اهل کجا هستین؟ جالبه! نمی دونستم پارس نیروی خانم هم جذب می کنه!

یه سوال دیگه هم دارم، چطوری در عرض سه ماه 1569 تا پست گذاشتی ؟!!! :eek: تو این سه ماه چند ساعت خوابیدی؟!!!

:w15::w15::w15: ... پستای بالا که گذاشتم و بخون

من اسپمرم ... معروف به ملکه ی اسپم :w33: ....

اگه واقعا بخوام مث قبلم اسپم کنم مهندسان می ره رو هوا .... الان در ترکم تازه ....

فریدف

عضو جدید
:w15::w15::w15: ... پستای بالا که گذاشتم و بخون

من اسپمرم ... معروف به ملکه ی اسپم :w33: ....

اگه واقعا بخوام مث قبلم اسپم کنم مهندسان می ره رو هوا .... الان در ترکم تازه ....
اینجا همه تو کمای آزمون نفتن
برین تو یه تایپیکه دیگه خودتونو معرفی کنین ;)

takmilzarfiat

اخراجی موقت
اینجا همه تو کمای آزمون نفتن
برین تو یه تایپیکه دیگه خودتونو معرفی کنین ;)
فراخوان همه پرسی از همه منتظران تکمیل ظرفیت
آقاجان شما می دانید فرق بین لیست اولیه 473 نفری
با آن 1000 نفری که بعدا قرار مصاحبه بدهند چی است
فکر کنم دیگه امسال آزمونی برگزار نشه چون من زنگ زدم طهران گفتند داریم بررسی می کنیم شاید سال 91 دیگه آزمون برگزار نکنیم واز همین ذخایر آزمون 90 استفاده کنیم .!؟
نظر شما چیست لطفا جواب دهید .

takmilzarfiat

اخراجی موقت
خدا از دهنت بشنوه . من خیلی وقت پیش میگفتم امکان نداره شرکت نفت هر سال آزمون داشته باشه ، معمولاً 3 سال یه بار چون هم براشون هزینه داره هم کلی وقت کشی و اعصاب خوردی براشون داره. ایشاله چهارشنبه هرکی منتظره قبول بشه

فراخوان همه پرسی از همه منتظران تکمیل ظرفیت
آقاجان شما می دانید فرق بین لیست اولیه 473 نفری
با آن 1000 نفری که بعدا قرار مصاحبه بدهند چی است
فکر کنم دیگه امسال آزمونی برگزار نشه چون من زنگ زدم طهران گفتند داریم بررسی می کنیم شاید سال 91 دیگه آزمون برگزار نکنیم واز همین ذخایر آزمون 90 استفاده کنیم .!؟
نظر شما چیست لطفا جواب دهید .

active2010

عضو جدید
مهندس جوش نزن اینا تازه واردن صفر کیلومترن !! الان بحث اتفاقا سر حقوق مزایا ی و محیط کار باشه درسته نه اینکه راجب گزینش این مال 2ناه پیش بود منتهی بعضی ها فکر میکنن از بقیه مهم تر هستند شما تذکرت بحا بود

مهندس نه اینکه سوال گزینش یا هر مرحله دیگه ای که اکثریت توش نیستن پرسیده نشه...هرکی سوال داره، 4 صفحه رو بخونه اگه جوابشو پیدا نکرد بپرسه خُب ماهم اگه بلد باشیم، حتما تمام اطلاعاتمونو(که خیلی هاشو قبل تر از کسان دیگه ای گرفتیم) میذاریم.. همین امروز یه سوال در مورد گزینش بود که جوابشو دادم...ولی ادبیات این دوستمون یه جوری طلبکارانه بود..من با این قسمتش مشکل دارم.. نمیشه که بگی "دنیا تو وایسا که من دارم میام"
بهرحال بگذریم شاید اعصابش خورد بوده

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمن باش هیچ کس بدون مصاحبه گزینش وارد دوره آموزشی نمیشه باز خوش بحال شما که دعوت شدی من که هنوز خبری نیست احتمالا گروه آخر باشم که با این اوضا و احوال داره میفته واسه ابان و اذر

شما هم خيلی مطمئن نباش چون اینجا که ما هستيم ، افرادی هستن که بدون مصاحبه و فقط با تحقيقات محلی به آموزشی دعوت شدن

آبان و آذر هم باشی بد نيست اقلا از اتاق تا رستوران رو ميتونی بدون گرما بری :biggrin:

roseperfume2007

عضو جدید
بچه هایی که ماهشهرن یه زحمتی بکشن،البته اگه بتونین ممنون میشیم.
امروز که کلاسی ندارین یه پرس و جو از مسئولین ره آوران بکنین ببینین برای گروه بعدی از چه تاریخی هماهنگ کرده پارس؟ یا چه تاریخایی اعلام آمادگی کرده ره آوران؟
مطمئنن اطلاع دارن.
ببینیم اینطور که دوستمون گفت تا آخر ماه رمضان خبری نیست که بریم یکم کارامونو راست و ریس کنیم این چند ماه الکی وقت نگذرونیم.

امروز که کلاسی ندارین یه پرس و جو از مسئولین ره آوران بکنین ببینین برای گروه بعدی از چه تاریخی هماهنگ کرده پارس؟ یا چه تاریخایی اعلام آمادگی کرده ره آوران؟
مطمئنن اطلاع دارن.
ببینیم اینطور که دوستمون گفت تا آخر ماه رمضان خبری نیست که بریم یکم کارامونو راست و ریس کنیم این چند ماه الکی وقت نگذرونیم

بچه هایی که رفتین ماهشهر امیدوارم موفق باشید اما مجید جون مطلب خیلی خوبی گفتن که اگه امکانش باشه سوال کنید واسه خیلی ها مهمه.مرسی

roseperfume2007

عضو جدید
شما هم خيلی مطمئن نباش چون اینجا که ما هستيم ، افرادی هستن که بدون مصاحبه و فقط با تحقيقات محلی به آموزشی دعوت شدن

آبان و آذر هم باشی بد نيست اقلا از اتاق تا رستوران رو ميتونی بدون گرما بری :biggrin:

مطمئنن اطلاع دارن.
ببینیم اینطور که دوستمون گفت تا آخر ماه رمضان خبری نیست که بریم یکم کارامونو راست و ریس کنیم این چند ماه الکی وقت نگذرونیم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه هایی که ماهشهرن یه زحمتی بکشن،البته اگه بتونین ممنون میشیم.
مطمئنن اطلاع دارن.

بچه هایی که رفتین ماهشهر امیدوارم موفق باشید اما مجید جون مطلب خیلی خوبی گفتن که اگه امکانش باشه سوال کنید واسه خیلی ها مهمه.مرسی

بچه ها اینجا يه مجتمع خوابگاهيه که در حال حاضر فقط مسئول خوابگاه ها اینجاس که هرچی ازش ميپرسيم ميگه در جريان نيستم و نماينده شرکت بايد بياد! اونا هم فک نميکنم تا شنبه صبح که شروع دوره است بيان
پس تا شنبه صبر کنيد ببينيم چی ميشه
اینجا ما حتی استخر و این امکانات رو که ميخوايم استفاده کنيم ميگن صبر کنيد همه اسکان بشن بعد(چون ایناا درگير اسکان دادن افرادن و به بقيه کارا نميرسن)

tanha_1900

عضو جدید

من خودم که نرفتم اصلا هم دوست ندارم برم امیدوارم که اینجوری باشه.
ابان و آدر هم نگفتم بده فقط حداقل انتظار ما اینه که تاریخ بگن حالا هروقت می خواد باشه که متاسفانه این شرکت اینقدر بی درو پیکره که همینم نمیتونن انجام بدن، سالی که نکوست.......
خدا به بعدها رحم کنه:confused:

kamran2008

عضو جدید
یه سوال از بچه هایی که رفتن ماهشهر آیا اونجا بچه های کارشناسی برق قدرت هم هستن؟

arman_20

عضو جدید
بچه ها دستتون درد نکنه یه سوال داشتم . هر کی میدونه دستش درد نکنه جواب بده .

مناطق نفت خیز جنوب کاردانی و کارشناسی شیمی مکانیک و برق چند نفر گرفته ؟ کسی میدونه ؟

bahramps

عضو جدید
خدا از دهنت بشنوه . من خیلی وقت پیش میگفتم امکان نداره شرکت نفت هر سال آزمون داشته باشه ، معمولاً 3 سال یه بار چون هم براشون هزینه داره هم کلی وقت کشی و اعصاب خوردی براشون داره. ایشاله چهارشنبه هرکی منتظره قبول بشه

دوست گرامی یه مقدار جامع تر به قضیه نگاه کن ! برگزار کردن آزمون استخدامی بار تبلیغاتی زیادی داره براشون که تو بوغ و کرنا کنن ایجاد اشتغال کردیم! و مثلا پارسال پز 5500نفر استخدامی رو دادن امسال هم پز 3000 نفر درحالیکه این اعداد غیر واقعیه اما به هر حال با تو جه به وعده ی های زیاد ایجاد اشتغال مطمئن باش مطمئن باش اگه بخوان هزار تا نیرو ی جدید بگیرن یه آزمون پر سر و صدا میذارن نه اینکه بی سر و صدا 1000 نفر از تکمیل ظرفیتا بردارن که اینجوری هیچکس نمیگه دستتون درد نکنه بخاطر ایجاد اشتغال جوونا بهر حال باید دقیق تر نگاه کنیم به مساله

ENGBARGH

عضو جدید
سلام . ببخشید میگم کسی از تاریخ دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت خبری نداره ؟
میدونم توی سایت زده تا دهم . اما دل تو دلم نیست . هر یک ساعت انگار یه روزه . اگه کسی چیزی میدونه یا دفتر تهران رفته تو رو خدا بگه ؟
شنبه اعلام میکنن ؟ چهارشنبه ؟

miladeng1

عضو جدید
مهندس حالا ممتاز شدی...چرا طلب کاری اینقد؟؟
هرکسی توی یه مرحله ای از مراحل کاریه..یکی شروع بکار کرده..یکی توی آموزشیه..یکی منتظر اعزام به آموزشی...یکی لنگ گزینشه..یکی هنوز پیگیر طبه...یکی منتظر تکمیل ظرفیته..یکی برای آزمون سال بعد میپرسه و .....
شما چرا فکر میکنی محوریت بحثا باید همون مرحله ای باشه که شما توش هستی؟؟؟
شما اگه سوالی داری بپرس اگه کسی جوابشو بدونه، جواب میده خُب..خوب نیس بعد 3تا پست اینقد طلبکار باشی

کسی شرایطی مثل من نداره که واسه ی هفته بعد دعوتش کرده باشن؟

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

سلام . ببخشید میگم کسی از تاریخ دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت خبری نداره ؟
میدونم توی سایت زده تا دهم . اما دل تو دلم نیست . هر یک ساعت انگار یه روزه . اگه کسی چیزی میدونه یا دفتر تهران رفته تو رو خدا بگه ؟
شنبه اعلام میکنن ؟ چهارشنبه ؟
آقا جان به نظرتون تاثیر نتایج بغداد بروی تکمیل ظرفیت چه خواهد بود .

takmilzarfiat

اخراجی موقت
دوست گرامی یه مقدار جامع تر به قضیه نگاه کن ! برگزار کردن آزمون استخدامی بار تبلیغاتی زیادی داره براشون که تو بوغ و کرنا کنن ایجاد اشتغال کردیم! و مثلا پارسال پز 5500نفر استخدامی رو دادن امسال هم پز 3000 نفر درحالیکه این اعداد غیر واقعیه اما به هر حال با تو جه به وعده ی های زیاد ایجاد اشتغال مطمئن باش مطمئن باش اگه بخوان هزار تا نیرو ی جدید بگیرن یه آزمون پر سر و صدا میذارن نه اینکه بی سر و صدا 1000 نفر از تکمیل ظرفیتا بردارن که اینجوری هیچکس نمیگه دستتون درد نکنه بخاطر ایجاد اشتغال جوونا بهر حال باید دقیق تر نگاه کنیم به مساله
آقاجان تجربه من در طول 5 سال نتظار برای آزمونهای استخدامی نشان داده است که این خبر استخدام امسال زیاد واقعیت ندارد . مخصوصا با این وضعیت تحریم .

majid2798

عضو جدید
روی هر پله که باشی،خدا یه پله ازت بالاتره.
نه به خاطر اینکه خداست...
به خاطر اینکه دستتو بگیره .......

امشب شب آرزوهاست ( لیله الرغائب)

التماس دعا از همتون

آخرین ویرایش:

ehsan6472

عضو جدید
بیا تو شب آرزوها اول آرزو کنیم آرزوی همه برآورده بشه مخصوصا اونایی که دوستشون داریم و اونایی که برا آیندشون واقعا تلاش میکنن...
شب آرزوها تون قشنگ آرزوهاتون برآورده.
الهی آمین

hysteric

عضو جدید
دوستان عزیز من بانظر bahramps کاملا موافقم ساله گذشته شرکت گاز برای حدود 1000نفر(کمتر)ازمون گرفت سرصدا راه انداخت,
البته یک چیز رو باید مد نظر قرار داد اونم اینه که مجوز استخدامی سال گذشته که4907 نفر بوده اگر مصاحبه های خنیفر رو مد نظر قرار بدیم 3907تا جذب شدن که باید 1000تامابقی طبق مجوز استخدامی بایدجذب بشن(اگه نشن با بازرسی کل کشور به مشکل میخورن) 473تا تو تکمیل ظرفیت قبول میشن 530 تای مابقی رو اگه دوبه یک جذب کنن باید1000دعوت به مصاحبه بشن تا قبول بشن که یعنی برو تا شهریور سرکاریم و الاف

roseperfume2007

عضو جدید
بچه ها اینجا يه مجتمع خوابگاهيه که در حال حاضر فقط مسئول خوابگاه ها اینجاس که هرچی ازش ميپرسيم ميگه در جريان نيستم و نماينده شرکت بايد بياد! اونا هم فک نميکنم تا شنبه صبح که شروع دوره است بيان
پس تا شنبه صبر کنيد ببينيم چی ميشه
اینجا ما حتی استخر و این امکانات رو که ميخوايم استفاده کنيم ميگن صبر کنيد همه اسکان بشن بعد(چون ایناا درگير اسکان دادن افرادن و به بقيه کارا نميرسن)

مرسی.پس ماتا شنبه عصر چشم انتظاریم ببینیم شما چیکار میکنید.مرسی

بالا